Jump to content

kokos

Użytkownik
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

232 Wspaniały

About kokos

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Auto
  FXT MY16

Recent Profile Visitors

679 profile views
 1. New Subaru Levorg to be WRX-based weapon - motoring.com.au
 2. Co prawda to nie Ken ale za to jest Subaru
 3. kokos

  E-Boxer

  "Ogarnięty" elektryk, od razu widać
 4. kokos

  E-Boxer

  Rozwiń proszę "nie-ASO"
 5. kokos

  E-Boxer

  Ja czekam na 2.5 TFSI 400 KM - pięciocylindrowy silnik Audi montowany m.in RSQ3. Brzmi genialnie. Zobaczymy jak to wycenią, ale dla mnie to następca XT.
 6. Lofoty koniecznie, ale jak już planujesz Norwegię to przemyśl opcję zwiedzania zachodniej części kraju. Jest równie piękna co Lofoty. W zachodniej NO warto zobaczyć Garianger, Drogę Atlantycką, Drogę Troli, Drogę Orłów, ambonę Prekistolen, Jajo Kierk i wiele innych atrakcji. Nie wiem czy masz w planach osobną podróż do Norwegii zachodniej ale jeśli nie to szkoda tylu kilometrów żeby omijać tą część Norwegii.
 7. Zalecam dokładne sprawdzenie info w temacie zwierzaka w NO. W 2014 pies musiał odbyć obowiązkową kwarantannę mimo posiadania "psiego paszportu" wystawionego przez weterynarza. Polecam na podróż NO jazdę camperem - jesteście samowystarczalni pod każdym względem, a w NO można biwakować "na dziko". Znaczna część turystów na cempingach korzysta z kamperów bądź przyczep kempingowych.
 8. Amerykańska ma mniej chromowanych wstawek niż wersje na EU
 9. Pytanie czy waga wzrosła, a jeśli tak to o ile.
 10. kokos

  E-Boxer

  Moje średnie w FXT to koło 11,5 - 12,5 litrów w zimie i około 10,5 latem. 8,5 jest do osiądnięcia w moim przypadku jedynie na trasie przy prędkościach dozwolonych na drogach ekspresowych. Ogólnie FXT na trasie ma całkiem przyzwoite zużycie, za wyjątkiem przelotów autostradowych w wysokich prędkościach. Kupując FXT nie myślałem o ekonomii spalania Ale "ktoś" kupując "coś" co ma w nazwie "e-boxer" ....
 11. Moim zdaniem obecne OBK z linku powyżej za 170 K PLN jest raczej okazyjną ceną pod względem konkurencyjnych samochodów na rynku. To prawda, że jednostka 2.5 w obecnym to stara konstrukcja. W OBK MY20 de facto silnik będzie miał te same "stare bolączki" . Dlatego tym bardziej uważam, że za 170 K za tej wielkości samochód z wyposażeniem jakie jest dostępne w tym modelu to w porównaniu do konkurencji jak również do nowej wersji OBK z prognozowaną ceną na poziomie 230 K to prawdziwa okazja.
 12. kokos

  Kubica w F1

  Russel bardzo ładnie pojechał. Mercedes dostał to co mu się należało.
 13. kokos

  Kubica w F1

  Brawo Mercedes !!! Udana strategia tak samo jak decyzja o zastępstwie.
 14. kokos

  Kubica w F1

  Jak Botas "puści" Russela albo będzie jakaś inna ustawka Mercedesa i Russel będzie miał przyjechać jako pierwszy to szkoda dalej oglądać ten cyrk. Dziwnie to przyznać, ale jedyna nadzieja w niezrównoważonym holendrze.
×
×
 • Create New...