Skocz do zawartości

Adi

Użytkownik
 • Zawartość

  1877
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Adi

 • Tytuł
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnatv.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Adi

  Kubica w F1

  Panie Robercie, ciesząc się z Pana połamanej ręki dbałem o interesy swojego banku, rozumie to Pan. Teraz Lotos, moja firma już się nie cieszy z Pana kalectwa, więc może coś....załatwimy....pięć dych dam teraz, żeby było ok?
 2. Adi

  Kubica w F1

  Co ciekawe, przejdzie to bez większego echa. Można cieszyć się w tym kraju, że najwybitniejszy polski kierowca połamał rękę......za 500. Ujdzie mu to na sucho, ludzie za kość, którą mogą ogryzać, mogą śmiało wystawić się tyłem i metodą wyparcia nie będzie ich interesowało, co się z ich właśnie tyłem dzieje.
 3. Adi

  cham na drodze

  Pumex1, mi się nie chciało, ale dzięki, że Tobie. Dawno większych debilizmów nie czytałem.
 4. Adi

  cham na drodze

 5. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  To co Carfit napisał o naturalnych przejściach, można by i kontrakcie. Jak jest taki zawodnik na tapecie, to kontrak(cik) z WRC2, to mały szczegół. Realne szanse mieli w zeszłym i tym roku. Hyu mocno zaczyna sezon, później dostają zadyszki i Thierry mówi, że tylko on jest szybki w zespole...po czym sam dostaje zadyszki. To taki jakby psychologiczny strach przed zwycięstwem.
 6. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  W 19-tym raczej nie, ale dostaniemy czytelny przekaz w Monte Carlo, jaka będzie przyszłośc, po tym w jakiej R5 się pojawi. Może być, że w HYU i się nie mylisz. Choć naturalny wybór to stajnia Tommiego.
 7. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  A może ktoś z WRC2 wejdzie do składu Hyundaya, albo M-spotru. Tidemand np. Ehhh, ale bym chętnie Roberta w tej Solbergowej Polówce zobaczył.
 8. Adi

  Kubica w F1

  Oby nie. Nie ma nic wspólnego z zaszczytem rola paydrivera w najgorszym teamie, który tylko dzięki paydriverom egzystuje. Niech zabierze te 10 baniek i z Muskiem za nie w kosmos poleci O!
 9. Adi

  Filmy

  tamer9, mój sarkazm nie był skierowany negatywnie do rallycrosu, a tym bardziej nie do Ciebie. Chciałem przez niego wskazać, że kolorowe fikimiki zawsze nas oczarują i będziemy przecierali przy nich oczy ze zdumienia, ale w konsekwencji wrócimy do największych mistrzów, a ci są tam gdzie byli zawsze. Taki np. drifting,chłopaki dają radę. I co?, jest to sport bardziej dla motoryzacyjnych dresiarzy, a my na rajdach jaramy się, jak rajdówka postawi 3 krotnie mniejszego boka. I żeby nie było, Rallycros to piękny sport. Świadczy o tym, że po rajdach mistrzowie właśnie tam idą na emeryturkę
 10. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Byli nieco starsi, Loeb był pod trzydziestkę. To też mistrzowie wszech czasów tego sportu. Trochę wcześnie na porównywanie obiecującego talentu do nich. Ale kto wie...
 11. Adi

  Filmy

  Tak, tak, a Ken Block będzie szybszy od Ogiera ....bo wygląda, prawda?
 12. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  To jest pewniak, ale lepiej dać mu pojeździć w R5 jeszcze rok, niech się "wytrawi" bez ciśnienia. W WRC wiele by jeszcze nie pokazał, a na pewno sporo by podzwonił.
 13. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  I z ciekawostek, to 2 emerytowane Solbergi jeszcze Ciekawy jestem, czy bardziej wyjeżdżony Henning pokona brata.
 14. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  No tak, w Toyocie wszyscy z historią: albo wygrać, albo wydzwonić. Ale to właśnie jest sok rajdów. Już wiem na 100 % jakiej ekipie będę kibicował w przyszłym roku. No i Misiek wraca...mam nadzieję: http://rajdy.autoklub.pl/news/mitsubishi-wroci-do-wrc-w-2021-roku,88410 A Subaru...pytam się? Tylko zastanawiam się po ewentualnych sukcesach, kto kupi sobie Mirage? Żonie prędzej
 15. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Młody z trzeciego idzie na drugiego. Raczej nie Tommy go zmienia, tylko Lappi zespół. Ja się bardzo cieszę z powrotu Meeka. W Cytrynie był duszony presją wyniku i atmosferą, przy Tommym powinien nieco rozprostować kości i rzecz jasna rozłożyć szerzej skrzydła.
×