Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  3776
 • Joined

 • Last visited

About Jacky X

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jacky X

  Kubica w F1

  A ja jestem po stronie Vettela tym razem. Jego bolid wpadł w takie zachowanie, że każdy miałby pełne portki. Cała akcja trwała sekundę. NA brudnych oponach racjonalne były pojechanie szerokim łukiem co jednocześnie blokowało Hamiltona. To jest wyścig a nie wybory miss dziewic. Decyzja sędziów kastruje ten sport. Lepiej jechać gęsiego i wyprzedzać się na prostej DRSem. Nie było niebezpieczeństwa. A że Hamilton musiał hamować ? Co z tego ? Vettel był z przodu. Był na prawie. Pojechał z jajami. Sędziowie to pipy.
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  W WRC Kubica dokonywał DUŻYCH rzeczy a w F1 przeszedł do historii ..... dosłownie.
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  W czym jest rzecz? Kubica nie ogarnia tych opon ? Przecież w qualu nie ma żadnej filozofii. Rozgrzać opony i rura jedno okrążenie. To w wyścigu może być zarządzenie oponami. Więc dlaczego to Russel jest wciąż z przodu ?
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  Russel znokałtował Kubicę, 0,8?!?
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  Gdyby Leclerc został liderem to kto były idealnym drugim do Ferrrari.......... Kubica. SZALEŃSTWO? Niekoniecznie. Na drugiego nie nadaje się zdolny, młody, ambitny, niepokorny. Raczej solidny, mądry, rozważny i punktujący dla zespołu. Jak prawdopodobny jest taki scenariusz ? 0,1% Hm. Milion razy bardziej prawdopodobny niż powrót Roberta do F1, który......... ma miejsce
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  Kubica w Monaco po prostu "dał radę". Szacun bo widać , że frustracja jest spora.
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  Kubicy bolid chyba uszkodzony,odstaje od Russela.
 8. Jacky X

  Kubica w F1

  Zna ktoś jakieś zaklęcia na deszcz ?
 9. Jacky X

  Kubica w F1

  Wszystko sprowadza się do tego , że gdyby Williams był Mercedesem to Kubica byłby na koniec sezonu wicemistrzem. Jadę na Hungaroring kibicować wielkiemu sportowcowi.Wielkiem człowiekowi. Zjem gulasz i leję na tą całą Formułę 1. Zmarnowano całą tę dyscyplinę. Jeśli do końca sezonu Russel tak będzie prał Kubicę to z całym szacunkiem to nie miejsce dla Roberta bo liczy się tylko zwycięstwo. Kubica zrobił coś wielkiego ale to nie ma dalszego sensu. PS. Kubica wygląda jakby się pogubił. A przecież tor to jest Jego żywioł i Jego środowisko. Robson lubi pokera a gra jest w otwarte karty i zanosi się na pass niestety.
 10. Jacky X

  Kubica w F1

  Dwie rzeczy dziś zostały udowodnione : 1) Tor w Monaco nie stanowi dla Kubicy problemu. 2) Przewaga Russela jest dosyć stała PS. Jeśli Kubica nie potrafi być szybszy od Russela to powinien zmienić dyscyplinę z końcem tego sezonu
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  Co Williams robi w fabryce przez pół roku skoro nie mają żadnych poprawek ? To będą "męki w Monaco". Nie mogę w to uwierzyć , że Kubica jedzie w Monako a ja mam taki nastrój. Coś tu jest nie tak.
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  Na treningu Russel znów szybszy o pół sekundy od Roberta i jeszcze spin tego drugiego.
 13. Jacky X

  Kubica w F1

  W sumie dobrze. Więcej bym nie wytrzymał. Kubica do Formuły E - ścigać się a nie ciągnąć.
 14. Jacky X

  Kubica w F1

  Właśnie miałem to napisać. Nudy jak flaki z olejem. Dodam tylko , że po neutralizacji Russelnie był w stanie zaatakować Giovinazziego a Kubica Russela. Za dwa tygodnie Monaco.Szkoda, że tak rzadko pada deszcz.
 15. Jacky X

  Kubica w F1

  Robert mówił, że jego monokok sprawia ,że nie może jeździć nawet tak jak Russel. PS. W międzyczasie Kubca nie zbudował przewagi nad Russelem w wyścigu i ten w konsekwencji go wyprzedzić koło 10 okrążenia
×
×
 • Create New...