Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2270
 • Joined

 • Last visited

About Adi

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnatv.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  To mi się kojarzy z garazowym tuningiem. Jak Hyu zamontowal takie w WRC, to mocno zaburzylo estetykę tego sportu. W mojej ocenie oczywiście
 2. Adi

  Filmy

  Co wolicie, boki, czy hopy? Tu zgrabne połączenie:
 3. Dobry film! Dla mnie na onboardzie poniżej Tanak pokazał maksimum szybkości. Potrzebował jeszcze 4 lat, na doszlifowanie precyzji i dokładności...i mamy mistrza!!! Jak chcę "lajkonikowi" pokazać czym są rajdy, to pokazuję mu ten film. On twierdzi, że to niemożliwe...a ja się z nim zgadzam
 4. Adi

  Kubica w F1

  Nowe bolidy mają być około 3-3,5 sekundy wolniejsze. To wspaniała wiadomość, Williams nie zdąży przygotować nowego bolidu i wystawi stary... będzie obrywał od innych tylko około sekundy.
 5. Adi

  cham na drodze

  Stąd się biorą tak szybkie dostawy w Uberze A tak na serio, to oglądałem z zapartym tchem...z 15 razy wróżyłem glebę, ale on jak niezniszczalny trwał. Policjanci też kozaki, mimo że mieli łatwiej.
 6. Adi

  Kubica w F1

  "Musimy to przedyskutować. Będąc na tej pozycji, oczekiwałbym od zespołu, że zamieni nas miejscami i potem jechałbym własny wyścig. Mogliśmy dojechać znacznie wyżej, gdybyśmy to robili" Jak myślicie, kto to powiedział?
 7. Wlasnie Kajtek nie należał do tych bogatych. Nie wiem jak obena czołówka RSMP.
 8. Adi

  Kubica w F1

  A ja jestem ciekawy, jak Netflix pokaże to szmaciarstwo Williamsa. Jak można być kompletnie nieprzygotowanym do mistrzostw i do tego robić jeszcze kombinacje na rzecz jednego kierowcy, kosztem drugiego. Wstyd!!!
 9. Adi

  Kubica w F1

  Taki kapeć, co w teamie wiedzą, a Robert go nie czuje
 10. Zatem pozdrów go od największych fanów i wypij z nim coś dobrego, jego zdrowie od nich również
 11. Myślę, że nie tylko w historii...nie znajdzie się raczej równy w przyszłości. @carfit jak myślisz, poza zabawą na symulatorze, zobaczymy Roberta w przyszłym roku, w naszym ulubionym sporcie?
 12. Adi

  Filmy

  Ale jazda, super film. W niektórych "ciasnych" między drzewami..szacun A takim zaporożcem chętnie bym polatał.
 13. Ale ładnie przypieczętował mistrzostwo, sześć sekund odrobił do Sordo...i 5 punktów z dużą przewagą na PS. Brawo!!!!! Mamy nowego króla, zobaczymy jak długo utrzyma się na tronie.
 14. Ale wystarczy, że Ott dojedzie trzeci na PS i ma mistrza. Oczywiście, gdy Thierry zgranie pełna pulę....co śmiało można założyć.
 15. Wiedziałem, że ktoś to pokaże
×
×
 • Create New...