Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  3732
 • Joined

 • Last visited

About Jacky X

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jacky X

  Kubica w F1

  Bo ja tam jadę zobaczyć Kubicę , człowieka niezłomnego a nie kiepa Wiliamsa . Zresztą cała stawka samochodów F1 budzi we mnie odrazę. Gówno a nie hi tech.
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  Właśnie kurier przyniósł bilety.
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  Jak myślę o specyfikacji technicznej i o tym jak różnią się bolidy i o DRS to ta cała F1 jest kompletnie bez sensu. Jak włączę sobie czasami na youtube stare wyścigi , to jest to co tygryski lubią najbardziej.
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  To się śni M.Theissenowi po nocach jak koszmar
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  W sumie racja. Tylko go ten Russel wkurza
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  Dobrze się stało, że poszło w świat , że Kubica jeździ gorszym samochodem niż najgorszy samochód w stawce.
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  No cóż, chyba nadchodzi czas , żeby Claire zwrolniła ........ siebie samą ?
 8. Jacky X

  Kubica w F1

  Nie wygląda Robert na zadowolonego pilota doświadczalnego.
 9. Jacky X

  Kubica w F1

  Wszystko bym zrozumiał oprócz tego. Jak Kubica nie będzie jeździł takim samym bolidem to niewiele pomoże w rozwoju.
 10. Jacky X

  Kubica w F1

  Czyli co ? podłoga i przednie skrzydło jest .... złe? https://powrotroberta.pl/2019/04/hughes-williams-probowal-namierzyc-anomalie-w-bolidzie-kubicy.html https://sport.onet.pl/formula-1/williams-walczy-z-bolidem-roberta-kubicy/b5enjb3 A wszystko i tak wina Tuska
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  A znasz w F1 drugi taki przypadek ? Komunikat zwykle idzie taki, że jeden kierowca jest szybszy od drugiego. Chociaż drugi stint Kubek miał niezły jak widać w tabelce. Tak czy inaczej RUS ma lepsze rezultaty od Kubka, a wierzyłem ,że Kubek lepiej ustawi tę taczkę i to RUS będzie dostawał regularnie pół sekundy.
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  Zwykle w takich przypadkach w świat szedł jasny komunikat ..... i nie były to różnice w bolidach. WTF ?
 13. Jacky X

  Kubica w F1

  @TurdziGT Gdyby było tak, że kilometry szkodzą to Wiliams były na najlepszej pozycji. Przypomnij sobie, że w Barcelonie przejechał najmniej. Nie wiem czy liderzy mają dodatkowe bolidy na testy ale w nich przejechali wielokrotnie więcej. PS. Nie przypominam sobie takich jajec , żeby dwa bolidy teamu różniły się przypadkowo między sobą. Owszem czasami zespół coś tam różnie instalował , czasami coś się uszkodziło, często zawodnicy różnie je ustawiają. Ale żeby zespół chciał zbudować dwa takie same bolidy a wyszły mu różne to ja sobie takiego przypadku nie przypominam. Zresztą gdyby zespół chciał cokolwiek sprawdzić to by zamienił kierowców bolidami bo czemu nie , wszak nie powinno z zasady robić to różnicy. Niepokojące jest zdanie Kubicy, że brak przyczepności niekoniecznie jest winą sprzętu. To czego ?
 14. Jacky X

  Kubica w F1

  Sytuacja Wiliamsa to jakaś totalna NIEMOC. Jakby nie byli w stanie nawet skopiować innych bolidów i zmienić tą starą skrzynię i amortyzatorów. Być może Mercedes udostępnił by im szereg części bo nie są dla nich żadnym konkurentem. Natomiast to, że RUS jest szybszy....... No cóż jeden dziennikarz taką tezę postawił i ona się póki co sprawdza. Może te nowe opony go pogrążają ??? W końcu nie ścigał się 8 lat na oponach wyścigowych F1 lub choćby podobnych. Rozbrat miał długi a chłopaki cały czas gdzieśtam jeździli. Czy jest prawdopodobne aby miał inny bolid ? W ostatnich wywiadach już nie jest tego taki pewien, w końcu w qualu mieli niemal ten sam wynik a w wyścigi dostał 30 sekund minus pitstop.
 15. Jacky X

  Kubica w F1

  „Nie mam tempa wyścigowego w porównaniu z moim partnerem z zespołu. W zakrętach ślizgają mi się koła, samochód ucieka, a on się oddala. Nie mówię, że to samochód, ale to z pewnością coś, co musimy zrozumieć. Mam bardzo słabą trakcję, a George na odprawie powiedział, że jego trakcja nie była najgorsza. Tak jak mówię, to nie tylko samochód. Muszą być inne czynniki” – mówi Robert.
×
×
 • Create New...