Jump to content

respect

Użytkownik
 • Posts

  2501
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by respect

 1. Czy ktoś wie , jak i gdzie były wpięte termometry co Adash pokazał?
 2. Miko od początku zdradzał talent, ale 2 lata temu niewielu przypuszczało ,że taki poziom będzie. No jest taki pan jeden- Rogalski się nazywa.
 3. Ja też znam. Ferster - mogę podać Ci namiar, bo Carfitowi przez skromność nie wypada
 4. Ja wymieniam co jakieś 12 tys km , ale bez zapowietrzania. Jeśli dawno nie wymieniałeś to wymień.Wiem ,że może potrwać bąbelkowanie. Pokręć kilka razy kierą i potrzymaj chwilkę w skrajnych położeniach, po paru dniach jak nie przejdzie- to może gdzieś wciąga wiatr do środka.
 5. Spróbuj w uszczelkę wepchać wężyk z miękkiego tworzywa lub pasek piankowy np. z uszczelki do okien. Średnica ok 5mm. (dł. chyba 1 m wystarczy)
 6. Dziękuję bardzo, ale chodzi o osłonkę żarówki, bo to wygląda na zmatowienie od środka i płukanie raczej nie pomoże.
 7. Koledzy, mam lekko, centralnie "przydymiony " , klosz prawej lampy forka sg-przedlift, 2003. Chciałem tam pogrzebać .Jak mocowana jest osłonka na żarówkę -ta co trzyma się odbłyśnika .Da się to zdemontować i potem założyć? może ktoś ma lampę na wierzchu?
 8. To w takim razie czy po odpaleniu te hałasy się zmieniają? możesz też odpiąć wtyczkę od przepustnicy na próbę.
 9. To nie jest wyznacznikiem ,że jest ok. To haratanie jest nieciekawe, a sprawdzenie rozrządu dla pewności wizualnie - łatwe.
 10. Jeśli wszystkie biegi to sprzęgło, peknięta łapa sprzęgła , albo pompa lub wysprzęglik - chyba masz hydraulikę
 11. Oczywiście, jeśli pompa i ewentualne korektory te same, to tak jest.
 12. respect

  Tylny dyfer

  Już chyba wyjaśniłeś, ale samemu ,jeżeli nie wyczujesz w jeździe, to tylko na podnośniku i napędzanym aucie coś posłuchasz. Może stetoskop się przyda.
 13. Nie odpalaj go więcej. Zdejmij osłony rozrządu i zobacz na napinacz i rolki. Mogą być inne rzeczy , ale to zobacz, bo ważne i łatwe.
 14. respect

  Tylny dyfer

  Z góry pogadaj o cenie , bo jeśli będzie rozkręcany to regulacja musi być dobrze zrobiona i tu jest największa robota.
 15. Pod warunkiem,że ten drugi ma wyższy stopień filtracji - ale opory przepływu wzrosną. Jeśli chcesz.to dla sprawdzenia możesz na próbę dać taki papierowy filterek (może są do kupienia)i przejechać się trochę -(bo masz silnik NA), potem zobaczyć ,co wyłapie. Ale FHI nie dało to się nie przejmuj.
 16. respect

  Tylny dyfer

  Zapytaj ,czy osłuchał stetoskopem na podnośniku. Jeśli tak to diagnoza powinna być łatwa. Często za parę stów można dostać używany dyfer, ale najlepiej z forum- spróbuj ogłosić się w dziale kupna.
 17. Daję plusa- bo jak sztukować półkę tłoka albo czym zalepić UPG to każdy wie - a tu jest prawdziwa wiedza.
 18. Coocerowi należy się czerwona strzałka- przez pomyłke dałem zieloną. Jak się remontuje silniki w subaru to każdy user wie. Lepiej publikować jak wymienić wycieraczki, albo dywaniki
 19. Mam jakąś piankę do odkażania klimy. Czy nic nie ucierpi ,jeśli długą rurką wstrzyknę przez odpływ skroplin i do kratek nawiewu? (może wcale nie dotrze to na parownik?) pozdr.
 20. Nic się nie dzieje- dobrze mieć namiary. Przy okazji zapytaj i tyle. pozdrawiam i dziękuję
 21. Dla mnie najwiekszy dramat to pech S. Zasady i jeszcze w ten sposób. Szpica wrc będzie się tasować jeszcze nie raz. Chociaż w tym wieku to to wyczyn jakich mało.
 22. jesli chodzi o książki o rajdach S. Zasady to mam stare wydania "szybkość bezpieczna" " Samochody mkną przez kontynenty' , "Samochód ,rajd, przygoda" i nowszą "Moje rajdy"
×
×
 • Create New...