Skocz do zawartości

Adi

Użytkownik
 • Zawartość

  1829
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Adi

 • Tytuł
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnatv.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  0.1 Ogier zabrał Ottowi i nie ma kompletu. Ale wielkie gratulacje za już 2 zwycięstwo na asfalcie. Ogier, też pięknie jechał.
 2. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Jesteśmy na asfalcie, więc nierealne jest zdobycie pięciu punktów, ale pojedziemy najlepiej jak potrafimy - zapowiadał Tanak. Ciekawe, czy zasłona dymna, czy realna ocena szans.
 3. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  No i czy Ott zawalczy o dodatkowe 5 punktów? W sytuacji, gdy chłopaki z czołówki wrócili do walki w tym rajdzie, pewnie nadzieja na włączenie do walki o tytuł nieco zbladła. Jeszcze 4 rajdy....
 4. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Ale pogrom dziś rano, jeszcze Ogier na pudło wskoczy
 5. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Nie pomyślałem o tym. Rzeczywiście mogą poprosić, Daniego, by Thierry miał łatwiej w przyszłości z Sebem. Wtedy podium japońsko-fińskie jest bardziej możliwe.
 6. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Jutro stawiam na Hat trik Toyoty. To jest możliwe. Przed rajdem mówiłem, że JML włączy się do walki, trochę rozczarował początkiem, ale teraz szacun. Uważam go za najładniej jeżdżącego zawodnika w stawce (poza momentami Tanaka, kiedy "idzie wszystko") i cieszę się, jak jest wysoko. Już nic wielkiego nie ugra, ale małe sukcesy, to też sukcesy.
 7. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Ana mecie będzie miał minutę przewagi. Taką jazdę się pamięta latami!!!
 8. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Może Thierry uwierzy, że może zostać Mistrzem Świata. W zaszłym roku, jak zaczął liderować, to coś od niego odpłynęło, w tym podobnie, Finka kiepsko, tu dobrze zaczął, po czym chłopaki z podium odjechali. Zobaczymy, o jakie punkty będzie walczył, czy zadowoli się miejscem" prze Ogierem"
 9. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Już nas dwóch nie ma. Dzięki panie profesorze za nauki Kajto jest/był lepszy od Kościuszki, ale w ostatnich 2 latach nie pokazuje swojego tempa z tamtych lat. I powtórzę, jedzie OBECNIE na poziomie MK. Brawo za poligon, świetnie pojechał, wreszcie pudło na oesie.
 10. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Wynik może być, ale przeczytaj sobie jeszcze raz mój złośliwy tekst o Rysiu Plusze. Chyba nie o taki wynik chodzi. Taka jazda najzwyczajniej nie porywa kibiców-nas. Mimo wszystko fajnie mieć Polaka, który się ściga w Mistrzostwach. Jeździ na poziomie Michała Kościuszki, w historii się nie zapisze, ale jak pojadę na któryś z WRC, to miło będzie mu pomachać polską flagą.
 11. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Coś się siły zmieniły w rajdzie. Kajtek też chyba nas posłuchał i przyspieszył Teraz prawie 40 km. poligonu. Będzie ostro. Jan coś nabałaganił. Więc plan jest realizowany
 12. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Kolego Marek, proszę zachowaj poziom. Drwij sobie z kogo chcesz, ale z przekąsem, sugeruję użyć przenośni, metafor etc. takie dosłowne, wg mnie jest nie na miejscu. Od siebie dodam, że kibice rajdowi lubią żartować z kierowców, których fanami są np. ich przyjaciele, koledzy... i żadnej poważnej zwady nie zaobserwowałem. Poluzuj zatem.
 13. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Może nie znacznie, ale wygrał wszystko, zdaje się być trochę nad. Czuję coś, że chłop ma jeszcze limit. Pamiętacie, jak "walił" u Malcolma czarną fiestą, nawet Marco Martin, jego mentor mówił, że jest idiotą i nie wykorzystał szansy. Teraz widać, że nauka, tylko na limicie. Ogier też walił jak zły na początku. No, może Loeb był inny...ale to kosmita, zgodzicie się?
 14. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Toż rywalizacja. Oczywiście trochę przesadzę, ale był taki "rajdowiec" Rysiu Plucha (wygooglajcie sobie, uśmiejecie się z jego sprzętu), też był nawet Mistrzem Polski w jakiejś kategorii...bo chuchał na auto i dojeżdżał na podium, gdy konkurencja się ścigała i nie kończyła.
 15. Adi

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Chyba zgodzisz się, że Ci z WRC są ligę wyżej niż Ci z WRC2. Więc odpowiedź jest następująca, wszyscy poza pierwszą trójką są bardzo dobrzy, a Ci z podium, z kosmosu Przypomnę, że np. na Kanarach, Robert z Janem w Kropecky wygrywał każdy oes i to sporo. ...aż murek był za blisko.
×