Jump to content

kokos

Użytkownik
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

134 Wspaniały

About kokos

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Auto
  FXT MY16

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. kokos

  E-Boxer

  Profesorów powiada Pan. ....
 2. kokos

  E-Boxer

  Jest dokładnie tak jak w Pana poście Wszystko się wyjaśniło jeśli chodzi o jazdy testowe na dystansie 500 km , o którym Pan pisał. NIE !! wróć na każdym dystansie Taka jazda jest niemożliwa!! Podobnie jak wszystko jest jasne po pierwszych 5 km jazdy testowej e-boxerem, bo taka jazda jest .... (patrz zdanie wyżej). Mnie się jednak udało takową jazdę testową odbyć na dystansie krótszym niż zalecany przez Pana dystans 500 km ale , wszystko było jasne po 5 km . Dokładnie tak samo jasne jak po 20 kilometrze tej jazdy i po kolejnych 25 powrotnej drogi do salonu .
 3. kokos

  E-Boxer

  Ale I wszystko się wyjaśniło
 4. kokos

  E-Boxer

  Czyli nie ma takiej możliwości i kropka Podtrzymuje swój wpis INFO z DZISIAJ !!!
 5. kokos

  E-Boxer

  To co oznacza info że jazdy testowe są ZAWIESZONE i można sobie jedynie ZA OPŁATĄ (około 250 PLN) wypożyczyć taki samochód ?? Bo na pewno nie oznacza dostępności jazdy testowej na dystansie 500 km !!!!
 6. kokos

  E-Boxer

  Tym bardziej, że w salonie u Pana (info z dzisiaj) nie można odbyć jazdy testowej na dystansie 500 km. Słusznie decyzja bo i po co ....
 7. kokos

  E-Boxer

  W przypadku jazdy testowej nowym e-bokserem 5 km wystarczy . Jazda próbna trwa o 4 minuty za długo i rzeczywiście w tym wypadku plusem jest, że krótko...... Ma Pan zupełną rację co do jazdy testowej nowego Forestera .
 8. kokos

  E-Boxer

  Wszystko jasne jest już po pierwszych 5 km
 9. https://www.autoblog.com/2020/04/01/2020-subaru-outback-suspension-deep-dive/
 10. Czy samochód parkujesz w garażu podziemnym lub innym miejscu, w który sygnał ISR potrzebuje "większej ilości" prądu ??
 11. kokos

  E-Boxer

  Niewiele w tym materiale na temat "genialnej" jednostki napędowej oczywiście poza opisem działania wyświetlaczy pokładowych
 12. Nie poznałem..... smutno !!!!!
 13. Szukam zestawu klocki + tarcze przód do FXT MY16. Czy ktoś może polecić dobry, skuteczny zestaw poza OEM?
 14. Ostatnio jeździłem Q5 z 2016 roku 2.0 TSI wersja S-line. W porównaniu do FXT po lifcie znacznie lepiej wykończone i wyciszone. Ogólne wrażenie wykonania lepsze niż Subaru. Jednak moim zdaniem FXT to pojazd, który daje znacznie więcej radości z jazdy. CVT (mimo, że nie jestem "fanem" tej skrzyni) lepiej się sprawdza niż S-tronic. Ogólnie FXT moim zdaniem to bardziej żwawy pojazd. W szczególności lepiej przyśpiesza w trakcie jazdy drogowej w zakresie np. 60 - 140 km/h, co jest znacznie ważniejsze w mojej ocenie niż przyślieszenie 0-100 km/h.
 15. Audi A4 Allroad jest jak każde Audi bardzo dobrze wykończone. Natomiast środek jest bardzo ciasny. Ilość miejsca w Foresterze jest znacznie, znacznie większa.
×
×
 • Create New...