Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2190
 • Joined

 • Last visited

About Adi

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnatv.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sporo załóg walnelo w tą bramę, Seb skutecznie.
 2. Adi

  Filmy

  Nie ma co się dziwić...Challenger- Znikający punkt Jakiś Kowalski pewnie
 3. Adi

  Kubica w F1

  Oczywiście była. Taka sytuacja nazywa sie: Racing accident. I tak powinna tak być potraktowana i nie karania.
 4. Adi

  Kubica w F1

  Nie oglądałem wyścigu...odpoczywam od frustracji I tak na szybko zapoznałem się z filmikami Vettel vs Hamilton. I wg mnie Seb nie powinien dostać kary. Nie róbmy z niego Boga kierownicy i nie dopisujmy, że po wypadnięciu z toru i powrocie z uślizgiem, mógł jeszcze kombinować i blokować umyślnie Lewisa. To była wypadkowa, które mogła skończyć się nawet na zewnętrznej bandzie. Karę powinno dostawać się za celowe utrudnianie, a tu celowości nie było. To i monotonia poprzednich wyścigów, tylko dowodzi, że to sport, który już nie porywa, jak kiedyś. Zielony stolik pogłębia tylko grób, do którego zmierza F1. Będzie to widowisko marketingowe, dla lanserów ze światka, a nie dla fanów. A tym czasem w WRC....
 5. Można np. zastosować regulowaną wewnętrzną obręcz opony. Co spowoduje różnicę w miękkości, co może odpowiadać różnym ciśnieniom....tak myślę Generalnie fajny pomysł, ale zapewne pozostanie ciekawym prototypem.
 6. Adi

  Kubica w F1

  Gówniany ten wyścig. Polega na tym, że gość na początku obiera pozycje, a potem wlecze się na gównianych oponach, bo i tak nikt go na tym torze nie wyprzedzi. Nie zmieni, żeby jechać szybciej, bo i tak później nikogo nie wyprzedzi. Dramat, jak nie dominacja jednego teamu, to kunktatorstwo. Jedyna nadzieja w szaleństwie Vertappena. Jak Giovinazzi się nie wkurzy, to Robert idzie na życiówkę A po występie Russela, to Claire pęknie z dumy.
 7. Adi

  Kubica w F1

  Robert w miarę dobrze "szedł", a na ostatnich 2 okrążeniach zgubił aż 10 sekund. Puszczał szybszych, ale tyle straty, to kosmos.
 8. Adi

  Kubica w F1

  Robert traci po 3 sek na km do Russela. Po zawodach.
 9. Adi

  Kubica w F1

  Russela ściągnęli na wymianę w neutralizacji, Kubicę nie...więc priorytet jasno ustawiony. Leclerc świetnie atakował, wyprzedzanie na Monte...szacun, ale takie rumakowanie zawsze się tak kończy. Ma jeszcze czas, nie raz pokaże. Lubię go coraz bardziej. Fajnie Verstapen w boksie Botasa załatił. No i Robert skorkował Monte. hmmm....
 10. Adi

  Kubica w F1

  Robert wyprzedza szok., i to dwóch
 11. Adi

  Kubica w F1

  To mi się kojarzy trochę z casusem Alonso. Odszedł z dobrego zespołu, bo młody (Hamilton) był w nim faworyzowany/lepszy. I już nigdy się nie podniósł, a często dojeżdżał w ogonie, dzięki swoim teamom i ich słabemu sprzętowi. Po Ricciardo też z wielkich graczy, już raczej nie sięgnie w przyszłości. W Renault nie wygląda najlepiej, nawet na tle swojego "przeciętnego" partnera. Tak się kończą wielkie nadzieje motorsportu.
 12. Adi

  Kubica w F1

  Monte ruszyło, tu wszystko dzień wcześniej. Myślę, że Mercedes ustrzeli szósty dublet. W Hiszpanii byli bezkonkurencyjni na wolnej i ciasnej sekcji, zyskiwali pół sekundy. A ten cały tor to właśnie taka sekcja.
 13. Czekamy na SPRT również w Polsce. I jeszcze pytanie do Ojca Dyrektora, czy jest szansa, że użyjecie nowszą niż 10-letnią konstrukcję samochodu do rywalizacji? Wprawdzie w Subaru technologia przez ostatnie 10 lat niewiele się zmieniła , ale marketingowo by to lepiej wyglądało.
 14. Adi

  Kubica w F1

  Widziałbym w jego dłoni, raczej szklankę, zamiast miecza
×
×
 • Create New...