Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  3949
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jacky X last won the day on October 12 2014

Jacky X had the most liked content!

Community Reputation

71 Wspaniały

About Jacky X

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/nowe-subaru-wrx-sti-o-mocy-ponad-400-km/k8qqmbl Według wstępnych danych, nowe Subaru WRX STI będzie napędzane silnikiem, który generuje ponad 400 KM. Najprawdopodobniej będzie to silnik typu bokser o pojemności 2,4 litra, generujący 405 KM i 490 Nm. Oczywiście standardem ma być stały napęd na wszystkie koła, a moment obrotowy ma być przekazywany za pomocą 6-biegowej, manualnej skrzyni. Pierwsze plotki o tym, że Subaru pracuje nad nowym modelem wraz z Toyotą pojawiły się pod koniec 2019 roku. Samochody obu koncernów mają być opracowane na wspólnej platformie. Mówi się, że ma to związek z Yarisem WRC oraz projektem o nazwie Super AWD. Pod względem stylistyki nowe WRX STI ma być oparte na koncepcie Subaru Viviz.
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  Czy gdyby Giovanizzi miał podejrzenie koronawirusa to Kubica zgodził by się pojechać w Australii ?
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  Raikonnen- rodzina jest dla mnie ważniejsza niż ściganie. -- A to się dobrze składa
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  Nawet z niecierpliwością czekam na Australię. Ciekawi mnie rozkład sił no i to ……………. czy Kubica może wskoczyć za Giovinazziego.
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  Bottas zmiażdżył.
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  Hm, duże zaskoczenie. Mają w zasadzie konstrukcję z zeszłego roku więc jakim cudem ????
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  Wszystko można powiedzieć, że opony C5 ,że to tylko testy bez napinki, że pusty bak,tor i silnik w trybie qualu ale na pewno takiego kółka nie robi kiepski bolid, kiepski kierowca nota bene …. tfu, najgorszy kierowca 2019r , na pewno nie robi się tego tfu,tfu,tfu kaleka z niewładną ręką i w tym momencie wszyscy Ci którzy mówili takie głupoty powinni coś w tej materii sprostować. A jak szanowny Profesor Kubica będzie takie maniany odwalał częściej to jeszcze do Ferrari pójdzie za Vettela. A tu MOC, Nugnes w ostatnich zdaniach nieźle dowalił Wiliamsowi. https://powrotroberta.pl/2020/02/nugnes-w-alfie-docenili-zarzadzanie-oponami-kubicy-f1-nie-moze-zapomniec-tego-dnia.html PS. Czyżby Antonio puściły nerwy ?
 8. Jacky X

  Kubica w F1

  No i kto jest debeściak ???
 9. Jacky X

  Kubica w DTM

  To wszystko ma sens tylko w takim przypadku ,że Orlen wymógł w umowie , że Kubica dostanie auto nie gorsze niż fabrycznie a przynajmniej nie dużo gorsze. Jeśli będzie się mógł ścigać z fabrykami to będzie GIT.
 10. Jacky X

  Kubica w F1

  Wystarczy,że Raikonen będzie miał kaca lub Giovannizi zawiedzie w czterech wyścigach pod rząd i mamy Kubicę w bolidzie. Albo Obajtek odpisze zbędne 10 baniek w Orlenie. Możliwości jest kilka. Wygląda to dobrze, żeby tylko była MOC.
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  Jeśli Kubica zrobi dobrą robotę w symulatorze to nie ulega wątpliwości, że Alfa przed sezonem 2021 będzie chciała wiedzieć jaką ma dyspozycję jako kierowca etatowy. Dodatkowo Orlen daje kasę a Kubicą w 3/4 jest dla Włochów jest Włochem. Reasumując. Jak będzie szybki...… szybko wróci na PIT LINE.
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  Po przygodzie z Wiliamsem zostało wrażenie,że Kubica stracił szybkość przynajmniej w kwalifikacjach. Jeśli tak by było to nie ma czego szukać w F1. Kubica przez 2 lata w F1 był.Poznawał bolidy, opony. Więcej czasu nie dostanie. Ciekawi mnie co pokaże w Alfie. Jak wypadną obiektywne porównania z Raikonnenem i Giovinazzim. Ułożyło się to wszystko bardzo dobrze na 2020r.
 13. Jacky X

  Kubica w F1

  Jeśli Alfa zaliczy zwyżkę formy to będą jaja.
 14. Jacky X

  Kubica w F1

  Moje noworoczne życzenie. Żeby Kubica pokazał MOC. A te dupki co pisali, że jest rozczarowaniem, że najgorszym drajwerem sezonu odszczekali te plugastwa.
 15. Jacky X

  Kubica w F1

  A mniej Obajtek ujął. Załatwił Kubicy kontrakt a co mówi to mnie na prawdę mało obchodzi. Biało-czerwony bolid Alfy mi się marzył i jest. A fakt jest faktem ,że Kubica jest wielkim wygranym. Opuścił kaprawego Williamsa. Ma szansę ścigać się w DTM BMW ,które jest mocne i będzie miał dużo pracy w Alfie, która da odpowiedź czy Kubica jest szybki czy nie bo po przygodzie z Wiliamsem nadal tego nie wiadomo. A w 2021r może być różnie. Inna specyfikacja techniczna i nie wiadomo jak wysoko będzie Alfa. A Orlen jak wszedł jako tytualrny to na pewno nie na 5 minut. Tak więc wszystko jest możliwe, pod warunkiem , że Kubica pokarze pazur.
×
×
 • Create New...