Skocz do zawartości

Adi

Użytkownik
 • Zawartość

  1792
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Adi

 • Tytuł
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnatv.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Rajd rzeczywiście doskonały...ale czy sezon?, to zobaczymy. Świetną konkurencję robi mu poprzedni sezon. Nowe Wurce i od razu 7 zwycięzców rajdów. Gdyby Therry nie złapał zadyszki po Polskim, to by i emocje były dłużej w zenicie.
 2. Adi

  Subarowicze na "2 kółkach"

  hmmm....co? można wiedzieć?
 3. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Ciężko zrozumieć tych Francuzów. W Toyocie 3 kierowców może walczyć śmiało o wygraną rajdu, w Hyundaju dwóch na pewno, w Fordzie Elfyn też się już otarł o zwycięstwo,więc też 2. A oni zwalniają jedynego, który może to zrobić, w zdecydowanie najsłabszym z aut w stawce (Loeba nie liczę, bo to gość...całkiem niezły gość;) ) , bo musi podejmować ryzyko, żeby walczyć tym autem. Może i dobrze, że Robert nie przyjął tego kontraktu z Cytryną, bo przy jego bezkompromisowej jeździe, na pewno by było wiele ale i niesmaczne rozstanie.
 4. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Ja p....erdziu , szok. To kim oni chcą walczyć. Breenem?
 5. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  A ja się nie mogę przyzwyczaić do wyglądu Hondy, zawsze jak ją widzę na ulicy wydaje mi się niezgrabna, wręcz brzydka. Ale ważniejsze jest na +
 6. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  I Ogierowi się zdarzyło. Nie cieszę się z jego pecha, ale dla ogólnego bilansu dobrze, że i on ;-) Nie ucieknie w punktach reszcie, np. Tanakowi i będzie więcej emocji...na dłużej... ....aż w końcu ucieknie ;-)
 7. Adi

  Kubica w F1

  Moim zdaniem szkopuł leży w sponsoringu, a właściwie w błędnej jego polityce. Hasło F1 otwiera szeroko oczy sponsorom, a jednocześnie pozorna elitarność tego sportu lekko zaślepia. Polskie firmy sypnęły/były gotowe sypnąć kilka milionów Euro na obecność, bo nie starty, Roberta w niestety najsłabszym z bolidów. Takie wydaje się być bezrefleksyjne hip hip hura! Nie było analizy jak i co za to dostaną. Bo czy walka w ogonie to dalej elitarność, żeby nie wspomnieć, że Robert nawet w tej walce nie bierze udziału. My fani pasjonujemy się jego czasami nawet na testach, ale odbiorca milionów wydanych przez sponsora ma je w .... I teraz obróćmy sytuacje. Lotosy i inne diabły angażują te środki w starty Robsona w WRC. Jestem przekonany, że przy takim budżecie nazwisko Kubica często pojawiałoby się między Tanakiem i Ogierem. I to by szło w świat. Co lepsze dla sponsora?
 8. Adi

  Kubica w F1

  Tylko dlaczego w następnym wyścigu jesteśmy dalej z tyłu? ...
 9. Adi

  Kubica w F1

  Znając podejście Roberta, to za dużo nie zje, żeby nie dociążać bolidu
 10. Adi

  Kubica w F1

  Ten czas, to już wynik na miarę Roberta...a to nie koniec testów...i nie koniec jego możliwości
 11. Adi

  Kubica w F1

  Mieli ideę, projekt,czas...i nie wyszło. Nie da się tego poprawić (tak myślę), tylko zacząć niemal od początku. Więc nie ma co liczyć na jakąś znaczącą poprawę. Skupią się raczej na budowie bolidu na przyszły rok.....i tu Robert może być bardzo pomocny. Brown nie poprawiał na siłę złej Hondy, tylko tworzył od podstaw zwycięskiego "Browna".
 12. Adi

  Kubica w F1

  Botas przestał żartować
 13. Adi

  Kubica w F1

  Jeszcze z sekundę musi uciąć, żeby było można mówić o wyniku. Ma jeszcze ponad 100 kółek do wykręcenia, więc nie powinien mieć problemu
 14. Adi

  Hot Hatch Hysteria

  Oj kolego, duże nadużycie. Widziałeś kobietę/żonę, która ma pretensje do siebie? Raczej wyłącznie do swojego faceta, nawet jak on nie wie o co chodzi....ale jakie to ma znaczenie
 15. Adi

  Kubica w F1

  Serce się kraja. Pojeździ sobie raz na pół roku w najgorszym bolidzie...i to nie w rywalizacji, tylko wg założeń zespołu.
×