Jump to content

świeżak

Nowy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About świeżak

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  forester SG EJ20F LPG 2006

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jaki jest sumaryczny koszt udziału w takiej imprezie (+/-)?
 2. Z nowszych subaru opcja outback V 3.6 i LPG to najrozsądniejszy kompromis, biorąc pod uwagę koszty i osiągi. Niestety trzeba przeboleć sprowadzanie z USA. Jedyna krajowa alternatywa to FXT, ale jego już nie da się tak łatwo przerobić na LPG. Dowiedziałem się, że można w nim zainstalować jedynie instalację sekwencyjną IV generacji za 5000 zł, jednak wtedy spala 12-15 litrów gazu i 2 litry benzyny. Ciekawe, też jak będzie wyglądać sprawa z regulacją zaworów i UPG w H6.
 3. Czy nowy levorg będzie podniesiony? Tak wygląda na zdjęciach https://autokult.pl/35307,tokyo-motor-show-2019-subaru-levorg-prototype-nowy-wyglad-i-silnik
 4. Dzień dobry, czy Driver Monitoring System będzie oferowany w pozostałych modelach subaru (obecnie występuje tylko w foresterMY20)? Jeśli tak, to kiedy będzie on wprowadzony?
 5. Czy do forestera używacie opon z dodatkowym oznaczeniem "suv" czy bez tego?
 6. "Według świadków młody mężczyzna na hulajnodze wjechał na ulicę przy czerwonym świetle, w tym czasie subaru jechało w stronę centrum z dość sporą prędkością." Przy wtargnieciu na jezdnię bezpośrednio przed pojazd nie można byłoby oczekiwać, że system za nas wyhamuje samochód przed przeszkodą. Aczkolwiek widać ślady hamowania (zdjecie nr 24 artykułu), więc może system zadziałał, ale już za późno. Nie zmienia to faktu, że sytuacja stała się tragiczna w skutkach.
 7. czy udało się rozwiązać problem? mam podobnie
 8. Czy coś już wiadomo, kiedy nowy outback będzie dostępny w Polsce? W USA ma być już dostępny tej jesieni a w Europie cisza.
 9. Szanowna Dyrekcjo, kiedy będzie dostępna w polskich salonach V generacja subaru forester'a? Jakie silniki będą oferowane? pozdrawiam
×
×
 • Create New...