Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Posts

  2744
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Adi last won the day on July 6

Adi had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Adi's Achievements

..:: Forumus maximus ::..

..:: Forumus maximus ::.. (8/13)

1.5k

Reputation

 1. Adi

  Kubica w F1

  A może tak zwyczajnie po sportowemu i po męsku złoić dupę przy następnym wyścigu? Zawsze podobała mi się F1 na torze (poza usypianiem na niektórych torach ;)). Protesty, fejsbuki, instagramy sprowadzają się do tego, że ludzie noszą warkoczyki i opowiadają o modzie, zamiast o tym, jak się naje### świętując z kolegami po wyścigu * *Nie dotyczy pewnego Fina
 2. Klatka stopniowo się obniżała.
 3. Adi

  Kubica w F1

  Na to liczę, że dwóch zadufanych w sobie buraków, wezmą się porządnie za łby i zacznie się ściganie w stylu dawnych zadufanych w sobie buraków A tak na poważnie. Wina Lewisa, ale....Max na jego miejscu zrobiłby dokładnie to samo. Inna sprawa, to że HAM miał zdecydowanie w tym miejscu większą prędkość, zamarkował manewr z lewej, po czym niemal dotykając skrzydłem skrzyni biegów Maxa zszedł do wewnętrznej. Gdyby to się udało, wszyscy byśmy oklaskiwali ten manewr. Fakt, mógł pokazać "nieszczery" okaz troski na mecie. Nie pokazał, więc dał znać, że będzie wojna. Innymi słowy, z utęsknieniem czekam na następny wyścig. Oby była szansa na bezpośrednią walkę.
 4. Adi

  Kubica w F1

  W sumie nie jest źle, wraca rywalizacja. Między chłopakami jest tylko 8 punktów różnicy, więc jeden wyścig i może być zmiana lidera. A do tego obaj mają nieco podniesiony poziom wku...rzenia po tym wyścigu. Dla widowiska, czytaj dla nas, tylko lepiej.
 5. Adi

  Kubica w F1

  Jednak Perez
 6. Adi

  Kubica w F1

  Niestety, a na dodatek komplet punktów.
 7. Adi

  Kubica w F1

  Spoko, LEC traci zazwyczaj do HAM ponad pół minuty. Te 10 sekund nic nie znaczy, wiadomo że wygra HAM.
 8. Adi

  Kubica w F1

  A Ham idzie pod parasolką, za nim podbieguje pani z jakąś maszyną (ciężką pewnie ) i dmucha mu chłodnym powietrzem w plecy. Że jeszcze mu lektyki nie sprawili
 9. Adi

  Kubica w F1

  Pięknie się na to patrzyło. Walka w każdym zakręcie. Szkoda, że taki szybki finał. Ale to wróży, że żaden z nich nie pogodzi się z drugim miejscem. Czeka nas jeszcze nie jedno widowisko.
 10. Szkoda Otta, gdyby nie...to co zawsze, nie miałby równych na swojej ziemi. Piękny czas na PS. Ogier już można powiedzieć- Mistrzem. Wielkie gratulacje dla Kalle!!! To było pewne, że kiedyś, a teraz czekamy na więcej
 11. Może tak być, 20 sekund, 3 oesy. Szykuje nam się oczekiwana od jakiegoś czasu sensacja. Młody Kalle wygra rajd...o ile mu się głowa nie zapali na koniec.
 12. Adi

  Kubica w F1

  Alonso mocno na plus. Wyprzedzał jak Kimi Sprint też, ale w mojej ocenie powinny być za niego jakieś małe punkty, a nie tylko walka o pozycje w wyścigu.
 13. Adi

  Kubica w F1

  Ale się wpieprzy ....mógł zostać i zjeść tą śmietankę. Ciekawe czy RB poprawi przód u Maxa i jutrzejszy sprint pojedzie tak jak poprzednie 3 wyścigi.
 14. Adi

  Kubica w F1

  To od kiedy zaczynamy narzekać, że Max dominuje i jest nuda?
 15. Adi

  Kubica w F1

  Fajnie pokazane, MV zyskuje trochę na prostych, a LH na hamowaniach:
×
×
 • Create New...