Jump to content

Rok z Bagien

Nowy
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

About Rok z Bagien

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  Mitsubishi ASX

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. A mogę poprosić jakiś zaufany sklep z tymi Cooperami i dotem 3118?
 2. Tsunetomo To była moja, z przymrużeniem oka , rada dla Skodziarza.
 3. Karas Tobie się emotikony nie wyświetlają, czy jak? To była tylko wrzuta apropos, przywołanego przez Ciebie 1,8 Tsi lub 2,0 Tsi. I akurat Octavii w takim zestawieniu po Fl już nie ma.,
 4. Miałbyś szanse, ale mod od ogłoszeń nie dał mi dyspensy na wystawienie ofert sprzedaży mojej skodziny. Nie mam 100 postów. Nic to, że jestem tu ładnych parę lat, nic to, że mógłbym w każdym temacie "Nasze subaru" wpisać, że mi się samochód podoba (uzbierałbym owe brakujące posty w 10 minut) i nic to, że userzy z 30 postami dają ogłoszenia, a teraz jeszcze kolega Karas został pozbawiony możliwości zobaczenia prawdziwego 1,8 Tsi, 4x4 i DSG6. No jak żyć?
 5. Gwoli ścisłości, w kwestii formalnej ,, tylko pod warunkiem, że nikt Cię nie będzie cytował.
 6. Pisz do tego jegomościa https://forum.subaru.pl/profile/766-carfit/
 7. To szkoda.... w tym wypadku. Może chociaż działka jest częściowo ogrodzona?
 8. Czy gdzieś na działce albo w jej bliskich okolicach jest: - ujęcie wody - studnia - strumyk - staw - wypas bydła itp?
 9. ketivv Fajna stronka. Widać ponad 200% skok sprzedaży XV, ergo nowy model trafił jednak w rynek.
 10. Pewnie jest tak, że jak człowiek wie co było z drzwiami, to coś znajdzie. Dla kogoś postronnego - przynajmniej patrząc na zdjęcia - trudno będzie coś zauważyć. Generalnie bardzo dobry ruch, też miałem na masce wgniotkę (kawałek gruzu....) i spec mi to usunął. Ja wiem, gdzie to było, ale nie sposób tego w normalnych warunkach dostrzec.
 11. Samo ciśnie się na usta. Przykro mi, że jesteś niezadowolony z kupionego samochodu. Jednakże nie zamierzam z tego tytułu wchodzić z Tobą w dalszą polemikę wywołaną, jak mniemam, chęcią zabicia czasu. Każdy, kto przeczyta mój wpis, ma II gen. XV i wie jak się on zachowuje, wyciągnie swoje wnioski. I, jak będzie chciał dokona stosownej oceny, czy to w postach, czy to w ocenach. Tyle w temacie, życzę miłego dnia.
 12. Odbyłem standardową jazdę testową, trochę dróg zwykłych, kawałek drogi szybkiego ruchu + kawałek pagórkowatej łąki imitującej "teren", nie patrzyłem na zegarek, ale myślę, że zamknęło się to w godzinie. A co to ma do rzeczy? Dla przykładu I gen. nie jeździłem i nie wypowiadam się na jej temat. II gen. jest wolna (o ile pierwsza gen. miała taką przypadłość - a tego nie wiem) od problemów z zamykaniem klapy bagażnika, tudzież drzwi w tzw. wykrzyżu. Jasno i klarownie to widać i słychać na linkowanym filmie. Jeśli uważasz inaczej, nagraj swój film z taką sytuacją i pokaż, że autor filmu (a za nim również i ja) się myli.
 13. Ano, mam i na to okazję. Właśnie przekonujesz, że nikt Ci nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Jechałeś kiedyś II gen XV?
 14. Jak chcesz dobić do 5000 postów to naprzód. Odpowiadasz jw. koledze MaMis używając sformułowania "będziesz". Z cała pewnością (przekonują o tym posty dot. pierwszej wymiany oleju) kolega MaMis ma II gen. XV. Więc piszesz brednie, co do sztywności budy II generacji i Ci to wykazałem. A teraz możesz walić kilkaset postów. Szczególnie dot. XV gen. I w temacie dot. gen. II.
×
×
 • Create New...