Jump to content

turdziGT

Użytkownik
 • Content Count

  11343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by turdziGT

 1. Mysle ze Ogier przyblokował troche Tanaka a Ott auta dzielić z nim nie chciał. Fajnie jak by Lappi wrócił. Szkoda bo dobrze zapowiadający sie kierowca głupia decyzja strzeli sobie w kolano.
 2. Dokładnie tak mnie sie cos wydawało ze w Legacy juz były.
 3. Tymczasem duzy ruch. Christian Loriaux przechodzi z M-sportu do Hyundaia
 4. Jak większośc juz w spóźniała nudy tym razem. RB ewidentne nie miał pojęcia. Fajnie ze Perez w końcu wyścig bez problemów. Bottas z kolei miał kolejny słaby PIT. A ciezko uwierzyć ze taki zespuł jak MB tak to patroli.
 5. To wiem ale zastanawiam się czy jedzie tam Robert czy nie
 6. Ja bym jeszcze im male kulki na tem tor wysypał albo piasek :)
 7. Co to za wyścig wczoraj szedł ? Widziałem faryczne Toyoty wiec to chyba nie seria Roberta ?
 8. Zawsze mnie sie podobał ten Galant zwłaszcza Erwina Webera w specu asfaltowym
 9. “For pure speed from the start of a rally, he and Colin are the fastest. The way Tommi wins rallies is not to be on the pace throughout the event, but blindingly quick on two or three stages. It’s very similar to the way Colin would do it, too.” - Richard Burns on team-mate Tommi Mäkinen in 1998
 10. Kapitalne. Gielata modne fryko , wszyscy dresy z kreszu eh to były czasy
 11. Tymczasem Thery tez sie poczol w obowiązku i zasilil Czdrwony Krzyż p 4000 EUR Seb wybrał inna droge do zasilenia lokalnego budżetu
 12. Seb wiecej narozrabiał w tej Chorwacji
 13. Ale bezsens ale OK rozumie ze FIA musi na pokaz zareagowac.
 14. Tu pełna zgoda nikogo tak nie powinien spychać ale myślę że doszedł do wniosku że z tym policjantem sie nie dogada a na pekacu nikogo nie interesuje ze ktos tam nie mówi po angielsku i nie rozumie co sie do niego mówi.Zostawil kogoś z teamu i stwierdził że jedzie dalej a o ta sytuacja bedzie sie martwił później. Zastrzegam nie bronię a tylko próbuje domniemać jak było.
 15. Bez znaczenia czy można wyprzedzać czy nie. Manewr który zrobil Seb byl kompletnie nieprzewidywalny bez żadnych sygnałów i patrzenia w lusterko taz ze to 100% jego wina. Jedyne o czym można polemizować to czy kierowca BMW jadąc z przepisową prędkością by wyhamował czy nie. Według mnie prawdopodobnie tak.
 16. W rajdach jak i we wszystkim trzeba miec troche farta. Koniu go ma duzo az tyle ze mogl by obdzielic paru innych i jeszcze by mu sporo zostalo. To co przede wszystkim potrafi najlepiej to trzyma cisninie jak nikt inny i dlatego jest 7 korotnym mistrzem. Osobiscie dla mnie ze sportowego punku widznia jego 7 jest warte weicej niz 9 Loeba dlatego ze zdobyl je w roznych samochodach i w o wiele bardziej wyrownana stawka.
 17. Kolejny na prawdę fantastyczy rajd. Fia powinna zrobić reorganizacje rund. Polowa jak klasyki MC , Finlandia itp powinny być stała a druga połowa zmieniać sie co rok. To zdecydowanie poprawia widowisko. Kolejny kapitalny rajdowy weekend i az szkoda ze Seb odchodzi po tym sezonie.
 18. I jest nagłówek pudelka rajdów
 19. To zwycięstwo musi dobrze smakować. Ech bedzie go brakować
×
×
 • Create New...