Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2220
 • Joined

 • Last visited

About Adi

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnatv.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niezły pogrom na początek dzisiejszego dnia. Dwóch pretendentów do tytułu już poza "dużymi punktami". Ale to może i dobrze, ponieważ urozmaici sytuację w generalce, sprawiając ją bardziej otwartą. Co do dyskusji i uszczypliwości powyżej, to przyznam, że też mam problem z takimi rajdami. Nie chodzi o małą liczbę kibiców, bo w Nowej Zelandii na więcej nie ma co liczyć, ale na przeprawowy ich charakter. Ja sobie zwyczajnie zadaje pytanie: czy chciałbym w tym rajdzie jechać? Odpowiedź jest niestety negatywna. Nie miałbym zwyczajnie serca, tak katować samochodu, a rajd na umiejętne odpuszczanie w danych fragmentach, to nie jest clue tego sportu. Jest, bo jest. Pasjonuję się nim i czekam na 3 następne, do których nie mam najmniejszych zastrzeżeń- uwielbiam je!
 2. Ale Kajto ciśnie. Brawo!! Oby "starczyło samochodu" na takie tempo
 3. Trudny rajd się zaczął. Zawodnicy mówią bardziej o przetrwaniu, niż o ataku. W zeszłym roku mądrze to rozegrał Tanak, tak po Ogierowemu. Rajd w przyczajce, a na koniec wyjście na czoło i dowiezienie zwycięstwa. Teraz chyba podobna taktyka. Jest piąty. Przed nami długi trudny oes, nie wszyscy zapewne dojadą do mety.
 4. Adi

  Kubica w F1

  Ferrari wreszcie coś u siebie wygrało. Pod koniec były emocje. Sytuacji z końca stawki nie komentuje, bo nie cieszą mnie takie małe szczęścia.
 5. Brawo, za Mistrzostwo dla Mikołaja. No tak, nasza nowa gwiazda ma już jeden ważny wpis w swoim rajdowym CV w generalce. Czas ruszyć po te trudniejsze do Europy. Nie obraziłbym się, jakby dołączył do już sporej, utytułowanej listy naszych zawodników na Starym Kontynencie.
 6. Niekoniecznie Wyobraź sobie sznurek pojazdów za ciężarówką, a przed Tobą kilku kierowców bez pewności siebie, którzy za tą ciężarówkę po prostu się nie zabiorą, jak nie będą mieli kilometra pustego przed sobą. I tak jedziesz grzecznie kilkanaście km. Czasami nawet 40 km/h Mocnym autem "rozprawiasz się" na dwóch, trzech prostych z tym towarzystwem. Słabszym stracisz nawet kilkanaście minut, na tylko jednej akcji. A takich może zdarzyć się/ i zdarzy więcej na trasie. Ale już nawet nie chodzi o stracony czas, tylko o płynność jazdy i o czerpanie z niej przyjemności, a nie zgrzytanie zębami, że się wleczemy i co chwila zwalniamy do prędkości roweru. Chyba nikt tego nie lubi. Oczywiście można być prawym i sprawiedliwym i jeździć wyłącznie spokojnie i nie łamać przepisów. I stosować się do zasady: Ale na tym forum, to chyba mało kto jest taki na co dzień ...no chyba, że zza klawiatury
 7. Widzę dokładnie tak samo, tzn określoną "ilość sekund" do przodu. W mocnym aucie zmieszczę się z manewrem wyprzedzania w tym polu widzenia, w słabszym nie. Ot cała filozofia
 8. Pewnie umiejętna jazda jest mi obca Obecnie poruszam się właśnie 150 konnym wehikułem. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że na drogach o jednym pasie w każdą stronę, wyprzedzam może nawet o połowę mniej, niż mocnym autem. Zwyczajnie brakuje pewności i bezpieczeństwa manewru. Sytuacja się potęguje, przy słabszej widoczności, deszczu etc. W samochodzie o wystarczającej mocy, robi się to "od niechcenia", automatycznie, ponieważ trwa 3-4 sekundy, a takim mułem, trzeba przed manewrem często kalkulować.
 9. To szkoda. Ale zawsze ostro bronisz poziomu naszych mistrzostw, myślałem, że i tym razem jakoś sensownie wytłumaczysz to: To oczywiście żarty z mojej strony, do Ciebie Ale poziom, to już nie żarty. Ten zawodnik...znam go dobrze, był przeciętny w czasach swojej najlepszej świetności. Dekadę nie jeździł...i hyc- wygrywa. Niczym stare wino, nabrał mocy, czekając w piwnicy, czy odczekał, aż ktoś jego klasy będzie konkurencyjny?
 10. Nie jest dobrze w tym sporcie. Zawodnik, od zawsze przciętny, a na dodatek, przez dobre 10 lat nie jeżdżący...robi drugie czasy..... @chojny broń RSMP
 11. Adi

  Kubica w F1

  Może nie nie dubel, ale jeden dublet jest pewny.....dwa ostatnie miejsca.
 12. Adi

  Kubica w F1

  Jeśli takich jacky'ch jest więcej, to nie dziwię się, że Russel nie przyjechał do Pl.
 13. Adi

  Kubica w F1

  Cholera, przez to będzie ostatni na starcie.
 14. Adi

  cham na drodze

  Ojojoj, ale Wy poprawni politycznie, tacy grzeczni szeryfowie. Do Clarksona też piszecie listy oburzenia, jak mu się zdarzy złamać przepis? A zdarza mu się notorycznie
×
×
 • Create New...