Jump to content

Jacky X

Użytkownik
 • Posts

  4040
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Jacky X

 1. Jacky X

  Kubica w F1

  Kubica szybki na treningach? Ktoś śledzi poczynania naszego Orła?
 2. Jacky X

  Kubica w F1

  Jeśli na szybkich torach silniki Ferrari są mniej konkurencyjne to życzyłbym sobie aby na Monzy Robert był bliżej Saiza i Leclerca.
 3. Jacky X

  Kubica w F1

  W czasach covidu mnóstwo doświadczyliśmy sytuacji dziwnych. Wykluczając fałszywie dodatni wynik Kimiego jeśli miał rzeczywiście w organizmie wirusa to się go nie pozbędzie w ciągu kilku dni na pewno.
 4. Jacky X

  Kubica w F1

  Mądrze pewnie pojechał i wczoraj i dziś. Nie wylądował ani w żwirze ani w bandzie. Ale słabe kwalifikacje przekreśliły dobre miejsce. Na starcie też nie udało się ugrać pozycji. Solidny, bezbłędny, trudny wyścig w trudnych okolicznościach. Bez treningu , rzadko siedząc w bolidzie. Ale też sensacji nie było. Ten bolid jak pokazał GIO na tym torze nie był zły. Na osłodę pozostają obrony i manewry wyprzedzeń. Zdaje się na Monzy też za bardzo nie da się wyprzedzać. Tyle tylko ,że tamten obiekt Kubica zna doskonale. Marzę o niemożliwym......... no może nie o P1 ale chociaż o bycie w punktach. Nie postawił bym na to złotówki ale marzenia dobra rzecz. To było by piękne pożegnanie bo Orlen chyba nie przebije oferty na 2022r. A może przebije??? Ale zaskakujący występ bardzo by w tym pomógł. Tyle że Alfa potrzebuje tyle mądrego Kubicy co szybkiego.
 5. Jacky X

  Kubica w F1

  Wyścig trochę nudnawy. GIO miał pecha i nie wykorzystał pozycji z kwalifikacji. Kubica niewiele osiągnął poza metą. Szkoda. Chociaż połknął Latifiego i dojechał przed Latifim i Russelem.
 6. Jacky X

  Kubica w F1

  Robert ma talent, ogromne doświadczenie i Wogóle. Ale mam wrażenie że Kubica z 2006r byłby wczoraj znacznie wyżej w kwalifikacjach. Robert stracił szybkość …Może bolidy ,może opony , a może wszystko razem. Kubica dalej może robić wspaniałe rzeczy w motosporcie ale pojedyncze szybkie kółko już mu nie wychodzi niestety.
 7. Jacky X

  Kubica w F1

  Z całą sympatią trochę słabo.GIO dużo lepiej. Ja wiem, że nie wjeżdżony i tor nowy ale mimo wszystko niespodzianki nie było. Szkoda jakby to był występ statystyczny tylko. GIO pokazuje ,że ten bolid na tym torze może być bardzo konkurencyjny.
 8. Czy tylko ja mam wrażenie że w tej edycji LeMans była stosunkowo mała konkurencja ? No i wygrać klasę w LeMans jest fajnie ale wygrać LeMans to wygrać generalkę. Tyle, że tam aż ….6 aut było w topowej specyfikacji. Słabo trochę.
 9. Szkoda że dziś nikt nic w LeMans nie chce udowodnić. Dużo w motoryzacji dzieje się w elektrykach. Wprawdzie brak ryku silnika ale szkoda ,że nie zrobili dla nich klasy. Być może tam była by zacięta rywalizacja bo tam pompowane są mega pieniądze aktualnie. W innym klasyku czyli Dakarze wystartuje bardzo ciekawe Audi hybryda szeregowa .
 10. To z którego miejsca ruszą ? P2 w klasie lmp2 a przed nimi 6 hypercarów ? Czyli są na siódmej pozycji i ruszą z drugiej linii? Sorki jeśli wszystko pomieszałem. Więc jak to jest z tą kolejnością statową ? A swoją drogą to uboga ta stawka hypercarów i szkoda że nie ma klasy elektryków i pojazdów na wodór.
 11. Czy jak Kubica był ostatni w F1 i pierwszy ELMS to jest wolny czy szybki ??? PS. Szkoda tylko ,że wystawiają w LeMans LMP2 a nie Hypercara. Zawsze to miło śledzić walkę o bezkompromisowe pierwsze miejsce. PS2. I szkoda ,że jeszcze w LeMans nie ma kategorii elektryków. Tam się dzieje tyle ciekawych rzeczy(Porsche Taycan,Tesla S,NIO,Polestar.VW ID) , że powinna być ta klasa w LeMans,nawet jakby 100X musieli ładować czy wymieniać baterię.
 12. Deletraz ładny ten manewr wyprzedzania zrobił.
 13. @Nikon, a kto się zbroi na LeMans ? Były Peugoty, Audi, Toyoty a teraz kto jest mocny w LMP1 ? Czy jakies Hypercary teraz są ?
 14. Mam zasadnicze pytanie . Jak była konkurencja w tym wyścigu ? WRT w swojej klasie miała mocną konkurencję i to pierwsze miejsce było trudne czy jechali ze słabą konkurencją ?
 15. Jacky X

