Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2185
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Adi

 1. Adi

  Kubica w F1

  Gówniany ten wyścig. Polega na tym, że gość na początku obiera pozycje, a potem wlecze się na gównianych oponach, bo i tak nikt go na tym torze nie wyprzedzi. Nie zmieni, żeby jechać szybciej, bo i tak później nikogo nie wyprzedzi. Dramat, jak nie dominacja jednego teamu, to kunktatorstwo. Jedyna nadzieja w szaleństwie Vertappena. Jak Giovinazzi się nie wkurzy, to Robert idzie na życiówkę A po występie Russela, to Claire pęknie z dumy.
 2. Adi

  Kubica w F1

  Robert w miarę dobrze "szedł", a na ostatnich 2 okrążeniach zgubił aż 10 sekund. Puszczał szybszych, ale tyle straty, to kosmos.
 3. Adi

  Kubica w F1

  Robert traci po 3 sek na km do Russela. Po zawodach.
 4. Adi

  Kubica w F1

  Russela ściągnęli na wymianę w neutralizacji, Kubicę nie...więc priorytet jasno ustawiony. Leclerc świetnie atakował, wyprzedzanie na Monte...szacun, ale takie rumakowanie zawsze się tak kończy. Ma jeszcze czas, nie raz pokaże. Lubię go coraz bardziej. Fajnie Verstapen w boksie Botasa załatił. No i Robert skorkował Monte. hmmm....
 5. Adi

  Kubica w F1

  Robert wyprzedza szok., i to dwóch
 6. Adi

  Kubica w F1

  To mi się kojarzy trochę z casusem Alonso. Odszedł z dobrego zespołu, bo młody (Hamilton) był w nim faworyzowany/lepszy. I już nigdy się nie podniósł, a często dojeżdżał w ogonie, dzięki swoim teamom i ich słabemu sprzętowi. Po Ricciardo też z wielkich graczy, już raczej nie sięgnie w przyszłości. W Renault nie wygląda najlepiej, nawet na tle swojego "przeciętnego" partnera. Tak się kończą wielkie nadzieje motorsportu.
 7. Adi

  Kubica w F1

  Monte ruszyło, tu wszystko dzień wcześniej. Myślę, że Mercedes ustrzeli szósty dublet. W Hiszpanii byli bezkonkurencyjni na wolnej i ciasnej sekcji, zyskiwali pół sekundy. A ten cały tor to właśnie taka sekcja.
 8. Czekamy na SPRT również w Polsce. I jeszcze pytanie do Ojca Dyrektora, czy jest szansa, że użyjecie nowszą niż 10-letnią konstrukcję samochodu do rywalizacji? Wprawdzie w Subaru technologia przez ostatnie 10 lat niewiele się zmieniła , ale marketingowo by to lepiej wyglądało.
 9. Adi

  Kubica w F1

  Widziałbym w jego dłoni, raczej szklankę, zamiast miecza
 10. Adi

  Kubica w F1

  Niki [*] Wielki wojownik
 11. Pędzony owsem, a z rury ziejący metanem. Tak ekoświry narzekają na samochody, a w czasach przed Henrym Fordem, mieliśmy w wielkich miastach zwały końskiego gówna wielkości budynków. Jaka i czego to była wylęgarnia, można się domyślić.
 12. Adi

  Kubica w F1

  No tak, nie patrzy się, jak Kubica jedzie testy wolniej od np. Russela. Kiedy szybciej, to już liczymy "setki" i piejemy z zachwytu Mamy kilka prawd: Williams to gówno. Robert kompletnie z tym gównem się nie dogaduje. Russel to dobry driver. I szczerze mówiąc teorie spiskowe, o lepszym bolidzie Russela wsadziłbym między bajki. Williams jest kompletnie w dupie. Spóźnił się na inauguracje. Do tej pory nie kompletują bolidów na czas. Mają opóźnienia w produkcji części. Nie rozumieją swojego bolidu i błędów które są w nim. Bolid zmienia balans, tego też nie rozumieją. Są 2 sekundy za środkiem stawki i to się nie poprawia. To bolid innej ligi. I jak tacy ludzie mogą mieć potencjał na kombinowanie, żeby zrobić jeden lepszy bolid od drugiego. Nie potrafiliby. W imię czego? Żeby pokazać światu, że mimo że jesteśmy najgorsi, to pokażemy, że jeden z nas jest beznadziejny? W którą stronę by się ścigali?
 13. Adi

