Jump to content

Czarne_Koronkowe

Użytkownik
 • Content Count

  1356
 • Joined

 • Last visited

About Czarne_Koronkowe

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Był: Forester XT MY15
  Jest: Infiniti Q50S Hybrid i 308 GTI

Recent Profile Visitors

1030 profile views
 1. Kurczę. Naprawdę nie sądziłem, ze kiedyś to powiem... dostałem na weekend Peugeota 3008 - cały czas chce żony GTI wymienić na coś wygodniejszego. Odbierając z salonu dowiedziałem się, ze to 1.2 turbo chcialem obrócić się na pięcie i wyjść, ale mysle: skoro już tu jestem... Do teraz zrobiłem tym autem 150 km w każdych możliwych warunkach poza autostrada. Stwierdzam, ze ten silnik 1.2 jest genialny. Kurczę naprawdę mi to przeszło przez „usta” nawet w 5 osób dawał radę pociągnąć te budę. Żwawo chodzi, nawet coś można było wyprzedzić na trasie. Nawet moja żona, która na codzień jeździ GTI powiedziała, ze ten silnik by jej w zupełności wystarczył. Niestety ma jedna bardzo poważna wadę. 10l/100 km przy spokojnej jeździe na przedmieściach?! Ale to napawa mnie optymizmem, ze Forester z e-boxerem będzie nam mocowo wystarczał
 2. Może się ten czas skończył sporo silników tez już wykastrowali.
 3. „Stacyjka” odpalala się w wypadku gdy nie naciskasz hamulca. Jak masz hamulec to za pierwszym
 4. Szanowna @Dyrekcja - i jak? I jak?!
 5. Krótko mówiąc mysle, ze dalsza dyskusja nie ma sensu każdy z nas stojąc za Vettelem czy Hamiltonem ma trochę racji. Ciekawe tylko co da odwołanie się Ferrari. Mysle ze sprawa zostanie dogłębnie zbadana, bo jest wiele kontrowersji - o ile błędna decyzja (jeśli za taka zostanie uznana przez komisje odwoławcza) nie zostanie zamieciona pod dywan. Nawet jeśli nam się wydaje, ze Vettel nie zrobił nic złego, to jeśli REGULAMIN mówi co innego to należało go ukrac.
 6. Będąc w poślizgu deptać hamulec? Czyż nie dzwonem kończy się większość takich manewrów kierowców ze środka stawki (czyt. Mniej opierzonych?). Swoja droga czy manewr Hamiltona był bezpieczny? Widział, ze zawodnik przed nim tańczy na torze, a on do bandy i gaz w podłogę.
 7. Nie sadzę, żeby przy tym wszystkim Vettel skupił się na blokowani Hamiltona. Raczej walczył „o życie”.
 8. Sorry, ale to brzmi jak polityka. Przecież z tego nic nie wynika każda sytuacje można by opisać tymi słowami. Nawet przechodzenie przez jezdnie na pasach.
 9. Rozumiem, ze do umieszczenia za osłona przeciwsłoneczna? Naprawdę podczas wypadku one nie wylatują? O tym nie pomyślałem. Kurczę to trochę zabawy macie
 10. Trochę strach jeździć czymś takim...
 11. A jak to wyglada w wypadku hybryd?
 12. Rozumiem, że w przypadku e-boxera można zapomnieć o kole zapasowym?
 13. Przypominam słowa @Dyrekcja - nie sugerujcie się cenami z innych krajów. W każdym z nich obowiązują inne podatki / opłaty.
×
×
 • Create New...