Skocz do zawartości

Adi

Użytkownik
 • Zawartość

  1982
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Adi

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnatv.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  Większość już trochę zwiedzała. Tu nie ma co dowozić, jeszcze jest 5 łakomych punktów do wzięcia na koniec rajdu. Jak myślicie, Tanak zaatakuje, czy odda bardziej zdeterminowanym, którym szybkości w rajdzie nie brakowało: Latvali, Suninenowi, Neuvillowi, czy Ogierowi?
 2. Adi

  Kubica w F1

  Oby lepiej i owocniej niż z Sirotkinem. Dziwne, że ekipa po największej porażce zespołu (wielkiego niegdyś) w historii nie szuka pomocy w przełamaniu impasu na zewnątrz. Może pieniądze z Orlenu są tylko na przetrwanie... Czekam na ten sezon, ale jednocześnie boję się na to patrzeć.
 3. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  I to po lodzie. Ale widać jak kolec trzyma, szczególnie przy tym dohamowaniu w lewy. Szwecja to specyficzny i cholernie trudny rajd. Przy braku doświadczenia nigdy bym się na ten rajd nie wybrał, jako kierowca. Np. Pieniążek, wiele szans nie miał, żeby zobaczyć metę, dalej idąc Gronholm, po przerwie żadnego oesu nie pokonał normalnie. Bo sukces gwarantuje jazda na maksa. A do tej trzeba dużo tego śniegu przemielić pod kołami. Nawet Ci co mają doświadczenie dziś nie uniknęli błędów. Ogier, Latvala, Neuville, Lapi, nawet lider Suninen mówił po jednym z oesów, że nie wie czy mu jakiś zderzak został, a to oznacza, że kilka centymetrów głębiej i już by zaspa przytrzymała. Mamy jeszcze 2 dni, więc i zwiedzaczy zasp jeszcze kilku zobaczymy. No i wykrakałem...Suninen już zwiedzał zaspę. Szkoda, bo miał szanse nawet na zwycięstwo.
 4. Adi

  The Grand Tour

  Tymczasem nowy odcinek ukazał gigantyczne tempo rozwoju Chin, ale też i słabszą formę programu.
 5. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  Zwycięstwo Huttunena to chyba precedens. Jeszcze nikt nie wygrał R piątką na normalnym oesie w generalce (nie liczę specjalów wokół trzepaka).
 6. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  A drugi...to znaczy pierwszy Seb, całkiem ładnie na tym oesie.
 7. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  Tanak jak zwykle, chłopak jest najszybszy zdecydowanie, ma pewność na każdej nawierzchni. Pozostali Finowie też rewelacyjnie. Natomiast Ogier i Neuville...średnio. Pewnie z czasem się rozkręcą. Troszkę rozczarowująco Sen Loeb i Meeke. Mam nadzieję, że złapią właściwy rytm. I kompletna porażka- Marcus. Co tu można powiedzieć Ojojoj. Szkoda strasznie
 8. Adi

  Kubica w F1

  Nie zauważyłem. Zawsze przelatuję przez te 4 kanały z rozpędu, bo wszędzie Piłka nożna. A jest tyle sportów. Idąc konsekwentnie za F1, powinno być coś nie coś np. z rajdów. Mamy zimę, a tu nic ze sportów alpejskich. Cały świat ogląda tenis, a na jedenastkach ni hu hu. i tak dalej, i tak dalej.... To fakt. Potrafią, tym bardziej szkoda, że nie wzięli się za inny motorsport... WRC, MotoGP.
 9. Adi

  Kubica w F1

  No właśnie, mam 11 i poza F1 jest tylko i wyłącznie jeden sport i to non stop. Dla mnie (nie lubię piłki) ta stacja to porażka...poza kilkunastoma weekendami oczywiście
 10. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  Jednak Neuville i to ze spora przewagą.
 11. Adi

  Kubica w F1

  Aż oczy bolą, a chłopaki w tych barwnych kombinezonach nie prezentują się jak herosi tego sportu
 12. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  Powinni w nocy armatki na oesach ustawić. A tak poważnie, to zapowiada się błotny rajd
 13. Adi

  Kubica w F1

  Tylko, czy te duże prędkości będą dane Williamsowi?
 14. Adi

  The Grand Tour

  Jim Clark...ehhhh, ale gigant!!! Wspaniały materiał, aż męską łezkę puściłem .
 15. Adi

  Subaru Levorg

  Nie był, ale produkując, to co produkuje, aspiruje do bycia "popularnym". Przeciętność, ot co. Tylko nigdy nie dorówna liderom przeciętności, więc będzie miał niszę wśród aut popularnych Są wyjątki: STI,WRX, XT, H6, BRZ (kończy się chyba za miesiąc) Czy są/będą u nas oferowane? Pozostają auta "popularne", które przy tym podejściu popularności nie zdobędą
×