Jump to content

SUBORO

Użytkownik
 • Content Count

  502
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-57

About SUBORO

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  FORESTER XT MY'15
 • Zainteresowania
  życiorys braci Kaczyńskich

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SUBORO

  Kubica w F1

  Nie miałem zamiaru nikogo obrażać !! tylko sprowokować Przepraszam.
 2. Czyli że mają czekać za wszystkimi samochodami i ruszać w tempie taksówki ? Czy to był sarkazm ? Oby to drugie
 3. SUBORO

  Kubica w F1

  Kubica miał symbol JP2 na kasku. Nie wiedziałeś ? Nawet wtedy, jak się wbił w balustrady na torze, i nie mówię o tu o powiatowej imprezie rajdowej w Skodzie. W sumie masz rację. Towarzystwo wzajemnej adoracji wymaga całkowitej izolacji od realnego świata.
 4. SUBORO

  Kubica w F1

  Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze to nie to samo co prawdziwy wyścig. Facet jest mega słaby i niepełnosprawny. Możecie się oczywiście nadal onanizować (no tego chyba ten inteligenty inaczej moderator nie zakwestionuje jako wulgaryzmu ?), ale prawda was wyzwoli, jak mawiał nieodżałowany JP2. Może poszukajcie sobie innego idola ? Sławomir ?
 5. SUBORO

  Kubica w F1

  Świetnie ! Jesteś następnym bohaterem ostatniej godziny. Twojemu "analogowi" już tłumaczyłem, że zakład trzeba podjąć od razu, a nie po tygodniu, jak już jest znany wynik. Gratulując refleksu, proponuję nowy zakład : Robercik nie skończy w ogóle sezonu (rozbije się na bandzie albo zderzy terminalnie z innym bolidem), a jeśli nawet, to na 2 ostatnich miejscach tabeli. Stawiam karton JW 0,7L, który zdeponuję w salonie Subaru w Rzgowie. Ty postaw karton tego samego ale w 0,5L i zdeponuj w analogicznym salonie Subaru.
 6. Nieraz oddają coś przed terminem ...
 7. No iiii .. ? Bo trzeba trafu, że w tym roku planuję wymianę auta. Dobrze by było wiedzieć coś o nowym Foresterze.
 8. SUBORO

  Kubica w F1

  Tutek, ogarnij rozdzielczość i popracuj nad erudycją (ups, trudne słowo )
 9. Ciekawa sprawa : jak się czyta wywiady z bokserami, zawodnikami MMA itp. to oni zawsze mają pod dostatkiem opowieści jak to musieli "przywołać do porządku" bramkarzy na dyskotece itp. Ja, podobnie jak większość ludzi na naszym globie nigdy nie miałem takiego problemu, choć bywałem nawet (!) na wiejskich zabawach. Myślę, że na drogach jest analogiczna sytuacja : każdy kozak trafia co jakiś czas na większego lub podobnego kozaka, i wtedy emocje zastępują rozum. Wiem co mówię, bo sam nie jestem aniołem
 10. Mam już flaszkę, ale pociągnąłem z tej drugiej i nie mogę teraz jechać nawet do Zgierza, a co dopiero do Gdańska ...
 11. SUBORO

  Kubica w F1

  Miałem na myśli forumowiczów. Kubicy nie da się obrazić, bo ma zerową zdolność honorową. Nie możecie przenieść swoich gorących uczuć na, powiedzmy, Annę Lewandowską ?
 12. SUBORO

  Kubica w F1

  Kogoś to dziwi ? Matołusz Morawiecki okazał mu totalną pogardę, ale Robercikowi, jak typowej blacharze, nie przeszkodziło łasić się do niego już na drugi dzień. Wielcy sportowcy mają klasę. Kubica jest żałosnym szmaciarzem i kolaborantem.
 13. O qrde, właśnie kupiłem na alegro mega-wypasione ozdobne nakrętki na wentyle, jako prezent dla żony pod choinkę. No bo święta tuż tuż.
 14. Ja tak miałem wiele razy, tyle że nie z szyberdachem
×
×
 • Create New...