Jump to content

Czarne_Koronkowe

Użytkownik
 • Content Count

  1490
 • Joined

 • Last visited

About Czarne_Koronkowe

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Był: Forester XT MY15
  Jest: Infiniti Q50S Hybrid i 308 GTI

Recent Profile Visitors

1137 profile views
 1. ES różni się pewnie w zależności od kontynentu, prawda? Do tego po jakim dzwonię musi być to auto, ze w tej cenie udało się go wyklepać, przywieźć i zarobić na sprzedaży.
 2. Już mnie chyba nic nie zaskoczy. Jeśli nowe skrzydło w testach mocno pomogło Robertowi (O czym powiedział w Williamsie) to za wszelka cenę zamontowanym do wyścigu, a jeśli w wyścigu byłaby poprawa to wszędzie gdzie sie da trabilbym ze mamy poprawki na 2020, ze znaleźliśmy przyczyny itp. Może by to zachowało chociaż kilku sponsorów.
 3. Przepraszam, już nie będę
 4. Pewnie tak. Każde auto wymaga przyzwyczajenia. Problem w tym, że na tej samej trasie hybrydowy Auris pokazuje cały czas 5,5 litra ;-)
 5. Dzisiaj miałem możliwość przejechania się XV 1.6 (rozważamy jako opcję dla handlowców). Wrażenia po przejechaniu krótkiego odcinka (15 minut): 1) Subaruuu - te samochody mają w sobie coś ;-) 2) Nastawiłem się, że to nie będzie w ogóle jechać. Jechaliśmy w 3 dorosłe osoby i byłem zaskoczony, że to się sprawnie przemieszcza. Oczywiście - czy gaz wciśniesz w 1/3 czy na maxa - przyspieszenie będzie takie samo. Z gazem w 1/3 jeździ normalnie jak każde inne auto. Więc nie będziesz zawalidrogą. Gorzej, że po tej 1/3 nie ma nic dalej ;-) Do 100 km/h napędza się przyzwoicie. Powyżej nie wiem, bo jeździłem po Wrocławiu i okolicach. 3) To co mnie rozczarowało to średnie spalanie 9,2 - 9,4 przy spokojnej jeździe w trasie + autostrada. Naprawdę liczyłem na 7. Przy przebiegach 50.000 km / rok robi to różnicę Czy ktoś z Was przerabiał montaż LPG?
 6. Downsizeing pełna gęba moje (oczywiście niższe) 3.5 ma przy takiej prędkości 8 litrów. Jak wyglada spalanie w trasie bez autostrad? Mój pracownik chce coś wyższego i rozważam XV. Jak wejdzie e-boxer to pęknie pewnie 120.000 wiec obecne 1.6 wydaje się być ciekawa opcja
 7. Chyba Orlen nie wzywałby do wyjaśnień przez tweeta... chociaż może dostosował się do poziomu rozmówcy. Cóż, przynajmniej na insta williamsa zanamy już prawie wszystkich „behind the drivers”, ale wyników dalej brak
 8. Jakoś nie miałem okazji ;-) Chodzi mi jedynie o to, że fajnie byłoby gdyby F1 była takim poligonem doświadczalnym dla technologii, które za 5-10 lat będą w samochodach seryjnych.
 9. W takim razie przesiądźcie się na oglądanie kartingu. Tam rzeczywiście kierowca robi robotę. Mnie z kolei podoba się pomysł z nowymi oponami. Po kiego grzyba testować rozwiązania na 13” felgi, skoro nikt na takich nie jeździ. F1 powinno się dostosować do tego czym jeździ się na codzień, żeby umożliwić szybszy transfer technologii. W chwili obecnej cudowanie z utrzymaniem okna temperaturowego opon to jakiś cyrk.
 10. Cena super. Ale co to za zapis? ”Prezentowane oferty pojawią się na aukcjach w ciągu najbliższych dni, stąd ich ceny są tak NISKIE.
„ ???
 11. Ale w moim odczuciu dokładnie tak jest. Prosta sytuacja: jadę na lewym za gościem, który nie zjeżdżą, pomimo tego, że TIR jest za 200m. W Infiniti się wkurzam, bo wiem, że bym zdążył gdyby mi zjechał. Toyotą się nie wkurzam, bo wiem, że by mi to nic nie dało - na 200m nie byłbym w stanie go wyprzedzić.
 12. Podziwiam Cię, że chciało Ci się tyle odszukiwać Szacun! W 3 lata zrobiłem prawie 180.000 kilometrów po polskich drogach. I rzeczywiście ewoluowałem P.S. E-boxerem będzie jeździć moja żona. Ja jeżdżę Q50 jeszcze przynajmniej 2 lata. Nigdzie nie powiedziałem że moc to zło. Moc jest fantastyczna. Tyle, że korzyści z niej wynikające są raczej "odczuwalne" / "mentalne" / wpływają na zadowolenie kierowcy, a niekoniecznie na czas dotarcia do celu. A nawet jeśli to często w niewielkim stopniu.
 13. Rozumiem, ze Robert na Japonię przejedzie 1 okrążenie i wraca do domu? Serio, F1 powinno się zając czymś takim. Nie macie kasy to out.
×
×
 • Create New...