Jump to content

Czarne_Koronkowe

Użytkownik 500
 • Posts

  2070
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Czarne_Koronkowe last won the day on July 30

Czarne_Koronkowe had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  SK19 i OBK21

Recent Profile Visitors

2305 profile views

Czarne_Koronkowe's Achievements

..:: Jego Forumowatość ::..

..:: Jego Forumowatość ::.. (7/13)

929

Reputation

 1. Panie, ledwo koło komina daja poza tym nawet jeśli Dealer by dał to na szosowkach, wiec co to za sprawdzanie. Pytanie jak na MT/AT jeździ się tym w trasie?
 2. Nie jestem pewien, czy Wrangler to auto, którym chciałbym robić 40.000 km rocznie. Jak tym się jeździ po autostradach? Jak to się trzyma drogi? Pytam szczerze, bez uszczypliwości.
 3. Przecież podali: 4S4WMARD1K3462803 Do tego wg opisu ma 12000 nalotu, a licznik pokazuje 40.000…
 4. Ja swojego OBK przez 9000 km myłem 3x „Wlasciciele myjni nienawidza go”
 5. Nie wiem kto wymyślił te reklamę, ale schrzanił ją koncertowo. Pierwsza połowa super z odwołaniem się do rajdów, latania bokiem itp, a na koniec wyjeżdża stateczne białe kombi… Jesli nowy WRX ma coś krwi swoich dziadków to powinni to pokazać. A jeśli to jedynie szybkie kombi to po co mydlić oczy, ze 25 lat temu to się było kimś… Dobra, szarpałbym jak reksio szynkę, ale reklama mi się nie podoba.
 6. U mnie w pracy 7 samochodów służbowych. Od 6 lat tankujemy tylko na Orlenie, zawsze podstawowe paliwa (95 i ON nie Verva). Nigdy żadnych problemów.
 7. Ja jeżdżę na 225/65/17 i wszystko jest git
 8. Na jaki tryb ustawiles tempomat?
 9. O mamo. Z zewnątrz wyglada jakby NX zgwałcił Priusa
 10. Bardziej chodzi mi o zajmowanie tej pozycji. Wsiadanie i wysiadanie z auta.
 11. A jak wsiadanie do tylu? U mnie odpadł bo denerwowały mnie strasznie szerokie „boczki”. Nie foteli ale całej konstrukcji. Nie udało mi się zając miejsca za mna bez uwalenia spodni o brud z karoserii. Jak to wyglada przy dłuższym użytkowaniu? Wtedy wygrało Q50S Hybrid
 12. Co w tym cwaniackiego? Jakby kary nie mieli to pewnie by nie wymieniali. A tak to muszą się dostosować do tej patologi kar z tyłka i próbują zminimalizować straty, a raczej wycisnąć z tych strat ile się da. Patologia bo nikt nie wie czy te kary będą i jakie. Chore. Do tego ktoś wyżej trafnie zwrócił uwagę, że niby mamy innowacje w F1, ale jak tylko ktoś wymyśli coś innowacyjnego (np. DAS) to od razu dostaje po głowie. Kurdę niech każdy robi co chce w obrębie jakichś tam reguł. Róbmy innowacje, ale takie nie za bardzo innowacyjne. Jeździjmy widowiskowo, ale tak nie za bardzo. Ja proponuję, żeby od następnego sezonu w ogóle zabronić wymieniać opon, a w pit stopach będzie się tylko trzeba zatrzymać na 5 sekund i jazda dalej. Mercedesowi od razu dajcie mistrzostwo, a te 150 milionów baksów dajcie na edukację i jedzenie dla dzieciaków Afryce czy innych biedniejszych częściach świata. I to najlepiej tylko czarnoskórym (nic nie mam do koloru skóry) to Hamilton już w ogóle będzie w niebo wzięty i cały rok będzie mógł biegać po salonach z firankami.
 13. Dodam, że z całej wyprawy po Chorwacji (autostrady, góry, przez tydzień bujanie się po wyspie, lokalne drogi itp itd) wyszło 7,9 l / 100 km z 3340 km przy 4 dorosłych osobach i bagażach. Wow!
×
×
 • Create New...