Jump to content

przymar

Użytkownik
 • Content Count

  436
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

342 Wspaniały

About przymar

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Jelenia Góra
 • Auto
  Legacy IV Kombi MY07 2.0 (na szczęście Pb, nie ON)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak pisałem - nie wrzucajmy rowerzystów do jednego worka. Opisałeś wspomnianych przeze mnie pedalarzy i wszelkiej maści kurierów rowerowych. Jadą slalomem, bez dostosowania prędkości do warunków, lecą z łapami lub mają rozbudowaną gestykulację. Jest to uciążliwy, ale jednak margines.
 2. I wy myślicie że goście którzy zwiewają jak coś wywiną, to będą z tablicami jeździć? Kolejny martwy przepis. Tak jak OC dla rowerzystów. Już widzę, jak suweren z jakiś Wilkowyj będzie polisę wykupywał. Policja nie jest w stanie ogarnąć "szybkich i wściekłych" z tablicami na podszybiu lub w ogóle bez, a co dopiero taki temat.
 3. Muszą dbać o swoje cztery litery i w wielu przypadkach to wystarczy. Natomiast co do dróg to się nie zgodzę. OK, ja jeżdżę głównie MTB, ale dojechać do trasy też jakoś trzeba. Rowerów szosowych coraz więcej (co chyba jest wynikiem poprawy stanu nawierzchni) i nie wyobrażam sobie budowania osobnych dróg dla nich. Ale rozsądny rowerzysta dobiera trasy tak, żeby minimalizować styczność z samochodami. Wierz mi - nawet jak jest miejsce to samochody w większości wyprzedzają na żyletki. Jakoś Włochy, Francja czy Hiszpania dają sobie z tym radę.
 4. No ale pomysł na tablicę rejestracyjne dla rowerów równie głupi. Skończy się jak z crossami. Czubki i tak będą jeździć bez. Jako rowerzysta mówię - stop pedalarzom (czyli agresywnym "zawodowcom" olewającym wszystkie przepisy).
 5. Takiego przesiewu w wurcach to dawno nie było. Może jak Kubica miał P5 w Niemczech Citroenem (notabene oglądałem to na żywo).
 6. przymar

  Kubica w F1

  Zluzuj. Przecież w treści są przeprosiny dla zespołu. A błąd był mały, a konsekwencje duże. Takie bolą najbardziej.
 7. Nie ma sprawy. W sobotę rano w sumie dowiedziałem się, że był prolog. Dura lex sed lex. Korygujemy
 8. 1. Marczyk 2. Kotarba 3. Chwietczuk 4. Grzyb 5. Chuchała 6. Wróblewski 7. Kasperczyk 8. Kołtun 9. Byśkiniewicz 10. Płachytka 1. Lewandowski 2. Brzeziński 3. Bonder
 9. Działamy 1. Tanak 2. Neuville 3. Evans 4. Ogier 5. Sordo 6. Rovanpera 7. Suninen 8. Katsuta 9. Greensmith 10. Mikkelsen WRC2/3 1. Mikkelsen 2. Ostberg 3. Kajetanowicz
 10. Nosz kurła z rana emocje, że nie mogę usiedzieć w miejscu. Żywa antyreklama WRC.
 11. Niby awaria, ale kiepowato jechał od rana. Julian Porter na WRC+ też w tą awarię powątpiewał.
 12. Wczoraj otwierał. Dziś po prostu średnio jedzie. Na razie, bo wiadomo jak to na rajdach.
 13. Przecież on chyba 4 czy 5 jedzie, a czasy raczej Katsuty (który notabene w tym rajdzie, jak i Greensmith, jedzie bardzo przyzwoicie). Dziś nie ma jakieś zadymki spod kół, więc coś nie bardzo tym razem. Ale to Ogier - poza jakością kupa szczęścia, więc może jeszcze się podepnie pod walkę.
 14. Na splitach szli równo, więc raczej byłoby to sprawiedliwe.
 15. Mocno eufemistycznie. Gość przegrywa z Katsutą i Fourmaux.
×
×
 • Create New...