Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, spawalniczy napisał:

Taki standard. Zwróciłem uwagę, że na filmie z dziennikarskiego testu XV E-boxera widać na wyświetlaczu nierówne i zbyt wysokie wartości ciśnienia. Na zimno powinno być 2,2 / 2,3.

 

 

B041A9C8-2519-45C0-AEC8-DBE525A80580.png

6B1B3F89-36AE-4445-AD81-F7B6F1A8A893.png

Tu jeszcze można byłoby tłumaczyć tym ze może wcześniej był pogoniony po autostradzie i opony się nagrzały. Ale u mnie jest różnica prawie 0,4 atmosfery na jednej osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, radiolog napisał:


A kto to w ASO opony wymienia

Po wypowiedzi zakładam, ze Ty nie? Jest jakiś powód? ASO nie jest od takiej obsługi pojazdu? Rozwiń proszę myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Szürkebarát napisał:

Mapowanie czujników? Wyważenie? Ja zapłaciłem 140 zł.

Mapowanie czujników? To raczej przy wymianie całych kół.

U mnie w okolicy zwykły serwis za wymianę opon życzy sobie 120 zł i nie udaje im się nigdy kół napompować idealnie jak w ASO. Więc jak w ASO za 140 robią to dobrze i ktoś ma blisko, to czemu nie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Po wypowiedzi zakładam, ze Ty nie? Jest jakiś powód? ASO nie jest od takiej obsługi pojazdu? Rozwiń proszę myśl.

 

może i jest, ale oponiarz zrobi to szybciej i taniej, bo jest ściśle w tym wyspecjalizowany.

W ASO generuje tylko niepotrzebne kolejki, przez co nie można się w sezonie wymian dopchać na przegląd czy inne ważniejsze czynności.

22 minuty temu, Christoph napisał:

Mnie wymiana kol z wywazeniem,  programowaniem czujnikow i przechowywaniem kol kosztuje € 50 w ASO. 

 A po co programować  przy każdej wymianie, rozumiem, ze to się robi przy wymianie czujnika, lub, jak bateria padnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radiolog napisał:

 A po co programować  przy każdej wymianie, rozumiem, ze to się robi przy wymianie czujnika, lub, jak bateria padnie.

Wymianie kół, nie przekładce opon. Nasze autka jakimś dziwnym trafem potrafią ogarnąć tylko jeden komplet czujników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aflinta napisał:

Wymianie kół, nie przekładce opon. Nasze autka jakimś dziwnym trafem potrafią ogarnąć tylko jeden komplet czujników.

 Było pisane o wymianie opon,a nie kół

 

Koła to się zgodzę, ze gumiarz może nie ogarnąć, ale już wolałbym sezon zimowy przebidować bez info o ciśnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radiolog napisał:

A kto to w ASO opony wymienia

 

Jet jeszcze jedna teoria. Ktoś, kto chce mieć ładnie wypełnioną książkę serwisową ;)

Właśnie, czy wymianę opon też się wpisuje do książki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
3 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

kto kto, wiadomo przeciez - frajerzy

Bardzo rzadko oceniam negatywnie wypowiedzi. Ale określenie innego forumowicza ( nawet jeżeli tylko pośrednie ) jako "frajera" tylko dlatego, że ma na określony temat inne zdanie nie jest w mojej opinii właściwe i nie przystoi na tym Forum. Stąd ocena negatywna (z  pozytywnych się nie tłumaczę, przyczyny negatywnych zawsze wyjaśniam ).

 

Pozdrowienia

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Adi napisał:

 

Jet jeszcze jedna teoria. Ktoś, kto chce mieć ładnie wypełnioną książkę serwisową ;)

Właśnie, czy wymianę opon też się wpisuje do książki?

 

No pewnie, tak samo jak mycie i odkurzanie auta :P

Jezeli tylko odbylo sie to w ASO

 

P.S. widze, ze niektorych zabolal moj zartobliwy (i poniekad autoironiczny) komentarz - FYI sam tez jestem frajerem, bo kilkakrotnie wymienialem kola w ASO... :hi:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaca68 napisał:

 

ps.

A swoją drogą to za kilka miesięcy spodziewam się zwiększonej podaży prawie nowych po leasingowych fur. 

 

Znaczy, że niewypłacalność po covidowa?

Tak źle komuś życzysz?

A jak to dopadnie Ciebie, to też będzie wesoło?

Chyba,że to zdanie znaczy coś zupełnie innego, to wtedy moja wina,bo źle zrozumiałem.

 

Jak na razie problem z rejestrowaniem, firmy leasingowe będą musiały się przestawić na załatwianie on-line, bo większość urzędów komunikacji fizycznie nieczynna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 12:00, eddie_gt4 napisał:

 

No pewnie, tak samo jak mycie i odkurzanie auta :P

Jezeli tylko odbylo sie to w ASO

 

P.S. widze, ze niektorych zabolal moj zartobliwy (i poniekad autoironiczny) komentarz - FYI sam tez jestem frajerem, bo kilkakrotnie wymienialem kola w ASO... :hi:

No co Ty

Mój XT zmieniał opony zawsze w ASO. Dlaczego. Bo cena przyzwoita, robilem to albo przy okazji przeglądu albo umawiałem się na godzinę. I nie bylo awantur ze ktoś przed albo na chwilę. 

Zresztą tak robilem także przy innych serwisowanych w ASO autach 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...