Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Adi last won the day on June 29

Adi had the most liked content!

Community Reputation

797 Wspaniały

About Adi

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adi

  Kubica w F1

  Nic wielkiego w związku z tym się pewnie nie wydarzy, rekordowych czasów nie będzie, ale miło będzie zobaczyć Roberta w Bolidzie Alfy. https://pl.motorsport.com/f1/news/kubica-wystapi-w-austrii/4827741/?utm_source=home-page-widget&utm_medium=widget&utm_campaign=widget-1
 2. Adi

  Kubica w F1

  Ale pogrom, wszyscy się psują. Jeszcze Latifi punkty przywiezie.
 3. Adi

  Kubica w F1

  Nuda z zeszłego roku się zapowiada. Hamilton i Merce z przodu i już nie ma czasu, by coś poprawić. Jedynie Max może zagrozić nieco Bottasowi, Hamilton im odjedzie. A Robert...cóż, z podstawowego składu w najgorszym teamie, przeniósł się do rezerwy w również najgorszym zespole (oby nie najgorszym, choć źle to wygląda) I z progresu zrobił się mega regres.
 4. Adi

  Kubica w F1

  Tu nie zaglądają raczej. Cenzurują strzałami tylko teorie, covid i niby żarty
 5. Adi

  Kubica w F1

  Tu doprecyzowałem. Został ujęty i raczej nie może się wycofać z tego kontekstu.
 6. Adi

  Kubica w F1

  To co Robert tam powiedział i co myśli nie ma najmniejszego znaczenia. Ma natomiast ujęcie tego w kontekście. A kontekst, to spot wyborczy Dudy. Możemy to analizować, ale dla przeciętnego odbiorcy (wyborcy Pis) to oczywiste- nasz człowiek.
 7. Adi

  Kubica w F1

  To bez dwóch zdań. Ucięte z nie wiadomo jakiej rozmowy. Ale, no właśnie ale, Robert nie może się od tego odciąć. Jakby to zrobił, jego "sojusznicy" odebraliby to jako jawną deklarację, albo nawet atak polityczny. Oni bardzo chętnie odkręcają kurki z "nie swoimi pieniędzmi", na ich narodowe wizje, ale równie szybko je potrafią zakręcić. Vide Kusznierewicz. Pamiętacie co o finansowaniu Roberta mówił Morawiecki , prezes banku, w którym bilans wydanych pieniędzy jest ważny?(cieszył się z wypadku), A jak się to nagle zmieniło, kiedy zarządza za pośrednictwem Wójta Pcimia koncernem naftowym. Walić bilans, tu nie ma znaczenia, łatwo na swoje polityczne cele wydawać nie swoje. Szkoda tylko Roberta, z którego zrobią twarz Dudy.
 8. Adi

  Kubica w F1

  Jeszcze nie widziałem, żeby sportowiec źle mówił o głównym sponsorze. Oczywiście możemy mieć różne zdanie o jakości tego sponsoringu. W mojej ocenie wydawanie dziesiątek milionów rocznie na miejsce trzeciego w F1, za które w innych układach miałby solidną wypłatę od Teamu. I dodatkowo tworzenie własnego zespołu w lidze, która właśnie się kończy. Zespół nie będzie konkurencyjny, będzie wiecznie w ogonie...aż się skończy, żeby nie powiedzieć...zdechnie. Reasumując: Wydane w zeszłym roku 70 mln, w tym pewnie więcej, na to by dewaluować naszego najlepszego kierowcę wszech czasów. Ani to mądre, ani chlubne. A Robert do tego musi mówić takie rzeczy w TV.
 9. W mojej ocenie tego typu filmy odzierają te wspaniałe auta z kombinezonów sportowych i ubierają w dresy.
 10. Racja. No to nie będziemy zachowywać się tak, jak na wklejonym przez @chojny filmie.
 11. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  A co gorsza, jeszcze bardziej wytraci prędkość, niż systemy w Lexie
 12. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Nie napisałem tego powyżej w obronie Alpiny, tylko ogólnie w zniesmaczeniu systemami, odbierającymi wiele z przyjemności jazdy.
 13. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  W teście łosia powinna być mierzona prędkość na wejściu, ale tez i na wyjściu. Zwróćcie uwagę, że Lex jest niemal całkowicie wyhamowany w trzeciej sekwencji testu. W mojej ocenie ten test nie obrazuje tylko z jaką prędkością można ominąć przeszkodę, ale też, z jakimi prędkościami możemy mieć frajdę z agresywnego pokonywania zakrętów, a nie, jak dobrze nas na niej wyhamują. Pamiętam lata temu, w jakimś teście ustawili zakręt z słupków. Łuk dosyć szybki i w połowie zacieśniający. Puścili Fabię ( to było z 15 lat temu) weszła z prędkością 100 km/h, a wyszła z (nie pamiętam), ale chyba 75. Jak próbowała szybciej, to zmiatała słupki Potem pojechał nowy (wtedy) Mercedes E. Wjeżdżał ze stówką, wyjeżdżał z 55 km/h. A jak wyłączyli mu wspomagacze, to kosił słupki jak zły.
×
×
 • Create New...