Jump to content

przymar

Użytkownik
 • Content Count

  314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Wspaniały

About przymar

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Jelenia Góra
 • Auto
  Legacy IV Kombi MY07 2.0 (na szczęście Pb, nie ON)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i Finlandia poszła w ..... Sezon raczej nie ma większego sensu.
 2. przymar

  Kubica w F1

  Obecnie to tak, jakby ktoś wysłał zdjęcie z wakacji na Seszelach. Dwa najbardziej pożądane dobra na Świecie.
 3. przymar

  Kubica w F1

  Moim zdaniem to coś więcej. Chodzi o utrzymanie jakiegoś zainteresowania dyscypliną. Wchodzimy w erę gdy każdy widz, ergo $$$, będzie się liczył.
 4. przymar

  Kubica w F1

  Jak dla mnie idea e-wyścigów słuszna, ale forma fatalna. Albo poprawią i nałożą na zespoły konieczność wystawiania choćby jednego etatowego, albo umrze to w następnym, max za 2 wyścigi. Ale do tego kilka osób musiałoby wyciągnąć kijek z pewnej części ciała.
 5. Motorsport.com na przykład
 6. Czy ktoś może mi racjonalnie wytłumaczyć co chciał osiągnąć Lappi tą jazdą za PKC bez pilota z płonącym autem? Chciał dojechać do jeziora?
 7. Mieć niepowtarzalną szansę stać się jedynym obserwowanym na Świecie wydarzeniem sportowym i zawalić temat - bezcenne. Ja napiszę o zwrot części kasy
 8. Czy komuś działa All Live?
 9. @hemi112 problemem na moment obecny jest sam punkt.l krwiodawstwa. Sam wiesz jak to wygląda w JG. Nie dość, że spędzasz tam minimum godzinę w towarzystwie nie wiadomo kogo w ciasnym pomieszczeniu, to jeszcze często musisz przepraszać, że przyszedłeś dziś, bo dziś jest dużo ludzi.
 10. 1. Tanak 2. Ogier 3. Neuville 4. Sordo 5. Lappi 6. Evans 7. Rovanpera 8. Sunninen 9. Greensmith 10. Kajetanowicz WRC 2/3 1. Kajetanowicz 2. Guerra 3. Tidemand
 11. Tak przy okazji - w dobrym forumowym tonie jest robić heheszki z Grety Thunberg i kwestii zmian klimatu. Nie mi oceniać całą otoczkę działalności dziewczyny, ale chyba trudno o bardziej jaskrawy przykład ocieplenia niż tegoroczna zima i Rally Sweden AD 2020. Ciekawe jak interpretować słowa Todta - jako ultimatum? W przyszłości w takich warunkach odwołamy rajd więc przedmieście odcinki na północ? Z roku na rok to trochę trudne. Przeniesienie odcinków 200-300 km to de facto organizacja innego rajdu (sponsorzy, samorządy, ludzie, infrastruktura).
 12. Z tego co pamiętam w zeszłym roku łączyliśmy WRC 2 Pro i WRC 2, więc teraz WRC 2/3 powinno być razem.
 13. Zapowiada się niezły totolotek tym razem 1. Ogier 2. Neuville 3. Tanak 4. Evans 5. Lappi 6. Breen 7. Latvala 8. Sunninen 9. Katsuta 10. Ostberg WRC 2/3 1. Ostbarg 2. Tidemand 3. Veiby
 14. Dlaczego? Pojedzie Patelnie pierwsze 8 razy w swoim życiu.
 15. Jakby nie było podpisu to bym powiedział w ciemno że Hyundai.
×
×
 • Create New...