Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Posts

  2812
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Adi

 1. Adi

  Kubica w F1

  To dobry, sprawnie opowiedziany film. Były emocje, trochę wspomnień.... i przypomnień niektórych rzeczy, bo nasza pamięć nie jest doskonała. Ale...jakoś mnie nie porwał. Nie dał tego czegoś więcej. Oglądałem go z moją dziewczyną, z którą oglądałem kilka lat temu "Sennę". Była pod wielkim wrażeniem, ale jestem przekonany, że w tym przypadku po np. 2 latach nie wspomni w rozmowie o emocjach, jakie miała po tamtej produkcji. Po "Sennie" zdarza jej się rozmawiać do dziś. Lubię patrzeć szeroko na rzeczy które nas nieco ograniczają, gdyż jesteśmy fanami tego sportu. Dobrym zwierciadłem jest taki "ignorant" w postaci dziewczyny daje szerszy, mniej zakłócony obraz
 2. Adi

  Kubica w F1

  Ale nawet w tych firankowych rajtkach jest szybszy od Botasa... A tak poważnie, to przykro się patrzy, że ktoś w tak naładowanym testosteronem sporcie, potrafi zrobić z siebie coś takiego, co powoduje nasze dziwnie zakrzywione wargi z zażenowania
 3. Adi

  Kubica w F1

  Robert mówił, że jak chcesz mieć przyjaciela w F1, to kup sobie psa Także te relacje, to pewnie do ładnych obrazków głównie.
 4. Bardzo przykra wiadomość. Niestety ten sport przynosi je co jakiś czas. Dobrze, że coraz rzadziej, źle że przynosi. Kondolencje dla rodziny. Tymczasem w Grecji młodemu została tylko niedziela, by pokazać swoją wszechstronnosc. Wielki talent.
 5. Adi

  Kubica w F1

  To hamowanie i wyjście na lewo tuż przed końcem. Genialne.
 6. Szybko Hołek niech się zgłosi Dakarówką W PL po błocie właśnie wygrał
 7. Adi

  Kubica w F1

  Myślę, że Robert jest po części ofiarą "talentow" negocjacyjnych dyrekcji Orlenu. Zgodzili się na wszystko, by były nagłówki o sukcesie firmy...i czegoś więcej. Na pytania, czemu Robert nie jeździ, odpowiadali o stałej obecności Orlenu w F1 na długie lata, o wielkim planie, podobno obliczonym i przemyślanym. A jak wyszło... Jakoś będzie, taki był plan. I jest tak, że Robert i Orlen out. Kilkadziesiąt milionów euro...na zespół z końca stawki, bez benefitów w postaci regularnie startującego, uśmiechniętego Roberta. Geniusze...ale to nie ich pieniądze, więc można się bawić.
 8. Adi

  Kubica w F1

  Przykro się na to patrzy, szczególnie biorąc pod uwagę, że Robert był chyba jedynym pay driverem, który nawet nie jeździł. Wchodzi nowy z workiem euro i od razu dostaje fotel.
 9. Adi

  Kubica w F1

  To prawda wszystko co piszesz @carfit. Tylko wszyscy chyba się zgodzimy, że życzymy Robertowi czegoś więcej niż dobre znajdowanie się w zastanej sytuacji. Ja życzę prawdziwej walki o pozycje, nie z do skoku. Pozdrawiam I miłej nocki.
 10. Adi

  Kubica w F1

  Nie o wiek mi chodzi. A o praktykę na topie. Ham to wielki mistrz, co rok lepszy, ma talent, środki, potencjał i stała praktykę z najlepszymi. Loeb gdy zaczął się z ddskoku pokazywać się "w domu", dał nam dużo radości, ale "wjeżdżeni" chłopaki są ogólnie w lidze wyżej. Robert traci nie przez wiek, ale przez zaniechanie PS Brawo dla Seba
 11. Adi

  Kubica w F1

  A teraz bez emocji. Wiemy co chcemy, czego życzymy Robertowi. Chyba wszyscy, z drobnymi wyjątkami. Czy to się spełni? Wszyscy równie dobrze wiemy, że to właśnie ma bardzo nikłe szanse . Wczoraj z ust samego Roberta dowiedzieliśmy się co oznacza czekanie w nicości i przeczekiwaniu w innych seriach, gdzie: Robert niestety traci formę (szacunek za występ mimo przeciwności) i dalej będzie ją tracił w zastępczych formatach. Niniejszym: Robert do WRC!!!!!!!!!!!!! Tu wróciły emocje
 12. Adi

  Kubica w F1

  Prawda, nie dane mi jednak było. Wakacje we wrześniu to sprawa priorytetowa dla dzieci nieszkolnych.....;)
 13. Adi

  Kubica w F1

  Nie oglądałem, wyniki widzę. Pytam Was koledzy, były emocje, czy "poukładany", czytaj nudny wyścig?
 14. Adi

  Kubica w F1

  To może być coś. Półwłoski Robert w bolidzie z włoskim logo, z włoskim, boskim dla nich silnikiem, na włoskiej motoryzacyjnej świętej ziemi.
 15. Adi

  Kubica w F1

  Cieszy, że pojedzie Smuci, że znowu będzie za Russelem
 16. Adi

  Kubica w F1

  Super wiadomość. Quala zobaczę, wyjadę później, ale wyścigu już nie. Będę trzymał kciuki z lazurowej plaży
 17. Adi

  Kubica w F1

  Fajny ten tor, bardzo techniczny. Ale wyprzedzania to ja tu nie widzę za wiele. W sobotę trzeba dać z siebie wszystko i dobra strategia wyścigu, to kucz do P1 w mojej ocenie.
 18. Adi

  Kubica w F1

  Mam dziwne przeczucie, że to jednak nie przedstawiciel głównego sponsora ....niestety.
 19. No to Izera wciągnie Solterę nosem W reżimówce stale powtarzają, że gospodarczo przewyższmy Niemcy, a teraz Japonia się tak pięknie podkłada
 20. Nie doczytałem turdziego, Pech owszem w WRC, ale w Focusie.
 21. Tanak też płakał, jak mu zwycięstwo uciekło na Polskim. Colin kopał samochód, Delecour bił pilota Emocji w tym sporcie nie brakowało. Ci najszybsi tak chyba mają. Idą grubo, bardzo chcą, ale jak widać na samym końcu brakuje czegoś....jeszcze. Myślę, że chłopak ma potencjał na sukcesy. Lekko głowę ochłodzić i się uda.
 22. Adi

  Kubica w F1

  I dzwon Pereza oczywiście
 23. Adi

  Kubica w F1

  Mega film i mega walka. Dzięki za przypomnienie
 24. Adi

  Kubica w F1

  Russel szczęśliwy chodzi po pitlane
×
×
 • Create New...