Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  4017
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jacky X last won the day on October 12 2014

Jacky X had the most liked content!

Community Reputation

77 Wspaniały

About Jacky X

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. „Kiedy zobaczyłem Nico Mullera przede mną i czułem, że się do niego zbliżam, miałem ogromną chęć na więcej. Bardzo chciałbym atakować, miałem przecież świeższe opony i myślę, że również do niego bym dojechał. Ale wiedziałem jednocześnie, że wówczas bardzo obciążyłbym opony, być może za bardzo. To była decyzja pół na pół. Nie chciałem stracić trzeciego miejsca więc zdecydowałem się upewnić się, że będę miał podium. Cieszę się z tej decyzji, nawet jeżeli nie była łatwa, ale nie chciałem tracić miejsca na podium” – dodaje Polak. Nigdy nie zrozumiem, co auto miał na myśli konstruując o
 2. Gdzieś to było opisane. Coś kojarzę. Chyba z szefem Renault Kubica się założył ,że będzie szósty czy coś takiego. Wiem,że ten zakład wygrał i ..... i ten GTR honorowo do Niego trafił. Ale szczegółów zakładu to sobie teraz nie przypomnę. Chyba w tamtym wyścigu Robert 6-sty nie był. Był chyba gdzieś z tyłu tylko na nowych oponach robił "straszną" robotę.
 3. Po ostatnim wyścigu naszły mnie takie przemyślenia : A CO BY BYŁO GDYBY ? Seria DTM jako jedna z nielicznych daje możliwości triumfu wielu kierowcom ze stawki i jest atrakcyjna a mimo to może z końcem roku zniknąć. A co by było gdyby ? 1) REKLAMA a pieniądze W roku 2020 Orlen jako sponsor tytularny Alfa Romeo przeznacza około 10 mln.E i na starty Kubicy w DTM zgaduje około 1 mln E. Mimo to Kubica nie może liczyć na bycie podstawowym kierowcą Alfa Romeo. A co by było gdyby ORLEN przeznaczył porównywalne środki aby w roku 2021 był sponsorem tytularnym ….całej serii
 4. Pamiętam jak swego czasu pod koniec GP Monako zmienił opony na świeże i urządził sobie festiwal wyprzedzeń a tam ciaśniutko było na te manewry. Była jazda.
 5. Kubica miał bardziej świeże opony niż Mueller.Ciekawe czy jakby szedł pełnym ogniem do samego końca miałby szanse go wyprzedzić? Całkiem długo strata była poniżej 3 sekund.Później chyba Kubek odpuścił i zadbał o trzecie miejsce.
 6. Jaki szum medialny robi wynik.15 wyścigów w mękach , wystarczyło jedno 3 miejsce by wszyscy ważniejsi dziennikarze motorsportowi to odnotowali.
 7. Miło czyta się tytuły zagranicznych dzienników. A niewiele brakowało ,żeby nie było święta.Lizakowy zaspał i Robert ruszył do wyścigu bez pozwolenia co jest kuriozalne ale tak obronił doskonały wynik.
 8. Szef BMW zauważył nawet że obca bmka pierwsza z beemek.
 9. W nocy Kubicy zmienili silnik.Widać nie mieli drugiego takiego paścia więc założyli mu z magazynu. Ciekawy jestem jakie był prędkości maksymalne w wyścigu.Jeśli Kubica nie odstawał prędkościami max w wyścigu to znaczy, że do tej pory dysponował skręconym agregatem. Ja nie widziałem żeby tym razem na prostych odjeżdżał Muller lub dochodził go Glock. Wogóle chyba za Mullerem kilka okrążeń to w 1sekundzie był co kiedyś nie było możliwe.
 10. Był emocje,bardzo fajny wyścig.Cieszy tempo na koniec, że mógł jechać tempem czołówki.Szkoda,że nie dał rady dojechać do Mullera.W pewnym momencie brakowało mu mnie niż 3sekundy.
 11. No Wkońcu się nauczył !!!! Oczywiście żartem.
 12. Dobre kwalifikacje 3 setki do najszybszego bmw.
 13. Jak krew w piach.
 14. Straszne męki Robert przeżywa w tym DTM. Już sam nie wiem,który sezon był gorszy.W Wiliamsie choć każde kwalifikacje przegrał z Russelem to startował lepiej od niego,zdobył punkt ,nie miał zbyt wiele „przygód” oprócz Azerbejdżanu. W tym DTM gdzie można by liczyć na walkę chociaż z Innymi BMW nie widzę przewagi Kubicy nad innymi kierowcami. Lepiej dba o opony od innych ,lepiej ustawia samochód? lepiej jedzie ? Chciałbym ,żeby tak było ale tak nie jest. Dziwne to jest bo kilka lat temu testy DTM i w zeszłym roku pokazywały ,że był konkurencyjny.Jak przyszło co do czego , bryndza.Traci do innych
×
×
 • Create New...