Skocz do zawartości

SUBORO

Użytkownik
 • Zawartość

  455
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O SUBORO

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  forester XT
 • Zainteresowania
  zjeść, wypić, porozmawiać (ZWIP)
 1. Czego słuchacie 'za kółkiem'?

  Ogólnie wiadomo, że kierowca Imprezy STI rozkleja się na dźwięk "puszek okruszek" Natalki. Ewentualnie "Biełyje rozy". Czyż nie ?
 2. Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

  To teraz taki tępy spaślak z zanikiem mięśni recenzuje nowe modele Subaru ? Ktoś kto dał temu debilowi samochód do testów powinien zostać pozbawiony premii. Tak tak, bez wyjątku, panie Dyrekcjo
 3. Kubica w F1

  Dokładnie ! Dlatego ja odpuściłem sobie F1 i skupiłem się na piłce nożnej. Tam przynajmniej panują czyste sportowe reguły i duch uczciwej rywalizacji.
 4. cham na drodze

  A tutaj to się akurat zgadzam w 100%. Choć nie pojmuję tezy " nie widać jak takie auto dojeżdża do nas od tyłu". Problem jest raczej z przodu, tzn. takich światełek w ogóle nie widać w dzień. Jesteśmy juz przyzwyczajeni, że wszystkie auta jadą na światłach, a taki tuningowiec jest jak auto bez świateł. No i może być "zdziwko"
 5. cham na drodze

  Litości ! Jedna żarówka im się przepaliła. "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem". No chyba, że ten PT Cruser hamuje w tej chwili... Ale to jest podobno najbardziej awaryjne auto na świecie A swoją drogą to masz niebywałe reporterskie szczęście
 6. cham na drodze

  Kierowcy z doświadczeniem ponad 25-letnim powinni zaprzeczyć. Ja pamiętam dobrze lata 90' - ooo tak, wtedy była masakra. Dzisiaj jest dużo lepiej. Nie mówię że super, ale przeginasz nieco z tym malkontenctwem.
 7. Subaru Forester IV - czy zabezpieczać przed korozją ?

  "Przerobiłem" od 2002 roku kilka Foresterów + jeden super-fajny OBK i nigdy nie spotkałem się z tematem "zabezpieczenie przed korozją". Łezka w oku mi się zakręciła, bo wróciły wspomnienia : rok 1987, zakup "malucha" 126p, całe wnętrze bagażnika + podwozie obsmarowane jakąś ohydną czarną smołowatą mazią. Jeszcze niedawno takie klimaty wydawały się równie odległe jak repasacja pończoch (kto jeszcze wie co to znaczy ?) Czyli to prawda, ze komuna wraca w wielkim stylu ?
 8. Outback MY 2018

  Nie mam pojęcia Może kwestia skali sprzedaży ?
 9. Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

  To jest właśnie sedno sprawy : spełniać marzenia we właściwym czasie W sumie jesteś bezpieczny, bo w Imprezie zasadniczo każdy wygląda poprawnie. W przeciwieństwie do Ferrari itp.
 10. Outback MY 2018

  Bo Norwegia jest normalnym, stabilnym krajem, odwrotnie jak Polska. Kurs PLN może gwałtownie skoczyć, a wtedy importer zostaje z ręką w nocniku. Więc przerzuca ryzyko kursowe na klienta.
 11. Outback MY 2018

  Oooo wypraszam sobie To, że mnie na podjeździe do przełęczy wyprzedziła Astra nie znaczy, że byłem zawalidrogą. Bo to góral był miejscowy, objeżdżony od dziecka na tej trasie (tak się pocieszam w każdym razie ..).
 12. Outback MY 2018

  A ja się będę upierał, że to wcale nie żart Szwajcarskie ulice roją się od aut o takiej mocy. Każdy powie : bo ich stać ! To prawda, ale chodzi też o jazdę po górach. Zauważyłem, że na zwykłych górskich drogach kierowcy jeżdżą bardzo dynamicznie nie przejmując się zbytnio ograniczeniami - w przeciwieństwie do autostrad. Warto przy okazji przypomnieć (jakby kto nie wiedział) że CH jest bezapelacyjnym królestwem SUBARU w Europie.
 13. Outback MY 2018

  Nie odgadnę czy to sarkazm był .. ? chyba nie .? Bo to prawda ! Na górskich szwajcarskich drogach. Natomiast między Lozanną a Genewą nie trzeba nic więcej niż Dacia Logan Serio.
 14. Outback MY 2018

  Napisał, że wyje niemiłosiernie. Jak raz jeździłem po koniec września po Szwajcarii udostępnionym przez miejscowego kolegę OBK 2.5. Trochę się zgadzam - też wył bardziej niż jechał. Byłem ciut zawiedziony mając w pamięci mojego ex. 3.6 - tamten owszem wył, ale dawał jak szatan. Co nie zmienia faktu, ze po Alpach zajefajnie jechać jakimkolwiek OBK A na deser, na przełęczy St Bernard spotkałem wycieczkę super samochodów (Lambo, Maserati, Ferrari, DB-coś tam itd.) - jechali roztrzęsieni 6 km/h bo jak raz było minus 2 i przypudrowało leciutko ścieżkiem Byli naprawdę rozdygotani.
 15. Jakość aluminium wykorzystywanego do produkcji

  Szanowny kolego ! Bezpieczeństwo pieszego podczas kolizji pozostaje na niezmiennym poziomie (czyli w okolicy zera) bez względu na niuanse procentowe składu stopu aluminium. Zapytaj lepiej o tych geniuszy, co montują orurowanie na froncie Forestera.
×