Jump to content

jpol

Użytkownik
 • Posts

  2533
 • Joined

 • Days Won

  3

Everything posted by jpol

 1. Yifei Te też pokazał niezłą orientację przy wyprzedzaniu Maldonado, jak go wprowadził na Astona.
 2. jpol

  Kubica w F1

  A to jeszcze były czasy, kiedy kierowca rezerwowy miał zdecydowanie więcej kontaktu z maszyną, niż jest to możliwe obecnie.
 3. jpol

  Kubica w F1

  Wydaje się, że nie darmowo: https://www.elevensports.pl/faq Czy mogę oglądać waszą telewizję on-line, jeżeli mam już wykupiony dostęp do kanałów ELEVEN SPORTS za pośrednictwem mojej telewizji kablowej lub platformy satelitarnej? Usługa OTT oferowana na stronie www.elevensports.pl oraz przez aplikację ELEVEN SPORTS jest usługą niezależną od ofert platform satelitarnych i sieci kablowych i nie może być z nimi łączona.
 4. jpol

  Kubica w F1

  To ciekawe jak kwalifikacje by wówczas wyglądały. Kto pojedzie najwolniej?
 5. Widziałem to na żywo, w połowie lat dziewięćdziesiątych - całe uliczki aut w Paryżu zaparkowane kontaktowo - "zderzak w zderzak". U nas nie do pomyślenia, nawet wtedy - kiedy jeszcze stosunkowo mało samochodów miało zderzaki w kolorze nadwozia.
 6. Może nie margines, bo jednak 7-9% problemu - czyli łatwo zauważalną jego część, którą trudno nazwać pomijalną (a tak zawsze ten margines mi się kojarzył - jako synonim rzeczy mało istotnej). W pełni popieram jednak twierdzenie, że nie w tym zakresie (pijanych) jest najwięcej do zrobienia. Spodziewam się też, że nie tędy wiedzie droga do istotnej poprawy statystyki wypadków drogowych - bo nawet 100% wyeliminowanie nietrzeźwych z dróg (co jest przecież nierealne) statystykę poprawi zaledwie o te 7-9%... Na pewno brakuje nam rzeczowych statystyk rzeczywistych przyczyn wypadków. Wśród nich trzeba szukać możliwie największego obszaru pozostającego stosunkowo prostym do "zagospodarowania". Inne działanie, w mojej opinii, będzie tylko zgadywanką - losowymi działaniami i losowym wydawaniem pieniędzy o równie losowej skuteczności.
 7. jpol

  Kubica w F1

  Ciekawe jak wyglądała dyskusja zespołu/ów z sędziami w trakcie wyścigu.
 8. A tymczasem - uwaga, spoiler - w dzisiejszym wyścigu F1, w Monako, podium złożone w całości z aktywnych graczy iRacing.
 9. Oooo, Panie... Widać, że to już dawno nie czasy pojeżdżafffek.
 10. Zapewne jakieś pieniądze. O WRC2: "The category is for manufacturer-backed teams and independent teams approved by the FIA." WRC3: "exactly the same technical regulations as WRC2, but is designed for privateer drivers only."
 11. jpol

  Kubica w F1

  A widzieliście takie coś? https://maxtayloraero.wordpress.com/2021/04/21/2021-williams-f1-cfd/
 12. W Polsce tak. Czy w Chorwacji, to nie wiem... Ludzie z tzw. zachodu bywają zaskoczeni naszym zezwoleniem na wyprzedzanie z prawej. https://www.visit-croatia.co.uk/travelling-around-croatia/driving-in-croatia/ Driving is on the right hand side of the road in Croatia. Overtaking is on the left.
 13. jpol

  Kubica w F1

  Ale słabo, że tyle zwlekali z ogłoszeniem kary dla Vettela...
 14. Szukam, czy ta różnica to mogła być kwestia zmiany kierowców, ale nie widzę konkretów.
 15. Mówią, że na postoju zyskali około 12s. Ciekawe dlaczego.
 16. Fajnie to strategicznie rozegrali - przed dublami.
 17. Coś mi się YT spóźnia. Pisze, że jeszcze minuta.
 18. jpol

  Kubica w F1

  Raczej wystarczy poczekać do jutra.
 19. jpol

  Kubica w F1

  Raczej po pierwszym. Już drugi według mnie był znacznie gorszy (a odcinek o Williamsie dobił go do reszty). Dziś pewnie zacznę trzeci sezon, ale po doświadczeniach z drugiego jakoś bardzo mocno mnie nie ciągnie.
 20. Ożeż(ku). W ogóle tego nie pamiętałem. Dopiero po zobaczeniu skojarzyłem, że przecież było... Ech, kawał czasu.
 21. Ja sobie dziś przypomniałem kawałek historii, z Torunia. Mam udokumentowaną pochwałę od Ciebie, mogę budować poczucie własnej wartości.
×
×
 • Create New...