Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, jeszcze niedawno chciało mi się śmiać z całej tej sytuacji.:rolleyes:

Ale pomału, zaczyna mnie to wszystko przerażać co dzieje się w Williamsie :facepalm:. Nie dość że mają bolidy jakie mają, to jeszcze masakrystyczny PECH :(.

 

A co do studzienki, to nie wiem czy kojarzycie, ale na Plejadach, chyba na odcinku czasówki na Autosanie (nie jestem pewien), Ktoś z szosowej tak przejechał po studzience, że wystrzeliła do góry :thumbup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablito79 napisał:

A co do studzienki, to nie wiem czy kojarzycie, ale na Plejadach, chyba na odcinku czasówki na Autosanie (nie jestem pewien), Ktoś z szosowej tak przejechał po studzience, że wystrzeliła do góry :thumbup:.

 

;)

 

 

 

 

też mi się przypomniało...

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ...

 

Taki Azerbejdżan ma 4 razy mniej ludności niż Polska, PKB o połowę niższe ...  turytów tam przyjeżdża 8 razy mniej niż u nas ...

 

A mają Tor Formuły 1 ?

 

Czyli my jesteśmy za .... czarnoskórymi mieszkańcami Afryki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Intakwrx napisał:

Jak to jest ...

 

Taki Azerbejdżan ma 4 razy mniej ludności niż Polska, PKB o połowę niższe ...  turytów tam przyjeżdża 8 razy mniej niż u nas ...

 

A mają Tor Formuły 1 ?

 

Czyli my jesteśmy za .... czarnoskórymi mieszkańcami Afryki ...

Gorzej nawet niż za czarnoskórymi mieszkańcami Afryki, jesteśmy gdzieś 10 metrów pod mułem bo https://pl.wikipedia.org/wiki/Ain-Diab_Circuit oraz https://pl.wikipedia.org/wiki/Kyalami_(tor_wyścigowy)

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny bolid, inny bolid. A w kilku miejscach twierdzą, że Russel zdominował Roberta. Nie bardzo wiem po czym tak sądzą ale jednak.

 

Zobaczymy jaką podłogę dostanie George i co to zmieni.

 

A swoją drogą fajnie , że Robert wrócił ale cała ta jazda jest bez sensu w porównaniu z rajdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jacky X napisał:

Inny bolid, inny bolid. A w kilku miejscach twierdzą, że Russel zdominował Roberta. Nie bardzo wiem po czym tak sądzą ale jednak.

 

Zobaczymy jaką podłogę dostanie George i co to zmieni.

 

A swoją drogą fajnie , że Robert wrócił ale cała ta jazda jest bez sensu w porównaniu z rajdami.

 

Nie chodzi o podłogę, tylko o podłogę i  przede wszystkim monokok. Dostanie nowy, wyprodukowany przed chwilą przed Williamsa i przywieziony świeżo do Baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary Gutowski, dziennikarz "Przeglądu Sportowego", poinformował, że Robert Kubica nie otrzyma nowych części do swojego bolidu, ponieważ były one potrzebne do odbudowy auta George'a Russella. - Ironia w Williamsie polega na tym, że to George miał wypadek, ale to Robert ma pecha. Traci zestaw nowych części, których tak bardzo potrzebował - napisał.

 

Ale bagno !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ipsx82 napisał:

Jedyna opcja dla Roberta to rozjebać to coś w czym jeździ w drobny mak. To wtedy dostanie całkowicie nowy bolid bez wad przedsezonowych .

Alb wszystko by poszło do Russella.:th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...