Jump to content

respect

Użytkownik
 • Content Count

  2244
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by respect

 1. Tu też jest mega. Zawsze wśród dyskutantów o Robercie posługuję się tym filmem . Robert po kilku miesiącach treningów ciął by się dzisiaj z czołówką.
 2. Z allegro nie chcę bo może być groźne dla silnika. Dlatego tu pytam.
 3. nie było ruszane przez lata ,a uszczelka dotyczy oleju , gdyby padła kapałby olej.
 4. Zdjęcia na żywo nie mam ,zdejmowałem płytę , a przy dokładnych oględzinach z latarką widać tylko kroplę w miejscu czarnego napisu - wg obrazka.-na tym obrazku wymiennik jest "do góry nogami". Kapie (niewiele) w fazie rozgrzewania, na ciepło i zimno nie kapie. Osłona rozrządu sucha . Dzięki za zainteresowanie, pozdr.
 5. Kapie mi płyn delikatnie z wymiennika ciepła (olej /woda) -tego powyżej filtra oleju. Wężyki suche ,wygląda na aucie ładnie, bez korozji. Czy jakieś przypadki rozszczelnienia tego widzieliście ? Na zimno nie kapie, po rozgrzaniu też nie. Tylko w czasie nagrzewania - gdy silnik lekko ciepły. (MOże macie namiary na pewną używkę). pozdr.
 6. @koziolek,fajne , z którego roku masz forka i czy ma znaczenie zapis: NIE WSPÓŁPRACUJE Z PROTOKOŁEM J1850 PWM oraz J1850 VPW Wiesz może czy z forkiem 2003 będzie działało?
 7. Kris dzwoni ,ale dla mnie toyota jest rewelacją. Tak weszła do wrc jak Robert. Na tym poziomie to jest coś.
 8. Przelany pewnie jest celowo ale ylko diagnostyka, szczególnie jak pomodzony.
 9. Daje większe spięcie osi przedniej i tylnej,czyli łatwiej wyjedziesz z błota i łatwiej na śliskim bokami jeżdzić. Może przeszkadzać na bardzo śliskim, gdy bokami nie chcesz latać
 10. Masz rację .Mój wpis dotyczy każdego auta i tą zasadę stosuję też do mojej astry GSI .:)
 11. Gdy prowadzisz auto to "wyglądu" nie widzisz. - Widzą inni.
 12. Może jeszcze turbo puszczać.
 13. Na razie dokładnie sprawdzaj na zimno stan płynu w przelewowym-koło aku.Jeśli ubywa mogą to być nieszczelności układu. Potem zaryzykuj i zmień na nowe/pewne korki zbiorniczka i chłodnicy ( zobacz na stan powierzchni ,do których przylegają).Potem będziesz myslał o upg.
 14. W takich odstępach to bardzo dziwne. A jak często w czasie jazdy?
 15. https://blow-off.pl/akcesoria/mbc-kontroler-doladowania-manual-boost-controler-properfekt Jeśli nagle depniesz przy niższych obrotach to takie chwalone w opisie uderzenie boosta może być bardzo krótkie.
 16. To prawda. Usztywnienia chronią budę przed rozłażeniem się i korozją, ale w razie stłuczki przeniosą siły na inne elementy i zamiast naprawy jednej strony można mieć dwie .
 17. Gdzie był remont i jaki zakres? na razie mierz dokładnie w jednym miejscu postojowym konewką "nie do góry nogami". Potem na pomiar ciśnienia sprężania.
 18. A jeśli naprawiamy szkodę z AC to deklaracja właściciela co do rodzaju umowy jest obowiązująca ? Są opcje "na warsztat"(bezgotówkowe) i na "wycenę" (dostajemy pieniądze) - możliwe ,że tu i tu wchodzi wybór naprawy na zamiennikach lub oryginałach. Jesli wybrałem opcję "na warsztat i naprawa na oryginałach ) to mogę przy starszym aucie łatwo wpaść w szkodę całkowitą. 1.Czy po zdarzeniu nie mam wyboru i rozliczenie odbędzie się wg warunków przy zawieraniu umowy? 2.Czy mam prawo wyboru warsztatu? (bo likwidator licząc po cenach ASO łatwo dojdzie do szkody całkowitej) pozdr.
 19. Jeżeli tak to ociera ręczny. ale to czy wszystko się cofa lepiej sprawdzić bez zdejmowania tarczy.
 20. Nie to. Miałem na myśli jakąś część samochodu
 21. NIe wiem jak chcesz wykonać dystans 5mm z jednolitym pierścieniem na seryjny otwór w feldze .- może jakiś rysunek .
 22. respect

  Kubica w F1

  Wystarczy : 4 razy był szybszy Wyszło tak, że Robert jako jeden z największych talentów dostaje słabe opinie, bo lud gada, że Kubica nie jedzie , a reklamy robi się dla ludu ,który wierzy w gadki tego kto częściej gada i umie się w mediach znależć.
 23. Pewnie coś małego wpadło między szczękę a beben.
 24. Tak , ale działa na ściskanie i tu ma duże możliwości. Coś się nie rozumiemy, bo ja gadam o grubości całego dystansu.
×
×
 • Create New...