Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  4029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jacky X last won the day on October 12 2014

Jacky X had the most liked content!

Community Reputation

81 Wspaniały

About Jacky X

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  BMW 535 V8 RWD Manual

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jak Kubica był ostatni w F1 i pierwszy ELMS to jest wolny czy szybki ??? PS. Szkoda tylko ,że wystawiają w LeMans LMP2 a nie Hypercara. Zawsze to miło śledzić walkę o bezkompromisowe pierwsze miejsce. PS2. I szkoda ,że jeszcze w LeMans nie ma kategorii elektryków. Tam się dzieje tyle ciekawych rzeczy(Porsche Taycan,Tesla S,NIO,Polestar.VW ID) , że powinna być ta klasa w LeMans,nawet jakby 100X musieli ładować czy wymieniać baterię.
 2. Deletraz ładny ten manewr wyprzedzania zrobił.
 3. @Nikon, a kto się zbroi na LeMans ? Były Peugoty, Audi, Toyoty a teraz kto jest mocny w LMP1 ? Czy jakies Hypercary teraz są ?
 4. Mam zasadnicze pytanie . Jak była konkurencja w tym wyścigu ? WRT w swojej klasie miała mocną konkurencję i to pierwsze miejsce było trudne czy jechali ze słabą konkurencją ?
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  Dobór serii u Kubicy wygląda tak jakby bardzo chciał jeździć a żona zabroniła mu wsiadać do wurca.
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  W zeszłym roku plan była taki, że 2020r Kubica przeczeka a w 2021 wskoczy na fotel co się nie udało. Teraz już raczej żadnych realnych perspektyw nie ma. Orlen płaci Alfie z tego co pamiętam 20mln E z czego Kubica pewni otrzymuje 1mln E. Gdzie tu logika ? Plan się rypnął. Chyba każde dziecko zdaje sobie sprawę z tego, że ekwiwalent reklamowy Orlenu z racji obecności w F1 rzędu 400mln czegokolwiek oprócz biedronek to bujda na resorach.
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  Co Kubica ma z tego ,że jest kolejny sezon rezerwowym w Alfie ?
 8. Nowe informacje o Evoltis. Elektryczne Subaru zostanie pokazane w pierwszej połowie dekady. Brat/siostra Toyoty na e-TNGA • SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – www.elektrowoz.pl
 9. Jacky X

  Kubica w F1

  Ten wyścig oprócz tego,że był ciekawy dosyć pokazał dwie rzeczy. 1) Russel to świetny kierowca 2) Cała ta seria , ta F1 to kupa i tyle. Po co w tym układzie mistrzostwa kierowców skoro to są mistrzostwa konstruktorów ???
 10. Jacky X

  Kubica w F1

  I wyszło na moje i nikomu nic się nie stało.
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  Same cnotki na forum. Co to jest?kółko różańcowe ? Kto życzy Ruselowi wypadku ,gdzie to napisane ? Rusel nie raz nie wytrzymał a teraz się będzie puszył bo dostanie bezkonkurencyjny bolid. Więc js obstawiam na niewytrzymałe presji i tyle w temacie.Wolno mi ?
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  Russel w niebie . Trzymam kciuki ,żeby zawalił w bandę. A swoją drogą niewielu kierowców F1 miało COVID .
 13. „Kiedy zobaczyłem Nico Mullera przede mną i czułem, że się do niego zbliżam, miałem ogromną chęć na więcej. Bardzo chciałbym atakować, miałem przecież świeższe opony i myślę, że również do niego bym dojechał. Ale wiedziałem jednocześnie, że wówczas bardzo obciążyłbym opony, być może za bardzo. To była decyzja pół na pół. Nie chciałem stracić trzeciego miejsca więc zdecydowałem się upewnić się, że będę miał podium. Cieszę się z tej decyzji, nawet jeżeli nie była łatwa, ale nie chciałem tracić miejsca na podium” – dodaje Polak. Nigdy nie zrozumiem, co auto miał na myśli konstruując o
 14. Gdzieś to było opisane. Coś kojarzę. Chyba z szefem Renault Kubica się założył ,że będzie szósty czy coś takiego. Wiem,że ten zakład wygrał i ..... i ten GTR honorowo do Niego trafił. Ale szczegółów zakładu to sobie teraz nie przypomnę. Chyba w tamtym wyścigu Robert 6-sty nie był. Był chyba gdzieś z tyłu tylko na nowych oponach robił "straszną" robotę.
 15. Po ostatnim wyścigu naszły mnie takie przemyślenia : A CO BY BYŁO GDYBY ? Seria DTM jako jedna z nielicznych daje możliwości triumfu wielu kierowcom ze stawki i jest atrakcyjna a mimo to może z końcem roku zniknąć. A co by było gdyby ? 1) REKLAMA a pieniądze W roku 2020 Orlen jako sponsor tytularny Alfa Romeo przeznacza około 10 mln.E i na starty Kubicy w DTM zgaduje około 1 mln E. Mimo to Kubica nie może liczyć na bycie podstawowym kierowcą Alfa Romeo. A co by było gdyby ORLEN przeznaczył porównywalne środki aby w roku 2021 był sponsorem tytularnym ….całej serii
×
×
 • Create New...