Jump to content

Pablito79

Użytkownik
 • Content Count

  1013
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Wspaniały

About Pablito79

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 10/29/1979

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Mysłowice
 • Auto
  Była Wanna GT.
  Jest Hawk 2.0 Wolnyssak :-)

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pierożkowo.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pablito79

  Kubica w F1

  Nawet fajny wyścig, w szczególności druga połowa i walka w środku stawki. Szkoda Pereza bo walczył jak lew. Mclaren na drugim miejscu w konstruktorach, nareszcie są jakieś przetasowania. Ferrari kolejny raz pokazało dno, lepiej niech już w tym sezonie nie wyjeżdżają, bo tylko się kompromitują.
 2. @elias no ta fota Ci wyszła , nie było aż tak grubo, ale dwa Subaraki do mety nie dojechały . Niestety pogoda nie dopisała, ale i tak było spoko. @Tomasz_555, @Cherusek1, @KotMorderca dzięki wielkie za kolejny mega wyjazd, jak zwykle rzeczowe pogaduchy i na wesoło . Ogłoszenia już ogarnięte, niestety nic ciekawego w budżecie nie znalazłem, chyba jednak będzie Honda .
 3. Oczywiście jedno miejsce dla Ciebie jest zarezerwowane. @Tomasz_555, @Cherusek1 może zdzwonimy się w czwartek i obgadamy szczegóły godzinowo, logistyczne
 4. Hej, @Cherusek1 ma mi dać znać do środy. Na prognozie w sobotę w Kielcach ma lekko pokropić, więc wszyscy będą latać bokami
 5. Pablito79

  Kubica w F1

  No co za wyścig, w ostatnim całym sezonie tyle się ciekawego nie wydarzyło . Brawo Valtteri, szkoda mi strasznie Maxa no ale cóż, już nie mogę się doczekać następnego wyścigu...
 6. Pablito79

  Kubica w F1

  Czekam na chwilę, kiedy w końcu dominacja Mercedesa się skończy .
 7. Pablito79

  Kubica w F1

  Nareszcie F1 wraca, fakt że bez kibiców, ale zawsze coś... ciekawe jak się potoczy kwalifikacja końcowa sezonu. Mam nadzieję że będzie jakaś walka, a nie tylko Mercedes na przodku .
 8. Pamiętaj, żeby nie zrobić jakiegoś babola , bo silna ekipa się szykuje na sobotę do kibicowania.
 9. Ja bardzo chętnie, ale chyba będzie ciężko w wakacje z dostosowaniem wszystkich do jednego terminu. @KotMorderca jedziesz w sobotę, czy dzień wcześniej na trening, bo widziałem że pisałeś w wątku zlotowym Dobra Pany, a co z wyjazdem na oglądare Ja i tak jadę bez względu na wszystko, mam wolne trzy miejsca w aucie (w piątkę będzie ciasno), więc jak Ktoś jest chętny, to zapraszam. Szczegóły wyjazdowe oczywiście do ugadania.
 10. Ja pierdziele, ja przy takim rachunku bym dostał zawału . (chociaż wiem ile to wszystko kosztuje). No przy Twoich częstych wizytach i rachunkach w NS, to wnioskuję, że to okazja .
 11. Pany, małymi krokami zbliża się 11 lipiec. Czy Ktoś się wybiera, zgadujemy się jakoś żeby jechać razem. Wiem że to jeszcze trzy tygodnie, ale ostatnio jakoś czas szybko leci . O proszę, 1000 post .
 12. U Paulusa na Żeliwnej w Kato i ASO Mikołów... i to nawet z eskortą
×
×
 • Create New...