Jump to content

Szürkebarát

Użytkownik
 • Content Count

  833
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

473 Wspaniały

About Szürkebarát

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 04/29/1958

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  XV 1,6 Cft MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Że też człowiek dożył czasów kiedy tęskni za śniegiem bo w Warszawie też bida .
 2. Pozdrawiam "czarnulkę" czy "czarnuszka" spotkanego dzisiaj w pobliżu siłowni pod chmurką.
 3. Szürkebarát

  XV 2.0 e-Boxer

  W moim przypadku zalano mi 5W30 i bez pytania czy chcę. Trochę mi głupio bo odkryłem to po jakimś czasie.
 4. ... w moim XV z fb16 też powoduje napływ łez do oczu, nie od pędu wiatru
 5. Jimny zawsze był ok tylko dla mnie za mało w nim miejsca. A jeśli chodzi o porównywanie Jimny z XV to dlaczego nie porównać go z Suzuki SX4, nawet najnowszej generacji? XV wtedy na pewno nie wypadł by źle.
 6. Dostał byś ode mnie lajka, nie dostaniesz dopóki nie staniemy na światłach, ja w moim XV a ty na pedałach i wygrasz. Nie będziesz oszukiwał, jak to rowerzyści mają w zwyczaju, ruszając na "głębokim" czerwonym?
 7. Śpi na tylnym siedzeniu a hiper napęd miał ustawiony na timerze, na drugą taryfę. Żeby było taniej.
 8. W moim mam teraz zasięg 350-400 km, w OBK bywało, że i 1000 Ostatnio prawie nie jeżdżę więc zagazowanie Szarego Mnicha mniej mnie interesuje a koniec gwarancji oddala się do zapisanych w umowie 3 lat. Ale zajrzę do wnęki i zmierzę co tam właściwie da się zainstalować.
 9. Aż 80 litrowa butla zmieściła ci się we wnęce po kole zapasowym?! Szok, w którymś poprzednim (nie Subaru) tylko 32 litrowa zmieściła się. Od tej pory mam uraz bo 32 ltr LPG starczały mi na jakieś trzy max cztery dni...
 10. I pazury. Borys Bestia z "Facetów w czerni 3" dał by radę.
 11. Brzmi to trochę jak bankowy bełkot szamański ale na tym forum na pewno ma sens.
 12. Dla szybkich i wściekłych https://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/testy/news-porsche-taycan-turbo-s-przyszlosc-na-ktora-warto-czekac,nId,4796627#iwa_source=worthsee
 13. Były wystawione na OLX, bez konkretnego zainteresowania, choć już lepiej obfotografowane. Jako, że przyszłe wiosna i lato szykują mi się i pracowite i może zaistnieje wreszcie możliwość wypadu na południe Europy, założę je na wiosnę i będę zdzierał do jesieni. Bo już nie są na sprzedaż .
 14. Kto pisał o spisku i innych bzdurach? Raczej nie ja, ja pisałem o lobbingu firm oponiarskich. Pamiętasz może (idiotyczną) reklamę jakiejś margaryny "tak dobrej", że właściwie trzeba by nią kromkę smarować z obu stron? To tylko reklama, już spisek, bzdura czy chory wykwit lobbigu?
×
×
 • Create New...