Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie nie ma to większego znaczenia kto dostał nową podłogę

jeśli auto zacznie w końcu być konkurencyjne względem innych to Robert dostanie bardzo szybko taką samą podłogę, jeśli ona miała by pozwolić żeby był szybszy od kolegi z zespołu to nie ma to większego znaczenia no może oprócz statystyk/tabelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 12:48, leinad napisał:

a nie uczwiej by było jakby na Barceonę Robert odebrał te nowe podwozie, a Russel dostał z powroten swoje ale naprawione? chyba to tylko moje (nasze) pobożne życzenia...

od początku było wiadomo, kto będzie kierowcą nr 1 w Williamsie, więc nie ma się co dziwić że faworyzują RUS, a nie KUB - taka jest smutna prawda i brutalna rzeczywistość...

to były niestety tylko nasze pobożne życzenia, że będą oni traktowani jednakowo

w F1 wiele zespołów stosuje podział na kierowcę nr 1 i 2 - wystarczy spojrzeć np. jak Ferrari stara się bu LEC nie był szybszy od VET ;)

W dniu 2.05.2019 o 19:17, kubanow napisał:

wg mnie nie ma to większego znaczenia kto dostał nową podłogę

jeśli auto zacznie w końcu być konkurencyjne względem innych to Robert dostanie bardzo szybko taką samą podłogę, jeśli ona miała by pozwolić żeby był szybszy od kolegi z zespołu to nie ma to większego znaczenia no może oprócz statystyk/tabelek

moim zdaniem jednak ma znaczenie, gdyż większość "kibiców" na świecie widzi jedynie, że RUS po raz 4 był szybszy od KUB i nie wnikają oni już z czego to wynika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tamer9 napisał:

moim zdaniem jednak ma znaczenie, gdyż większość "kibiców" na świecie widzi jedynie, że RUS po raz 4 był szybszy od KUB i nie wnikają oni już z czego to wynika

 

Taaa,  za to jak by RK byl 4 razy szybszy od Russela to by nikt z Nas nie wnikał w różnice sprzętowe tylko równo byśmy mówili ,że RK leje młodego.

 

Obawiam się ze w obecnej sytuacji WIlliamsa nie ma to najmniejszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 11:58, Jumpman napisał:

Obawiam się ze w obecnej sytuacji WIlliamsa nie ma to najmniejszego znaczenia.

no właśnie ze względu na sytuację Williamsa ma znaczenie, gdyż jedynym kierowcą z którym może się ścigać KUB jest RUS - a obecnie miliony ludzi na świecie widzi, że młody chłopak debiutant w F1 był 4 razy szybszy...

 

na stronie F1 jest artykuł i wypowiedzi Roberta:

https://www.formula1.com/en/latest/article.robert-kubica-on-changing-expectations-and-the-long-road-back.4yxS0GFzeQ9MIy91GtN1eI.html

"This might sound strange, but I'm enjoying being back"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jumpman napisał:

Nie był 4 razy szybszy !

Był szybszy 4 razy :P

jak chcesz już być tak precyzyjny, to RUS 4 razy uzyskał lepszy rezultat od KUB w wyścigu oraz 4 razy uzyskał lepszy czas podczas kwalifikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borowczyk wraca do komentowania F1, zamiast Gąsiorowskiego na Eleven.

Hmmm..zawsze był wkurzający, szczególnie w zajmowaniu się wymiarem celebryckim F1. Żony, dziewczyny kierowców znał czasami lepiej, niż głównych bohaterów ;)

Ale jednego nie można mu odmówić. Wiedzy opartej na wielu latach jego praktyki. Potrafił się świetnie przytoczyć jakiś ciekawy fakt sprzed 20-30 lat w odniesieniu do  bieżącej sytuacji.

W WRC też dawał sobie świetnie radę. Jak tworzył duet Jędrzejewskim, to słychać było kolosalną różnicę. Jeden z tego świata, a drugi z tego co o nim przeczytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 15:12, Jumpman napisał:

Nie był 4 razy szybszy !

Był szybszy 4 razy :P

Wystarczy : 4 razy był szybszy:)

Wyszło tak, że Robert  jako jeden z największych talentów dostaje słabe opinie, bo lud gada, że Kubica nie jedzie , a reklamy robi się dla ludu ,który wierzy w gadki tego kto częściej gada i umie się w mediach znależć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Adi napisał:

Hmmm..zawsze był wkurzający, szczególnie w zajmowaniu się wymiarem celebryckim F1. Żony, dziewczyny kierowców znał czasami lepiej, niż głównych bohaterów ;)

Ale jednego nie można mu odmówić. Wiedzy opartej na wielu latach jego praktyki. Potrafił się świetnie przytoczyć jakiś ciekawy fakt sprzed 20-30 lat w odniesieniu do  bieżącej sytuacji.

W WRC też dawał sobie świetnie radę. Jak tworzył duet Jędrzejewskim, to słychać było kolosalną różnicę. Jeden z tego świata, a drugi z tego co o nim przeczytał.

