Jump to content

Adventure184

Użytkownik
 • Content Count

  529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Adventure184 last won the day on November 25 2020

Adventure184 had the most liked content!

Community Reputation

1929 Wspaniały

About Adventure184

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Auto
  Hawk 2.0 N/A Kombi

Contact Methods

 • Website URL
  facebook.com/rallypigpl

Recent Profile Visitors

741 profile views
 1. Powiem wam że po wpisaniu "subaru" na aukcjach WOŚP jest kilka fajnych licytacji https://allegro.pl/charytatywni/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy/cele/29-final-wosp-final-z-glowa?string=subaru&cel-charytatywny=wszystkie&order=t
 2. Jak co roku razem z Subaru Klub Podkarpacie organizujemy licytację wyjątkowych kalendarzy na rzecz WOŚP. W tym roku mamy dwa kalendarze z podpisami trzech Kierowców bardzo bliskich marce Subaru. Po szczegóły zapraszam na licytacje: Kalendarz nr 1. Kalendarz nr 2.
 3. Jak co roku razem z Subaru Klub Podkarpacie organizujemy licytację wyjątkowych kalendarzy na rzecz WOŚP. Jak już wspomniał kolega Maciej, mamy dwa kalendarze z podpisami trzech Kierowców bardzo bliskich marce Subaru. Po szczegóły zapraszam na licytacje: Kalendarz nr 1. Kalendarz nr 2.
 4. Zapraszam na prv, lub są tez na allegro. Jak Ci wygodniej.
 5. Za "Bóg zapłać" piwa w sklepie nie kupisz
 6. na specjalne zamówienie zrobiłem różowy środek
 7. Sms też nie zawsze przychodzą, inpost z nich kiedyś zrezygnował i trzeba je jakoś dodatkowo włączyć. Do mnie np. powiadomienia o przesyłce przychodzą tylko na maila.
 8. Pop w którym nadawałem przesyłki jest czynny od 10:00, zapewne po tej godzinie przyjedzie kurier i odbierze przesyłki. Te które już dotarły również były tam nadawane, wiem że to nie wiele pomoże ale proszę Was o cierpliwość
 9. Widzę, że kurierzy go nie oszczędzali.... ale mam nadzieje że wszystko ok. Dla mnie teraz najtrudniejszy moment, czy nic nie zjeba**m, czy dobrze wszystko spakowałem. W razie czego dawajcie znać
 10. Zbieramy chętnych na kalendarz SKP 2021, więcej informacje na FB profilu. https://www.facebook.com/SubaruKlubPodkarpacie/posts/2446635285641112 PS: Dziś grudniowy spot:
 11. Nie mogę potwierdzić bo Rodo Ale mogę powiedzieć że tylko jedna osoba zamówiła kalendarz z kubkiem
 12. PS: taka prośba. Jak ktoś wcześniej się wpisał na listę a kupił na allegro, to usuńcie się z listy lub oznaczcie np. na żółto.
 13. To na allegro już spakowane, (czarne) Czekają w samochodzie, żeby nadać
×
×
 • Create New...