Jump to content

Szürkebarát

Użytkownik 500
 • Posts

  1254
 • Joined

 • Last visited

About Szürkebarát

 • Birthday 04/29/1958

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  XV 1,6 Cft MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Szürkebarát's Achievements

..:: Subarofanatoholik ::..

..:: Subarofanatoholik ::.. (6/13)

1.1k

Reputation

 1. To właśnie zrobiłem i choć nie on do mnie tylko ja do niego pojadę to liczę, że ślad odreagowania frustracji jakiegoś frustrata zniknie z maski Szarego Mnicha.
 2. @aflinta wjechałeś mi na ambicję. Od poniedziałku ustawiam na tempomacie 90 i spodziewam się wyniku poniżej 6ltr/ 100 km.
 3. Spiesząc się do pracy, było kilka takich dni, na eSce zaoszczędzałem z 5 minut. Nie wiem czy było warto ale było.
 4. Nurkować, tak. Bo bardzo szybko wskazania zeszły do 6,7 jeszcze na śródmiejskich jezdniach. Ja mam okazję 5 albo i 6 razy w każdym tygodniu wiec pozwalam sobie na podrażnienie w wątku . Oczywiście wiem, że poprzedni odnotowany styl jazdy ma wpływ na wskazania AVG spalania. Więc publikować powinienem nie wcześniej niż w piątek. Żeby tam kogoś nie skręciło oznajmię, że średnia prędkość (na odcinku kontrolnym) wychodzi mi 50 km/ godz.
 5. Dzisiaj rano, w wyjeżdżonej koleinie na eSce i nie spodziewając się ciężarówek na prawym pasie, postanowiłem zrobić eksperyment i jechać tych 20 km 95km/godz. No i AVG spalanie zaczęło nurkować zatrzymując się na 6,5 ltr/ 100 km. Nie spieszę się jadąc do pracy więc mogę w ramach eksperymentu pokonać ten sam odcinek z prędkością 90km/ godz., przyspieszając do 105km/ godz. gdy trzeba wyminąć ciężarówkę. Na co dzień jeżdżę tamtędy z tempomatem ustawionym na 100km/ godz. Czy ktoś wystawi mi usprawiedliwienie jeśli spóźnię się do pracy?
 6. @wwicek24 przepraszam. Jak pisałem nieczęsto tam zaglądam a powinienem to zrobić przed wpisem. SIP udostępnia tabelkę z czynnościami serwisowymi zależnymi od przebiegu, że o zalecanych olejach nie wspomnę. Miałem ale mi się gdzieś straciła.
 7. Nieczęsto tam zaglądam jednak jest taki wątek "Witamy się". Oczywiście można go olać jak i wszystko pozostałe na TF aż do reakcji admina.
 8. Przegląd zrobiony. Czyli po......ło mnie i nie wiem ile mam do końca gwarancji własnego samochodu . Za dużo było wrażeń w pierwszej dekadzie października, trzeba zwolnić.
 9. Trzy lata albo 45 kkm. 45 kkm właśnie przekroczylem.
 10. Nie mam już dzisiaj nastroju do obcowania z dokumentami. Do południa zmagałem się z rozmaita biurokracją. Ale... Na stole przede mną leży "Książeczka Gwarancyjna i Obsługi Serwisowej. Co ja tam znajdę...?
 11. A miał to być samochód "bezobsługowy"... nawet go w tym celu obułem w całoroczne opony .
 12. Oni mają zapisane to co ja mówiłem? Na prawdę?!
 13. Tylko, że właśnie skończyła mi się gwarancja . No ale dobrze wiedzieć.
 14. Flauta, czyli koszmar żeglarza? W tej podróży miałem warunki porównywalne więc zamieszczam.
 15. Trochę, jakby to nazwać, popłynąłeś? Bo jak uśrednisz (albo i scałkujesz) gdy będę szedł Szarym Mnichem prawym albo lewym halsem?
×
×
 • Create New...