Jump to content

llkuba

Użytkownik
 • Content Count

  1086
 • Joined

 • Last visited

About llkuba

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 05/04/1984

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Auto
  Subaru Impreza 2.5 RS (Rodzinne Kombi)

Recent Profile Visitors

1050 profile views
 1. Oki czyli wstępnie godzina 16:00 Miałem olej wymienić w Imprezie a to oleje .
 2. No w sumie idąc Twoim rozumowaniem Dominika może iść sama .
 3. będziemy w kontakcie bo w sobotę trzeba iść do Święconki a mam uczulenie .
 4. Zabierasz Age ? O której będziecie ? Znacie organizatora ?
 5. Bardzo fajny pomysł. Mam nadzieję, że kiedyś przyjedziemy na weekend, być może w trójkę .
 6. To wiedz, że coś się stanie . Kontroluj płyn w chłodnicy i kontroluj stan oleju .
 7. Nie prawda zamawiałem w Subaru Kocar część do lusterka zewnętrznego i czekałem 3 dni . Ja to mógłbym nawet spać w Subaru ale moja Kobieta by mnie wygoniła do domu . Widać nie miałeś okazji jeździć zimą i nie dostrzegałeś zalet boxera czyli brak drgań na kierownicy przez cudowną kulturę pracy
 8. Subaru Impreza 2005 rok (BLOB USA) 2.5 N/A EJ253 przebieg prawie 100 tys kilometrów nic nie było robione. Jeździ tylko na benzynie PB98.
 9. Osiągi ale tylko na papierze 1.6 T nie reaguje tak szybko na pedał gazu i nie jest tak elastyczne jak silnik Subaru 2.5 N/A. W 1.6T nie masz AWD. Ostatnio coraz częściej jeżdżę S40 AWD z 2.5T benzyna i jestem bardzo zadowolony a Subaru Impreza to inna bajka. Nie psuje mi się Subaru (tylko pierdoły) więc ciężko mi coś powiedzieć . Ja mam Stare Subaru 2.5 N/A z manualną skrzynią biegów i jestem zadowolony. Ostatnio zrobiłem ponad 800 km i średnia spalania wyszło 10,5 litra na 100 kilometrów benzyny 98 PB a wcale nie oszczędzałem auta na trasie (nie ma problemu żeby zamknąć licznik, oczywiście na zachodniej autostradzie). Niestety, dlatego trzymam to stare Subaru i nie pozwolę zgnić.
 10. tak tak jak wsadzą 1.0T plus elektryk to przy masie Volvo nie potrzebny będzie ogranicznik. I stwierdzisz, że 2.5 N/A Subaru nie jest dychawiczne. Volvo już dawno skończyło się jak przestali produkować 5 cylindrowe jednostki .
 11. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Subaru_EJ_engine Zmienne fazy rozrządu mogą występować w przejściówkach blob z 2005r USA / hawk
 12. To widzę full pro . Spróbuję pomalować pędzelkiem bo tak kiedyś malowali wozy pancerne i czołgi . W instrukcji napisali żeby farbki rozcięczyć wodą dstylowaną. Jestem ciekaw jak wyjdzie.
 13. Świetnie . Moj wóz pancerny jest w trakcie usuwania niedoskonałości po formie. Nie jest łatwo. Czym malujesz aerografem czy pędzelkiem ?
 14. Dziwie się, że nie oddałeś auta w dzień zakupu jak odkryłeś pierwszą "usterkę".
×
×
 • Create New...