Jump to content

Efti

Nowy
 • Content Count

  70
 • Joined

About Efti

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  okolice Krakowa
 • Auto
  Impreza GX MY01

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są gotowe folie do naklejania. Szukaj pod hasłem: forester + precut smoked blinker/reverse tail light overlays Oczywiście nie są one homologowane i nie wolno Ci ich naklejać gdy poruszasz się po drogach publicznych
 2. Efti

  Kubica w F1

  Gdzieś w równoległym wszechświecie
 3. Efti

  Kubica w F1

  W sumie to nie są gdzieś tak od początku zeszłego sezonu. Najwięcej by zaoszczędzili gdyby rozważyli powrót do ligi kartingowej, gdzie ich miejsce obecnie.
 4. Efti

  Kubica w F1

  Sam bym wszystkie wkrętarki oddał i jeszcze podkaszarkę dorzucił, żeby zobaczyć w przyszłym sezonie Roba w bardziej normalnym zespole ale obawiam się, że im nie o to chodzi
 5. Efti

  Kubica w F1

  Hmm. Może ich podpisane kontrakty na przyszły sezon, ale ja się nie znam
 6. Zaległe z wczoraj. Pozdrowienia dla dwóch właścicieli, srebrnej wanny z kompletem świniaczy na lusterkach oraz granatowego kombi newage . Po 15 w okolicy Rusznikarskiej w Krk.
 7. Zaglądałem nieco wcześniej, ale oficjalnie od 19.09.2017 z jakże pokaźnym dorobkiem 62 postów na koncie .
 8. Efti

  Kubica w F1

  Może obiektywy ich trochę peszą . Sam wyścig rewelacja , przez cały ten sezon się tyle nie działo co na jednym Hockenheim. Po cichu liczyłem, że w końcówce RK dojedzie jakimś cudem na tym 11 z dystansem <5 s do Hamiltona.
 9. Jeżeli auto jest już u Ciebie i nie sprawdzałeś wcześniej to może lepiej dla własnego zdrowia już nie sprawdzaj .
 10. Efti

  Kubica w F1

  Nawet w Williamsie tego nie wiedzą , tylko niepotrzebnie powtarzają jak mantrę, że w bolidy są takie same. Smutne, że jest w tym wszystkim więcej PR'u, polityki i gry o kasę niż samego ścigania. Ciekawy był wywiad z gościem z Lotusa przytoczony kilka stron wcześniej, co zrobiliby inżynierowe Mercedesa w hipotetycznej sytuacji walki o zwycięstwo pomiędzy ich kierowcą a kierowcą konkurencji z ich silnikiem? "UPG mode ON" przed metą?
 11. Próbować odkręcania, czyszczenia i przestawiania możesz bo właściwie nic to nie kosztuje, ale niestety w większości przypadków niewiele pomaga. Najlepiej brać nówkę i oryginał jak napisał @Pan Dziedzic, za około 230 zł powinieneś dostać. Dobieraj po VIN'ie.
 12. Efti

  Kubica w F1

  Chociaż raz w tym sezonie ekipa Williamsa była najszybsza .
 13. Odłączyć samą poduszkę pasażera za schowkiem (ew. wozić dziecko z tyłu bo podejrzewam, że o to chodzi). Jak wyjmiesz bezpiecznik to odłączysz poduchy w ogóle, znaczy te wszystkie dwie .
×
×
 • Create New...