Jump to content

Efti

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Joined

Community Reputation

103 Wspaniały

About Efti

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  okolice Krakowa
 • Auto
  Impreza GX MY01

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za podpowiedzi. Spróbuję jeszcze u lokalnego elektromagika zapytać, może dysponuje odpowiednim sprzętem. Umiejętności mu nie brakuje, różne cuda wyczyniał, ale gość jest niestety z tych trudnych we współpracy . Ew. na chybił trafił spróbuję jeszcze podmienić cały agregat ABS.
 2. Nie, a da się to zrobić przy pomocy zwykłego ELM327 czy trzeba mieć poważniejszy sprzęt?
 3. Od pewnego czasu ABS w moim wagonie działa jak chce, a mnie powoli kończą się pomysły na rozwiązanie problemu. Objawy są takie, że uruchamia się prawie przy każdym hamowaniu, niezależnie od warunków. Potrafi zadziałać nawet przy hamowaniu podczas przetaczania auta po suchym parkingu z prędkością 5 km/h. Jego działaniu towarzyszy taki głośny, wydawany cyklicznie dźwięk jakby brzęczenie, najbardziej donośny przy samym zatrzymaniu. Nie wiem czy to typowy dźwięk dla agregatów ABS w tych Imprezach, czy może wskazuje na jego uszkodzenie. Na komputerze nie pojawiają się żadne błędy z układu ABS.
 4. Efti

  Kubica w F1

  Pietro Fittipaldi i Louis Deletraz
 5. Efti

  Kubica w F1

  Spadł tylko o 6 pozycji, jeszcze może ścigać się o punkty
 6. Efti

  Kubica w F1

  Też. Wygląda na to, że gdyby nie krytykowane halo to by się w całości pod tą barierą nie przecisnął... Sam manewr, taki średnio mądry.
 7. Być może komuś wydawało się, że wyjście z rezonatora jest zbyt luźne więc poprawił wkrętami? Widać, że się starał bo dla pewności są dwa różne wkręty g-k, do drewna i metalu .
 8. Efti

  Kubica w F1

  Od początku do końca było co oglądać, w sumie niewiele zabrakło a do mety dojechałaby tylko punktowana stawka, kto wie może i Williams z 1 punktem . Pod koniec po cichu liczyłem, że Albon stanie na podium. Mercedes znowu jedzie w osobnej lidze, nawet pomimo problemów z czujnikami odjeżdżali reszcie na każdym okrążeniu. Jeżeli żaden zespół nie przełamie ich hegemonii to fajnie by było gdyby chociaż Valteri zaczął w końcu objeżdżać Lewisa.
 9. SWIST W BOCZNYCH DRZWIACH
 10. Wygląda solidnie, dobrze by było sprawdzić przepuszczalność światła żeby nie stracić przypadkiem dowodu rejestracyjnego
 11. Efti

  Audio w subaru

  Też jestem właśnie na etapie poprawy audio w subaraku. Oryginalne brzęczyki mają z tego co kojarzę 130 mm i są montowane w koszykach z blachy, wymiana samych głośników na inne w to samo miejsce IMHO nie ma większego sensu bo niewiele to zmieni. Lepiej dołożyć dystans i przejść na 165 mm z odseparowanymi tweeterami + do tego wygłuszenie drzwi matami.
 12. Przy tej grubości to mogli się bardziej postarać i siatkę dać, nie popękało by tak łatwo od puknięcia Scanią .
×
×
 • Create New...