Jump to content

przymar

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

About przymar

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Jelenia Góra
 • Auto
  Legacy IV Kombi MY07 2.0 (na szczęście Pb, nie ON)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ogier chyba nie dojechał jeszcze na rajd.
 2. Korsyka WRC 1. Tanak 2. Meeke 3. Ogier 4. Sordo 5. Latvala 6. Evans 7. Neuville 8. Loeb 9. Lappi 10. Rovanpera WRC2 1. Rovanpera 2. Veiby 3. Kajetanowicz
 3. No to Meksyk WRC 1. Neuville 2. Ogier 3. Meeke 4. Sordo 5. Tanak 6. Lappi 7. Latvala 8. Mikkelsen 9. Guerra 10. Pieniążek WRC2 1. Guerra 2. Pieniążek 3. Heller Pedro
 4. przymar

  Kubica w F1

  Cała sytuacja przypomina mi czasy komuny, gdy cały naród czekał i śledził, czy przed świętami statek z pomarańczami z Kuby wpłynął już do portu.
 5. Proponuję doprecyzować. Przynajmniej jak ja to czytam to WRC2 to łącznie WRC2 i WRC2 Pro. Czy jednak jest inna interpretacja, np RC2?
 6. On już się nie martwi, bo wie że po sezonie wylatuje. Chyba, że nastąpi jakiś nieprawdopodobny nawrót formy. Gdyby nie kontrakt do końca tego roku to już by go tam nie było, ale skoro i tak zapewne musieliby mu płacić to zostawią dość przyzwoitego, ale jednak bliżej środka stawki niż czuba, opłacanego (dość sowicie jak myślę) kierowcę.
 7. Po tym co zawojowali w WRC przy pierwszym podejściu to z dwa pokolenia decydentów muszą przeminąć w firmie zanim ktokolwiek odważy się wyjść choćby z nieśmiałą sugestią takiego tematu.
 8. WRC 1. Tanak 2. Meeke 3. Latvala 4. Lappi 5. Ogier 6. Neuville 7. Loeb 8. Mikkelsen 9. Evans 10. Rovanpera WRC2 1. Rovanpera 2. Veiby 3. Ostberg
 9. Sprawca uciekł do lasu, więc sam stał się Forresterem. A jadący byłym już Forkiem na kolanach do Częstochowy. Na moje oko było to połączenie tego co pisał antikos . Najpierw spawany, potem zardzewiał.
 10. Regeneracja HC. Ale jest kilka innych. Fakt jest jeden - samo polerowanie na niewiele się zda - trzeba zregenerować odbłyśniki. Wbrew temu co poniektórzy tu zrobili zostawiłem stare żarniki i jest OK.
 11. Amazon Prime. Przez pierwsze pół roku za bodajże 3 euro/miesiąc, można zrezygnować w każdej chwili.
 12. A jak ja niby miałbym w pracy ten telewizor ukratkiem oglądać? Wszedłbym na nowy poziom.
 13. Zaraz się [ edycja Moderatora ] ... , znaczy się zirytuję na WRC+. Mieli rok na doszlifowanie tematu, a nadal niestabilnie. Może to nie fortuna, ale za co ja [ edycja Moderatora ] płacę
 14. To ja chyba co innego oglądałem, bo Malcolm wyraźnie mówi, że ten rok to okres przejściowy, żeby wrócić z przytupem w 2020. Zresztą wybór tegorocznego składu to potwierdza. Jakieś imperium po tym sezonie runie - albo Citroen albo Hyundai, więc będą kierowcy na rynku.
 15. Dla mnie też Ford to nr 1 w kwestii tegorocznego malowania. Szkoda, że Toyota ma takie paździerzowe malowanie.
×
×
 • Create New...