Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2630
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Adi last won the day on June 29

Adi had the most liked content!

Community Reputation

1164 Wspaniały

About Adi

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adi

  Kubica w F1

  Nie oglądałem, z premedytacją. W Bahrajnie? Co może się wydarzyć...nuda pewnie. Atu fajerwerki. Romain miał farta i chyba nauczkę. Zobaczył, czym mogą kończyć się jego nierzadkie wyskoki.
 2. Bo to nieślubne dziecko Rodiusa i Multipli
 3. Fajne. Trzeci najlepiej. A stare konstrukcje: Audi i Misiek, przechytrzyły system i zrobiły to po swojemu
 4. Był taki jeden bez doświadczenia w tym rajdzie, w błyszczącym Citroenie, który pokazał na kolejnych chyba sześciu odcinkach, że bez doświadczenia się też da
 5. Ogólnie to chyba jakiś poroniony pomysł porównywać Hot hatche w drag racingu. To nie ich świat. Nie do tego ktoś je wymyślił.
 6. Miejscowi górą, a MM niestety pół minuty w plecy.
 7. Tego absolutnie nie kwestionuję, wielu z nas posługuje się skrótami od imion. A jak brzmią jakby rodem z ziem świętych tego sportu, to i lepiej Ale MiKo u Kościuszki trochę drażniło Miko Marczyk brzmi na prawdę dobrze, nie potrzeba dodatków, które bardziej pasują na "Ring", niż na oesy.
 8. Widać progres, mam nadzieję że w walce o sekundy utrzyma tempo. Liczę na podium. Natomiast mam problem z "ksywami" nadawanymi zawodnikom, którzy są dopiero w drodze do mam nadzieję przyszłych sukcesów. "Magic" może pasować do człowieka, który tą magię tworzy, a nie ma stworzyć Nie akceptowałem tez ksywy "Colin", dla przeciętnego zawodnika z naszego podwórka. Colin to ikona, a nie wyświechtany papierek od cukierka. Chyba Kościuszko tez próbował nazywać się MiKo
 9. Jak półtora Fiata 126 p. wszak o cylinder więcej
 10. To wiem, ale z tego co pamiętam F1 to wyścigi, a Robert się w niech nie ściga...więc nie jeździ w mojej ocenie. To tym bardziej przykre, że przez to, że mimo że nie uczestniczy w rywalizacji, to nie może uczestniczyć w niej w innej, równie mocnej dziedzinie .
 11. Coś mi umknęło, on tam jeździ?
 12. Adi

  Filmy

  Potężny wypadek: https://fb.watch/1V0TFKSw69/
 13. Pewnie Robert pójdzie w jakieś gorące nazwisko zza granicy na prawy. Maćka Kajtkowi nie zabierze, a w PL nie znajdzie pilota otrzaskanego w światowych rajdach. Ale by był sezon: Robert ściga się w WRC, Kajto w WRC2-3, a Miko w ERC Też się rozmarzyłem.
 14. Kilka dni temu padło :"HYU..."
 15. To oczywiste. Do F1 wrócił po 1 wywalczony, przy "pomocy problemów innych zawodników" punkt. W WRC będzie takich punktów zdobywał znacznie więcej i to w każdym ukończonym rajdzie.
×
×
 • Create New...