Jump to content

Adventure184

Użytkownik
 • Content Count

  301
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Adventure184 last won the day on November 15 2019

Adventure184 had the most liked content!

Community Reputation

819 Wspaniały

About Adventure184

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Auto
  Hawk 2.0 N/A Kombi

Contact Methods

 • Website URL
  facebook.com/rallypigpl

Recent Profile Visitors

559 profile views
 1. Zmotywowaliście mnie, więc już dziś rozpoczynamy zbiórkę zdjęć do Kalendarza Forum Subaru 2021 Propozycję przesyłajcie na adres rafal.przygoda.nf@gmail.com, razem z podpisem który będzie umieszczony na kalendarzu (np. Nick z forum, model itd..) Zdjęcia powinny być waszego autorstwa lub za zgodą autora zdjecia. Ze względu na to, że rok temu niektórzy wręcz zasypali mnie zdjęciami, w tym roku proszę o maksymalnie 5 zdjęć na jeden samochód. Wszystkie zdjęcia będę umieszczał na google drive (https://drive.google.com/drive/folders/1NTxjco-vGYP8is9ChAQmtI4V1TlO_gVF?usp=sharin
 2. Jeszcze nie, do końca tygodnia napisze co i jak.
 3. Jak najbardziej, niedługo będę pisał ws. propozycji zdjęć, tylko muszę przemyśleć jak tym razem to ogarnąć.
 4. Pany i Panewki, sezon wakacyjny w pełni - można zrobić fajne fotki do kalendarza
 5. Gdzie macie zamontowane tweetery w imprezach? Ja swoje zamontowałem w słupkach, ale są zdecydowanie za blisko. @Alkanick Jak się sprawdzają w fabrycznych miejscach przy klamce ? Sorki za jakość zdjęcia.
 6. W nasepnym tygodniu bede je drukowal. Jak chcesz to prv.
 7. Przyznam szczerze że nie wiem Spotykałem się z opiniami że żadne głośniki nie zagrają dobrze bez wzmacniacza (a nawet nie ma sensu zmieniać głośników na lepsze bez dodawania wzmacniacza) wiec powoli zacząłem się nad tym zastanawiać
 8. Nie mam pojęcia, ale nie będą się pchał w drogi sprzęt, bo i tak spoooro dźwięku ginie przez głośny tłumik. Coś w okolicach 200 zł - ale z drugiej strony czy ma to sens, czy będzie różnica?
 9. Powoli wraca do głowy myśl żeby zrobić coś z audio. Moja obecna konfiguracja: Wygłuszone przednie i tylne drzwi, bagaznik, nadkola i klapa. alpine cde-w296bt Głośniki tylko z przodu - hertz dsk 165.3 Twetery podłączone bezpośrednio do zwrotnicy w radiu. Zastanawiam się nad dodaniem wzmacniacza - tylko pytanie jakiego:)
 10. Czerwcowy spot powinien się już odbyć w następną sobotę - 06.06.2020. Więcej szczegółów niebawem.
 11. Zastosowałem dziś podobny zestaw, choć jeszcze nie zdążyłem zaaplikować "magicznych wycieraczek'
 12. Słyszałem że większość nowych samochodów ma już fabrycznie przyciemnione szyby, do wartosci dopuszczanych przez prawo, więc naklejenie dowolnej folii powoduje że szyba nie mieści się w normach.
×
×
 • Create New...