Jump to content

Czarne_Koronkowe

Użytkownik
 • Content Count

  1547
 • Joined

 • Last visited

About Czarne_Koronkowe

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Był: Forester XT MY15
  Jest: Infiniti Q50S Hybrid i 308 GTI

Recent Profile Visitors

1206 profile views
 1. Przecież właśnie urzędnicy chcą wymusić, aby w samochodach elektrycznych były zewnętrzne generatory dźwięku, bo w tej chwili są niebezpieczne dla pieszych. Przy prędkościach rzędu 60-80 już chyba bardziej na zewnątrz słychać szum opływającego powietrza i ew „stukot” kół po nierównej nawierzchni niż sam silnik.
 2. Nie wierze ze w praktyce uda się naładować aż tak pojemna baterie. Oczywiście jakieś lądowanie podczas hamowania będzie, śle nie wierze ze obejdzie się bez ładowania z gniazdka. Ale jeśli się mylę to byłoby świetnie. Nie mam gdzie podłączyć się do gniazdka, ale często jeżdżę autostrada. Gdyby tam miały się ładować baterie a później zużywać w miescie to byłoby świetnie. nie bój nic. Jak byłem w lexie z pol roku temu to już mi mówili o NX z tym silnikiem
 3. Mat to byłby gdyby się ładowała sama w czasie jazdy ;-) Niestety wiele osób nie ma gdzie ładować samochodu z gniazdka :-( Ciekawy jestem jak się będzie spisywać silnik po wyładowaniu akumulatorów. Zimą pewnie zrobi się z tego zasięg rzędu 30 km. W sumie po bułki wystarczy...
 4. Tak, zawsze parkuje na chodnikach utrudniając przejście i kwietnikach. Ostatnio udało mi się zaparkować w ogrodzie botanicznym na rododendronach. Polecam A jak mam w dostawie/na prezentacje 5-6 kartonów to biorę je wszystkie na klatę - tak tez jest zdrowiej i mogę silke rano odpuścić.
 5. Fajnie, że takie pytania padają z ust właścicieli STI
 6. Tak, już w MY15 był nowszy, ale ja się zalapalem na wymianę chłodnicy na gwarancji i nowy czynnik w ramach naprawy
 7. Zgadza się. Ale ta dyskusja przez ostatnie 20 stron nie wnosi niczego konkretnego. Pod koniec stycznia odbieram swojego e-boxera to zdam relację.
 8. To by wskazywało, że jednak dla przeciętnego "Kowalskiego" te 150 KM jest wystarczające. Naprawdę nie każdy jeździ autostradami ;-)
 9. Tak mi się przypomniał filmik jak Jumpan łoi dupska w klasie swoim N/A ;-)
 10. Chyba nadal nie ma odpowiedzi na pytanie jak szybki Robert jest dzisiaj w zestawieniu z czołówką, więc z zaklepaniem fotela na 2021 bym nie szalał.
 11. Już się wszystkie koguciki ponapinaly?
 12. Chyba nie. Gdyby czytał TF to pisałby, że e-Boxer subiektywnie nie jedzie, a nie jakieś tam głupoty.
 13. Ciężko porównywać cenowo stara wersje do nowej. O innego gdyby dalej była poprzednia generacja 2.0 i e-boxer
 14. Kubica na przeczekanie do DTM i na testowego do HAASa. Orlen dopina kontrakt na wykupienie HAASa po 2020 i Robercik wpada do na fotel główny w 2021. Kurtyna
×
×
 • Create New...