Jump to content

przymar

Użytkownik
 • Content Count

  398
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

247 Wspaniały

About przymar

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Jelenia Góra
 • Auto
  Legacy IV Kombi MY07 2.0 (na szczęście Pb, nie ON)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Rovanpera 2. Tanak 3. Evans 4. Ogier 5. Neuville 6. Breen 7. Suninen 8. Solberg 9. Katsuta 10. Mikkelsen WRC2/3 1. Mikkelsen 2. Lappi 3. Huttunen
 2. przymar

  Kubica w F1

  Renault to powinno w kontraktach z kierowcami zawrzeć klauzulę, że między Sylwestrem, a startem sezonu mają siedzieć na 4 literach w domu. 10 lat temu RK, teraz Alonso.
 3. Wiesz, niektórzy mówili "no risk, no fun" i twierdzili, że z takim podejściem rajdy wymrą. Na wyścigu F1 byłem 2 razy: w 2011 i 2019. Za pierwszym razem zatyczki do uszu były wskazane, a 2 lata temu bardzo mało kto to miał i raczej dla lansu. Świat idzie do przodu czy tego chcemy czy nie. A czy żal? Na pewno. Czy oznacza to śmierć dyscypliny? Nigdy nie wiadomo.
 4. Faktem jest, że rajdy też mocno ewoluowały patrząc całościowo. Tyle, że od 40 lat formuła jest dość stabilna, ale wcześniej zmiany były dość dynamiczne. Weź po uwagę jak zmieniała się "oglądara" przez lata. Od "Portugalii" z czasów B-grupy do obecnych, czasem paranoicznych klimatów ("100 metrów od drogi"). A ludzie jak oglądali tak oglądają.
 5. Były wypowiedzi, że poszło o kasę. Po całej sprawie przemyślałem sprawę i to że piloci są zatrudnieni przez kierowcę, a nie przez zespół wydaje się logiczne. Kierowca zmienia i szuka odpowiedniego człowieka dla swoich potrzeb.
 6. Większość obstawia "last minute" więc nawet nie byłoby jak.
 7. Może ktoś się orientuje - czy na All Live nadal jest jakiś darmowy okres próbny dla nowych użytkowników?
 8. 1. Ogier 2. Tanak 3. Evans 4. Neuville 5. Sordo 6. Rovanpera 7. Suninen 8. Katsuta 9. Mikkelsen 10. Solberg WRC 2/3 1. Mikkelsen 2. Solberg 3. Fourmaux
 9. Jak nie wiadomo o co chodzi .... Ciekawe, jak to wpłynie na formę. U Tanaka zmiana wyszła na plus, ale tu wygląda to na nerwowy ruch, a nie coś głęboko przemyślanego.
 10. Może źle się wyraziłem. Głupota BMW level master, ale zbieg okoliczności, o których pisałem na pewno wpłynął na przebieg zdarzeń. Gość nie spodziewał się niespodziewanego.
 11. Nie powinien jechać wg zasady "nie widzę, nie jadę". Ale sytuacja była faktycznie dość specyficzna. Na pasie, którym jechał nagrywający dwa auta z przodu ciężarówka, z naprzeciwka bus ze sporą budą. W 99 % przypadków, gdyby nie wyprzedzanie z drugiej strony zmieściłby się, wymuszając zapewne hamowanie busa, pojechałby dalej śmiejąc się z frajerów. A tak nie pykło. Coś w stylu wyprzedzania przed szczytem wzniesienia.
 12. To MINIMALNIE tłumaczy BMW. Gość nie zostawił sobie jakiegokolwiek marginesu i tym razem przegrał. Niestety, dość powszechne na naszych drogach. Szkoda, że za jego głupotę zapłacił ktoś inny.
 13. Chyba się mylisz, bo wg mnie gość jest po prostu chorobliwie nieśmiały. Na Polskim na strefie (jeszcze w R5) podeszliśmy z młodym po podpis. Akurat nikogo nie było że strony kibiców, a na stanowisku tylko on i chyba manager. Było widać po co przyszliśmy i manager podszedł do nas, spytał o co chodzi, wziął zeszyt (młody ma specjalny, którego kolekcji niejeden by pozazdrościł), zaniósł (kilka metrów), zebrał autograf i przyniósł. Teemu cały czas spoglądał przepraszając wzrokiem że żyje. Taki typ. Mnie osobiście przez ostatnie dwa lata wkurzał Lappi. Regularnie nabzdyczony po odcinkach, rzad
×
×
 • Create New...