Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, _akir_ napisał(a):

No i mamy czerwona flage

to chyba bedzie ostatni wywcig RIC

Ja obstawiam do przerwie wakacyjnej, chyba, że chłop totalnie się posypie. Wtedy nawet wcześniej 

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rosaskc napisał(a):

Myślisz, że dzisiejszy wypadek wyklucza ten bolid z następnego wyścigu? Bariera z opon dość skutecznie pochłania energię, także może da się to posklejać…

Taki byl komentarz na f1tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam na viaplay, jednak nie wydaje mi się, żeby komentatorzy byli w stanie to dobrze ocenić. Najpierw mechanicy muszą sporo rozebrać i się przyjrzeć i dopiero będzie można wyciągać jakieś wnioski.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, rosaskc napisał(a):


Niepotrzebnie się kładłeś ;)

Nie było tak źle. Grande Strategia w końcu wypaliła, ALO zrobił Sainza z Singapuru utrzymując PIA w DRS, kilka fajnych manewrów było.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przymar napisał(a):

Nie było tak źle. Grande Strategia w końcu wypaliła, ALO zrobił Sainza z Singapuru utrzymując PIA w DRS, kilka fajnych manewrów było.


True. Ferrari P3 i P4 to wszystko, co było do wzięcia. Dobra strategia dla Carlosa, równie dobra dla Charlesa plus nieźle tempo czerwonych aut. Wyścig nie porwał i nie zanudził, także ja nie żałuję, że na 7:00 wstałem w dzień wolny ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maciek Niemy napisał(a):

A mogłem jeszcze pospać z 20 minut...:P

Jestem przy 25 okrążeniu i właśnie wyłączyłem TV bo man inne ciekawsze rzeczy do roboty. Kompletna nuda.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chojny napisał(a):

IMG_4228.jpeg

To zdjęcie chyba mówi co się zbliża. Daniel już chyba zrobił swoje i jedyna rola jaka mu pozostała to małpa PR w parku.   

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz tak Ferrari zwolniło Sainza który obecnie jest najszybszy w teamie po to żeby za ciężkie miliony zatrudnić Lewisa  który jest najwolniej w teamie ? Nie do konca rozumie ta logikę no ale widać w życiu nie da się wszystkiego zrozumieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdziGT napisał(a):

Czyli teraz tak Ferrari zwolniło Sainza który obecnie jest najszybszy w teamie po to żeby za ciężkie miliony zatrudnić Lewisa  który jest najwolniej w teamie ? Nie do konca rozumie ta logikę no ale widać w życiu nie da się wszystkiego zrozumieć. 

Ferrari lubi ryzykować od zawsze, na koniec sezonu zobaczymy czy przelicytowali czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłem jeszcze pospać z 20 minut...

O 7 rano przewracałem się na drugi bok po spontanicznej imprezie o 18 obejrzałem skrót na F1TV
Wnioski:
- podtrzymuję, że „Race in 30” na F1TV to najlepszy wybór
- spontaniczna impreza przed „Race in 30” to jeszcze lepszy wybór


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...