  Kubica w F1

  Dobór serii u Kubicy wygląda tak jakby bardzo chciał jeździć a żona zabroniła mu wsiadać do wurca.
 16. Jacky X

  Kubica w F1

  W zeszłym roku plan była taki, że 2020r Kubica przeczeka a w 2021 wskoczy na fotel co się nie udało. Teraz już raczej żadnych realnych perspektyw nie ma. Orlen płaci Alfie z tego co pamiętam 20mln E z czego Kubica pewni otrzymuje 1mln E. Gdzie tu logika ? Plan się rypnął. Chyba każde dziecko zdaje sobie sprawę z tego, że ekwiwalent reklamowy Orlenu z racji obecności w F1 rzędu 400mln czegokolwiek oprócz biedronek to bujda na resorach.
 17. Jacky X

  Kubica w F1

  Co Kubica ma z tego ,że jest kolejny sezon rezerwowym w Alfie ?
 18. Nowe informacje o Evoltis. Elektryczne Subaru zostanie pokazane w pierwszej połowie dekady. Brat/siostra Toyoty na e-TNGA • SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – www.elektrowoz.pl
 19. Jacky X

  Kubica w F1

  Ten wyścig oprócz tego,że był ciekawy dosyć pokazał dwie rzeczy. 1) Russel to świetny kierowca 2) Cała ta seria , ta F1 to kupa i tyle. Po co w tym układzie mistrzostwa kierowców skoro to są mistrzostwa konstruktorów ???
 20. Jacky X

  Kubica w F1

  I wyszło na moje i nikomu nic się nie stało.
 21. Jacky X

  Kubica w F1

  Same cnotki na forum. Co to jest?kółko różańcowe ? Kto życzy Ruselowi wypadku ,gdzie to napisane ? Rusel nie raz nie wytrzymał a teraz się będzie puszył bo dostanie bezkonkurencyjny bolid. Więc js obstawiam na niewytrzymałe presji i tyle w temacie.Wolno mi ?
 22. Jacky X

  Kubica w F1

  Russel w niebie . Trzymam kciuki ,żeby zawalił w bandę. A swoją drogą niewielu kierowców F1 miało COVID .
 23. „Kiedy zobaczyłem Nico Mullera przede mną i czułem, że się do niego zbliżam, miałem ogromną chęć na więcej. Bardzo chciałbym atakować, miałem przecież świeższe opony i myślę, że również do niego bym dojechał. Ale wiedziałem jednocześnie, że wówczas bardzo obciążyłbym opony, być może za bardzo. To była decyzja pół na pół. Nie chciałem stracić trzeciego miejsca więc zdecydowałem się upewnić się, że będę miał podium. Cieszę się z tej decyzji, nawet jeżeli nie była łatwa, ale nie chciałem tracić miejsca na podium” – dodaje Polak. Nigdy nie zrozumiem, co auto miał na myśli konstruując opony które kierowcy każą jechać ..... wolniej i nie atakować.
 24. Gdzieś to było opisane. Coś kojarzę. Chyba z szefem Renault Kubica się założył ,że będzie szósty czy coś takiego. Wiem,że ten zakład wygrał i ..... i ten GTR honorowo do Niego trafił. Ale szczegółów zakładu to sobie teraz nie przypomnę. Chyba w tamtym wyścigu Robert 6-sty nie był. Był chyba gdzieś z tyłu tylko na nowych oponach robił "straszną" robotę.
×
×
 • Create New...