Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

raju

Użytkownik
 • Zawartość

  1623
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O raju

 • Tytuł
  ..:: Dealer Subaru ::..
 • Urodziny 14.02.1983

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Impreza GT,Z3 2.8i,E38 750i,W204 Kleemann

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.subarukoper.pl

Ostatnie wizyty

1458 wyświetleń profilu
 1. Alarm subaru ETS

  Tak czy inaczej przepraszam, jeśli przekazane informacje przez pracownika naszej firmy były niekompletne. Tak, proszę zabrać ze sobą książkę gwarancyjną ETS, po sprawdzeniu działania autoalarmu podbijemy przegląd gwarancyjny.
 2. Alarm subaru ETS

  Obawiałem się tego, że sam pod sobą kopię dołek Za chwilę przywołam ich do porządku, przepraszam. Sprawdzę również temat przedłużonej gwarancji. Rozmawiałem z naszym pracownikiem; z całym szacunkiem, ale popieram stanowisko naszego pracownika, który poinformował Pana, że podbije Panu przegląd okresowy alarmu przy okazji wykonania w naszym ASO przeglądu okresowego samochodu, ale warunkiem koniecznym do uzyskania przeglądu systemu jest poświadczenie zamontowania alarmu w ASO (pieczątka serwisu wykonującego montaż i podpis instalatora) oraz sprawdzenie funkcjonowania alarmu "na żywo". Pozdrawiam
 3. Alarm subaru ETS

  I to jest pytanie do Dyrekcji? Może warto skontaktować się ze swoim ASO, które na 100% udzieli odpowiedzi na powyższe pytania? Na pierwsze pytanie warto sobie odpowiedzieć samemu; skoro kupiłem samochód z polskiej sieci dealerskiej to czy jestem zobligowany do jego serwisowania tylko i wyłącznie w miejscu jego zakupu? NIE. Gwarantem jest sprzedawca czyli w tym przypadku dealer u którego zakupił Pan pojazd.
 4. Forester EyeSight

  Myślę, że Dyrekcja posiada takie informacje bądź ma do nich dojście. Podejrzewam, że z uwagi na Rajd Dolnośląski możemy chwilę poczekać na odpowiedź Rynek amerykański jest zupełnie innym rynkiem. To nie jest kwestia homologacji tylko potrzeb rynku. Skoro wiodącym produktem sprzedażowym jest 2.0i dla EU nie dziwi decyzja o zastosowaniu systemu ES właśnie w tej opcji silnikowej. Proszę pamiętać, że ES nie jest tanim rozwiązaniem stąd z ekonomicznego punktu widzenia musi to być opłacalne. Pozdrawiam
 5. Forester EyeSight

  Tak, system Eyesight jest na wyposażeniu standardowym tylko w Foresterze napędzanym dwulitrowym silnikiem wolnossącym i automatyczna skrzynią biegów CVT. To nie jest kwestia samego uatrakcyjnienia oferty. Jest to spowodowane popularnością tej jednostki na rynku europejskim. Dla przykładu nasz kraj jest jednym z nielicznych rynków EU na którym tak dużą popularnością cieszy się 2.0 XT. Ciężko wymagać aby tylko dla Polski producent wypuścił 2.0 XT z ES.
 6. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrawiam również
 7. Jakie Subaru na trasy?

  Prosta odpowiedź - Outback. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. Subaru Levorg

  w przedniej części nadwozia - tak. dodatkowo delikatnie zamieniono wzór felg.
 9. Subaru Levorg

  Niebawem
 10. Boxer diesel

  Dzień dobry, pozwolę sobie udzielić odpowiedzi; Z racji tego, że otrzymał Pan nowy shortblock w ramach gestu handlowego, nie ma gwarancji w rozumieniu prawa. Pozdrawiam
 11. wymiana samochodu na nowy

  Jak zwykle dziękuję za miłe słowa Panowie
 12. Czy samochody Subaru są ocynkowane

  Rdzewieje? Producent daje 12 lat gwarancji na perforację nadwozia. Blachy są ocynkowane. Rdzawy nalot w Pana przypadku pojawia się najprawdopodobniej na lakierze co jest spowodowane czynnikami drogowymi (sól, chemia, kamienie).
 13. Skradziony Forester XT

  I tu masz rację. Sygnału radiowego nie jesteśmy w stanie zakłócić. Na tej samej zasadzie działa Lo Jack. I tak i nie. Nie będę rozwijał tego wątku tu na Forum dla bezpieczeństwa użytkowników pojazdów.
 14. SJS - Impreza vs EVO 10.06.2017

  Kuźwa, ja się modlę, żeby GT przed Plejadami odebrać...
 15. XIV Zlot Plejad 2017

×