Skocz do zawartości

respect

Użytkownik
 • Zawartość

  2186
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O respect

Profile Information

 • Skąd
  KR
 • Auto
  GT'00,XT'03

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. respect

  Forester - SZYBKIE PYTANIE

  Na szybko dokręć tam inny przewód (przedłużkę ) i daj gdzie łatwiej , a potem zrobisz docelowo. Masa idzie teraz inna drogą ,ale lepiej ją tu mieć.
 2. respect

  alternator nie ładuje

  Próbowałeś pod obciążeniem, jak z miraskiem piszemy?
 3. respect

  S-AWD ... no nie dało rady ... dlaczego ?

  Ja też nie muszę ,bo nie mam esp. Ruszyłem forkiem 2003 pod górę ok 15 stopni "na jednym tylnym kole". Pozostałe na rolkach (przyczepność = 0.)
 4. respect

  Regeneracja/hamrowanie sprężyn - jakieś opinie?

  Wszyscy macie trochę racji , -fakt byli fachowcy potrafili zachować parametry obróbki, ale tu chodzi o to ,że niewiadomej twardości sprężyna nie musi dobrze pracować z amorem,dlatego lepiej dać zestaw dedykowany albo sprawdzony.
 5. Skrzynie MT miały chłodzenie tylko w niektórych wersjach -tylko producent wie dlaczego ( a może nie wie). Wiele innych skrzyń w imprezach- i nie tylko- nie miały tego , a konstrukcja jeśli chodzi o napęd -taka sama. Więc ja bym kupił taką jeśli auto używasz "normalnie" pozdr
 6. respect

  Stukanie po puszczeniu gazu

  Nie ma tu o gładzi.Nawet , gdyby z rozrosniętymi ziarnami zmiękczone opiłki aluminiowe dostały się między płaszcz tłoka i gładź to najpierw tu byłyby ślady tych opiłków .Podejrzana ocena sprawy.
 7. respect

  alternator nie ładuje

  Wystarczy ,że włączysz postojowe i wtedy sprawdź (pewnie masz 3 pinowy alternator...) Ten elektryk mówił jak sprawdzać?
 8. respect

  Janusz Kulig nie zyje

  to masz relikwie- bo nie licząc blachy mało zostało.
 9. respect

  Skąd subaru wie że zapłon mu wypada ?

  Czyli wtryski nie pracują. A czujnik wałka?
 10. respect

  Skąd subaru wie że zapłon mu wypada ?

  No wiesz, jest to stan nienormalny -nie wiem czy producent dopuszczał ten stan , bo gdy pompa nie pracuje to silnik też i pewnie nikt nie mieli rozrusznikiem b.długo , gdy silnik nie zapala z powodu niepracującej pompy.
 11. respect

  Janusz Kulig nie zyje

  Pamiętam,oglądałem pożar escorta -żal jak cholera,ale dobre czasy rajdów pozwoliły na następny egzemplarz. A na Megane Janusz walcząc z Pawłem P taki miał opis ,ze ciął niektóre zakręty pod Krakowem ,lecąc całym autem po trawie.
 12. respect

  Skąd subaru wie że zapłon mu wypada ?

  @Paulusnie wiesz czasem, czy w czasie krecenia rozrusznikiem: 1.po wyjęciu bezpiecznika opisanego jako instalacja wtryskowa nie pracuje tylko pompa ,czy pompa i wtryski? 2.po odpięciu czujnika wałka lub wału te elementy paliwowe pracują? chodzi o starsze subaru 2000-2004. Może ktoś jeszcze ?pozdr.
 13. respect

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  Guzik dają takie wpisy,ale jestem w rozterce ,- Seb już w żuciu napunktował ,więc trzymam za pudło Otta . Powrót Loeba tylko do Roba mozna porównać .
 14. respect

  Co zrobic, zatarty? legacy sedan benzyna

  Ale skąd wniosek ,że zatarty ? Czy tylko przypuszczenie po za małej ilości oleju?
 15. respect

  Co zrobic, zatarty? legacy sedan benzyna

  No ale w tej ilości ? To musiałby dymić jak szalony , albo nagle chlustać olejem ,albo nie sprawdzany poziom przez "100 tys. km" Jeśli wskaźnik był na ok. minimum to może płyn nagle stracił. To teraz jaki poziom płynu? Dolewałeś go?
×