Jump to content

przymar

Użytkownik
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

About przymar

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Jelenia Góra
 • Auto
  Legacy IV Kombi MY07 2.0 (na szczęście Pb, nie ON)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. przymar

  Kubica w F1

  Oj, chyba byś się zdziwił. Nieważne - złota zasada to nie pchać się tam gdzie cię nie chcą. Co do bolidu to po przemyśleniu może wyglądać tak: tegorocznym jeździć nie mogą, stare bez sensu oklejać w reklamy innych niż Orlen firm, a auto Lotusa z tego co pamiętam z Top Gear można wynająć, co pewnie było najtańsze. Widziałem chyba logo Williams na dziobie, 90% obserwujących nawet nie zorientuje się w temacie.
 2. Z tym pierwszym - byłoby to możliwe i rozsądne biorąc pod uwagę to co dzieje się w polskim internecie (m.in. w tym wątku). Co do drugiego - nierealne. Taka rzecz jest na pewno elementem umowy z Orlenem, i nawet gdyby Robert odchodził gdzie indziej i byłoby to wiadome, to i tak by przyjechali.
 3. Niemcy 1. Tanak 2. Sordo 3. Ogier 4. Latvala 5. Neuville 6. Mikkelsen 7. Lappi 8. Sunninen 9. Greensmith 10. Kopecky WRC2 1. Kopecky 2. Ostberg 3. Gryazin
 4. przymar

  Kubica w F1

  A skąd wiesz z czego to wynika? Z innego atakowania tarek? Może tak, może nie. Z innych ustawień bolidów (vmax vs. zakręty)? Może tak, może nie. Używanie sformułowań Ruselek, kłamczuszka itd. również nie sprzyja jakiejś rozsądnej rozmowie. Sporo osób wkłada RK w bolid Haasa na miejsce leszcza GRO i jakoś nikt nie wnika jakie on ma warunki. Jak dla mnie RWR jest w takiej czarnej dziurze, że kombinują jak z niej wyjść i torpedowanie swojego kierowcy byłoby co najmniej dziwne. Co do preferencji - GR został ogłoszony szybciej, wiążą z nim większe nadzieje, jest dla nich pierwszy. I wykorzystuje swoją szansę i to co ma w 110 %. Nie wiem jak inni, ale dla mnie Robert jest coraz bardziej zrezygnowany (pewnie sam bym był), a GR wyciska każdy weekend jak cytrynę i walczy z tym padłem jak może.
 5. przymar

