Jump to content

respect

Użytkownik
 • Posts

  2478
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

respect last won the day on February 22 2015

respect had the most liked content!

Profile Information

 • Skąd
  KR
 • Auto
  GT'00,XT'03

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

respect's Achievements

..:: Jego Forumowatość ::..

..:: Jego Forumowatość ::.. (7/13)

187

Reputation

 1. respect

  Tylny dyfer

  Z góry pogadaj o cenie , bo jeśli będzie rozkręcany to regulacja musi być dobrze zrobiona i tu jest największa robota.
 2. Pod warunkiem,że ten drugi ma wyższy stopień filtracji - ale opory przepływu wzrosną. Jeśli chcesz.to dla sprawdzenia możesz na próbę dać taki papierowy filterek (może są do kupienia)i przejechać się trochę -(bo masz silnik NA), potem zobaczyć ,co wyłapie. Ale FHI nie dało to się nie przejmuj.
 3. respect

  Tylny dyfer

  Zapytaj ,czy osłuchał stetoskopem na podnośniku. Jeśli tak to diagnoza powinna być łatwa. Często za parę stów można dostać używany dyfer, ale najlepiej z forum- spróbuj ogłosić się w dziale kupna.
 4. Daję plusa- bo jak sztukować półkę tłoka albo czym zalepić UPG to każdy wie - a tu jest prawdziwa wiedza.
 5. Coocerowi należy się czerwona strzałka- przez pomyłke dałem zieloną. Jak się remontuje silniki w subaru to każdy user wie. Lepiej publikować jak wymienić wycieraczki, albo dywaniki
 6. Mam jakąś piankę do odkażania klimy. Czy nic nie ucierpi ,jeśli długą rurką wstrzyknę przez odpływ skroplin i do kratek nawiewu? (może wcale nie dotrze to na parownik?) pozdr.
 7. Nic się nie dzieje- dobrze mieć namiary. Przy okazji zapytaj i tyle. pozdrawiam i dziękuję
 8. Dla mnie najwiekszy dramat to pech S. Zasady i jeszcze w ten sposób. Szpica wrc będzie się tasować jeszcze nie raz. Chociaż w tym wieku to to wyczyn jakich mało.
 9. jesli chodzi o książki o rajdach S. Zasady to mam stare wydania "szybkość bezpieczna" " Samochody mkną przez kontynenty' , "Samochód ,rajd, przygoda" i nowszą "Moje rajdy"
 10. Chodzi o regenerującego Jesli tak to faktycznie pewnie pompa.
 11. Wymontował ją i sprawdził? Bo wycie to nieraz sprawa oringu. Możesz dać na PW namiary na wszelki wypadek ? ( może to jedna z firm na zachodzie Krakowa). pozdr.
 12. @TichyA próbowałeś wymienić oring przewodu przy pompie? Może skończysz na 50 groszach ,jeśli dobierzesz taki od hydrauliki.
 13. @ewemarkamspróbuj zacząć od tego co możesz szybko zrobić. Jak masz korek to zmień, zewrzyj wentylatory,jak masz warunki to wyjmij termostat.
×
×
 • Create New...