Jump to content

xt6

Użytkownik
 • Content Count

  870
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Dobry

1 Follower

About xt6

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 04/25/1976

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa-WB
 • Auto
  OUTBACK 3.6

Recent Profile Visitors

818 profile views
 1. Jak to cenowo wychodzi? 190 z przesyłką
 2. Robiłeś test na spaliny w układzie chłodzenia? Na pewno membrana w pracowniku jest ok? Nie masz zapowietrzonego układu?
 3. Na biegówkach można w Polsce śmigać właśnie w Jakuszycach. Spokojnie do końca marca.
 4. Pozdrowionka dla wszystkich świnek mijanych dziś na trasie Warszawa Rzeszów
 5. xt6

  Działanie skrzyni cvt

  Wybór zwykłego automata 5EAT w OBK 09-14 wydaje się bezpieczniejszy, o Ile pragniesz automata oczywiście bo to nudne rozwiązanie. Ja mam lekko przekroczone 400tkm na tej skrzyni i jeździ i ma sie bardzo dobrze myślę że częste wymiany oleju i płukania bardzo jej służą. Nie chce mi się wierzyć że lineartronic tyle zrobi.
 6. Zwykle ledy nie powinny świecić w takiej opcji i mogą zacząć mrugać. Do ściemniania np w domu są potrzebne specjalne ledowe żarówki i to nie gwarantuje że będą działały poprawnie z każdym ściemniaczem. Ja bym sobie odpuścił na twoim miejscu.
 7. xt6

  subaru

  Ile zrobiłeś na tym nowym komplecie w 3 lata? Znasz dobrze warsztat który wymieniał ten komplet? Oddali ci stare graty?
 8. Sprawdzałaś naciąg paska? Kiedy był wymieniany płyn wspomagania ostatnio? Czasem ludzie zapominają o podstawowych serwisach. Może masz jeszcze oryginalny od nowości? Kiedyś w zimie w mrozy straciłem wspomaganie na starcie .... (świeżo kupiony forek 13letni wtedy) okazalo sie ze płyn już był jak siki.
 9. Witamy się tutaj: Pokaż jakieś fotki tego autka
 10. Ja mam z US 3.6 2010 z normalnym olejakiem 5 biegowym i raz na krótko przetestowałem go na Pb - przy 240 sobie odpuściłem.
 11. Bierz Exedy bardzo ładnie i płynnie pracuje. Pamiętam jak mi kiedyś Luka wsadzili i po 500km nie wyrobiłem i musiałem zmienić bo jazda w korku to była katorga - może nie chodziło zero jedynkowo ale prawie. Po zmianie na Exedy wszystko wróciło do ideału.
 12. xt6

  solenoid

  Czy podczas wymiany oleju filtr był też wymieniony? Zaczął bym od dokładnego sprawdzenia poziomu oleju. Sprawdź masę na skrzyni i wszystkie kostki łączące na linii silnik - skrzynia. Dowiedz się też czy nie ma przypadkiem aktualizacji dla oprogramowania twojej skrzyni.
 13. Kolega poruszył dobrą małą nieścislość Nowystarysubarak podawaj w przyszłości więcej informacji, brak info o LPG lub tylko Pb i o skrzyni AT lub MT
×
×
 • Create New...