Jump to content

so_what

Użytkownik
 • Content Count

  3147
 • Joined

 • Days Won

  3

so_what last won the day on May 9 2015

so_what had the most liked content!

Community Reputation

75 Wspaniały

About so_what

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. so_what

  Kubica w F1

  Póki co są im niezbędni kierowcy
 2. Wprost trudno w to uwierzyć... [*]
 3. W Ardenach pewnie coś by się znalazło ;-)
 4. Ja wymieniałem komplet (łańcuch rozrządu z napinaczami, prowadnicami itp.) przy przebiegu jakoś w okolicy stu kilkunastu tys. km. Delikatnie dzwonił i nie chciałem ryzykować.
 5. Potwierdzam. Mam taki w swoim Legasiu i jestem mega zadowolony I tak przy okazji. Kupiłem do kombi wydech dedykowany do sedana. Różnica sprowadza się do długości końcówek. Te do sedana są odrobinę krótsze. W każdym razie końcówki wydechu Prodrive dedykowanego do sedana wystają o 1,5 cm dalej w porównaniu do seryjnego wydechu w kombi.
 6. so_what

  Kubica w F1

  To był skrót myślowy. Z jednej strony we wrzuconym filmie pewnie nie było aż tak drastycznych różnic w trakcji pomiędzy torem, a poboczem. Z drugiej strony było po prostu więcej miejsca na "ratowanie się". Tak, czy inaczej każdy przypadek jest inny, a w tym konkretnym uważam, że kara była niepotrzebna.
 7. so_what

  Kubica w F1

  Chodziło mi o to, że tam było więcej miejsca. Tutaj za tralkami była ściana.
 8. so_what

  Kubica w F1

  Aż tak proste to chyba nie jest. Po pierwsze tam było więcej miejsca, a po drugie w deszczu nie ma aż takiej różnicy w przyczepności. Tak mi się przynajmniej wydaje. Tutaj był raczej problem z miejscem, czy też jego brakiem. Ja bym Vettela nie karał. Na moje oko wymogi definicji zostały spełnione.
 9. so_what

  Kubica w F1

  Nawet nie sprawdzałem, jak stara jest ta aplikacja. Działa w każdym razie bez zarzutu. [EDIT] Sprawdzałem. U nie działa na tej aplikacji (na zrzutach ekranu ewidentnie jest widok poziomy): https://play.google.com/store/apps/details?id=laola1.wrc&hl=pl To jest pewnie (ta stara) aplikacja na Android TV: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wrcplus.release&hl=pl
 10. so_what

  Kubica w F1

  Ja płaciłem za pośrednictwem strony F1 TV Pro. Korzystam z dostępu przez aplikację na telefonie z Androidem, tablecie z Androidem i Android TV Box'ie ( Minix NEO U9-H ). Jedyna niedogodność sprowadza się do tego, ze jak coś ostatnio oglądałem np. na telefonie, a chcę później coś oglądać na innym urządzeniu muszę się na nim ponownie zalogować (czyli pewnie nie da się korzystać z dwóch na raz). Na moim koncie są widoczne wszystkie trzy urządzenia. Z WRC+ miałem problem z aplikacją - nie miała trybu poziomego.
 11. so_what

  Kubica w F1

  Na pewno zarejestrować kilka urządzeń. Nie wiem tylko, czy można oglądać na kilku na raz. Działa na Android TV Box.
×
×
 • Create New...