Jump to content

Pablito79

Użytkownik
 • Posts

  1338
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pablito79

 1. Ja pierniczę, ale niesamowita różnica. Pomijam fakt, że na filmiku kierowanie bolidem w dzisiejszych czasach (i pewnie tak jest), jest jak bułka z masłem w porównaniu do tych sprzed 20 lat... szok. Ale to chyba w całym motor sporcie tak wygląda.
 2. Koniec przegadywania, a Hamiltona i tak 99% osób nie lubi . Ale ja nie o tym, właśnie gdzieś doczytałem, że Kubica jest na liście tatusia Strolla do bolidu . Jakieś stare dzieje.... może nareszcie coś z tego wyjdzie. Oczywiście, to mogą być tylko plotki, nadmuchane przez dziennikarzy.
 3. Patrząc na zdjecie, to faktycznie na centymetry
 4. Hej, ja polecam Lakiernię proszkową Piotr Herych na Wilhelminie. Mam u nich zrobione felgi dwa lata temu, cena super, felgi po umyciu wyglądają dalej jak nowe. Na miejscu można odnieść wrażenie, że to jakaś dziupla, ale robią solidnie. Najlepiej jesień i zima, bo na wiosnę mają długie terminy.
 5. Kurde tyle się wydarzyło a ja znowu w pracy . Faktycznie halo uratowało Hamiltona, strach pomyśleć co by się wydarzyło. Brawo dla Mc Larena dużo punktów przygarneli.
 6. No faktycznie mało zabrakło . Chyba mam ostatnio za dużo rzeczy na głowie. Tak czy siak dziękuję Tomku za eska . Oczywiście pisze się następnym razem, jak zwykle rzeczowo i z humorem. Pozdrawiam.
 7. I ta ogromna rzesza fanów . Już niewiele zostało, żeby budować przewagę. Teraz trzeba nie popełniać głupich błędów i cisnąć dalej
 8. No i Brawo Max. Trochę punktów odrobione. Jedziemy dalej.
 9. Super wiadomość, niestety o dobrym wyniku nie marzę. Alfa raczej słabo ostatnio. Ale jak zwykle ostro będę kibicował .
 10. Myślę, że w poniedziałek na tyle knajpki są puste, że nie trzeba robić rezerwacji. Musimy tylko zadecydować gdzie... .
 11. No ciekawe, czy wyścig się odbędzie....
 12. Chyba nie za dobrze, że ich tak długo trzymają
 13. Nasmiewam się po prostu z sytuacji. A wyścig będzie na pewno ciekawy i nie obejdzie się bez SC.
 14. Oby tylko nie skończyło się wczesniejszym zakończeniem przez FIA No właśnie, chyba ze mistrz Bottas ma już plan Kogo wyeliminować. Stawiam, ze pudło moze być dzisiaj dużą niespodzianką .
 15. No mega kwalifikacje, fakt byłem w pracy ale na bieżąco mnie informowali . Brawo Russel, trzymam kciuki, żeby jutro też tak dobrze wyszło . Będzie ciekawie...
 16. Zrobię małe scalenie list: 02.09 - Tomasz, MPL, Pablito79 06.09 - KotMorderca, Tomasz, MPL (z poślizgiem), Pablito79 08.09 - KotMorderca, Pablito79 09.09 - KotMorderca Myślę, że 19:30-20:00 to jest absolutnie najwcześniejsza godzina na start
 17. Dzięki za spocika. Levorg to zajefajny sprzęt . Eliasku cieszę się bardzo, że wpadłeś. Chłopaki w takim razie do września .
 18. Jestem dzisiaj do godzin wieczornych w pracy, więc raczej przyjadę Łoplem , bo nie zdążę podjechać do domu na podmiankę.
 19. Pytanko do SOR Subaru . Tomku czy ten czujnik da się wymienić na spociku, czy raczej warsztat
 20. Spotkanie, środa 18-08-2021, g. 20:00, parking przy parku 3Stawy za salonem Subaru: 1. Tomasz_555 2. KotMorderca 3. MPL 4. Pablito79 5... No ja nie wiem, Ktoś zapomniał mnie dopisać .
 21. Oczywiście, się pisze. Piatek nie dam rady, ale reszta tygodnia spoko.
×
×
 • Create New...