Jump to content

Kriss

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Dobry

About Kriss

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  WRX 2005

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. super, dzięki Czy może ktoś podesłać listę miejsc (lub mapkę) jakie zwiedzane były na trasach turystycznych 1 i 2 dnia?
 2. Załoga 140 melduje się szczęśliwie w domu. Wszystkim bardzo dziękuje za tegoroczne plejady. Trasa szosowa, szczególnie drugiego dnia była super przygotowana.
 3. Ja kupiłem ponad rok temu, wtedy trochę tańsze były. To prawda, niestety nowe są drogie. Jeśli chodzi o mocowanie foteli Recaro to maja inny rozstaw śrub w mocowaniu dolnym od standardowych kubełków dlatego żadne podstawy dolne na rynku (sparco, omp) nie pasują. A z tego co wiem to większość foteli Recaro ma taki sam rozstaw śrub. Tak wiec fotele od evo czy te sportstery, nie ma znaczenia, trzeba dorabiać mocowanie dolne lub kupić w Recaro (koszt okolo 300Euro za sztuka). Ja długo przerabiałem temat zmiany foteli w GD, ale ostatecznie jestem zadowolony z tych Recaro. Ja kupiłem fotele w Katowicach wraz z mocowaniem dolnym i szynami przesuwnymi. Wcześniej w Katowicach nie robili mocowania do GD, tak wiec byłem królikiem doświadczalnym, Mocowanie było zrobione na wzór mocowania sparco, tylko inny rozstaw śrub. Jak coś to mogę podjechać w Wawa na jakiegoś spota to pokaże jak to u mnie wygląda, ........ będę tez na Plejadach. Poniżej foto z montażu mojego mocowania dolnego pod fotele Recaro.
 4. ja tez wyjeżdżam w czwartek z Warszawy, chętnie dołącze.
 5. namiary poszły priv jak Ktoś jest z Warszawa to mogę pokazać jak to wygląda u mnie.
 6. dokładnie, ja się bałem skopiować ;-)
 7. mnie tez proszę o dopisanie na trasę szosową: 140 Kriss / Didi
 8. Jeśli będzie aktualizacja listy to proszę o dopisanie. Trasa szosowa: 140 Kriss / Didi
 9. Ja mam w Imprezie GD Recaro sportster cs. Polecam, najlepsze fotele. Nadają się do jazdy na co dzień i tor. Możesz zamówić z grzaniem i poduszkami. W Katowicach jest gość który tym handluje, dorabia też mocowania do każdego auta.
 10. Nawet na Interii jest galeria https://motoryzacja.interia.pl/zdjecia/zdjecie,iId,2528270,iAId,296314
 11. Dzis po przyjeździe znalazłem naklejki w skrzynce :-) Polska Poczta Jeszcze raz wielkie dzieki za organizacje naklejek zapasowaych na Plejady.
×
×
 • Create New...