Jump to content

respect

Użytkownik
 • Content Count

  2325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by respect

 1. respect

  Kubica w DTM

  turdzi- u mnie to nie działa - komunikat,że w moim kraju film nie jest udostępniony. Może jest na jakimś innym kanale.
 2. A możesz dać foto obudowy pompy od swojego wrx i od suzuki? -bo rózne pompy były w różnych subaru. pozdr
 3. Silnik brzmi niepokojąco , ale najpierw powinno się zdjąć osłony i sprawdzić przy pracy napinacz oraz dokręcenie świec. Były różne ciekawostki
 4. Ja nie neguję tego serwisu, ale jeszcze odpowiedz Może było to przy Tobie?
 5. A wiesz, czy cokolwiek sprawdzali ,czy tylko słuchali? I to jakiś dobry fachman stwierdził?
 6. respect

  Check engine

  Zbyt zdecydowanie napisałem, -dawno próbowałem, ale chyba się łączył tylko pokazywał parę parametrów i błędnie (np temp. silnika).
 7. respect

  Check engine

  No widzisz- mam identyczny i u mnie w forku nie działa. Może dlatego,że sterownik na ecutecuku U Carfita. A u Ciebie w jakich subaru działa?
 8. respect

  Check engine

  To daj znać potem ,czy działa. pozdr
 9. respect

  Check engine

  A ile to warta? Albo możesz dać jakiś link do tego?
 10. Podaj dokładnie gdzie i co kupiłeś. Jak się cofniesz kilka stron to tam Premo mi coś tłumaczył ale nie wyszło mi wgranie tras. Może jak Ty zrobisz to daj znać. Potwierdzam, że rbr to b. dobra symulacja -nie ma porównania z colinami. Wyjadacze różnych gier też tak twierdzą, ale nie znam żadnego osobiście ,żeby mi pomógł wgrać trasy do rbr. pozdr. A może ktoś jeszcze wytłumaczy.
 11. Przyczyną jest za duży kąt pochylenia koła(na plus) ,albo kąt pochylenia sw. zwrotnicy. (ten nieregulowany) .Czy na pewno masz śruby mimośrodowe? MOże ktoś kiedyś je przygarnął. Jeśli to robił jakiś gość i wydrukował to niech potwierdzi ,że te śruby są. Po drugie może ktoś wymieniał wahacze na inne- z innego modelu, (w imprezach takie różnice były).i masz za krótkie. Teoretycznie amory mogą być też zmienione i otwory w nich nieprawidłowe - ale o tym nie słyszałem. Dla jasności tej śruby się nie wysuwa , tylko obraca i w kółko mają się pojawiać wartości kąta od małej do dużej.
 12. dla jednego absurdalne , dla mnie nie -to nie jest nic konkretnego. Na rondach i ostrych zakrętach auta jeżdżą mały procent czasu. I wtedy prędkość jest sporo mniejsza niż w trasie /autostradzie- a prędkość jest kluczowa. Na autostradzie przy 140 km/h różnica jaką przenosi wiskoza między osiami to ok. 14 obr/min. Gdy auto jedzie kilka godzin, to można zgadywać ile wisko wytrzyma , ale na pewno krócej niż bez tej różnicy . pozdr.
 13. Dlatego subaru zaleca rotację kół co ok. 10000 km. Mylisz się. 1 mniej bieżnika to zmiana o ok. 0,300%. Robisz gdzieś grube błędy. /przyjmujemy średnicę koła przeciętnie ok.650 mm/
 14. NIestety -ale nie. Może nie wiesz jak zbudowany jest stały napęd subaru z wiskozą . A tu o stały napęd chodzi i w nich ma to duże znaczenie . Przy tym co piszesz czyli 5 mm róznicy -(nie wiadomo co to za różnica ) zarżniesz napęd ,(konkretnie sprzęgło wiskotyczne)szybko i powodujesz przyśpieszone zużycie reszty mechanizmów napędu. Subaru dopuszcza chyba ok. 1 mm róznicy wysokości bieżnika. Z punktu widzenia działania napędu to nie wystarcza.
 15. Czy jest szansa ,że przez ten kanał da się dobrze potraktować parownik jakimś środkiem?
 16. Wiem,ale ozarek pisze , że wprost na parownik, myślałem o demontażu np. wentylatora.
 17. A jak dojść do parownika w forku SG ,żeby to zrobić ?
 18. Będzie w sensie - będzie pasował , tylko chyba nie zawiera tego oleju tłumiącego .
 19. respect

  Filmy

  To Novikov był. Nie zapomniał -tylko sprzęt już nie ten.
 20. Jeśli sie nie mylę to tam raczej chodzi o to ,że jest tłumienie olejowe (lub inny środek ta siedzi) i dlatego cena.
 21. Dzięki , w wolnym czasie spróbuję, albo dam koledze lepszemu ode mnie w kompach albo będe Ciebie pytał
 22. NIe przejmuj się - na pewno jest wiele rzeczy , które Ty rozumiesz ,a ja nie. Chodziło mi o to ,że gdy jedziesz po nierównościach, to koło i wahacz chodzi w górę i w dół, dlatego powinny być lekkie. A wytrzymały i solidny wahacz będzie cięzki. Trzeba wybrać złoty środek i to jest właśnie trudne.
 23. Oczywiście . A trudne dlatego,że ciężko optymalnie dobrać wymiary ,żeby masa była jakaś przytomna.( a nie trudne warsztatowo) Bo jak przewymiarujesz mocno to dla mnie troche do kitu, bo wahacz nie tylko musisz rozpędzić razem z autem, ale on chodzi też góra dół , tracisz na to energię i zaburzasz pracę zawiasu (jego charakterystykę).
 24. Na razie niewiedzą to Ty się popisałeś wyżej w tym temacie, a to czy ja wiem ,czy nie - to nie wiesz. -i pisz sobie dalej o bambusach itp , a bo w tym jesteś dobry.
×
×
 • Create New...