Jump to content

Grzesiek89

Użytkownik
 • Posts

  382
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Dąbrowa Górnicza
 • Auto
  Forester e-boxer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Grzesiek89's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

180

Reputation

 1. Moja żona tez czeka na odbiór XV 1.6, zamówiliśmy XV zaraz po teście weekendowym, zrobił bardzo dobre wrażenie na nas a głównie obawialiśmy sie tego silnika , w porównaniu do forka to po krętych drogach prowadzi się jeszcze lepiej( w Beskidach po drogach górzystych krętych ) i jest uczucie lekkości prowadzenia, w Forku jednak czuć jaki z niego klocek Spalanie XV 1.6 z 3 dni i 200 km wyszło 7 l/100km.
 2. Grzesiek89

  E-Boxer

  Od jakiegoś czasu dobiegał dziwny dźwięk słyszalny tylko przy wyłączonym radiu, z tylnego kola głównie na zakrętach , a dziś dźwięk nasilił się ze nawet zakłóca radio, spotkał się ktoś z czymś takim, poczytałem w googlu i piszą o łożysku koła , ale czy to możliwe żeby w 1,5 rocznym aucie z przebiegiem 26 tys łożysko padło? A może klocki są brudne i ocierają…?
 3. Grzesiek89

  E-Boxer

  To ten manewr wyprzedzania to wydaje się bardzo skomplikowany;)
 4. Grzesiek89

  E-Boxer

  Ja wożę pełno wymiarowe, mam 2 komplety kół i raz wożę letnie a raz zimowe. Mi padł aku po staniu w garażu przez 2 tygodnie, jak bym miał możliwość montażu większego za dopłata bo bym brał wiekszy….
 5. Grzesiek89

  E-Boxer

  Jako użytkownik e boxera forestera od 1,5 roku to coś napisze;) to moja opinia i odczucia z jazdy. Po pierwsze drugi raz bym go kupił:) Drgania maski u mnie tez występują, ja wyszedłem z założenia ze nie będzie przekraczał 140km/h i problem nie występuje, a poza tym powyżej tej prędkości już dosyć nieprzyjemnie się zaczyna, za duże opory , jednak za duży klocek z auta do takich prędkości. Ja mam założone osłony Alu pod silnikiem i stał pod dyfrem, koło zapasowe wożę zimowe , niestety ubywa bagażnika, jeszcze mam lodówkę w bagażniku i już mało bagażnika zostało, mam boxa thula który ratuje sytuacje , ale jak nałożę namiot dachowy to już nie da rady boxa wrzucić. Teraz mam zamówionego XV dla żony, myślałem nad demo ale 5 tys to słaby rabat za używkę, a taniej wychodziły nowki ze starego rocznika niż demo:) ale jednak zdecydowaliśmy się na nowy rocznik i bez przebiegu:) a jedyne czego żałuje to ze nie zamontowałem odrazu haka…
 6. Grzesiek89

  E-Boxer

  Tak jak Subaru wprowadza nowe modele w Europie to pewnie obecny będzie jeszcze aktualny przez 2-3 lata
 7. Ciekawe ile ah masz w tym nowym, bo jak mi Alu padł i chciałem żeby mi wymienili na większy w ASO to nie zgodzili się, mogę sobie sam kupić i wymienić:) Podobno sporo osób już wymienili sobie sami na większy Aku.
 8. To ASO Ci wymieniło na gwarancji na większy? Czy na własny koszt wymianę zrobiłeś?
 9. Spróbuj w ASO, powinni ogarnąć temat, w Bielsku jest spoko serwis Subaru.
 10. Grzesiek89

  XV 2.0 e-Boxer

  Trzeba nauczyć się tym autem jeździć z tym dodatkowym silnikiem i nagle okaże się ze on jest całkiem użyteczny na codzień w obniżeniu spalania.
 11. Grzesiek89

  XV 2.0 e-Boxer

  Tak ale, nie ma ile kilometrów przejechało się na EV tylko ,co by było bardziej dokładnym pomiarem , a tak przejechanie 18h na EV na dystansie 5000 kilometrow jest jak dla mnie niemiarodajne bo nie wiadomo ile kilometrów z tych 5 tys zrobiło się tylko na EV.... Ja jeżdżąc do pracy prawie 1/4 przejeżdżam na EV tylko ale nadal nie wiem ile kilometrów jade na benzynie a ile na EV. Jedyne co to widzę jak spalanie spada względzie szybko po jeździe na EV.
 12. Dokładnie, albo na dobę brać tylko 2 wdechy i wydechy...
 13. A jaka wersje masz XV 1.6 czy 2.0 eboxer? ja mam forestera E-boxera i tez padł mi po 10 dniach stania, jest problem z tymi akumulatorami, są zasłane 48aH w eboxerach....to jest plaga z tymi akumulatorami... 1.6 ma 62ah i podobno rzadko występuje ten problem...
×
×
 • Create New...