Jump to content

llkuba

Użytkownik
 • Content Count

  1148
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by llkuba

 1. Mam ten sam problem w blobie. Jak będzie świeciło się czerwona kontrolka to układ srs nie zadziała. Jest możliwość podpięcia rezystora zamiast poduszki żeby "oszukać" system ale tego nie polecam. Mały jeździ z tyłu .
 2. Na cytadeli jest muzeum w środku są mundury, broń itd a na zewnątrz czołgi pojazdy i samoloty. https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274847-d3176807-Reviews-Park_Cytadela-Poznan_Greater_Poland_Province_Central_Poland.html Trzeba sprawdzić kiedy jest otwarte Polecam . W Umberto mają dobrą pizze jak ktoś ma psa to nie ma problemu może siedzieć przy stole. Dużo zieleni, na prawdę fajnie .
 3. Pojedziemy w środku żeby lipy nie było . Wtedy nikt nie zauważy .
 4. Filip mam wyjątkowe 2.5 RS bo w Polsce jest tego mniej niż STi . Jakby co mogę dolewać oleju do filtra powietrza żeby dymił . Nie mogę obiecać, że będę bo prawdopodobnie zostanę już Ojcem dziecka.
 5. Hmm za 2,5 litra whisky mogę spojrzeć
 6. Nie bo ta firma nie potrafiła zbudować kolektora. Wtedy miałem budżety 5-6 tys zł na wydech. Ogólnie plany na RS-a były ogromne Turbo z USA itd. A plany zmieniły się ... remont rudery tzn. mieszkania pochłoną całe moje oszczędności. Nowa elektryka, sieć LAN, płytki , wyposażenie łazienki, gipsowanie, podłogi, okna, całe AGD i meble na wymiar w tym kuchenne i mnóstwo pierdół i opłacenie majstrów zrujnowało moje marzenia o tjuningu RS-a ewentualnie kupnie STi . A jak zaczniesz żyć z Kobietą to już palny zmieniają się.
 7. Nie do końca to jest szansa, że S8 przeżyje resztę. Nie ma co dziwić się pytanie jakie przebieg ma S8 . Po drugie nowe DSG czy Triptronic robi ogromną "robotę" ... większa liczba biegów itd.
 8. Tamte 17 mnastki też były fajne . Ogólnie podobają mi się Twoje modyfikacje .
 9. Z tyłu nawet można żuć język .
 10. Piszę o nowym custom ich produkcji ale nie ogarniają sprawy a nie łataniu starego. Chciałem tylko od poczatku do końca wszystko z kwasówki z delikatnym bulgotem .
 11. Zaraz Ci wrzuce linka na Priv
 12. @chudy__ ma z takim silnikiem impreze (bug) w wagonie z reduktorem oraz fajnie przerobionym układem wydechowym . Osobiście jechałem blobem 2.0 125 koni i fajnie to jeździ. Auto ma około 10s do stówki i daje radę .
 13. W wszystkich autach które mam i miałem czuję różnicę między benzyną 95 PB a 98 PB po prostu jest bardziej elastyczne. Jeżdżę tylko na PB 98. Największą różnicę czuję w 2.5T.
 14. I minimum 5 litrów oleju silnikowego.
 15. Niestety większość zabawek wydałem. Ja to zbieram gry na Playstation ale jak będziemy w trójkę to będę miał pretekst . Fajnie popatrzeć na Wasze kolekcje.
 16. Szczególnie kamikaze .
×
×
 • Create New...