Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

niestety takie czasy kolega @Jaca68 może mieć racje...żarło, żarło i zdechło. kto by pomyślał w styczniu...z drugiej strony pewnie dużo będzie też takich którzy zapłacili zadatek i fury nie odbiorą w kwietniu... nie jest to kwestia życzenia komuś źle, ale to co się dzieje to paranoja na globalną skalę i nie łatwo przyjdzie się z tego wykaraskać. Osobiście póki co narzekać nie mogę, ale nowy forek już w garażu a starego auta pozbyć się nie mogę, nawet nie ma telefonów z zapytaniem, odgasiłem przedłużenie ogłoszenia sprzedaży nie ma to sensu. Nawet nie ma jak komuś auta pokazać bo nie wiesz kto przyjedzie. Dosłownie chore czasy....

Edytowane przez emdzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radiolog napisał:

Znaczy, że niewypłacalność po covidowa?

Tak źle komuś życzysz?

Czytaj ze zrozumieniem. To że się spodziewam to nie znaczy że życzę.

A przy "niewypłacalności" covidowej leasing drogich aut będzie pewnie pierwszym co zostanie skasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co jeżdżą x5 czy q8 dadza radę.

Uogolniam. Problem będzie dla opla, fiata czy kia l  np subaru. Dla takich foresterow, obk czy xv. 

Tak myślę 

I nie mowie o korpo

Edytowane przez MKK
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, marol napisał:

Przy 90km/h rewelacja. Przy 140 dla „równowagi” dosyć sporo. I obroty 4000? Forek z 2,0 palił chyba mniej?

Fajne auto, ale jak widać te „mild hybrid” to średni pomysł. No chyba ze ktos naprawdę rzadko jeździ po autostradach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2020 o 21:22, emdzy napisał:

starego auta pozbyć się nie mogę, nawet nie ma telefonów z zapytaniem, odgasiłem przedłużenie ogłoszenia sprzedaży nie ma to sensu

Witam w klubie,wystawiłem auto i "pies z kulawą nogą" się nie interesuje,fakt że SBD czyli "samo zło";)Mówią siedzieć w domu to ludzie siedzą,niby dobrze ale cała ta sytuacja napewno nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, raveout napisał:

i pomiar przyspieszenia  0-100 km/h - 10,4s ;)

I ten durny komunikat: skup wzrok na drodze 

 

5 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Powyżej 100 km/h bardzo się męczy...

A przy 140 żłopie więcej niż XT. :thumbup:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaca68 napisał:

I ten durny komunikat: skup wzrok na drodze 

 

A przy 140 żłopie więcej niż XT. :thumbup:

No taka to ekologia... Diesle sześciocylindrowe palą ze 3 litry mniej i emitują mniej CO2. O tym, że przyspieszają wspominać nie trzeba. Ale są beeeee. A pudło z baterią, która oprócz wożenia zbędnej masy nic nie daje jest cool. Dziwną linię ma nasza władza EU ;)

Z dobrych wieści - pandemia coronawirusa w Niemczech zmniejszy emisję CO2 i jest szansa, że Niemcy zmieszczą się w celu na 2020.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kukson napisał:

Komunikat nie jest durny bo pojawia się jak patrzysz się wszędzie ale nie na drogę przed sobą :)

Wystarczy ze drapiesz się po nosie...

Monitorowanie pasa ruchu wyłączyłem na stałem bo żyć się z tym nie da. Jedynie na autostradzie ma on uzasadnienie. Niestety wyłączając go z kierownicy wyłącza się tylko kontrowanie kierownicy a nie piszczenie systemu.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Monitorowanie pasa ruchu wyłączyłem na stałem bo żyć się z tym nie da. Jedynie na autostradzie ma on uzasadnienie.

Jak się używa kierunkowskazów do zmiany pasa to raczej nie przeszkadza. Jest jeszcze możliwość, że jeździsz po drogach mocno zniszczonych lub takich gdzie wyraźnie widać linie łączenia pasów asfaltu - wtedy faktycznie system czasem wyłapuje te dłuższe linie jako malowanie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aflinta napisał:

Jak się używa kierunkowskazów do zmiany pasa to raczej nie przeszkadza. Jest jeszcze możliwość, że jeździsz po drogach mocno zniszczonych lub takich gdzie wyraźnie widać linie łączenia pasów asfaltu - wtedy faktycznie system czasem wyłapuje te dłuższe linie jako malowanie drogi.

Ta druga opcja. Wrocław jest cały rozkopany, w mojej okolicy nawierzchnia wola o pomstę do nieba. Do tego jakieś cwiercmozgi układają studzienki. Do tego pasy dla krzywo malowane, do tego często żółte nachodzą na białe. Do tego co chwile znika raz prawy raz lewy pas. W praktyce tylko na autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Michał W. napisał:

Niewiele w tym materiale na temat "genialnej" jednostki napędowej oczywiście poza opisem działania wyświetlaczy pokładowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga opcja. Wrocław jest cały rozkopany, w mojej okolicy nawierzchnia wola o pomstę do nieba. Do tego jakieś cwiercmozgi układają studzienki. Do tego pasy dla krzywo malowane, do tego często żółte nachodzą na białe. Do tego co chwile znika raz prawy raz lewy pas. W praktyce tylko na autostrady.

Czyli to wynik nikczemnego miasta , a nie systemu .
Jak testowałem , system reagował tylko na moja niechlujną jazdę bez kierunków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...