Jump to content

Szürkebarát

Użytkownik
 • Content Count

  643
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

293 Wspaniały

About Szürkebarát

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 04/29/1958

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Subaru XV 1,6 Comfort MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zakopane od lat mnie nie interesuje a nad morze wyprawię się tylko muszę to zorganizować czyli wymyślić jakieś ściemy jak w stanie wojennym.
 2. Teraz to K zauważyłem. Nie wiem czy to literówka czy grubiaństwo. Pusto i sterylnie tam było tak, że chyba cała obsługa rzuciła się na mnie termometrem zdalnym, z formularzami w których kilkakrotnie pisałem to samo, z rabatem 25% no i na koniec z tym elektromagnesem. Z zatyczkami w uszach, zamkniętymi oczami i myśląc o czymś przyjemnym dało się wytrzymać tych kilkanaście minut choć to niemiłe być wciągniętym do ciasnego otworu w maszynie. Tak nie mają tam co robić, że zanim wróciłem do domu to już "wyrok na piśmie" miałem. Nie pojadę w góry tej wiosny i to może być koniec mojego szwędania się po górach. Można będzie wpisać mi to do aktu zgonu, jako pośrednią przyczynę śmierci . Nie pojadę też, do nadal otwartych hipermarketów budowlanych bo #zostanKwdomu . Minister stosownym rozporządzeniem wskazuje, że tam ryzyko zakażenia jest dużo mniejsze niż w Ikei. Będę je mijał jadąc do i z pracy i już nie dziwił się pełnym parkingom bo to zgodne z prawem i #zostanKwdomu.
 3. Tak, zostań w domu jest bardzo rozsądne i wskazane. W pracy zawodowej mam jednak nieuniknione codzienne i bezpośrednie kontakty z ludźmi a jutro jeszcze zaliczę długo oczekiwany i niezbędny w leczeniu rezonans magnetyczny. Więc wypad z góry ze spaniem w Szarym Mnichu nie jest większym zagrożeniem, w porównaniu z tym z czym mam do czynienia na co dzień. I dla mnie i dla innych.
 4. Ryli?! Skąd masz info, to dla mnie tej wiosny bardzo ważne?!
 5. Coś podpowiedziałeś. Nie zamierzam zmieniać Szarego Mnicha w noclegownię, potrzebuję go żeby mnie wywiózł w góry i dał dach nad głową na jedną, dwie może trzy noce. Po za tym, znając polską gościnność...
 6. baaardzo śmieszne! Z dziećmi w góry już nie jeżdżę i teraz mam luksus bycia w górach w lepszym towarzystwie . No dobra - odszczekuję. W innym towarzystwie.
 7. Na przednim fotelu to raczej drzemka jak padasz gdzieś w trasie. Jak ma to służyć jako namiot to powinno się udać po złożeniu tylnej kanapy i zniwelowaniu nierówności podłogi na styku z bagażnikiem + jakiś materac. Tak spali czasem na Subariadach w starych Foresterach, które od XV większe nie są. Oczywiście bagaże wtedy do boxa na dach idą. Nie nie, planuję tylko przekimanie się na rozłożonych przednich fotelach.
 8. Teraz na poważnie. Czy ktoś spał w XV a jeśli tak to jak to udatnie zrobić? Bo zakaz wynajmu w celach turystycznych prawie sparaliżował mój długo wyczekiwany wiosenny wypad w góry. Prawie bo jeszcze spanie w samochodzie go może uratować. Że będzie niewygodnie wisi mi i powiewa.
 9. Może nie będzie trzeba. Bo tym razem net ma przewagę nad realem i tutaj możemy się zmagać nawet w full contact. O matko i córko - co za makaronizm!
 10. Eeee, banalne. Można co najwyżej pospekulować na temat krótkotrwałego zaboru. Czyli ktoś wziął, pojeździł i odstawił na miejsce . PS. Sprawdziłeś czy nie ubyło paliwa a przybyło kilometrów?
 11. Już nie słucham III programu Polskiego Radia. Jestem otwarty na propozycje bo jedyne co mi zostało teraz do słuchania to kurs języka węgierskiego.
 12. Czyli części ze skradzionego na kanibalizm muszą być tanie... Ten złodziej to już tak ostatecznie jest na emeryturze? żartowałem!
 13. No i co no i co?! Jest czy nie ma? Może obu już nie ma?!
 14. Szürkebarát

  Co zamiast XV???

  Po czym wnosisz ? Po belce skrętnej?
×
×
 • Create New...