Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  3940
 • Joined

 • Last visited

About Jacky X

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jacky X

  Kubica w F1

  Wystarczy,że Raikonen będzie miał kaca lub Giovannizi zawiedzie w czterech wyścigach pod rząd i mamy Kubicę w bolidzie. Albo Obajtek odpisze zbędne 10 baniek w Orlenie. Możliwości jest kilka. Wygląda to dobrze, żeby tylko była MOC.
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  Jeśli Kubica zrobi dobrą robotę w symulatorze to nie ulega wątpliwości, że Alfa przed sezonem 2021 będzie chciała wiedzieć jaką ma dyspozycję jako kierowca etatowy. Dodatkowo Orlen daje kasę a Kubicą w 3/4 jest dla Włochów jest Włochem. Reasumując. Jak będzie szybki...… szybko wróci na PIT LINE.
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  Po przygodzie z Wiliamsem zostało wrażenie,że Kubica stracił szybkość przynajmniej w kwalifikacjach. Jeśli tak by było to nie ma czego szukać w F1. Kubica przez 2 lata w F1 był.Poznawał bolidy, opony. Więcej czasu nie dostanie. Ciekawi mnie co pokaże w Alfie. Jak wypadną obiektywne porównania z Raikonnenem i Giovinazzim. Ułożyło się to wszystko bardzo dobrze na 2020r.
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  Jeśli Alfa zaliczy zwyżkę formy to będą jaja.
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  Moje noworoczne życzenie. Żeby Kubica pokazał MOC. A te dupki co pisali, że jest rozczarowaniem, że najgorszym drajwerem sezonu odszczekali te plugastwa.
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  A mniej Obajtek ujął. Załatwił Kubicy kontrakt a co mówi to mnie na prawdę mało obchodzi. Biało-czerwony bolid Alfy mi się marzył i jest. A fakt jest faktem ,że Kubica jest wielkim wygranym. Opuścił kaprawego Williamsa. Ma szansę ścigać się w DTM BMW ,które jest mocne i będzie miał dużo pracy w Alfie, która da odpowiedź czy Kubica jest szybki czy nie bo po przygodzie z Wiliamsem nadal tego nie wiadomo. A w 2021r może być różnie. Inna specyfikacja techniczna i nie wiadomo jak wysoko będzie Alfa. A Orlen jak wszedł jako tytualrny to na pewno nie na 5 minut. Tak więc wszystko jest możliwe, pod warunkiem , że Kubica pokarze pazur.
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  No budujesz napięcie . Coś tu k.urwa wisi w powietrzu
 8. Jacky X

  Kubica w F1

  Chyba w dalszym ciągu więcej niż Wiliams. Dużo zależy od Ferrari , ile swojego pakietu im dadzą. A poza tym zarówno pozycja RAI jak GIO wcale nie jest mocna na 2021.
 9. Jacky X

  Kubica w F1

  Taratara . Wiedziałem 2 miesiące temu , kiedy to jeszcze nikt o Alfie nie myślał. Myślę, że Alfa to optymalny pomysł. Fajny zespół, fajne malowanie co może nie jest najbardziej istotne. Ale mariaż z Ferrari może mega owocny jeśli tylko Ferrari będzie miało cel aby przetransferować więcej technologii. 2020- Kubica rezerwowy w Alfie 2021-Kubica etatowy w Alfie 2022-Kubica na drugiego do Ferrari PS. Niech Haas i Racing Point żałują kasy Orlenu bo co jak co ale przelew z Orlenu to jest pewny a i Orlen nie wchodzi na rok jeśli tylko będą dbać o Kubicę i będzie to dobrze wyglądać.
 10. Jacky X

  Kubica w DTM

  "Kubica, aby wykonać skok z F1 do DTM, musiał wywrzeć pozytywne wrażenie na testach młodych kierowców w Jerez. Oczywiście, to mu się udało. Oficjalnie producenci nie ogłaszają czasów z testów, bo mają one tylko częściowe znaczenie. Jednak pewne liczby wyciekły i stało się jasne, że 35-latek nie musiał ukrywać swojej konkurencji, nad wyraz dobrze poradził sobie z przejściem do samochodu DTM. Nie wszystkim kierowcom z F1 to się udawało w przeszłości" - podsumował "Auto Bild".
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  To tylko testy tylko. Ale i tak ładnie to wygląda. I oby tak dalej.
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  Wlał szczęście w moje serca. Mam nadzieję, że będzie czad:
 13. Jacky X

  Kubica w DTM

  Motorsport-Total chwali Kubicę...… po tym jak go zjechali w F1. Znaczy , niechybnie w międzyczasie gumijagód się najadł chyba
 14. Jacky X

  Kubica w DTM

  Hm, chyba nieźle poszło. Kółek zrobił dużo, bez przygód, feeling dobry, 0,350s do Wittmanna 3-go kierowcy sezonu.
×
×
 • Create New...