Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  3834
 • Joined

 • Last visited

About Jacky X

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jacky X

  Kubica w F1

  Guzik prawda @ przymar.Kubica jest wielokrotnie dublowany i te kondony od Pirelli sprawiają problemy potęgowane trumną Wiliamsa.Nie wiem nawet czy w końcu Wiliams zrobił Kubicy kierownicę jaką chce.A to i tak kropla w morzu różnic sprzętowych między zespołami.A ludziska patrzą na stoper.Beka. Teza o odblokowaniu Wiliamsa przez Rusella i o rozszyfrowaniu opon jest wprost z dupy wzięta.Kubica bez mała jeździł wszystkim.Szalał wrc.Zdobywał punkty RMŚ na różnych nawierzchniach i to w okolicznościach kiedy nie kuma kauczuku. Russel natomiast nota bene ostatni w tabeli jest już niekoronowanym mistrzem świata.Mega talentem,objawieniem,czystym złotem i Niepokalaną Maryją,Świętym Grałem i Perpetum Mobile i [moderator czuwa] wie czym jeszcze.Pobił młodego i starego Kubicę a przy okazji Schumachera i Sennę bo na Hunaroringu otarł się o Q2.Paranoja.
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  Nie wiem czy Robert jest najgorszy w stawce.Grozeny,Magnuseny nie błyszczą.Stroll się sadził a mimo jakiś tam dobrych startów imho jeździ tym pointem słabo.Ale ten dziennikarz to po 11 wyścigach wygrał konkurs na [ edycja Moderatora ] roku tak traktując Kubicę. Zresztą nie on tylko padalec jeden. Kubica bohater jest i charakterniak !!! Russela boli hejt ale Robert hejtowany jest po stokroć bardziej tyle tylko że przez brytyjską prasę opiniotwórczą .Ktoś posypuje głowę popiołem? Chyba pusty baniak. Za nic nie będę przepraszał.Russel sam jest sobie winien bo opowiada dyrdymały o oponach a dziennikarze kadzą mu jak w Misiu Barei.
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  Powstała teza że obecny Russel pokonałby młodego Kubicę.Kij z tym. Ale czy pokonał by Chucka Norrisa ?
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  Mocna beka z tym wychwalaniem Russela. Na dobrą sprawę nic nie osiągnął a pod jego adresem takie sformułowania padają jakby się rozpił od czasu kiedy Kubica zdobył ten jeden jedyny punkt. Poczekamy, zobaczymy. Może będzie miał wyniki a może nie. Ale to co robią dziennikarze nawet śmieszne nie jest. Dobry ,perspektywiczny kierowca a wychodzi , że jest obiektem jakiejś błazenady.
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  Wszystko jasne.Wiliams mówi że to opony a Kubica mówi ze nie ma problemu z oponami.Sęk w tym że Kubica kitów nie wciska a Wiliams nader często.
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  Rozumiem,że Kubica od dwóch lat rozwija bolid jaki by tego na dzień dzisiejszy efekt nie był.A Russel jakoś się z tym dogaduje.Więc jeśli chcą kontynuować jakąś koncepcję konstruktorską to zmiana składu nie idzie z tym w parze.
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  Chcąc być skrupulatnym to Russel nie popełnił błędu i stracił punkt w Hokenheim tylko śmiem twierdzić popełnił przez cały wyścig kilkukrotnie więcej błędów niż Robert. To należy zauważyć. Zresztą obaj jeżdżą mało efektownie ale efektywnie dowożą padło do mety a to w F1 wcale nie jest oczywiste. Zwłaszcza przy tak krótkim czasie rozpadu bolidu Wiliamsa. Dziwi mnie , że Wiliams księgowo ma się dobrze a nie przeznacza więcej środków na rozwój. PS. Zaryzykuję stwierdzenie ,że dla Wiliamsa w kontekście kierowców było by korzystnie utrzymać taki stan na przyszły sezon. Nie potrzebują zmieniać kierowców . Ten skład ma moc. O mistrzostwo konstruktorów nie walczą . Niech się skoncentrują na bolidzie.
 8. Jacky X

  Kubica w F1

  Na starcie to i Kubica nie raz zyskał pozycję ale nikt się nie rozpisuje, że był w stanie się ściągać. Więc widać , że dużo zależy od tego co się chce udowodnić, sporo jest w tym polityki. Liczę na to, że Cleire zopiekuje się wkońcu Kubicą odpowiednio i na długo przed końcem sezonu.
 9. Jacky X

  Kubica w F1

  Ścigał się to pewne nadużycie słowne. Miał korzystną pozycję startową a na trudnym do wyprzedzania torze i przy kłopotach Giovinazzego i Strola utrzymał pozycję choć rzeczywiście tempo miał niezłe jak na Wiliamsa. Ale na Boga NIKOGO NIE WYPRZEDZIŁ ani nie zamierzał nawet . Tylko ten kto miał różowe okulary na Hungaroringu widział ,że Russel się ..... ściga. Ja widziałem raczej , że chyba opóźniał GIO i STR a jak Stroll ubił miękkie nowe opony to nie dał już rady łyknąć Rusella. Tyle w tym zasługi tego ostatniego co i nic.
 10. Jacky X

  Kubica w F1

  Prawdę mówiąc to jak tak pomyślałem o występie Russela na Hungaroringu. Po Hokenheim reflektory zostały przekierowane na Kubicę i pomyślałem, że Russel dostał "dopalacza" aby odzyskać pozycję w zespole . Ale nawet jak dostał to w wyścigu go nie wykorzystał.
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  Głos wsparcia, jeszcze Polska nie zginęła: https://powrotroberta.pl/2019/08/jezdzi-autem-drugiego-sortu-co-w-williamsie-oznacza-samochod-trzeciej-klasy.html Jeden cud już się zdarzył. Może zdarzy się drugi.
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  Nie tak dawno w głosowaniu była awaria i ostatni Robert Kubica miał najwięcej głosów. NA Hungaroringu było około 40 tys, kibiców dla tego samego "ostatniego" w wyścigu Kubicy. Też awaria systemu ???
 13. Ciekawe jakie są kulisty startu tych przebierańców. W życiu nie słyszałem o podobnym "numerze".
 14. Jacky X

  Kubica w F1

  Zaczyna się jazda na Kubicę a to trochę ciekawe jest. Mówili, że nie pojedzie, że nie w deszczu , że nie w Monaco. A jakoś jeździ. Dziwne rzeczy się dzieją. Te same bolidy, nie te same. Pełny pakiet nie pełny. Kubica nie ma problemów z oponami, które Russel cudownie zrozumiał a pytany jak to zrobił, że zdeklasował Kubicę, patrzy (podobnież) w podłogę i mruczy o oponach. Jeśli Russel rzeczywiście jest szybszy od Kubicy to nie ma miejsca dla Roberta w F1. Ale jeśli Russel jest forowany a hejt się wylewa na Roberta to też szkoda Kubka na ten cyrk. Chciałbym tylko doczekać porównania uczciwego szybkości Kubicy i Russela. PS. A jak Kubicy nie będzie w F1 to może Hungaroring nie będzie już przeładowany.
 15. Jacky X

  Kubica w F1

  Polecam 10:21 Zaczyna się , wstaję ,klaszczę, skanduję nazwisko Kubicy , żona walki mnie łokciem w bok i mówi , przestań , wokół nas siedzą tacy co nie kibicują Kubicy. Pomogło . Drę się Kubica i klaszczę , aż bolą ręce i gardło , do końca. Była jazda. Było pięknie. Nikt tak nie miał w tym roku na Hungaroringu jak Kubica
×
×
 • Create New...