Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze to nie to samo co prawdziwy wyścig. Facet jest mega słaby i niepełnosprawny. Możecie się oczywiście nadal onanizować (no tego chyba ten inteligenty inaczej moderator nie zakwestionuje jako wulgaryzmu ?), ale prawda was wyzwoli, jak mawiał nieodżałowany ;) JP2. Może poszukajcie sobie innego idola ? Sławomir ?

Edytowane przez Aga
Od moderatora: proszę nie komentować tego posta, poszedł ban.
  • Haha 1
  • Do kitu 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze to nie to samo co prawdziwy wyścig. Facet jest mega słaby i niepełnosprawny. Możecie się oczywiście nadal onanizować (no tego chyba ten inteligenty inaczej moderator nie zakwestionuje jako wulgaryzmu ?), ale prawda was wyzwoli, jak mawiał nieodżałowany  JP2. Może poszukajcie sobie innego idola ? Sławomir ?

Moderatorzy , wnoszę o całkowitego bana dla@suboro !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 3
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Korton napisał:

SUBARO :facepalm:, przynajmniej do tego tekstu byś Jana Pawła nie mieszał.

Kubica miał  symbol JP2 na kasku. Nie wiedziałeś ? Nawet wtedy, jak się wbił w balustrady na torze, i nie mówię o tu o powiatowej imprezie rajdowej w Skodzie.

8 minut temu, carfit napisał:

Moderatorzy , wnoszę o całkowitego bana dla@suboro ! 

W sumie masz rację. Towarzystwo wzajemnej adoracji wymaga całkowitej izolacji od realnego świata.

  • Haha 1
  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SUBORO napisał:

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze to nie to samo co prawdziwy wyścig. Facet jest mega słaby i niepełnosprawny. Możecie się oczywiście nadal onanizować (no tego chyba ten inteligenty inaczej moderator nie zakwestionuje jako wulgaryzmu ?), ale prawda was wyzwoli, jak mawiał nieodżałowany ;) JP2. Może poszukajcie sobie innego idola ? Sławomir ?

:th_dash::czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SUBORO napisał:

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać !! tylko sprowokować :huh:  Przepraszam.

Oj, czyżby? Masz miesiąc wolnego, następnym razem nie będę taka miła.

  • Super! 1
  • Dzięki! 4
  • Haha 4
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SUBORO napisał:

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze to nie to samo co prawdziwy wyścig. Facet jest mega słaby i niepełnosprawny. Możecie się oczywiście nadal onanizować (no tego chyba ten inteligenty inaczej moderator nie zakwestionuje jako wulgaryzmu ?), ale prawda was wyzwoli, jak mawiał nieodżałowany ;) JP2. Może poszukajcie sobie innego idola ? Sławomir ?

Dla Ciebie "kolego"... specjalisty w tym kraju nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Aga napisał:

Oj, czyżby? Masz miesiąc wolnego, następnym razem nie będę taka miła.

 

Dzięki Aga

 

Moje uczucia religijne zostały obrażone !

Edytowane przez Intakwrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wnoszę sprzeciw do tego bana !

 

 

Jest zdecydowanie za krótki w stosunku do mojego przewinienia jakie miałem w 2014,  a dodam że nikogo nie obrażałem wulgaryzmami a jedynie naśmiewałem się z .... moderacja już wie dokładnie z czego a też dostałem 30 dni.

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że każdy prowokator/idiota ma na celu wzbudzenie zainteresowania swoją aktywnością.

Wobec tego najlepiej nie reagować z żaden sposób na ten wpis, niech zdechnie z powodu braku popularności. Nie dolewajcie paliwa trolowi.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adi napisał:

Pamiętajcie, że każdy prowokator/idiota ma na celu wzbudzenie zainteresowania swoją aktywnością.

Nie używajmy argumentów ad personam i nie schodźmy do poziomu adwersarza, a tym bardziej poniżej tego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. No taka jest istota forum, jakiegokolwiek.

Poglądy bywają szczególnie prowokacyjne, by nie powiedzieć upierdliwe, jeśli zdecydowanie odbiegają od poglądów większości.

Stoją wręcz w opozycji do tego, w czym zgadza się większość prawiących i to naraża je tym samym na hejt i śmieszność.

Nie zmienia to jednak faktu, że MAMY prawo do wyrażania swojego punktu widzenia, nawet sprzecznego z panującymi trendami.

W tym względzie nie widzę winy wiadomo kogo.

Problem jednak w tym, że sposób i styl w jakim to zrobiono jest poniżej wszelkiej krytyki. Powiedzieć, że był chamski, to byłby eufemizm.

Dlatego sankcja absolutnie słuszna.

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy :)

 

Forumowicz, który dostał ode mnie 3 punkty, czyli miesiąc urlopu, ma bana totalnego, czyli blokadę dostępu do Forum na zawsze. To był deser za obrażanie mnie po otrzymanym ostrzeżeniu. Nie wiem co napisał, ale Admin uznał, że wystarczająco dużo na bana dożywotniego. Tak że sprawę tejże osoby uważam za zakończoną ;)

 

Co prawda trochę teraz strach jechać przez Łódź... ale mam tam kilku życzliwych mi ludzi, tak że w sumie jestem spokojna :)

 

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...