Jump to content

Szürkebarát

Użytkownik
 • Content Count

  1013
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

719 Wspaniały

About Szürkebarát

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 04/29/1958

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  XV 1,6 Cft MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szürkebarát

  XV 2.0 e-Boxer

  Co prawda wątek jest o XV 2,0 e-boxer ale cieszy mnie, że komuś jeszcze podoba się jazda XV 1.6 bo mocy to mu jednak trochę brakuje. Powiadasz, że na stromych podjazdach daje radę? Zapamiętałeś wskazanie obrotomierza? Bo mnie przy średnio obciążonym samochodzie, z tempomatem ustawionym na 120 km/godz, na "dość stromych podjazdach" potrafił wkręcić się pod 5000 obr/min. Nie chcę nawet myśleć ile wtedy wynosiło spalanie chwilowe. Tych 123 tys to za wersję full wypas? Ech, to cholerne euro, za które nam sprzedają subaraki...
 2. Analogia pojawiła się jakby, pre prorokowana ? Od dekady słyszę, że powinienem przejść na etat proroka...
 3. A cóż to za wjazd mi na dzielnie, bez uprzedzenia?! No chyba, że klasykiem . Pozdrawiam, dosłownie.
 4. Przepraszam, że się wkurzę - co mnie to g.obchodzi czy z centralnego czy z lokalnego czy z międzygalaktycznego? Wsiadając do pociągu nie zastanawiam się skąd się wzięły wagony tylko czy ruszę o czasie i dojadę na czas.
 5. To niepoważne. Jakby umówić się z pacjentem na operację i po wybudzeniu z narkozy powiedzieć mu, że została zrobiona połowicznie bo... części nie dotarły. W którym to ASO takie rzeczy?
 6. Euro podrożało Czyżbym popełnił błąd, pozostając przy pakiecie dealerskim z niezmienną wartością pojazdu?
 7. O matko i córko! A cóż to tam wybudowano, po polskiej stronie?! I jak kiedyś - po słowackiej stronie górsko i kameralnie.
 8. Co się tam tak wyśnieża w oddali, Szrenica?
 9. Przy okazji przejechanych 35kkm powrót do wątku spalanie. Jazda była specjalnie emerycka, żeby zobaczyć czy da się zepchnąć XV poniżej 6 litrów choć na esce jechałem normalnie. Auto obciążone tylko mną i kilkudziesięcioma kilogramami rozmaitych gratów.
 10. No i powyższym postem zrobiłem się "Uzależnionym od Subaru". Chyba warte to cygara po kolacji czyli za jakichś 15 minut?
 11. Ale nie osiągnął powodzenia w temacie? Obiecuję już dwa lata, że nagram jakie skrzypienia wydobywają się z mojego Szarego Mnicha gdy z nogą na hamulcu zjeżdżam do tyłu z krawężnika. Nagram i poddam ocenie na TF czy jestem idiotą czy ASO próbowało... jak w cytacie.
 12. Wreszcie posprzątałem w środku, po zimie. Ledwo zdążyłem przed deszczem...
×
×
 • Create New...