Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  3908
 • Joined

 • Last visited

About Jacky X

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jacky X

  Kubica w F1

  No bije w managment . Czyli w Cleire , że jest nieudolna.
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  Ten klip z taczkami jest na oficjalnej stronie Wiliamsa. To już jest poniżające.
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  Coś dużo zespołów ma kłopoty finansowe i w obecnej sytuacji taki ORLEN powinien być wręcz rozchwytywany...….. Racing Point, Haas, Alfa, McLaren, Renault. Zaczynam odnosić wrażenie , że Kubica i w 2020 może jeździć w F1.
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  No ja nie wiem czy aktualnie Haas taki dużo mocniejszy od Alfy jest. A co będzie w przyszłym roku nikt nie wie.
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  To jest super wiadomość i super szansa. Orlen do Saubera zamiast lub wspólnie z Alfą. Kolory się zgadzają. Kubica zamiast Giovinazziego. A Alfa ma wsparcie Ferrari. Było by wspaniale.
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  Ale Robert pocisnął po wyścigu. Mam nadzieję , że to pójdzie w świat. "W piątek był duży plus. Po raz pierwszy od dłuższego czasu zmieniliśmy skrzydło na nowe, które nie miało być lepsze, ale u mnie zrobiło dużą różnicę. W innym bolidzie to nie działało. Z innych przyczyn to skrzydło zostało mi ściągnięte przed kwalifikacjami. Chyba było za dużo czasu przed kwalifikacjami."
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  A ja do końca życia nie zapomnę na Hungaroringu ……….. Robert Kubica, Robert Kubica , Robert Kubica...…… Wiele osób z F1 musiało przecierać oczy ze zdumienia. Nie mógł im pasować ten doping i miejsce w tabelki. Było MEGA.
 8. Jacky X

  Kubica w F1

  A ja myślę że rzeczywiście będziecie Państwo zadowoleni. ORLEN jest bogaty. Liczyłem na ogłoszenie kontaktu przed wyborami. Wiadomo , że to" naczynia połączone". Ale jak Obajtek uważa współpracę z Kubicą za strategiczną to może bez mała wszystko. Kapucha załatwia wszystko w F1 stety i niestety. Nawet Vetela można wysadzić z fotela bo w Ferrrai mają już go dość po tym jak Leclerc okazał się być szybki. Ciekawe jest to,że jak Robert był w Wiliamsie to miał słabą prasę. Pisali, że kiepski i opuści paddock. A jak odszedł z Wiliamsa to nagle ma pełno możliwości i potencjał. Dziwny jest ten świat.
 9. Jacky X

  Kubica w F1

  Giovanizzi wcale nie musi być pewny fotela na 2020 rok i bardzo mi się to podoba.
 10. Jacky X

  Kubica w F1

  Nie sądzę, aby to było ostatnie auto z nazwiskiem Kubica w F1
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  Nie było w ostatnim wyścigu niebezpieczeństwa dla Roberta. Wypadek Russela spowodowany był losowym przypadkiem źle dokręconego koła. Wycofanie Kubicy wynikało z …….. biedy. Orlen powinien wyegzekwować zapisy umowy. Płaci za eksponowanie LOGA podczas jazdy. To co zrobił Williams to złamanie umowy.
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  https://sport.onet.pl/formula-1/orlen-zwrocil-sie-z-prosba-o-wyjasnienia-ws-wycofania-roberta-kubicy-podczas-gp-rosji/z5lnvnc I bardzo dobrze. Golić frajerów !!!
 13. Jacky X

  Kubica w F1

  Czcze gadanie. Może jakiś PR-owiec kiedyś tak o formule powiedział ale to jest bzdura. I właśnie chodzi o pieniądze. Te wszystkie kosztowne rozwiązania nie trafiają do seryjnej produkcji. A ścieżka technologiczna wykreowana prze F1 jest po prostu idiotyczna. 1,6T , KERS, odzysk ciepła z turbiny i coś tam jeszcze. To jest tak skomplikowane , że zwykli ludzie nawet nie kumają co tam jest.
 14. Jacky X

  Kubica w F1

  Ale ta dysproporcja rośnie. Kiedy F1 była mniej skomplikowana technicznie zarówno mechanicznie,elektronicznie jak i aero większą rolę odgrywał kierowca. Nawet stare opony dawały możliwość ciśnięcia. Dziś tylko kręcenie pokrętłami Mode4, Mode6 . Różne straterie, ilości paliwa, opon, jazdy w deszczu. Dziś zatankowani na full, jakieś dziwne mieszkanki i ciąglę Safety Car.
 15. Jacky X

  Kubica w F1

  A ja myślę ,że to nie jest przypadek, że F1 jest tak zrobione ,że Mercedes i Ferrari są na czele. Jakiś dureń doszedł do wniosku , że wykreowanie gigantów przyniesie popularność a mniejszy dureń uznał, że najbogatsi utrzymają serię. Dzięki przewadze finansowej mają przewagę technologii i są niezagrożeni w czołówce. Ze sportowego punktu widzenia jest to obrzydliwe choć może komuś ten cały cyrk się podoba. I taki też mam stosunek do tej serii. Z całym szacunkiem Kubica tu coraz mniej pasuje. Ze swoimi przymiotami , talentem , uporem , wymaganiami płynie w basenie z nieciekawą cieczą. Kiedyś F1 to był prestiż. Dziś to jest prestiż kiedy wyłączy się myślenie. Wielu dobrych kierowców nigdy nie będzie na czele bo ma mało wydajny ……. KERS lub inne UHU ,TUHU albo aerodynamika nie dogaduje się z oponami. A inny zawodnik może być vicemistrzem bo ma świetny bolid i puszcza przodem swojego kolegę mistrza. WTF ? Nie chcę na to patrzeć. Coraz mniej mi przeszkadza samotna jazda Kubicy bo to przynajmniej jest jazda choć kiepskim bolidem. Czołówka jest wieziona i jest bezmała świadkiem ……. własnej jazdy i stanu technologicznego zespołu. Kończę bo jeszcze parę zdań i oddam śniadanie.
×
×
 • Create New...