Jump to content

Gacu Gac

Nowy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

About Gacu Gac

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa / Lublin
 • Auto
  Legacy IV 2.0 N/A MY 2007
  Forester I 2.0 S-Turbo FL MY 2001

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. Ok. A podpowiedz jeszcze jak typ żarówek siedzi w przyciskach?
 2. Hej, Żeby wyciągnąć przełączniki, te które w Twoim przypadku sąsiadują z buttonem od gazu konieczne jest wyciągnięcie plastiku z zabudową?
 3. Hej. A czy w duży uproszczeniu nie jest trochę tak, że silnik 2.5 powstał na bazie rozwierconego bloku z 2.0 i stąd wynika większość problemów tej jednostki?
 4. Hehe no nieźle:) nie spotkałem się wcześniej z tą marką i bardzo mnie to zaintrygowało.
 5. Niesamowite, że wciąż na rynku utrzymują się warsztaty pseudo-mechaników "Januszy", którzy myślą, że każdą bajkę klient łyknie jak młody pelikan....
 6. Tak z ciekawości co to za gadżet z napisem "QUARO"?
 7. Gacu Gac

  Hamulce

  To fakt, poliftowe felgi na 4-tlok nie pasuja;) ale zawsze można sprzedać lub zamienic:)
 8. Gacu Gac

  Hamulce

  Osobiście przerabiałem taki wariant i mogę powiedzieć, że jest to tylko strata pieniędzy. Założenie dobrej jakości tarcz i klocków do fabrycznego set-upu nie polepszyło u mnie właściwości hamowania więc kupiłem zregenerowany zestaw 4-tłoka z wrx-a na przednią oś i nowe tarcze z klockami. Fabrycznie auto krótko mówią zamiast hamować - spowalniało, teraz staje w miejscu:)
 9. Optymalny stosunek ceny do jakości - KYB
 10. Sprężyny mam wzmacniane Lesjoforsy więc po info od Ciebie weźmę 353. Dzięki
 11. Cześć, Jeden z moich tylnych amortyzatorów Bilstein b4 poddał się po 2 latach od wymiany:( Wracam więc do Kayaby i tu pytanie, który będzie pasował, ew. Jakie różnice między zamiennikami o numerach: 341354 vs. 341353?
 12. 1. Blisko - Fela z Bloba Sti 2. W ostatnią sobotę nie... ale tydzień wcześniej faktycznie jechałem przez Garbów. Dzięki za zaproszenie, dołączę
 13. Pozdro, pozdro Dogoniłem Cię na zjeździe z obwodnicy i później aż do ronda w Kołbieli na Twoim zderzaku. P.S. Bardzo przyjemny bulgot Bug-a !!!
 14. Ktoś próbował może założyć zestaw Turboworksa (dedykowany do LGT) do Legacy IV 2.0 NA ? Średnice rur są ok czy trzeba rzeźbić?
 15. Jedna uwaga. Uważaj tylko na jedną różnice jeśli nie chcesz sobie dokładać roboty... Drzwi tylne sedan vs. Kombi mają inny kształt szyby (szyba z sedana ma ścięty górny róg). Oczywiście szyby można przełożyć ale jest trochę przy tym zabawy.
×
×
 • Create New...