Jump to content

Efti

Nowy
 • Content Count

  65
 • Joined

About Efti

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  okolice Krakowa
 • Auto
  Impreza GX MY01

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaległe z wczoraj. Pozdrowienia dla dwóch właścicieli, srebrnej wanny z kompletem świniaczy na lusterkach oraz granatowego kombi newage . Po 15 w okolicy Rusznikarskiej w Krk.
 2. Zaglądałem nieco wcześniej, ale oficjalnie od 19.09.2017 z jakże pokaźnym dorobkiem 62 postów na koncie .
 3. Efti

  Kubica w F1

  Może obiektywy ich trochę peszą . Sam wyścig rewelacja , przez cały ten sezon się tyle nie działo co na jednym Hockenheim. Po cichu liczyłem, że w końcówce RK dojedzie jakimś cudem na tym 11 z dystansem <5 s do Hamiltona.
 4. Jeżeli auto jest już u Ciebie i nie sprawdzałeś wcześniej to może lepiej dla własnego zdrowia już nie sprawdzaj .
 5. Efti

  Kubica w F1

  Nawet w Williamsie tego nie wiedzą , tylko niepotrzebnie powtarzają jak mantrę, że w bolidy są takie same. Smutne, że jest w tym wszystkim więcej PR'u, polityki i gry o kasę niż samego ścigania. Ciekawy był wywiad z gościem z Lotusa przytoczony kilka stron wcześniej, co zrobiliby inżynierowe Mercedesa w hipotetycznej sytuacji walki o zwycięstwo pomiędzy ich kierowcą a kierowcą konkurencji z ich silnikiem? "UPG mode ON" przed metą?
 6. Próbować odkręcania, czyszczenia i przestawiania możesz bo właściwie nic to nie kosztuje, ale niestety w większości przypadków niewiele pomaga. Najlepiej brać nówkę i oryginał jak napisał @Pan Dziedzic, za około 230 zł powinieneś dostać. Dobieraj po VIN'ie.
 7. Efti

  Kubica w F1

  Chociaż raz w tym sezonie ekipa Williamsa była najszybsza .
 8. Odłączyć samą poduszkę pasażera za schowkiem (ew. wozić dziecko z tyłu bo podejrzewam, że o to chodzi). Jak wyjmiesz bezpiecznik to odłączysz poduchy w ogóle, znaczy te wszystkie dwie .
 9. Efti

  Kubica w F1

  Nie chcesz wiedzieć kto z kim śpi i dlaczego Lewis miał wczoraj gorszy humor?
 10. Efti

  Kubica w F1

  Na ten moment nie warto. Przy każdym GP był jakiś fakap, albo padały onboardy, albo główny stream, albo dźwięk, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wszystko działało tak jak ma działać .
 11. Efti

  Logo i napisy na klapie

  Dwustronna taśma piankowa. Jak ma być profesjonalnie i trwale to rozejrzyj się za produktami 3M, Forch lub Wurth, nie kupuj no-name'ów, które nasiąkają wodą albo się kruszą po krótkim czasie.
 12. Efti

  Kubica w F1

  Za bardzo upraszczasz całą sprawę. W artykule który przytoczyłeś napisano, że kolumna kierownicza została skrócona na życzenie Ayrtona Senny w niewłaściwy sposób i auto dopuszczono do wyścigu bez odpowiedniej kontroli tego elementu. Nie sądzę, żeby ktoś celowo zaprojektował niepoprawnie układ kierowniczy.
 13. Efti

  cham na drodze

  To przede wszystkim. Pewnie żaden trzeźwo myślący kierowca nie wciska gazu w podłogę, żeby bić rekordy prędkości podczas ulewy.
×
×
 • Create New...