Będzie nuda i komentarz oderwany od akcji na torze. WRC komentował jako tako bo nie robił tego na żywo ;-)

Na Rajdzie Polski co roku miał dyżurne pytanie do JML, czy ten ostatni ma traumę po mistrzostwie przegranym na super OS'ie w Mikołajkach i czy to ma wpływ na aktualny rajd :facepalm:

Właśnie skończył mi się abonament w Eleven Sports. Czas spróbować F1 TV :D

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, so_what napisał:

Czas spróbować F1 TV :D

 

Na ten moment nie warto. Przy każdym GP był jakiś fakap, albo padały onboardy, albo główny stream, albo dźwięk, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wszystko działało tak jak ma działać :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zawsze zastanawiał mnie powszechny sentyment do Borowczyka jako komentatora F1. Dla mnie to trochę jak ze Szpakowskim komentującym kopaną - dla obeznanych to dramat, ale dla okazjonalnych jak najbardziej, bo nie wiedzą, że gość smaży kompletne farmazony myląc się przy tym na potęgę. Jeżeli to prawda, to jeszcze zatęsknimy za obecną ekipą komentującą wyścigi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne, nie uważam, że to dobrze, że Borowczyk zastąpi Gąsiorowskiego. Obecna ekipa z Eleven jest na bardzo wysokim poziomie i taki dinozaur między nimi, to co najwyżej element humorystyczny....który jest absolutnie zbędny.

Gdy zastępuje dobrych dziennikarzy z dobrym warsztatem, to tylko taka reakcja :facepalm:

Ale, wracając do WRC. Mieliśmy wybór- on, albo dziennikarz przeniesiony z innego sportu, który świetnie potrafi wymieniać kolejność zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Efti napisał:

Na ten moment nie warto. Przy każdym GP był jakiś fakap, albo padały onboardy, albo główny stream, albo dźwięk, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wszystko działało tak jak ma działać :facepalm:.

Dzięki za info. W takim razie na razie wybieram wariant miesięczny. Zobaczymy, jak będzie ;-)

 

7 minut temu, Adi napisał:

Żeby było jasne, nie uważam, że to dobrze, że Borowczyk zastąpi Gąsiorowskiego. Obecna ekipa z Eleven jest na bardzo wysokim poziomie i taki dinozaur między nimi, to co najwyżej element humorystyczny....który jest absolutnie zbędny.

Ekipa faktycznie jest na poziomie. Wyjątkiem był właśnie Gąsiorowski i pozostaje Miłosławski. Ale tego ostatniego raczej nie zmienią :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Adi napisał:

Obecna ekipa z Eleven jest na bardzo wysokim poziomie i taki dinozaur między nimi, to co najwyżej element humorystyczny....który jest absolutnie zbędny.

 

Młodzi są naprawdę w porządku, szczególnie mało efektowny ale efektywny i merytoryczny Sokół! :thumbup:

 

35 minut temu, Adi napisał:

Ale, wracając do WRC. Mieliśmy wybór- on, albo dziennikarz przeniesiony z innego sportu, który świetnie potrafi wymieniać kolejność zawodników.

 

Jak pierwszy raz usłyszałem głos Borowczyka zapowiadającego naszą załogę na starcie do OSu to było naprawdę przeżycie.  Ten głos zawsze mi się kojarzył z motorsportem, najlepszymi rajdami, kierowcami i nagle gość nas zapowiada, mówi moje nazwisko i komentuje przejazd... nie ważne nawet co mówił, bo po starcie go nie słyszałem  w huku rajdówki ale przeżycie bardzo fajne. :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie czekałem na niego. W czasach polsatowskich oglądałem z reklamami na rtl-u, żeby nie słuchać jego wywodów. Nie za bardzo pasuje mi do elewena, do młodej wyszczekanej i oczytanej młodzieży.

Edytowane przez wezyr
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej!

Chyba F1 PRO TV ma u nas swojego człowieka. Pamiętacie jak się wkurzałem po GP w Baku? A tu przed chwila takiego maila dostałem.

 

 

Hello Paweł, 

 

Thanks for subscribing to F1 TV Pro. 

 

As you may know, we experienced some issues with the F1 TV service during our coverage of the Azerbaijan Grand Prix. 

 

We want to apologise for the inconvenience caused and we’re working as quickly as we can to get these issues resolved for you. 

 

Because of the problems you’ve been experiencing, we will be giving you a refund for 3.25 EUR to apologise. This will happen this week and it will be paid onto the card you subscribed with so there’s nothing you need to do. 

 

Thanks for your patience and support. 

 

The team at F1

View in browser

Unsubscribe

Privacy policy

Contact

xxxx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego samego maila, chociaż i tak jestem na maksa rozczarowany tempem reagowania na problem. Po zgłoszeniu problemu w niedzielę w trakcie wyścigu dostałem maila, że odpowiedzą w 24h, potem sprawa ucichła, w środę wysłałem follow up. Bez echa. Po tygodniu, w ubiegłą niedzielę nie wytrzymałem i zagadałem do konsultanta na czacie jak anulować subskrypcję i dostać kasę z powrotem i nagle dostaje maila, że oddają mi 3 euro. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...