Beavis

Użytkownik
 • Zawartość

  1256
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Beavis

 • Ranga
  ..:: Kapitan Hak ::..
 • Urodziny 15.10.1977

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Forek XT MY09, STI MY06, MB V220

Ostatnio na profilu byli

539 wyświetleń profilu
 1. Poczekaj na "pełnometrażowy" film, rozprowadzany z magazynem Plejady po kilku miesiącach po Zlocie.
 2. @jawert, jeszcze brakuje "melduję że policzyłem... czuwaj!" W tym roku brak nazwisk. Ciężko się połapać po numerach...
 3. Zupełnie rozumiem z jakich pobudek wnioskujesz o to, ale ... Myślę, że trzeba bardziej zadbać o to, żeby nie przegiąć przysłowiowej i kolokwialnej "pały". Nie należy dopuścić do przesycenia, do braku kontroli i do tego żeby jakiś uczestnik poczuł się jedynie jakimś numerkiem, jednym z wielu. Choć i tak można przypuszczać, że już teraz to się może zdarzyć. Wiadomo, chciałoby się umożliwić każdemu chętnemu wzięcie udziału w Zlocie i @Dyrekcja stara się jak może, żeby tak było. A wady, niedociągnięcia? Zawsze będą. I to nie dlatego, że zaistnieją, ale dlatego, że człowiek to taka konstrukcja, że zawsze musi na coś ponarzekać Jak się zadba już dosłownie o wszystko, że nie ma sie do czego przyczepić, że mucha nie siada, to... i tak znajdzie się ktoś, dla kogo "zupa była za słona" W tym roku nie byłem, ale z relacji widzę, słyszę, jestem pewien, że było zarąbiście. Jak zwykle. I tak niech zostanie.
 4. No już dobrze, dobrze... Chciałem się tylko rozejrzeć, bo nadal nie wiem czy haratać białego
 5. Gdyby ktoś widział ogłoszenie jakiejś rajdówki, zwłaszcza GC, to poproszę. Znacie jakąś polską stronę, gdzie handlują rajdówkami?
 6. Ykhm... Aby pochwalić Keratronik, melduję wszem, że wczoraj i dzisiaj, ujeżdżając Forka na trasie terenowej, moja żona odebrała dwa telefony przez ISR z pytaniem "Czy wszystko jest w porządku?" Nie wiem ile dokładnie kół miała wtedy w powietrzu.
 7. Ma ktoś wyniki na szosowej i terenowej po pierwszym dniu? Zapodajcie.
 8. @Durbos, dodaj ERC3 i już wszyscy będą mieli. Rozumiem, że demokratycznie sugestia została przyjęta.
 9. ERC: 1. Al-Attiyah 2. Gryazin 3. Kajto 4. Magalhaes 5. Tsouloftas 6. Bostanci 7. Timotheou 8. Demosthenous 9. Tlustak 10. Remennik ERC2: 1. Demosthenous 2. Remennik 3. Melegari ERC3: 1. Ozdemir 2. Banaz 3. Muradian Z tym, że nadal wnioskuję o nie uwzględnianie ERC2 w tej rundzie. Na rzecz ERC3.
 10. Będziemy śledzić, to wkleimy, nie?
 11. Tylko wstańcie na rejestrację...
 12. Mam propozycję, może na Cypr nie obstawiajmy ERC2, a zamiast tego np. ośkę ERC3? TOP3 oczywiście.
 13. Podalibyście jakieś pierwsze wyniki na poszczególnych trasach... Ktoś już pewnie odpadł w kwalifikacjach, nie?
 14. No ale te purchle, to konieczność muszą być!
 15. Ale nic nie przeszkadza, żeby osiągnął sukces na torze i na OSach. Skoro miał tą przerwę od toru, to po prostu szkoda, że nie poszedł za ciosem (wiem - wina okoliczności, nie jego). Mógł zrobić jakiś spektakularny wynik - mnie zadowoliłby jeden wygrany rajd - i wtedy mógł wrócić do F1. Jeśli teraz tam wróci, to w WRC już go nie zobaczymy... A nawet jeśli zobaczymy, to dla zabawy, bez wyniku, bez splendoru, pewnie w podrzędnych imprezach.