  Kubica w F1

  Tymczasem Williams dziś na testach nie ostatni... hmm. Coś czuję, że Robert nie dojeździ pełnego sezonu w najgorszym teamie ever.
 14. Adi

  Kubica w F1

  Myślę, że dokładnie odwrotnie. To będzie najgorszy, o ile to możliwe, występ Roberta i Williamsa. Po pierwsze, ograniczenia Roberta są bardziej odczuwalne na wąskich, ulicznych torach. Po drugie, niestabilna i nieprzewidywalna konstrukcja bolidu, będzie bardziej kłopotliwa na torze, w którym margines błędu niemal nie istnieje. A oglądanie F1 dla Roberta uważam za masochizm. Zresztą nuda, którą nam prezentuje mercedes, już też zakrawa na pewien rodzaj pokuty przed TV
 15. No i wracamy do rywalizacji. Pierwsza trójka w 12 punktach. Jeszcze nie raz się przemieszają do końca sezonu. Gratulacje dla Tanaka za komplet punktów, dla Loeba za to, że wciąż daje nam radość i dla Ogiera, za to że trzyma presję i jest perfekcyjny , gdy trzeba.
 16. No, ciekawie się chłopaki tną o drugie miejsce. Ogier odskoczył na ponad 4 sekundy i raczej ustalił juz podium. Ale nigdy nie wiadomo. Kris i Jari zaatakują na P.S., Ott też musi nadrabiać stratę w MŚ, więc nie odpuści sobie 5 punktów. Macie jakiś namiar na stream?
 17. Adi

  Kubica w F1

  Po 4 okrążeniach musiałem wyjść z domu. Teraz wróciłem, włączyłem tv ...i nic się nie zmieniło, tylko Rus przed Kub...ale to standard. Polecam taki sposób oglądania transmisji, można odpuścić sobie tą całą nudę
 18. Nie muszą iść w tą stronę, wymyślili lepszy marketing aut autonomicznych...trafi do szerszego odbiorcy https://www.donald.pl/artykuly/TSYUtjAm/seks-w-tesli-na-autopilocie-hitem-swiata-porno-i-motoryzacyjnego
 19. Adi

  Kubica w F1

  Nie jest źle, na treningach dobrze się uzupełnia z Mikołajem. Nawet potrafi ciekawie nawiązać do nazwisk tworzących historię F1 . Ale boję się trochę transmisji z samego wyścigu i jego spostrzeżeń z poszczególnych padoków. Nazwiska legend F1 zamienią się na dobrze już znane: Dżesika Miczibata i Nikol Szersinger Czy tez nowe modelki z padoku
 20. Tymczasem na dziewiczej dla WRC, wilgotnej, ciemnej i błotnistej ziemi, Ogier na początek najszybszy. Sami fani F1 na forum, nikt WRC nie śledzi? Na początek ostry atak Toyoty, ale nie jej lidera. Co dziś Loeb robi.. Szkoda, że wczoraj był trochę "przyczajony", bo z dzisiejszymi czasami, walczyłby o zwycięstwo. Kris i Thierry rolowali...z tym, że Neuville skuteczniej.
 21. Adi

  Kubica w F1

  Problemy z monokokami, częściami etc. Tylko zwróćcie uwagę, że firma Williams zatrudnia 600 pracowników, ma własną fabrykę, kilkadziesiąt lat doświadczenia, grubo ponad 100 mln euro budżetu rocznego. A wszystko po to, by stworzyć konkurencyjny samochód i uczestniczyć nim w wyścigach w ciągu danego roku. I co mamy o tym myśleć, jak te podstawowe założenia, czyli stworzenie samochodu i materiałów niezbędnych do jego eksploatacji, jest delikatnie mówiąc w lesie. O jakich nadziejach możemy myśleć/mówić?
 22. Adi

  Kubica w F1

  Pamiętajcie, że każdy prowokator/idiota ma na celu wzbudzenie zainteresowania swoją aktywnością. Wobec tego najlepiej nie reagować z żaden sposób na ten wpis, niech zdechnie z powodu braku popularności. Nie dolewajcie paliwa trolowi.
×
×
 • Create New...