Skocz do zawartości

Rok z Bagien

Nowy
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Rok z Bagien

 • Tytuł
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  Mitsubishi ASX

Ostatnie wizyty

274 wyświetleń profilu
 1. Rok z Bagien

  Opony na zimę

  A mogę poprosić jakiś zaufany sklep z tymi Cooperami i dotem 3118?
 2. Rok z Bagien

  Nowy XV II-generacji

  Tsunetomo To była moja, z przymrużeniem oka , rada dla Skodziarza.
 3. Rok z Bagien

  Nowy XV II-generacji

 4. Rok z Bagien

  2.0i - brak w cenniku

  Karas Tobie się emotikony nie wyświetlają, czy jak? To była tylko wrzuta apropos, przywołanego przez Ciebie 1,8 Tsi lub 2,0 Tsi. I akurat Octavii w takim zestawieniu po Fl już nie ma.,
 5. Rok z Bagien

  2.0i - brak w cenniku

  Miałbyś szanse, ale mod od ogłoszeń nie dał mi dyspensy na wystawienie ofert sprzedaży mojej skodziny. Nie mam 100 postów. Nic to, że jestem tu ładnych parę lat, nic to, że mógłbym w każdym temacie "Nasze subaru" wpisać, że mi się samochód podoba (uzbierałbym owe brakujące posty w 10 minut) i nic to, że userzy z 30 postami dają ogłoszenia, a teraz jeszcze kolega Karas został pozbawiony możliwości zobaczenia prawdziwego 1,8 Tsi, 4x4 i DSG6. No jak żyć?
 6. Rok z Bagien

  2.0i - brak w cenniku

  Gwoli ścisłości, w kwestii formalnej ,, tylko pod warunkiem, że nikt Cię nie będzie cytował.
 7. Rok z Bagien

  Forester 2 padł

  Pisz do tego jegomościa https://forum.subaru.pl/profile/766-carfit/
 8. Rok z Bagien

  cham na drodze

  To szkoda.... w tym wypadku. Może chociaż działka jest częściowo ogrodzona?
 9. Rok z Bagien

  cham na drodze

  Czy gdzieś na działce albo w jej bliskich okolicach jest: - ujęcie wody - studnia - strumyk - staw - wypas bydła itp?
 10. Rok z Bagien

  Nowy XV II-generacji

  ketivv Fajna stronka. Widać ponad 200% skok sprzedaży XV, ergo nowy model trafił jednak w rynek.
 11. Rok z Bagien

  Nowy XV - bezinwazyjna naprawa wgniecionych drzwi

  Pewnie jest tak, że jak człowiek wie co było z drzwiami, to coś znajdzie. Dla kogoś postronnego - przynajmniej patrząc na zdjęcia - trudno będzie coś zauważyć. Generalnie bardzo dobry ruch, też miałem na masce wgniotkę (kawałek gruzu....) i spec mi to usunął. Ja wiem, gdzie to było, ale nie sposób tego w normalnych warunkach dostrzec.
 12. Rok z Bagien

  Nowy XV II-generacji

  Samo ciśnie się na usta. Przykro mi, że jesteś niezadowolony z kupionego samochodu. Jednakże nie zamierzam z tego tytułu wchodzić z Tobą w dalszą polemikę wywołaną, jak mniemam, chęcią zabicia czasu. Każdy, kto przeczyta mój wpis, ma II gen. XV i wie jak się on zachowuje, wyciągnie swoje wnioski. I, jak będzie chciał dokona stosownej oceny, czy to w postach, czy to w ocenach. Tyle w temacie, życzę miłego dnia.
 13. Rok z Bagien

  Nowy XV II-generacji

  Odbyłem standardową jazdę testową, trochę dróg zwykłych, kawałek drogi szybkiego ruchu + kawałek pagórkowatej łąki imitującej "teren", nie patrzyłem na zegarek, ale myślę, że zamknęło się to w godzinie. A co to ma do rzeczy? Dla przykładu I gen. nie jeździłem i nie wypowiadam się na jej temat. II gen. jest wolna (o ile pierwsza gen. miała taką przypadłość - a tego nie wiem) od problemów z zamykaniem klapy bagażnika, tudzież drzwi w tzw. wykrzyżu. Jasno i klarownie to widać i słychać na linkowanym filmie. Jeśli uważasz inaczej, nagraj swój film z taką sytuacją i pokaż, że autor filmu (a za nim również i ja) się myli.
 14. Rok z Bagien

  Nowy XV II-generacji

  Ano, mam i na to okazję. Właśnie przekonujesz, że nikt Ci nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Jechałeś kiedyś II gen XV?
 15. Rok z Bagien

  Nowy XV II-generacji

  Jak chcesz dobić do 5000 postów to naprzód. Odpowiadasz jw. koledze MaMis używając sformułowania "będziesz". Z cała pewnością (przekonują o tym posty dot. pierwszej wymiany oleju) kolega MaMis ma II gen. XV. Więc piszesz brednie, co do sztywności budy II generacji i Ci to wykazałem. A teraz możesz walić kilkaset postów. Szczególnie dot. XV gen. I w temacie dot. gen. II.
×