Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2199
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Adi

 1. Rolka, też nauka. Żeby umieć określać granice, trzeba je poznać.
 2. Co, jak co, ale fantazji i determinacji im nie brakło. I nic złego nie zrobili... Ot, tacy przebierańcy.
 3. Adi

  Kubica w F1

  O, nie. Właśnie ta loteryjka oponowa jest super. Kto już, kto przetrzyma etc.
 4. Adi

  Kubica w F1

  Nie, jest za Russelem
 5. Adi

  Kubica w F1

  Wyścig deszczowy zapewne będzie ciekawy. Chłopaki walczący o miejsca mogą się nieźle tasować. Natomiast sytuacja Roberta niekoniecznie się poprawi. Źle prowadzący się bolid, z kiepskim dociskiem, to nie jest wymarzony sprzęt na deszcz.
 6. Adi

  Kubica w F1

  Dziwne rzeczy się pisze w necie. W mojej głowie nie znajduję miejsca na sens i logikę teorii spiskowej przeciw Robertowi. Dlaczego najsłabszy team, stale kompromitujacy się swoim przygotowaniem i wynikami, miałby jeszcze pogarszac bolid jednemu ze swoich kierowców? O nic nawet nie walczą, no może o resztki honoru. A po takich akcjach, o tych resztkach mogliby zapomnieć. Dlaczego też Merc miałby się w to angażować? Jeśli szykują sobie kierowcę na przyszłość, to lepiej go oceniać w równych warunkach, a nie dając mu fory. Odpowiedź jest prosta. Williams w swoim bałaganie nie potrafi zrobić dwóch identycznych samochodów albo GR jest znacznie lepszy od RK. Albo oba te czynniki.
 7. Adi

  Kubica w F1

  Tymczasem w Williamsie cieszą się, że przepisy na przyszły rok, nie zmienia się mocno....poniewaz maja doskonałą bazę w obecnym modelu samochodu. Nie muszą pracować, bo już mają. Zatrudnią paydriverow i sezon zleci.
 8. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Tragedia, coś na miarę Forda Fusion. Puma nie była pięknym autem, ale stanowiła pewne poszukiwanie niszy, odrębności...a to... ugrzecznienie obowiązujących standardów. Kupa
 9. JML Świetny kierowca, kawał dobrej historii Światowych rajdów. Ten sezon widać, że jest już spadkowy, więc to idealny czas na zmianę. Ale Jari pozostanie dla mnie w lidze Colina- kierowców wzbudzających największe emocje na żywo.
 10. Sporo załóg walnelo w tą bramę, Seb skutecznie.
 11. Adi

  Filmy

  Nie ma co się dziwić...Challenger- Znikający punkt Jakiś Kowalski pewnie
 12. Adi

  Kubica w F1

  Oczywiście była. Taka sytuacja nazywa sie: Racing accident. I tak powinna tak być potraktowana i nie karania.
 13. Adi

  Kubica w F1

  Nie oglądałem wyścigu...odpoczywam od frustracji I tak na szybko zapoznałem się z filmikami Vettel vs Hamilton. I wg mnie Seb nie powinien dostać kary. Nie róbmy z niego Boga kierownicy i nie dopisujmy, że po wypadnięciu z toru i powrocie z uślizgiem, mógł jeszcze kombinować i blokować umyślnie Lewisa. To była wypadkowa, które mogła skończyć się nawet na zewnętrznej bandzie. Karę powinno dostawać się za celowe utrudnianie, a tu celowości nie było. To i monotonia poprzednich wyścigów, tylko dowodzi, że to sport, który już nie porywa, jak kiedyś. Zielony stolik pogłębia tylko grób, do którego zmierza F1. Będzie to widowisko marketingowe, dla lanserów ze światka, a nie dla fanów. A tym czasem w WRC....
 14. Można np. zastosować regulowaną wewnętrzną obręcz opony. Co spowoduje różnicę w miękkości, co może odpowiadać różnym ciśnieniom....tak myślę Generalnie fajny pomysł, ale zapewne pozostanie ciekawym prototypem.
 15. Adi

  Kubica w F1

  Gówniany ten wyścig. Polega na tym, że gość na początku obiera pozycje, a potem wlecze się na gównianych oponach, bo i tak nikt go na tym torze nie wyprzedzi. Nie zmieni, żeby jechać szybciej, bo i tak później nikogo nie wyprzedzi. Dramat, jak nie dominacja jednego teamu, to kunktatorstwo. Jedyna nadzieja w szaleństwie Vertappena. Jak Giovinazzi się nie wkurzy, to Robert idzie na życiówkę A po występie Russela, to Claire pęknie z dumy.
 16. Adi

  Kubica w F1

  Robert w miarę dobrze "szedł", a na ostatnich 2 okrążeniach zgubił aż 10 sekund. Puszczał szybszych, ale tyle straty, to kosmos.
 17. Adi

  Kubica w F1

  Robert traci po 3 sek na km do Russela. Po zawodach.
 18. Adi

  Kubica w F1

  Russela ściągnęli na wymianę w neutralizacji, Kubicę nie...więc priorytet jasno ustawiony. Leclerc świetnie atakował, wyprzedzanie na Monte...szacun, ale takie rumakowanie zawsze się tak kończy. Ma jeszcze czas, nie raz pokaże. Lubię go coraz bardziej. Fajnie Verstapen w boksie Botasa załatił. No i Robert skorkował Monte. hmmm....
 19. Adi

  Kubica w F1

  Robert wyprzedza szok., i to dwóch
 20. Adi

  Kubica w F1

  To mi się kojarzy trochę z casusem Alonso. Odszedł z dobrego zespołu, bo młody (Hamilton) był w nim faworyzowany/lepszy. I już nigdy się nie podniósł, a często dojeżdżał w ogonie, dzięki swoim teamom i ich słabemu sprzętowi. Po Ricciardo też z wielkich graczy, już raczej nie sięgnie w przyszłości. W Renault nie wygląda najlepiej, nawet na tle swojego "przeciętnego" partnera. Tak się kończą wielkie nadzieje motorsportu.
 21. Adi

  Kubica w F1

  Monte ruszyło, tu wszystko dzień wcześniej. Myślę, że Mercedes ustrzeli szósty dublet. W Hiszpanii byli bezkonkurencyjni na wolnej i ciasnej sekcji, zyskiwali pół sekundy. A ten cały tor to właśnie taka sekcja.
 22. Czekamy na SPRT również w Polsce. I jeszcze pytanie do Ojca Dyrektora, czy jest szansa, że użyjecie nowszą niż 10-letnią konstrukcję samochodu do rywalizacji? Wprawdzie w Subaru technologia przez ostatnie 10 lat niewiele się zmieniła , ale marketingowo by to lepiej wyglądało.
 23. Adi

  Kubica w F1

  Widziałbym w jego dłoni, raczej szklankę, zamiast miecza
 24. Adi

  Kubica w F1

  Niki [*] Wielki wojownik
×
×
 • Create New...