Jump to content

respect

Użytkownik
 • Content Count

  2251
 • Joined

 • Last visited

About respect

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Skąd
  KR
 • Auto
  GT'00,XT'03

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Matiz -kompletnie nie o to chodzi . Wyjaśnił już mirasek.(można to zrobić całkiem dokładnie na zwykłym lewarku).
 2. A w tym katalogu przełozenia chyba nie znajdziesz.
 3. @togusnie ma co rozkręcać dyfra, napisałem Ci w ogólnym, jak to zrobić w parę minut.
 4. Jeśli serwis się zna to ok. Ale musi pasować nie tylko "fizycznie", ale przełożenia całkowite skrzyni i dyfra (dokładnie przekładni głównej) mają być takie same . Gdy są niezgodne, też będzie działać , krócej:). Do sprawdzenia nie musisz spuszczać oleju , jeśli będziesz sprawdzał bez otwierania dyfra:). Poszukaj moje wpisy, kiedyś pisałem. Jak nie znajdziesz -daj znać. pozdr.
 5. Tak ,lejesz bez LS ,choć krzywdy byś nie zrobił.:)
 6. respect

  AWD w praktyce

  Tak Może tak być ale musi być b. ślisko. Nawet jeśli centralny dyfer jest otwarty, to przy dostatecznie silnej szperze tak będzie. Róznie w zależności od przyczepności i szpery. Może sa tam nieseryjne szpery.
 7. Skręć kierę nie do oporu tylko o tą samą wartość w lewo i prawo np. jeden obrót i wtedy sprawdź, Wygląda że wszystko ok. pozdr.
 8. Tu też jest mega. Zawsze wśród dyskutantów o Robercie posługuję się tym filmem . Robert po kilku miesiącach treningów ciął by się dzisiaj z czołówką.
 9. Z allegro nie chcę bo może być groźne dla silnika. Dlatego tu pytam.
 10. nie było ruszane przez lata ,a uszczelka dotyczy oleju , gdyby padła kapałby olej.
 11. Zdjęcia na żywo nie mam ,zdejmowałem płytę , a przy dokładnych oględzinach z latarką widać tylko kroplę w miejscu czarnego napisu - wg obrazka.-na tym obrazku wymiennik jest "do góry nogami". Kapie (niewiele) w fazie rozgrzewania, na ciepło i zimno nie kapie. Osłona rozrządu sucha . Dzięki za zainteresowanie, pozdr.
 12. Kapie mi płyn delikatnie z wymiennika ciepła (olej /woda) -tego powyżej filtra oleju. Wężyki suche ,wygląda na aucie ładnie, bez korozji. Czy jakieś przypadki rozszczelnienia tego widzieliście ? Na zimno nie kapie, po rozgrzaniu też nie. Tylko w czasie nagrzewania - gdy silnik lekko ciepły. (MOże macie namiary na pewną używkę). pozdr.
 13. @koziolek,fajne , z którego roku masz forka i czy ma znaczenie zapis: NIE WSPÓŁPRACUJE Z PROTOKOŁEM J1850 PWM oraz J1850 VPW Wiesz może czy z forkiem 2003 będzie działało?
 14. Kris dzwoni ,ale dla mnie toyota jest rewelacją. Tak weszła do wrc jak Robert. Na tym poziomie to jest coś.
×
×
 • Create New...