Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, radekk napisał(a):

zastępuje któregoś, czy jako rezerwowy?

Dostał trzyletni kontrakt jako kierowca, więc kogoś zastąpi. Jeśli Audi skusi Sainza, to docelowo obaj aktualni kierowcy są na wylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, czekker napisał(a):

mam nadzieję, że to tak nie będzie wyglądało i nie zrobią ze Scuderii dawnego Williamsa :biglol:

 

Screenshot_20240426-130920.thumb.png.89d0ce8892c5a98ad8778e2e5ac58df1.png

 

 

 

 

Przecież by ich Włosi udusili makaronem :mrgreen:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Ja niejestem pewin z tym Ferrari I bardziej obstawial bym Astona bo Ferrari oznaczalo by przeprowadzke do wloch 

 

ale to było dawno temu gdy nie chciał się przeprowadzać - teraz dzieci już ogarnięte, chyba nawet także nowa żona, więc why not? ;)

 

poza tym, AN mówił, że chciałby kiedyś pracować z LH44, a Ferrari to całkiem fajny pomysł na zwieńczenie kariery..

 

ciekawe tylko jak się dogada z redbullem, bo chyba w zeszłym roku przedłużał z nimi umowę na kilka lat (ale pewnie ma klauzule z opcjami wyjścia lub nowy pracodawca opłaci kary za zerwanie kontraktu ;)) - trudniej pewnie będzie obejść (roczny?) zakaz pracy dla konkurencji :rolleyes:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał(a):

 

 

Przecież by ich Włosi udusili makaronem :mrgreen:

W necie takie coś znalazłem:

"Logo amerykańskiej firmy związane z rynkiem technologii pojawi się na samochodach oraz strojach Ferrari od majowego Grand Prix Miami. Wtedy też, przy okazji 70 rocznicy wejścia marki do Stanów Zjednoczonych, SF-24 pojawią się w niebieskich barwach."

 

Chyba będzie prawdziwa włoska vendetta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, chojny napisał(a):

 

 

Przecież by ich Włosi udusili makaronem :mrgreen:

 

poza tym ten błękit, w którym na zdjęciach ostatnio paradują Karole, to trochę inny odcień, więc jest nadzieja :upside-down-face_1f643-small:

 

 

Screenshot_20240426-141535.thumb.png.83d9a5e7befb5065efab7f3cd1d807d9.png

 

Screenshot_20240426-141536.thumb.png.47f1992d600abc2eedc2fde9f22c4f61.png

 

 

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sartek napisał(a):

Dostał trzyletni kontrakt jako kierowca, więc kogoś zastąpi. Jeśli Audi skusi Sainza, to docelowo obaj aktualni kierowcy są na wylocie.

racja, jeszcze Carlos, jakoś ubzdurałem sobie że on idzie do Merca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czekker napisał(a):

mam nadzieję, że to tak nie będzie wyglądało i nie zrobią ze Scuderii dawnego Williamsa :biglol:

 

Screenshot_20240426-130920.thumb.png.89d0ce8892c5a98ad8778e2e5ac58df1.png

 

 

mi tam ogólnie nawet się podoba, oczywiście póki nie spojrzę że to Ferrari. Ale chyba to malowanie tylko na jeden wyścig z okazji czegoś tam, a później chyba wracają do bardziej tradycyjnej kolorystyki. Choć jak teraz HP sponsorem to kto wie co tam będą wymyślać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał(a):

długo jeszcze ten sezon będzie trwał? bo jakoś nie mogę doczekać się już kolejnego:mrgreen:


 

Jak chyba wszyscy :mrgreen:

 

 

Rozdać dzbanki za ten rok i do roboty nad 2025 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2024 o 09:33, sartek napisał(a):

W tę sobotę, o godz. 15.00, wyścig bolidów autonomicznych na torze Yas Marina. Jeśli tylko nie wypadnie mi nic ciekawszego, postaram się obejrzeć. Z czystej ciekawości, jak to wyjdzie

 

 

:mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś z nudów w ten weekend oglądałem MotoGP z Hiszpanii i mnie się już chyba odniechcialo oglądać F1 w tym sezonie. Szkoda czasu oglądać wyścig jak i tak wiesz z góry kto wygra. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał(a):

A ja dziś z nudów w ten weekend oglądałem MotoGP z Hiszpanii i mnie się już chyba odniechcialo oglądać F1 w tym sezonie. Szkoda czasu oglądać wyścig jak i tak wiesz z góry kto wygra. 

Żużel też jest fajny, emocje dużo większe niż w F1, wczoraj oglądaliśmy na Eurosport Extra GP w Chorwacji, a za tydzień mamy bilety na Narodowy w Warszawie :)

Edytowane przez skwaro
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał(a):

A ja dziś z nudów w ten weekend oglądałem MotoGP

 

Ale to jest fajne, lata mijają, a tam cały czas emocje. 

Dzieje się w wyścigu i jeszcze więcej w sprincie.

 

Fajny film zrobił o motocyklach GP Powagowany. Sporo ciekawostek, polecam.:

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ceremonię na podium są lepsze :biglol:

 

 

 

 

 

https://www.instagram.com/reel/C6T60HtI7Uv/?igsh=MWtkdzB4NWw5MmVmeQ==

 

 

Edytowane przez turdziGT
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu...

 

 

Ralf Schumacher: 'Red Bull is falling apart, with Horner it ends in mediocrity'


“Adrian Newey needs harmony, a good atmosphere, a good working environment. And now it must be said clearly: Red Bull is falling apart“, these are his words to Sky Sport Deutschland.
“The responsibility for what is going on at Red Bull lies only with Horner, who is clinging to power with all his might. I don't think the problems are over for him once Newey leaves: Max Verstappen is already thinking about it, as is Helmut Marko,” he added. “I'll get Red Bull another two years. If they keep holding on to Horner, the team will sink into mediocrity. I'm pretty sure of that.”


Via: formulapassion 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chojny napisał(a):

Uuuuuu...

 

 

Ralf Schumacher: 'Red Bull is falling apart, with Horner it ends in mediocrity'


“Adrian Newey needs harmony, a good atmosphere, a good working environment. And now it must be said clearly: Red Bull is falling apart“, these are his words to Sky Sport Deutschland.
“The responsibility for what is going on at Red Bull lies only with Horner, who is clinging to power with all his might. I don't think the problems are over for him once Newey leaves: Max Verstappen is already thinking about it, as is Helmut Marko,” he added. “I'll get Red Bull another two years. If they keep holding on to Horner, the team will sink into mediocrity. I'm pretty sure of that.”


Via: formulapassion 

Ralf S. w ostatnich latach niejedną bzdurę palnął. Nie mówię, że nie ma racji, ale nie traktowałbym go jak poważnego komentatora. Zdaje się hołdować zasadzie: im bardziej kontrowersyjnie coś chlapnę, tym więcej mediów to powtórzy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sartek napisał(a):

Ralf S. w ostatnich latach niejedną bzdurę palnął. Nie mówię, że nie ma racji, ale nie traktowałbym go jak poważnego komentatora. Zdaje się hołdować zasadzie: im bardziej kontrowersyjnie coś chlapnę, tym więcej mediów to powtórzy.

To prawda. Ja nie jestem w stanie go słuchać. Dlatego F1 na f1.tv nie oglądam w wersji niemieckojęzycznej, lecz po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...