Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Content Count

  3764
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jacky X

 1. Jacky X

  Kubica w F1

  W sumie dobrze. Więcej bym nie wytrzymał. Kubica do Formuły E - ścigać się a nie ciągnąć.
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  Właśnie miałem to napisać. Nudy jak flaki z olejem. Dodam tylko , że po neutralizacji Russelnie był w stanie zaatakować Giovinazziego a Kubica Russela. Za dwa tygodnie Monaco.Szkoda, że tak rzadko pada deszcz.
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  Robert mówił, że jego monokok sprawia ,że nie może jeździć nawet tak jak Russel. PS. W międzyczasie Kubca nie zbudował przewagi nad Russelem w wyścigu i ten w konsekwencji go wyprzedzić koło 10 okrążenia
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  To chyba nie jest kwestia ograniczeń ręki. To może mogło by mieć miejsca na ciasnych torach z ekstremalnymi zakrętami ale np. w Barcelonie powinno zniknąć całkowicie. Kubica pokazywał, że potrafi szybko jeździć i ograniczenia nie grają roli. Żeby to nie były ograniczenia d...y czy feelingu . Może te bolidy nie odpowiadają Kubicy po prostu ? Natomiast historia z "chassis" kładzie się cieniem na powrocie jeśli to jest tak jak to teraz wygląda.
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  Skąd te męki Kubicy ? Zwykle na testach lub w zawodach Kubica potrafił błysnąć, szybko pojechać, trafić z ustawieniami. Teraz Russel obalił mit chassis- to pójdzie w świat. Miało być 8% czegoś tam a wyszło co innego. I w wyścigach raz za razem Russel ma po prostu mniej dziwnych przygód i regularnie jest przed Robertem. Co się stało , że skrzydła Kubicy zostały podcięte ? Russel go zdominował, jakimi taczkami by nie jeździli. Czy mamy wierzyć , że Russel ma tajemnicze poprawki a Robert z jakiegoś powodu ich nie dostał ?!?
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  To oni mają po jednej sztuce tych poprawek ?
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  Jest jeszcze coś. Zobacz ile Russel traci do pięciu poprzedzających go kierowców. To progres!
 8. Jacky X

  Kubica w F1

  Russel dużo szybciej niż Kubica . Nieciekawie to wygląda.
 9. Jacky X

  Kubica w F1

  https://sport.onet.pl/formula-1/kanadyjskie-media-robert-kubica-moze-nagle-opuscic-williamsa/y72b0br
 10. Jacky X

  Kubica w F1

  Russel ma nadwozie Kubicy Nr1.To na którym Robert startował w 4 wyścigach a Kubica ma nadwozie nr3 czyli to nowo wykonane. W pierwszym treningu mieli .......taki sam czas , różnica tylko 0,1s. Więc to nie wina chassis.
 11. Jacky X

  Kubica w F1

  W treningu Wiliams ma 6-7 konkurentów w 1 sekundzie i w zanadrzu supersofty. Może jakaś jaskółeczka się pokaże w Barcelonie ?
 12. Jacky X

  Kubica w F1

  Ja to gościa(Borowczyka) nietrawię. Ma taki głos i takie wycieczki myślowe , że wolę słuchać odgłos silnika przez dwie godziny.
 13. Jacky X

  Kubica w F1

  To rzeczywiście takie drogie, że zespoły nie mogą takich nadwozi mieć ile chcą ??? No nie 100. Ale myślałem ,że zespół F1 jak ma wątpliwości co do monokoku to bez problemu go wymienia. A jednak nie.
 14. Jacky X

  Kubica w F1

  Piszą,żę Wiliams odpuszcza kolejny sezon. Niech Kubica pokaże , że jest sprawny i zabiera się do innego zespołu albo do Formuły E na 2020.
 15. Jacky X

  Kubica w F1

  Mnie się wydaje , że FE jest trochę za mało reklamowana. Ale jak przyciągną potęgi IT i marketingowo będą parli do przodu to mogą pogrążyć F1 od lat strzelającą sobie w kolana.
 16. Jacky X

  Kubica w F1

  No z 11 i 1 to niezłe jaja. Ale cóż może się to zdarza. Ale mode 5, start z Race to wygląda jakby Robert miał nie dogonić Russela.
 17. Jacky X

  Kubica w F1

  Konkretnie to to, że lecisz 200-300 km/h bolidem ,który jest nieprzewidywalny. Raz Kubica wywalił w ścianę , że aż mi telewizorem zatrzęsło a drugi raz leciał na bandę , mniej spektakularnych akcji nie wspomnę. To nie są szachy, tu można sobie krzywdę zrobić.
 18. Jacky X

  Kubica w F1

  Fakt powszechnie znany P.Head w Wiliamsie zaprojektował tak słabe elementy układu kierowniczego, że ten po złamaniu doprowadził do śmiertelnego wypadku A.Senny. Polak mądry po szkodzie. Ale Anglik niekonieczne. To co prezentują sobą te bolidy jest NIEBEZPIECZNE. https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/813909/f1-patrick-head-winnym-smierci-ayrtona-senny-rysa-na-wizerunku-brytyjczyka
 19. Jacky X

  Kubica w F1

  To nie jest tak ,że w zeszłym roku Wiliams był kiepski i zbudował nowy jeszcze gorszy bolid. Ta zabawa bywa śmiertelnie niebezpieczna. To Wiliams zabił Sennę. I teraz chłopaki jeżdżą dużo ryzykując. To nie jest zabawne!
 20. Jacky X

  Kubica w F1

  Do tego doszło ,że ja zamiast oglądać wyścig postanowiłem iść na ryby ale deszczyk mnie zniechęcił. A tu mocna akcja z pierwszego zakrętu.
 21. Jacky X

  Kubica w F1

  Póki co Robert w Wiliamsie przeżywa straszne męki. Dużo większe niż rok temu na przykład. Mam z tym problem osobisty.
 22. Jacky X

  Kubica w F1

  Może w przyszłym roku Kubica odnajdzie się w formule E? W F1 sensu to nie ma, żeby nie powiedzieć z Kubicą czy bez F1 nie ma sensu ze względu na różnice techniczne między zespołami uniemożliwiające rywalizacje.
 23. Jacky X

  Kubica w F1

  W rajdach miał wypadki, psuły mu się auta, walczył z przeciwnościami losu, miał pod górę i w ogóle. I dostarczył nam WIELE RADOŚCI !!! W powrocie do F1 tego póki co nie ma
 24. Jacky X

  Kubica w F1

  Liczyłem na to , że nawet w taczce co nie raz bywało "Kubica" błyśnie talentem. Czekam czekam i nic takiego nie ma. W Baku ani Robert ani Russel nie znali toru. Ale to Russel był szybszy. Na ile to wina bolidu, kto to wie ? Bolid Russela odbudowany, bolid Kubicy odbudowany. Jeśli Russelbędzie szybszy, a potem szybszy w Barcelonie i Monaco to wyłania się nieoptymstyczny obraz sytuacji. Choć pewnie prace przy bolidzie i nowa kierownica coś powinny zmieniać .
 25. Jacky X

  Kubica w F1

  No chyba jednak nie: Siła uderzenia była dość mocna, a wskaźniki zanotowały przeciążenie na poziomie 21G. Do momentu uderzenia w bandę, Kubica poprawiał swój czas, ale był wolniejszy od George Russella.
×
×
 • Create New...