Jump to content

Czarne_Koronkowe

Użytkownik
 • Content Count

  1436
 • Joined

 • Last visited

About Czarne_Koronkowe

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Był: Forester XT MY15
  Jest: Infiniti Q50S Hybrid i 308 GTI

Recent Profile Visitors

1099 profile views
 1. Macie ostatnia chwile na Q50S Hybrid
 2. Wydaje mi się, ze autor miał na myśli trasę 300-400 km w 1 stronę. Pamiętaj, ze forek e-boxer ma tragiczny bak.
 3. Jakoś jako Kowalski nie zauważyłem, żeby VAG dostał to dupie za dieselgate. Kowalski ma w trąbie czy truje czy nie. Kowalskiego interesuje czubek własnego nosa - za ile kupię i ile spała. Nieco bardziej globalnie, Kowalski, który umie obsługiwać kalkulator i kupuje auto na 3-4 lata policzy tez stratę wartości - tutaj rzeczywiście awaryjność po gwarancji ma znaczenie.
 4. Zawsze przed wyprzedzaniem wbijasz tryb „super race”?
 5. Szykuje mi się taki wyjazd w ciągu 2 tygodni. Jak duże to jest? To jest sztywne?
 6. Mam nadzieje, ze z kura na masce...
 7. Oczywiście. Elektryki to tylko chwilowa moda - no chyba, że nagle zaczniemy robić prąd "z wody" na stacji benzynowej bez potrzeby transportowania energii elektrycznej. Chociaż hybrydę uważam za świetną alternatywę dla "turbo".
 8. Kurka to może jednak ze mną jest coś nie tak? Jeździłem Stelvio i ten automat to dla mnie porażka. Okropny lag od dołu.
 9. Niedziela, późny wieczór, droga po deszczu - mokro. Droga dwujezdniowa, trzypasmowa. Ustawiam się grzecznie na prawym pasie. Na lewy podjeżdża porobione S3 z klatką - wyglądało pięknie, więc kciuk w górę. Kierowca audi kłania się w podziękowaniu. Obok niego na lewym pasie ustawia się S4. Też porobione - wydechy, felgi, dodatkowe zegary od turbo - ale wszystko zrobione bardzo ładnie.. Robią przygazówkę - warczy, ryczy, pierdzi, prawie ogień z rur... Myślę oho! Więc grzecznie, leniwie przełączam swoją hybrydę w tryb sport. Zielone. I grzecznie moja hybryda odstawia obie audice na dystansie już pierwszych metrów. Doganiają mnie spoceni na kolejnych światłach i teraz ja dostałem dwa kciuki w górę i widzę jak z niedowierzaniem czytają napis "hybrid"
 10. Przecież już wiadomo, że nie jedzie. Wyprzedzanie to samobójstwo. Do tego trzeba upaść na głowę, żeby dać za to 170.000.
 11. Ten dźwięk przy przyspieszaniu to pewnie uszczelka kolektora. Milem podobne zjawisko przy ok 40.000. Tylko przy dynamicznym przyspieszaniu - bez wpływu na osiągi.
 12. Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale mi to pachnie tak. Mercedes na 2020 chce Dżoedża. Ale jak to, ze nasz niwy nabytek, którego spakujemy za vice mistrza świata, jako jedyny ma Zero punktów i do tego objeżdża go inwalida? I jakiś pan inżynier z gwiazda na piersi, ale w bluzie williamsa odpalił Dżordżowi prawdziwy „race mode”.
 13. Człowieku, nigdy nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
 14. Bardziej bym stawiał, ze to e-boxer. On zwyczajnie nie jedzie
 15. Myślę, że prezes Orlenu jest na TF. On po prostu dogadał się z Dyrekcją, żeby lobbowała takie baki w FHI. Dzięki temu hotdogami dozbiera budżetu na przejście RK do HAASa. Jeszcze tylko brakuje, żeby Carfit kupił tego RR, Miałki wrzucił zdjęcie jakiejś grubaski i w ogóle odkryjemy kto na forum się pruje i pisze artykuły o tym jak się naśmiewamy ze Skody.
×
×
 • Create New...