Jump to content

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  2146
 • Joined

 • Last visited

About Adi

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia...i trochę Warszawa
 • Auto
  WRX, Alfa i CBF600
 • Zainteresowania
  rajdy, kuchnia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnatv.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozytywne...oby to była tendencja, a nie incydent. No i najważniejsza sprawa, oby ilość poszła w jakość i wykreowała na przyszłość z tej grupy, godnego reprezentanta na światowym podwórku.
 2. Adi

  Kubica w F1

  Rozwinę nieco. Jedziecie oglądać postępującą porażkę w pięciu aktach (3 treningi, Q1, wyścig) naszego idola. Po każdym akcie, frustracja i niemoc będą narastały. Atmosfera święta, która jest wskazana na takiej imprezie, będzie widoczna na brytyjskich, fińskich, francuskich, niemieckich, holenderskich, australijskich, meksykańskich, włoskich a nawet na tajskich, kanadyjskich i hiszpańskich twarzach. Na polskich będzie grymas pogrzebu. Dodatkowo jedziecie na najnudniejszy tor w jednym z najnudniejszych turystycznie miejsc. (poza Budapesztem nie bardzo jest sens coś zwiedzać przy okazji) Byłem tam, jak Robert wskakiwał do pierwszej 5...i tak się strasznie wynudziłem. Nikt nikogo przez cały wyścig prawie nie wyprzedzał. Nudy większe niż na niedzielnych Chinach. kur..cze, masochizm Ale fajną koszulkę sobie kupicie...ciekawe, czy już będą aktualne?
 3. Jeszcze pozostał ten, kto to kupuje. Ten to dopiero ma jaja, albo ciekawy dystans do świata ...i siebie
 4. Adi

  Kubica w F1

  Już widzę Hungaroring i te rzesze polskich, smutnych twarzy. Po co jechać i tak się katować?
 5. Adi

  Kubica w F1

  Raczej był tam dzieckiem szczęścia. Miał pecha tyle co inni. Jeden gruby dzwon, kilka awarii. Ale na zespoły w których brał udział, był zawsze wyżej. Nawet po czwartej rundzie w BMW, był liderem.
 6. Adi

  Dakar 2019

  To się chłopaki w Ameryce Pd. zmartwią. Ale dobrze, że zmieniają lokalizację. Odświeżanie wszystkiemu dobrze służy.
 7. Adi

  Kubica w F1

  Widzę, że większość z nas zakładało: do trzech razy sztuka. Ewentualnie, ta trzecia porażka to nasz kres. Ja nie miałem nadziei już podczas testów, mało tego, jako jeden z niewielu nie cieszyłem się z powrotu Roberta do F1...do tego zespołu oczywiście. Ale...no właśnie ale, łudziłem się trochę i działałem na tzw. wyparciu. Już na nie, nie ma miejsca. Wszystkie karty są na stole i to jest pewne:
 8. Adi

  Kubica w F1

  Ja chyba sobie to odpuszczam. Emocji nie ma i nie będzie, nie wierzę w jakikolwiek progres. Jedyne emocje to ogromny smutek i współczucie dla Roberta. A to nie są czynniki dla których ogląda się sport.
 9. Adi

  Kubica w F1

  Powiedzieli chłopakom z 11: "Witamy w piekle"
 10. Adi

  Kubica w F1

  Robert zmienił jako ostatni. To pewnie genialna strategia Williamsa jazdy na na jeden pit stop . Atakują w ten sposób....przedostatnie miejsce A Kimi dalej wyprzedza
 11. Adi

  Kubica w F1

  Chińska nuda. Troszkę Kimi wyprzedza/próbuje, Verstapen również dodaje nieco kolorytu. Ferrari kalkuluje jak zawsze w boxie, ale widać, że przekalkuluje. O Williamsie nie napiszę, zgodzę się z: stan pacjenta krytyczny....ale stabilny
 12. Adi

  Kubica w F1

  Tempo Williamsa to jedno, ale tempo Roberta to dopiero porażka. Już 5 sekund za Russelem.
 13. Adi

  Kubica w F1

  Ale ciekawie się zespołami w parach poukładali do 10 miejsca. Rozumiem czołówkę, ale reszta zazwyczaj się mieszała. A tu równy układ sił. Oj, co Robert wyprawia? coś w stylu Romaina
 14. Adi

  Kubica w F1

  Oczywiście. Ciekawe jak długo Robcio będzie 3-4 od końca.
 15. Adi

  The Grand Tour

  Łzy Jeremy'ego wyglądały na prawdziwe. Czekamy na następne wyzwania.
×
×
 • Create New...