Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

a napisałem gdzieś o ręcznym? sam Max coś opowiadał, że od początku hamulec blokował koło

„Zaciągnięty hamulec” zazwyczaj kojarzy się z ręcznym
Btw. jak na zaciągnięty hamulec, to dobrze wystartował


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pablito79 napisał(a):

No muszę przyznać, że fajna statystyka.

Ciekawe czy sie sprawdzi :rolleyes:


 

Tego się nie da sp…. 

 

 

IMG_4027.webp

  • Haha 2
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pablito79 napisał(a):

No muszę przyznać, że fajna statystyka.

Ciekawe czy sie sprawdzi :rolleyes:

W 2022 się nie sprawdziła, bo wyścig wygrał Charles :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rosaskc napisał(a):


Statystyka mówi o dublecie. W 2022 Leclerc wygrał, ale Sainz nie ukończył wyścigu.

A rzeczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fulcrum napisał(a):

nie każdy jeździ Ferrari

 

Czyli jednak wyprzedzenie Maxa jadącego "na ręcznym" jest wyczynem :mrgreen:

 

 

 

BTW.... Mercedes idzie na grubasie i wyciąga dowody... :mrgreen:

 

 

xwexw.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, czekker napisał(a):

tak że tak.. ;)

forza Ferrari :drinks:

 

Screenshot_20240324-215917.thumb.png.5694ffb750211065d73d3d4374941ba1.png

 

 

bardzo bym chcial zeby to Carlos na zakonczenie przygody z Ferrari zdobył majstra (ale to nie realne poki co) ewentualnie był przez Lec w generalnce

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _akir_ napisał(a):

bardzo bym chcial zeby to Carlos na zakonczenie przygody z Ferrari zdobył majstra (ale to nie realne poki co) ewentualnie był przez Lec w generalnce

Pytanie czy Hamilton w przyszłym roku to był dobry ruch i ile w nim zostało motywacji. Myślę ze taki LEC czy Sainz jest bardziej zmotywowany niż Lewis który osiągnął już w tym sporcie wszytko. Z drugiej strony taki Carlos to w tej chwili łakomy kasek nawet dla RedBulla bo jest bezapelacyjnie mocniejszy niż Checo a jeżeli Max wytnie jakiś numer to jest w stanie go zastąpić i być nawet nr.1 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Hamilton w przyszłym roku to był dobry ruch i ile w nim zostało motywacji. Myślę ze taki LEC czy Sainz jest bardziej zmotywowany niż Lewis który osiągnął już w tym sporcie wszytko.

Może ma ukryty plan: dowalić Mercowi za ostanie lata porażek ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Z drugiej strony taki Carlos to w tej chwili łakomy kasek nawet dla RedBulla bo jest bezapelacyjnie mocniejszy niż Checo a jeżeli Max wytnie jakiś numer to jest w stanie go zastąpić i być nawet nr.1 

tylko czy faktycznie dla Red Bull są powody żeby coś zmieniać? Chyba że faktycznie mogą mieć obawy co do Maxa i wówczas faktycznie zdobycia kogoś kto miałby zostać nr 1. W sytuacji kiedy mieliby pewność że Maxa jeździ dla nich to czy faktycznie potrzebny im ktoś inny niż Checo? Nie podgryza pierwszego kierowcy, a jeździ na tyle że ma szanse być w tej czołówce i również ewentualnie ułatwiać Maxowi. Czy z takim Carlosem mieliby już tak łatwo, nie mówiąc już o Alonso.

 

Niemniej fajne by było totalne przetasowanie.

 

Kiedyś też pisałem, dla mnie totalna bajka gdyby przed weekendem wyścigowym było losowanie bolidów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2024 o 18:53, turdziGT napisał(a):

Carlos Sainz co za niespodzianka. Ja trochę z opóźnieniem. Wyścig dobry a Carlos solidnie otworzył najpierw wyprzedził ładnie Maxa a potem zaczął mu odjeżdżać.

