Jump to content

euyot

Użytkownik
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About euyot

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  W-wa
 • Auto
  Legacy

Recent Profile Visitors

398 profile views
 1. Co można napisać. Piekna fura. Piekny kolor Chyba najładniejszy.
 2. A ło tu coś opisane:
 3. Pozdrawiam niebieską, błyszczącą, pięknie bulgoczącą impreze kombi... Złota felga, złota świnka. Dziś. 6:00 rano. Bródno. Warszawa.
 4. Nie, nie tu chodzi o temperature. Jak jest dokładnie 2,5 albo -2,5 stopnia to tyle pali.
 5. Można szukac maksymalnie zadbanego auta w danym budzecie i albo sie ma szczescie albo nie ma. Można szukać danego modelu najtanszego i naprawić w budżecie. Co lepsze? Mówia, ze jak ktos ma pecha to i palec w dupiu złamie. Mam H6 mt. Przeżyłem Upg (8tysi nie moje). Gdyby się czas cofnal mialbym teraz h6 mt i przeżył Upg. Taka moja subiektywna ocena.
 6. "Wada ukryta" to taka o ktorej nikt nie wiedział, nie ta ukryta przez sprzedawce. W sytuacji gdy sprzedaje osoba prywatna to proces ciężki. Rekojmia chyba w gre wchodzi o ile nie bylo w umowie zrzeczenia. W sytuacji gdy sprzedaje przedsiebiorca (np. Komis jako wlasciciel) się odstepuje od umowy i w sądzie jest łatwiej. "Po nowelizacji przepisów, która weszła w życie dnia 25.12.2014 r. i mamy do czynienia z relacją przedsiębiorca-konsument, w związku z czym przyjmuje się domniemanie, że wada lub jej przyczyna istniała w pojeździe w momencie jego sprzedaży. Jest to bardzo istotna okoliczność, ponieważ przenosi ciężar dowodu w tym zakresie na sprzedawcę." Jesli ktos sie nie zgadza to prosze o korekty konkrety. Chetnie sie czegos nowego dowiem.
 7. H6 spec b. Jedzie. Spalanie? Na trasie Warszawa - Krasnobrod 10,6. Normalna jazda. Bez wleczenia, bez zapitalania. Po mieście to juz różnie. Max 14 srednio mi szło. Normalnie komputerek coś kolo 12. Pomysl z uszkodzonym silnikiem i naprawa do mnie przemawia O spalaniu to z Oczkoo15 pogadaj
 8. Panowie samochody kupuje sie na dwa sposoby. Rachunkiem ekonomicznym lub sercem. Rachunek ekonomiczny mówi Skoda w leasingu, po dwoch latach papa. Kupowanie taniego speca do zrobienia ma sens. Tylko trzeba to traktowac jak projekt nie jak ekonomicznie uzasadniony zakup.
 9. 19k? Cena rynkowa? Tak specb polecial na wartosci? Łorety.
 10. Ostatnio na alledrogo były przednie mechanizmy za 400 pln. (Legacy 2005 kumbi)
 11. Ciężko zgadnąć. Takiego kupiłem. Nawet z wykresem. Niemniej kontaktowałem się z hamownią potwierdzili wykres.
 12. Ja dolewam do full, po 100 aż uzupelni. Pewnie wystarczy powyżej 3/4, ale F po cos jest. Grunt to dobrze pomiar robic.
 13. Dziś około 15:00. Dworzec zachodni, parking West station. Legacy. Kombi. Granat.
×
×
 • Create New...