Jump to content

jpol

Użytkownik 500
 • Posts

  2533
 • Joined

 • Days Won

  3

jpol last won the day on January 27 2018

jpol had the most liked content!

About jpol

 • Birthday 10/22/1981

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Olsztyn
 • Auto
  Skarbonka... ;-/ i Szrotka ;-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jpol's Achievements

..:: Forumus maximus ::..

..:: Forumus maximus ::.. (8/13)

98

Reputation

 1. Yifei Te też pokazał niezłą orientację przy wyprzedzaniu Maldonado, jak go wprowadził na Astona.
 2. jpol

  Kubica w F1

  A to jeszcze były czasy, kiedy kierowca rezerwowy miał zdecydowanie więcej kontaktu z maszyną, niż jest to możliwe obecnie.
 3. jpol

  Kubica w F1

  Wydaje się, że nie darmowo: https://www.elevensports.pl/faq Czy mogę oglądać waszą telewizję on-line, jeżeli mam już wykupiony dostęp do kanałów ELEVEN SPORTS za pośrednictwem mojej telewizji kablowej lub platformy satelitarnej? Usługa OTT oferowana na stronie www.elevensports.pl oraz przez aplikację ELEVEN SPORTS jest usługą niezależną od ofert platform satelitarnych i sieci kablowych i nie może być z nimi łączona.
 4. jpol

  Kubica w F1

  To ciekawe jak kwalifikacje by wówczas wyglądały. Kto pojedzie najwolniej?
 5. Widziałem to na żywo, w połowie lat dziewięćdziesiątych - całe uliczki aut w Paryżu zaparkowane kontaktowo - "zderzak w zderzak". U nas nie do pomyślenia, nawet wtedy - kiedy jeszcze stosunkowo mało samochodów miało zderzaki w kolorze nadwozia.
 6. Może nie margines, bo jednak 7-9% problemu - czyli łatwo zauważalną jego część, którą trudno nazwać pomijalną (a tak zawsze ten margines mi się kojarzył - jako synonim rzeczy mało istotnej). W pełni popieram jednak twierdzenie, że nie w tym zakresie (pijanych) jest najwięcej do zrobienia. Spodziewam się też, że nie tędy wiedzie droga do istotnej poprawy statystyki wypadków drogowych - bo nawet 100% wyeliminowanie nietrzeźwych z dróg (co jest przecież nierealne) statystykę poprawi zaledwie o te 7-9%... Na pewno brakuje nam rzeczowych statystyk rzeczywistych przyczyn wypadków. Wśród nich trzeba szukać możliwie największego obszaru pozostającego stosunkowo prostym do "zagospodarowania". Inne działanie, w mojej opinii, będzie tylko zgadywanką - losowymi działaniami i losowym wydawaniem pieniędzy o równie losowej skuteczności.
 7. jpol

  Kubica w F1

  Ciekawe jak wyglądała dyskusja zespołu/ów z sędziami w trakcie wyścigu.
 8. A tymczasem - uwaga, spoiler - w dzisiejszym wyścigu F1, w Monako, podium złożone w całości z aktywnych graczy iRacing.
 9. Oooo, Panie... Widać, że to już dawno nie czasy pojeżdżafffek.
 10. Zapewne jakieś pieniądze. O WRC2: "The category is for manufacturer-backed teams and independent teams approved by the FIA." WRC3: "exactly the same technical regulations as WRC2, but is designed for privateer drivers only."
 11. jpol

  Kubica w F1

  A widzieliście takie coś? https://maxtayloraero.wordpress.com/2021/04/21/2021-williams-f1-cfd/
 12. W Polsce tak. Czy w Chorwacji, to nie wiem... Ludzie z tzw. zachodu bywają zaskoczeni naszym zezwoleniem na wyprzedzanie z prawej. https://www.visit-croatia.co.uk/travelling-around-croatia/driving-in-croatia/ Driving is on the right hand side of the road in Croatia. Overtaking is on the left.
×
×
 • Create New...