Jump to content

mRoZiOo

Użytkownik
 • Content Count

  828
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mRoZiOo

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 12/09/1985

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Auto
  WRX 2017
  Ślubarynka ;)

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  Jeżdżę nim na codzień i seryjne halogeny to mega kupa ... Reszty nie komentuje
 2. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  Czy opony zimowe do WRX na 18" koła to tylko 245/40 R18 czy mogę założyć 225/55 R18?
 3. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  Te akurat kupował @MDsuperstar, ale na AliExpress jest tego mnóstwo.
 4. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  Coś pomyliłeś z cytowaniem. Zmieniłem halogenowe. Dzienne zamieniłem na porządne długie i korzystam z nich tylko jako z długich. A gdybym chciał dzienne to leżą w pudełeczku i są barwowo i jasnosciowo idealne na dzienne
 5. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  A nie wiem czy wszyscy wiecie, ale ten pik możecie zresetować. Wystarczy, że podczas jazdy przy włączonym wyświetlaczu na Boost ( jak na zdjęciu) przytrzymacie guzik sterowania tym ekranikiem na 3 sekundy i potwierdzicie reset
 6. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  @MDsuperstar halogenki od Ciebie dzisiaj wjechały na pokład. Cieszę się, gdyż to kolejny do kolekcji ( już ostatni) element przyciemniający przód, gdy światła są wyłączone i jednocześnie kolejny element, który nadaje nowoczesności po ich włączeniu.
 7. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  Kompletnie nie wiem jak działają tę aplikacje - można ściągnąć jakieś wersję na komórkę i coś tam parować ale nawet nie wiem co do czego - próbowaliście może odpalać te starlinki i inne WRXowe aplikacje ? Albo może chociaż wiecie do czego one mogą się przydać ?
 8. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  Ja mam wersję Premium. Nie mam odprowadzania światłami ani możliwości ustawienia otwierania wszystkich drzwi. Włączniki do ogrzewania foteli nie są u mnie podświetlone ( tylko w momencie włączenia 1 lub 2 trybu grzania, zapalają się pomarańczowe diody )
 9. W przypadku STi nie wiem jak jest, ale w przypadku WRX to wersję 'base' nie miały tego spoilera, wersję 'limited' i 'premium' już miały. U mnie jest dołożone jeszcze skrzydło do tego, więc jest i to i to, a nie chce ściągać tej listewki bo pewnie będą jakieś dziury a nie wygląda to na tyle źle, żeby klapę malować.
 10. Dzisiaj na trasie Rzeszów -> Kraków -> Rzeszów statystyka 4:4 jestem w szoku ( kiedyś na trasie do Zakopanego było 14:1) 1.w Wieliczce Pani w średnim wieku w niebieskim GjeTeku ( chyba ) ładnie się uśmiechnęła i odmachała 2. na parkingu przy autostradzie widziany Niebieski Subaru Hawk STI , niestety na lawecie - jakaś awaria była - kierowca lawety czuł klimat i pogadał chwilę 3. Legacy kombi w okolicach Tarnowa - witka sprzedana 4. Biały Lanos w okolicy Dębicy - machanko
 11. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  Samochód musiałem wręcz przestroić, bo komputera nie zmienialem i został ten z 500 Nm przy 2900 obrotów... Po tygodniu jeżdżenia w zasadzie bez używania gazu ( 0,51 w piku i to może 2 razy maksymalnie ) WRX został w dniu dzisiejszym przyduszony do wartości bezpiecznych (taką mam nadzieję) Stanęło na 304 KM i 432 Nm (Wykres poniżej) Przy okazji zaznaczę, że Pan Mateusz z RR Tunning zaproponował rozwiązanie, wziął na siebie odpowiedzialność w takim stopniu jak ustaliliśmy i od początku do końca spełnił wszystkie warunki rekompensaty, nie dając po sobie poznać, że jestem jego "problemem" i tu wielkie brawa. Jak tylko fundusze pozwolą, to spróbuję skorzystać z największego znanego mi doświadczenia i zestroić się u @carfit na najbardziej optymalne wartości, doposażając przy tym auto w potrzebne parts'y (chłodnica wody sportowa itp)
 12. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  @allu Moje zdanie jest takie, że póki nikt na WRXa nie zacznie montować czerwonych / różowych emblematów STi, to o żadnym udawaniu czy 'wannabe' nie może być mowy. @allu - możesz sypnąć konkretami co masz na myśli? ( Spoiler, felgi itp... Konkrety ) pytam, bo może źle coś zinterpretowałem.
 13. mRoZiOo

  Wrx 2015+

  Dokładnie tak. Te Ledy mają takie małe wentylatorki, które działają wychładzająco na nie wszystko pług&play
×
×
 • Create New...