Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2407
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Adi

 1. Żebyś tylko nie wykrakał...że to koniec sezonu.
 2. Adi

  gry komputerowe

  O, widzę moja liga kolego Można powiedzieć, że w nic w życiu nie grałem...poza Colinem kiedyś, no i wężem w noki Colina 2005 mam cały czas na kompie i raz na kilka miesięcy odpalę Finkę, albo Australię...i idę jak dzik
 3. Adi

  Kubica w F1

  No co ty, przyjadą na zawody bez komputera/x boxa/PlayStation, bo części do niego jeszcze nie będą gotowe. Po czym Claire osobiście je dowiezie...po zawodach.
 4. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Wysoka klasa dziennikarstwa motoryzacyjnego... I jeszcze podczas maksymalnego przyspieszania, zamiast trzymać kierownicy, trzyma się za głowę...oj..
 5. Szczere kondolencje
 6. Adi

  E-Boxer

  Jet jeszcze jedna teoria. Ktoś, kto chce mieć ładnie wypełnioną książkę serwisową Właśnie, czy wymianę opon też się wpisuje do książki?
 7. Ogier nieco odjechał w punktach, szczególnie od Tanaka. Niby początek sezonu, ale nie wiadomo ile rajdów się odbędzie. Następny planowany to Portugalia, pod koniec maja. To będzie dziwny i trudny sezon.
 8. Adi

  Kubica w F1

  A F1 dopiero od czerwca. To czarny scenariusz. Czarny rok dla motorsportu. Ale i dla świata i gospodarki.
 9. Adi

  Kubica w F1

  Nie tylko dla publiczności. Robcio musi poczekać na upalanie beemki. Testy odwołane
 10. Ott pokazuje tempo na dzień dobry. Lider mistrzostw...najgorzej z Toyot, doświadcza, jak to niemiło prowadzić po szutrze Ale to dopiero początek.
 11. Adi

  cham na drodze

  Myślę, że nie zdążył ich użyć i zareagować. Ale na pewno kilka sekund później miał miękkie nogi...i luźny zwieracz.
 12. Adi

  Kubica w F1

  Po pierwszych trzech eliminacjach Williams będzie dalej w grze o mistrzostwo, na równi z wielką trójką
 13. Nie za przyjemny do jazdy ten odcinek. Ciężko rytm złapać...i szybkość.
 14. Adi

  Kubica w F1

  ....to Kubica Raiko i parę innych osób siedziałoby w kwarantannie.
 15. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Proporcje jak w wózku na zakupy.
 16. Genialny materiał (W stylu starej ekipy), łezka się zakręciła w oku. Colin, to był gość .
 17. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  W sumie 2 litry i trzy cylindry... pasuje do HH
 18. Adi

  Kubica w F1

  Pewnie wielu z Was wie, jak wygląda telewizja, ale na potrzeby narracji odrzuca tą wiedzę. W programach typu reality show, a to zakładamy, że ma mocna znamiona, nagrywa się np. 100 godzin materiału, a do programu wchodzi godzina, a czasem mniej. Wszystko zależy od budżetu...a Netflixowi chyba go nie brakuje. A co wejdzie...tu już osobliwa kwestia. Decyduje wiele czynników, w tym również polityka firmowa i układy, ale też badania rynku...i wiele etcetreów.
 19. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Ja to jestem jakiś inny, ale z tych wszystkich fajerwerków kolorystycznych, wybrałbym czarnucha Lubie takie, co wpadają na imprezę, nie pozują, nie spinają się....a na koniec wychodzą z najlepszą laską
 20. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Trudzi skrytykował Alfę, po czym wkleił skodę i pochwalił
 21. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Nie bardziej wieśniackie niż w STI GTA, bez m, jest bez dużego spojlera
 22. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Spoko, trochę w tonacji żartu to pisałem, żeby się podroczyć Cena to raczej nieistotna cyferka, najistotniejsza jest ilość...500, czyli i tak nie będzie do kupienia. No chyba, że zamówienie w ciemno..
 23. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Pokazali: ....i pozamiatali
 24. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Ta narracja jest bardzo wygodna dla przeciwników Alf. Jednak w mojej ocenie, gdyby Alfa sprzedawałaby się lepiej niż miejskie tanie wozidełko, to uszeregowałaby się w jednej linii z VAG-ami i dorównałaby im przeciętnością A tak mamy wyjątek, jak przejeżdża, to się gawiedź ogląda Dla mnie również, to karykatura samochodu...tak jak wszystkie SUV-y.
 25. Pogody na sesję zdjęciową nie mają idealnej. Ale ciężko zgrać terminy wszystkich i ustrzelić okno pogodowe Tak, jak nie przepadam...delikatnie mówiąc...za ekipą rozdającą karty w naszym kraju, to za taki ruch wizerunkowy bardzo im dziękuję. Pokazać światu dobrych polskich sportowców promujących polską markę to o niebo lepiej niż pranie pieniędzy przez Polską Fundację Narodową. Brawo Orlen
×
×
 • Create New...