Jump to content

dirkdiggler

Użytkownik
 • Content Count

  826
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About dirkdiggler

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 01/09/1978

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  PL
 • Auto
  TypeR continuous improvement

Recent Profile Visitors

1090 profile views
 1. Kladzesz oparcia i zamyksz sie w bagazniku z latarka i szukasz i słuchasz podczas gdy ktos leje z weza na tyl auta. Ja mialem klasyke z lampami. Niby uszczelnione a i tak podciekalo. Czym masz lampy uszczelnione?
 2. Szyby rysują stabilizatory szyb które trzymają szybę (trzy zewnętrzne i dwa wewnętrzne). Nalezy je wymienić na nowe lub wyczyścić jeśli się da. Koszt ok 60-70 zł za sztukę. W nich zbiera się cały brud z szyby. Po latach są jak kostki ścierne.
 3. Nowe kółka, nie uzywane, ponoc ostatni nowy komplet w tej galaktyce. 9000 USD https://www.facebook.com/groups/SubaruImprezaGC8OwnersClub/permalink/10158737780159676/?sale_post_id=10158737780159676&sfnsn=mo
 4. Ostatnio spojrzałem w swoje papiery i trochę mną szarpneło. Moja data rejestracji na forum to 2008 rok. Stąd ankieta. W którym roku Ty zarejestrowałeś się na forum.
 5. To typowy obraz podwozia 6cio letniego współczesnego Subaru? Czy odosobniony przypadek?
 6. Top Gear dodało również kilka słów na temat Focusa: "We’ll come to no final verdicts today, but for now, the ST feels most like a Hyundai i30N, only with better traction, a comfier ride, and crisper turn-in." https://www.topgear.com/car-reviews/ford/focus-st/23-ecoboost-st-5dr/first-drive
 7. Kolejne zajawki Focusa ST. Tym razem Pistonheads Chyba lipy nie będzie https://www.pistonheads.com/news/ph-driven/ford-focus-st-driven-briefly/40509
 8. A na kiedy to plany?
 9. Pierwsze testy Focusa ST.
 10. "Upala" ktoś na codzień GolfaR kombi? Interesuje mnie życie z takim autem jako głównym w rodzinie w dłuższej perspektywie omiotającej wszystkie potrzeby transportowe rodziny. Jakieś słabe techniczne punkty tej platformy, typowe uciążliwości? Golf 7,5 schodzi ze sceny co skutkuje interesującymi cenami za nowe auto 310KM kombi 4x4. Obiektywnie to sporo za Golfinę ale znaleźć coś w porównywalnej konfiguracji i cenie oprócz Cupry jest praktycznie niemożliwe.
 11. Rozmawiałem dziś z dealerem na temat focusa st. 1. Pierwsze auta do polskich salonow zajadą o okolicach konca sierpnia. 2. Nie ma na razie opcji automatu. 3. Cos sie opóźnia. 4. Podobno to ma byc 7-mio biegowy hydrokinetyk forda czyli aktualna popularna w focusach 8-mka ale z wycietym jednym przełożeniem. 5. W sumie to nic za bardzo nie wiadomo.
 12. dirkdiggler

  LPG w Subaru

  Czy według Ciebie jest to kontunuacja poprzedniego łatwo gazowalnego 2,5 dohc czy są jakieś niespodzianki po drodze?
×
×
 • Create New...