  Kubica w F1

  No tośmy merytorycznie podyskutowali. Dobranoc
 6. przymar

  Kubica w F1

  Sorry. Długo nie dawałem się sprowokować, ale cóż, uleje mi się. Jacky, ile ty masz lat? 15-cie? Na ten moment Russell jest szybszy. Czy wynika to z lepszego bolidu? Nie wiem. Na początku sezonu była to wygodna teza, sam w nią wierzyłem, ale z czasem przestaje się bronić, przynajmniej w aż takim wydaniu. Lepsze traktowanie przez zespół? Na pewno, w końcu to rodak. Robert zawsze był bardziej związany z Włochami niż z Angolami, i wspominana przez GR sprawa języka, może w innym zakresie, czyli nie sama komunikacja zawodowa, ale kwestia, że tak powiem, kulturowa ma znaczenie. Opony? Dla mnie tutaj jest sporo wyjaśnienia z różnicy. Wygląda, że GR lepiej je rozumie i nimi zarządza. Uwielbiam Roberta za to co zrobił, przed sezonem sądziłem, że będzie regularnie objeżdżał Młodego. Jest inaczej. Możemy zaklinać rzeczywistość, obrażać krytyków (jakby mieli interes w krytyce ostatniego kierowcy w stawce - tak, i punkt niewiele tu zmienia). Pierwsza część sezonu to przewaga GR i to zdecydowana. Liczę, że Robert pójdzie do przodu. Jeżeli nie, to i tak piękna historia. Przestańmy każdego, kto broni Roberta traktować jak wyrocznię, a każdego, kto Go krytykuje za kiepa. Każdy ma prawo do swojej opinii, a krytycy na ten moment mają do niej masę argumentów.
 7. Faktem jest, że chyba każdy ciągnął się kiedyś za kimś komu "zapomniało się" wyłączyć kierunkowskaz i po pewnym czasie ignorował ten fakt. Ale wtedy podwójna ostrożność. Z innej beczki - czy jak ktoś snuje się kilka kilometrów z włączonym lewym kierunkowskazem to po jakimś czasie zgodnie z prawem można to zignorować czy zostaje liczenie do dziesięciu?
 8. WRC 1. Tanak 2. Latvala 3. Ogier 4. Sunninen 5. Neuville 6. Meeke 7. Lappi 8. Mikkelsen 9. Breen 10. Rovanpera WRC2 1. Rovanpera 2. Lindholm 3. Gryazin
 9. Wyjazd rodzinny Indoktrynacja procentuje - doroczne wyjazdy na WRC, w tym roku F1 (zresztą już drugi raz - byłem na Nurburgringu w 2012), i jeszcze we wrześniu Gymkhana Grid. Trzeba siać to później się zbiera.
 10. Pytanie do kogoś obcykanego z tym miejscem. Jak wygląda w praktyce kwestią parkingu i ewentualnego dojazdu z centrum Budapesztu? Jest z tym jakiś problem, wierzyć organizatorowi czy jednak są jakieś sztuczki? Jadę w czwartek tak, żeby być na Pit Walk, ale bilety odbieram na miejscu - czy do parkowania potrzeba już karnetu?
 11. Odstępy powiadacie? Jeżeli na polskich autostradach i drogach szybkiego ruchu utrzymywałbym odstępy takie jak w Niemczech to dojeżdżałbym do celu pół godziny później z maksymalnym nerwem. Dlatego, że z racji obecnych przepisów można wyprzedzać z prawej i dużo rodaków z tego korzysta wpychając się na chama, bo tylko im się spieszy. Tak, wkurzają mnie pociągi na lewym przy pustym prawym, ale wnioskuję że w 95 % przypadków uczestnicy pociągu chcieliby jechać szybciej niż w danej chwili.
 12. Zawsze mnie zastanawiała koncepcja z tymi kluczykami. Pamiętam nawet kiedyś materiał z Turbo Uwaga (nie wiem czy ten program jeszcze istnieje - jeżeli nie to szkoda, bo bywały tam fajne tematy). Odmówili odszkodowania, bo na jednym z kluczyków poszkodowanego były rzekomo ślady kopiowania. Tak więc tym większe gratulacje wygranej.
 13. przymar

  Kubica w F1

  Skoro stuknął LEC koło w koło to raczej z przodu nie był, a zatem wcale nie miał miejsca lub celowo wywiózł, a właściwie wypchnął rywala poza tor, bo LEC nie odpuścił. Co do stylu - w ciągu dwóch wyścigów podjęto dwie kompletnie niespójne decyzję, z czego grubsza akcja pozostała bez konsekwencji. Nie bardzo wiem jakie są oczekiwania sędziów odnośnie tego co wolno, a co nie.
 14. przymar

  Kubica w F1

  Tak. Głaszczmy wspaniałego Maxa i reszta spadać na boki, bo talent jedzie. Dałby na wstrzymanie i w ciągu 1-2 okrążeń objechałby LEC bez problemu. A tak spowodował kolizję i wypchnął go z toru. 5 sekund się należy. Jak wszyscy zaczną tak jeździć to trupy będą kwestią czasu.
 15. Sardynia 1. Meeke 2. Neuville 3. Tanak 4. Latvala 5. Sordo 6. Ogier 7. Mikkelsen 8. Sunninen 9. Lappi 10. Ostberg WRC2 1. Ostberg 2. Veiby 3. Rovanpera
×
×
 • Create New...