Skocz do zawartości

Jacky X

Użytkownik
 • Zawartość

  3594
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Jacky X

 • Tytuł
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jacky X

  Kubica w F1

  Jak na studiach podczas sesji. Ile by czasu nie było zawsze brakowało tego jednego ostatniego dnia
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  Wiem, że Willams długo był w dołku i łatwo się z g...... nie wychodzi. Ale gdyby Kubica zdobył zacną ilość punktów to mamy LEGENDĘ bez znaczenia ile ma czy nie ma dzbanków na szafie. Ja już nie mówię o tym, że Robert dołoży tego typu akcję. Komentarz tylko potęguje emocje :
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  31 dni. Jak to dobrze się składa, że luty jest taki krótki. Już się nie mogę doczekać Kubicy.... i reszty bolidów
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  Chojny chyba zapomniałeś ,że prowadzenie zespołu w F1 to dużo bardziej skomplikowana sprawa niż przykłady, które podajesz. Może Cleire to ci(a)pa ale doradcę ma prima sort Jeszcze miesiąc. PS. Jak myślicie ile punktów zdobędzie Kubica w tym roku ? Ostatni moment na zakłady.
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  Normalnie Czarny Koń .
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  F1 ma odzysk energii z wirnika turbiny a tym samym ma możliwość elektrycznego przyspieszenia turbiny. Ciekawe, że żadna firma komercyjnie nie sięgnęła po taką turbinę a ma ona niezaprzeczalną zaletę małej turbodziury i w ogóle wkręcania się za pomocą sterowania elektronicznego.
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  O tym nie wiedziałem przypadku: "Lata temu, gdy jeszcze miałem zespół wyścigowy, to mieliśmy w stawce Archie Scotta-Browna. Startował dla nas, choć nie miał całej dłoni. Był w dużo gorszej sytuacji niż Kubica, a mimo to był bardzo szybki i osiągnął wiele sukcesów. Dlatego wątpię, by ograniczenia zatrzymały Kubicę - dodał Ecclestone"
 8. Jacky X

  Kubica w F1

  Sprytny dzieciak z tego Russela. Będę mu kibicował. Naprawdę nie mam nic przeciwko temu, żeby był nawet drugi w stawce A na poważnie to wcale niekoniecznie Kubica będzie miał z nim łatwo. Póki co Russel ma całkiem fajne CV jak na debiutanta. Tak czy inaczej myślę, że Wiliams ma bardzo fajną parę kierowców.
 9. Jacky X

  Kubica w F1

  Mówiło się ,że FW42 miał pierdylion problemów. Od złego pomysłu połączenia rozwiązań mercedesa z ferrari, po problemie z tym ,że na symulacjach komputerowych jest inaczej niż na torze po problemach z chłodzeniem silnika i siłą docisku. W trakcie sezonu poprawek było niewiele i niewiele mówiło się o samym pomyśle na 2019r. Czy jeśli główna myśl konstrukcyjna bolidu zostaje ta sama czy ma on w ogóle prawo znacznie przyspieszyć ?!?
 10. Jacky X

  Kubica w F1

  1) IMHO bolidy FE wyglądają o niebo lepiej niż aktualne bolidy F1. 2) A dźwięk FE? Może jest kiepski ale pomyślcie o tym tak, że jak kiedyś oglądaliśmy filmy S.C. i był dźwięk elektrycznego samochodu to kojarzył się z nowoczesnością. w międzyczasie dźwięk F1 mocno się skiepścił... Póki co nie mogę się przemóc aby obejrzeć wyścig FE ale z tego co widzę to stawka jest dużo bardziej wyrównana.
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  No tak. I inżyniera po Sirotkinie. Jak Kubica wracał do F1 do był szał po każdym info. Jak wrócił to spokój Nie wiem jaki będzie bolid. Mam nadzieję, że coraz lepszy. Ale wiem ,że Kubica da z siebie 100%. Marzę aby zanotowali duży progres . To była genialna historia.
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  Kubicy przydzielili inżyniera wyścigowego i głównego mechanika a na forum cisza .
 13. Jacky X

  Kubica w F1

  Aktualnie uważam, że powinien odpuścić rajdowanie. Niech zrobi robotę w F1 a potem w rajdach. Po kolei, po kolei
 14. Jacky X

  Kubica w F1

  W zasadzie do pierwszego wyścigu zostało niewiele ponad 2 miesiące. Szybko zleci. Ależ będę emocje 17 marca
 15. Jacky X

  Kubica w F1

  Tu kupowaliście bilety ? https://www.gpticketshop.com/pl/f1/f1-grand-prix-ungarn-2019/tickets.html
×