Jump to content

Adventure184

Użytkownik
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

About Adventure184

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Auto
  Hawk 2.0 N/A Kombi

Contact Methods

 • Website URL
  rallypig.pl

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. Nie spieszy mi się, dzięki.
 2. To pytanie pomocnicze, najtaniej na allegro te DSK 165.3 są za 210 zł, czy jest sens szukać wzmacniacza do 150 zł, czy to będą pieniądze wyrzucone w błoto i lepiej je zainwestować w siebie (%).
 3. Według instrukcji radio ma opcje o której piszesz. Szukam czegoś co się zmieści, czyli 165 z oddzielnymi wysokotonowymi do około 300 zł. Widziałem że niektóre zestawy można kupić bez zwrotnic i wtedy może udało by się kupić coś lepszego w tej cenie, słucham głownie "rocka i metalu"
 4. Nie planuję dawać wzmacniacza, bardziej chodzi mi o podłączenie głośników w kontekście ustawień radia (wcześniejsza grafika) według mnie są dwie opcje, popraw mnie jeśli coś pokręciłem w radiu ustawiam 2 way i podłączam przewody białe i szare, zwrotnicami z zestawu rozdzielam sygnał na średniotonowe i wysokotonowe w radiu ustawiam 3 way i podłączam głośniki średniotonowe pod przewody zielone i fioletowe, a wysokotonowe pod białe i szare (nie korzystam wtedy ze zwrotnic które są dołączonego do zestawu głośników)
 5. Cześć Przymierzam się do poprawy audio w moim hawku , zaczynam od wygłuszania wnętrza (drzwi, podłoga i bagażnik) Mam radio alpine cde-w296bt przy okazji wygłuszania chciał bym wymienić przednie głośniki (z tylnych rezygnuję). Słucham głównie rock i metalu i pod taką muzykę chciał bym dopasować głośniki. Czy polecicie jakieś głośniki do 300 zł które dobrze zagrają w takiej konfiguracji? Czy możecie mi wyjaśnić różnicę między 3-way a 2-way? Jeżeli dobrze rozumiem to przy 3-way mógł bym podłączyć głośniki wysoko tonowe bezpośrednio do radia, nie musiał bym stosować zwrotnicy, ale czy przy takiej konfiguracji jest wymagany oddzielny głośnik niskotonowy?
 6. Dwa specjalne kalendarze Subaru Klub Podkarpacie z dedykacjami od Jurka Owsiaka i Krzysztofa Hołowczyca https://allegro.pl/oferta/kalendarz-subaru-podpis-j-owsiaka-i-k-holowczyca-8814390021 https://allegro.pl/oferta/kalendarz-subaru-podpis-k-holowczyca-i-j-owsiaka-8816508164
 7. Nadal w temacie kalendarza, ale troszkę innego "Już trzeci rok razem z Subaru Klub Podkarpacie wspieramy WOŚP Tym razem przygotowaliśmy trzy kalendarze, które stały się jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki podpisom Krzysztof Hołowczyc i Jurek Owsiak. Dwa z nich dostępne są na aukcjach allegro (linki poniżej), trzeci przekazaliśmy na Moto Orkiestra Rzeszów Zapraszamy do licytacji. https://allegro.pl/oferta/kalendarz-subaru-podpis-j-owsiaka-i-k-holowczyca-8814390021 https://allegro.pl/oferta/kalendarz-subaru-podpis-k-holowczyca-i-j-owsiaka-8816508164"
 8. Tak temat aktualny, niedługo będzie więcej szczegółów. Zapewne będzie około godziny 16-17 na parku papieskim lub podpromiu
 9. Tak, mam jeszcze kilka, jak będą chętni to dodrukuje. Ale wysyłka najwcześniej w piątek :p
 10. Jeżeli to była przyjemność, to ze mną Wspólny spot jak - jak najbardziej, zapraszamy - najbliższy już pierwszą sobotę stycznia, akurat będzie długi weekend. Polecam z poszukać noclegu, już praktycznie tradycją stały się wspólne wyjścia na posiłek i popitek
×
×
 • Create New...