Skocz do zawartości

Flipper

Administrator
 • Liczba zawartości

  2464
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Flipper

 • Tytuł
  ..:: Admin ::..
 • Urodziny 30.04.1977

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Kiedyś SVX LSi, teraz Legacy rodzinne kombi :)

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.subaru.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jeżeli chodzi o kwestie "bezpieczeństwa" traktujemy ją szerzej (filary bezpieczeństwa Subaru) niż crash-testy. Stąd trochę bardziej kompleksowo podchodzimy do tematu -> zapraszam zatem na subaru.pl, a dokładniej tutaj: a na stronie, która się wczyta (https://bezpieczne.subaru.pl/) zapoznaj się proszę z treściami. Będę wdzięczny za wnioski, odczucia i sugestie co do treści. Odnosząc się do samych znaków i cytowania np. IIHS / TSP /JNCAP to są z tym dwa problemy. Mimo, iż kwestii bezpieczeństwa, pryncypia są takie same w specyfikacji pojazdów US czy JDM co EU to jednak jest trochę różnic, które nie pozwalają nam swobodnie cytować wyników w przekazie marketingowym (podobnie ma się kwestia do wykorzystywania logo). Uwaga jednak przyjęta Dziękuję Przekażę do osoby aktualizującej stronę i spróbujemy coś w temacie ENCAP podziałać.
 2. Dzień dobry

  Po raz ostatni na tym forum zapytam.

  Czy nazwanie łobuza z kotwicą Polski Walczącej na plecach "Cholernym patriotą " to jest wykroczenie na forum?

  Opisałem tak kogoś, kto urwał lusterko w citroenie i uciekł. Moje słowa zostały "nagrodzone" ostrzeżeniem. Nie pierwszy to raz i uważam, że jest to nagonka na mnie. Poprzednio za użycie (w cytacie) słowa wulgarnego spowodowały bana na miesiąc. Nie mogłem nawet złożyć reklamacji.

  Co tu się dzieje? Jakieś grupy podgrupy i kliki. Tyle fajnych osób już odeszło. Nie chcę być w takim towarzystwie.

  Proszę pozamiatać te problemy, albo usunąć mój profil.

  Dziękuję

 3. Flipper

  Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrawiam właściciela uświnionego Legacy
 4. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Dla przypomnienia - plik z metodyką obliczeń wyników jest dostępny w Regulaminie Zlotu: https://zlot.subaru.pl/zlot2018/ (strona 8).
 5. Rozmowę zaczynamy od VIN Podaj VIN - zobaczymy czy są takie rodzynki dostępne.
 6. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Jest jeszcze inna sprawa, że w latach ubiegłych była dostępna pula unmerów, które można wybrać, a po wykorzystaniu (np. powyżej 25) - formularz przydzielał pierwsze wolne. Główną przyczyną stworzenia takiego mechanizmu było wyeliminowanie "okienek" w liście startowej, które wszystkim (również Wam) utrudniało działanie. W tym roku nie ma takiej potrzeby bo wszystko wskazuje na to, że... okienek nie będzie
 7. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Na etapie wypełniania formularza nie ma możliwości "blokować" numer, więc tak - do zakończenia wypełniania formularza ktoś może wybrać "nasz" numer. Podobnie z noclegiem. To system lajf w tych punktach i podobnie, jak w innych tego typu systemach - do kiedy nie zakończymy wypełniać - dostępność może się zmienić. Zapraszamy i tak i tak, z nadzieją na pozostawienie świniaka "bez przypraw"
 8. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Udało się z tego co widzę
 9. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  To wygląda, jakby sesja się gubiła... czy możesz spróbować z innej przeglądarki się zarejestrować. BTW na szosowej nie ma już miejsc.
 10. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  ...w którym momencie to się pojawiło? Jaka trasa?
 11. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Widzę trzy miejsca wolne... jest jeszcze szansa
 12. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Zasadniczo pytający jeszcze się nie rejestrował ale... Brzmi rozsądnie. Racjonalizatorskie pomysły spisuję i na listę zmian w programie zlotowym. Może w nadchodzącym zlocie będziemy mogli je wprowadzić. To są ci sami "pracownicy", którzy obsługują cały SIP, włącznie z Redakcją, Forum, stroną itp. więc tak - ręcznie byłoby to praktycznie niemożliwe
 13. Flipper

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Mamy tylko dwie rączki i nie jesteśmy w stanie ogarnąć jeszcze listy oczekujących Noclegi trafiają do puli dostępnych w formularzu w różnych momentach... zależnych od Waszych (uczestników) decyzji o zmianie / rezygnacji z noclegów... czyli działa funkcja random
×
×
 • Dodaj nową pozycję...