Maiko

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Maiko

 • Ranga
  ..:: Swojak ::..
 • Urodziny 12.09.1983

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Płock
 • Auto
  Levorg
 1. Dokładnie, ciekawe czy jeszcze coś zostanie.
 2. Zainteresowanie zdecydowanie rośnie sam obecnie czekam na 3 turę, aby zarejestrować drugie, specjalnie na Pejady nabyte auto.
 3. Witam, Mam taki problem cieknie mi olej ze skrzyni, uszczelniacz na wałku był wymieniany. Wygląda na to że leci po wale napędowym. I tu moje pytanie czy tu normalnie jest coś w rodzaju zaślepki? Czy ta frezowana tulejka jest normalnie otwarta?
 4. Czy ktoś z Was testował otwieranie auta za pomocą 5 cyfrowego pinu? Znalazłem takie info w broszurce i jestem ciekaw jak to ustawić.
 5. felgi bardzo fajne, czy robiłeś przymiarkę przed zakupem - w necie znalazłem 17-ki w rozmiarze 7,5x17 przy et40 - czy nic Ci nie obciera? seryjne to chyba et53 (7,5x18) więc różnica w ET spora Nic nie obciera. ET sprawdzę i puszczczę PW.
 6. ATS Radial - kolor racing grau 17 cali, ET niestety nie pamiętam.
 7. Piękny. Mam nadzieję że nie jeździsz nim po drogach. Może się przykurzyć i porysować Szczególnie porysować, fabryczny lakier to już od samego patrzenia się rysuje.[emoji3]
 8. 2500-3500 PLN brutto ale to zależy jakiej korekty wymaga auto. - zabezpiecznie całego auta tj. koła, skóry, plastiki. Ze względu na specyfikę, Serum mogą kłaść tylko akredytowani detailerzy.
 9. Zabezpieczałeś też koła Crystal Serum? Przy dziennym świetle w ogóle tego nie było widać. Ale jak mi opowiadali jak zabezpieczają nowe Merce przed wydaniem do Klienta to czasem cała fura idzie do korekty.
 10. Ja miałem coś takiego Po
 11. Ogólnie bardzo delikatny lakier mój po odebraniu miał od razu rysy. Przed powłoką musieli to korygować. Twierdzą, że na obecną chwilę jedna z najlepszych powłok. Jak dobrze pamiętam powinna wystarczyć na 7 lat.
 12. Zgadza się ja kładłem na swieże auta wtedy praktycznie przygotowanie lakieru jest minimalne i niższe koszty. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. Dzięki miałem ją na Forku i na plejadach było fajnie widać jak kurz się go nie trzymał. Poza tym fajnie wyostrza kolor. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 14. Gtechniq Crystal Serum Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk