Jump to content

Snuff

Użytkownik
 • Content Count

  486
 • Joined

 • Last visited

About Snuff

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 03/05/1967

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  XV 2.0 MY'18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Snuff

  Spalanie XV II

  Dzisiaj trasa Szczecin-Berlin-Szczecin 370 km. Śr.prędkość 92 km/h spalanie 7.6 l/100km. Trochę spowolnień na drodze było z racji robót, ale tam gdzie można było to 160 km/h na tempomacie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. W XV'18+ są uchwyty typu C
 3. Czy chodzi Ci o same gumki czy całe wycieraczki? Ja w swoim użyłem zamienników: Bosch AeroTwin A156S (przód) i Bosch Rear H306 (tył) a @Blixten jakieś OXIMO używa. Po 6-ciu miesiącach wymieniam na kolejne, warunki stoczniowe szybko gumki (nie tylko) dobijają. Oryginały wytrzymały trochę dłużej. hehe chyba w tym samym czasie dodaliśmy info
 4. No jednak amator się trafił i nawet próbował parę razy... ten amator @Piskoor pisał o próbie kradzieży swojego XV.
 5. Rozumiem, że wtedy dywaniki premium będą w gratisie
 6. Ja zrealizowałem pkt.1-szy: ściągacze NEO Na bagażnik+klapa pójdzie StP Gold + Aero, pianka K6s...pytanie tylko kiedy? Cały czas walczę ze sobą czy teraz czy poczekać do lata.
 7. Testowałem trochę tego Yanosika i u mnie nie ma tego typu zniekształceń, przerywa muzykę-czyta płynnie-muzyka wraca.
 8. Faktycznie jest, zaciągam i sprawdzę jak to działa.
 9. może po to, by nie pokazał Ci ciśnienia w kołach sąsiada jak blisko (koło w koło) stanie ?
 10. Snuff

  Nowy XV e-boxer 2019

  Przepraszam mój błąd [emoji83] cos musiałem pokręcić sorki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. Nie zrozumiałeś mnie, przekładałem całe koła: para tył na przód, przód na tył, tak dla równomiernego zużycia bieżnika...z czasów ośki tak mi zostało. Być może przy stałym napędzie 4x4 jak w subaru nie ma takiej potrzeby, ale w ASO nie wyprowadzili mnie z błędu, nie powiedzieli, że to nie ma sensu. Stąd pytanie o czujniki a raczej o wskazania czujników.
 12. Snuff

  Nowy XV e-boxer 2019

  Jak @Dyrekcja informowała plus 10% do ceny wersji bez e-boxer....hmmm, a może to Pertyn pisał. Poza tym wersji 2.0 nie będzie tylko 1.6 e-boxer.
 13. w takim razie posypię głowę popiołem i wybiorę opcję a) z małą korektą: a. ASO wie, że trzeba adresować czujniki i robi to gratis przy przekładce kół, dlatego nie informuje klienta. w sumie... lepiej zakładać, że znają się tam na rzeczy, przynajmniej dla lepszego samopoczucia @DZIAŁ TECHNICZNY może się wypowie w temacie adresowania czujników/przekładki kół.
 14. No to mały quiz: a. ASO przy zamianie kół, informuje klienta, że trzeba operację adresowania wykonać i tyle to będzie kosztować (chyba nie miałem takiej pozycji na fakturze) b. ASO wie, że same się przeadresują c. ASO w ogóle nie ma o tym pojęcia która odpowiedź jest poprawna, nie wiem. Parę razy obniżałem/zwiększałem ciśnienie w oponach i jak do tej pory, czujniki poprawnie pokazywały ciśnienie; dawałem na przód 2,3 a tył 2,2 to wskazania miałem przód 2,3, tył 2,2 plus/minus 0,5 bara. Zakładam, że same się adresują a ASO to odpowiedź C)
 15. ...hmmm, na przeglądzie przełożyli mi tylne koła na przód, to co teraz mi czujniki pokazują? Na wyświetlaczu lewy przód to tak naprawdę stary lewy tył ?!
×
×
 • Create New...