Nie ma co nie jestem do końca przekonany czy Fred dobrze zrobił z tym Lewisem. 

Jedno jest pewne Carlos jest teraz smakowitym kaskiem i mysle że nie jeden boss drapie się po głowie i zastanawia się co zrobić. Mercedes jest jakby oczywisty ale myślę że aktualne jest także drugi fotel w RB no i cała lista teamo trzeciej kategorii. Osobiście szkoda by było go w Audi bo tam zajmie to lata zanim coś pokażą.

Właśnie tak sobie myślę, że przy dzisiejszych roszadach kierowców, a także zawirowaniach w RBR, jak najszybsze zakontraktowanie Sainza przez Hornera byłoby nie tylko zasadne ze względu na oczywistą wyższość Sainza nad Perezem, ale także takim małym szach matem w stosunku do rodziny Verstappena. Bądźmy szczerzy, jeśli stary zabrałby Maxa na przyszły sezon do innego teamu to Sainz w RBR na 90% zrobiłby mistrza 2025. Co potem to już jest jakaś niewiadoma, ale przyszłoroczny tytuł to nadal pewniak dla jedynki w RBR.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał(a):

tylko czy faktycznie dla Red Bull są powody żeby coś zmieniać? Chyba że faktycznie mogą mieć obawy co do Maxa i wówczas faktycznie zdobycia kogoś kto miałby zostać nr 1. W sytuacji kiedy mieliby pewność że Maxa jeździ dla nich to czy faktycznie potrzebny im ktoś inny niż Checo? Nie podgryza pierwszego kierowcy, a jeździ na tyle że ma szanse być w tej czołówce i również ewentualnie ułatwiać Maxowi. Czy z takim Carlosem mieliby już tak łatwo, nie mówiąc już o Alonso.

 

Niemniej fajne by było totalne przetasowanie.

 

Kiedyś też pisałem, dla mnie totalna bajka gdyby przed weekendem wyścigowym było losowanie bolidów:D


 

Toto miał pewność, bo przecież wygrywamy i przegrywamy razem, liczy się przyjaźń, zaufanie, relacje, zaufanie… :mrgreen:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Durbos napisał(a):

Właśnie tak sobie myślę, że przy dzisiejszych roszadach kierowców, a także zawirowaniach w RBR, jak najszybsze zakontraktowanie Sainza przez Hornera byłoby nie tylko zasadne ze względu na oczywistą wyższość Sainza nad Perezem, ale także takim małym szach matem w stosunku do rodziny Verstappena. Bądźmy szczerzy, jeśli stary zabrałby Maxa na przyszły sezon do innego teamu to Sainz w RBR na 90% zrobiłby mistrza 2025. Co potem to już jest jakaś niewiadoma, ale przyszłoroczny tytuł to nadal pewniak dla jedynki w RBR.

Dokładnie. W tym biznesie nie możesz nikomu ufać i zawsze musisz mieć plan B i tak jak piszesz Sainz może być swietnym drugim mimo ze moze sie to komuś nie podobać,  czytaj Max a także go zastąpić jeżeli Max wytnie jakiś numer co wcale nie jest niewykluczone.

Horner to lepski facet i doskonale wie że ta sama robotę w tym bolidzie zrobi Sainz a na pewno nie zrobi jej Checo. Dodatko jak mówisz może pokazać palec Verstappenom bo jest kryty przynajmniej w 2025 å 2026 to i tak olbrzymia niewiadoma dla wszystkich. Z punktu widzenia Hornera to tak na prawdę

no-brainer 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekk napisał(a):

tylne hamulce poproszę

 

IMG_7700.thumb.jpeg.2e0c6d2b7a2085228b6e550f87958f5d.jpeg

 

 

 

Strona montażu i VIN poprosze :mrgreen:

 

 

Zwykłe czy coś z tuningowych? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...