Skocz do zawartości

Beavis

Użytkownik
 • Zawartość

  1312
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Beavis

 • Tytuł
  ..:: Kapitan Hak ::..
 • Urodziny 15.10.1977

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Forek XT MY09, STI MY06, MB V220

Ostatnie wizyty

629 wyświetleń profilu
 1. Pozdrawiamy sie :)

  Byliśmy, ale oświniaczonym Vito Colin McRae. Twojego Forka nie spotkałem, ale widziałem oświniaczoną srebrną Imprezę GC NA. Dzień później, w niedzielę, mijałem i machałem w Rucianym-Nida do czarnego Forka XT SG na numerach bodaj TKN... trzoda na obu lusterkach. To Twój?
 2. X Subariada Kaukaz północny 9-20 października 2017

  Wypoczywamy sobie z @Olusia na Mazurach. Zamawiałem dzisiaj kuriera żeby wysłać paszporty do biura w Gdańsku, ale pomyślałem że wcześniej zerknę jeszcze na pocztę firmową. Zerknąłem i... klops. Nie mogę jechać w takim terminie. Zabrakło kilku dni. Niestety... przepraszamy, ale musimy zrezygnować. Wiem, że to późno, ale może jeszcze ktoś wskoczy na nasze miejsce i zdąży pozałatwiać formalności. Życzymy Wam super wrażeń, będziemy zazdrościć. Pozostaje nam czekać na następne okazje, może wreszcie coś podpasuje. Ten rok mam pechowy, zła passa musi się kiedyś skończyć.
 3. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  @woyt, gratulacje raz jeszcze! Dałeś czadu No i @Martinez3433, - szacun! Zwłaszcza, że po sporej przerwie. Awarii było sporo jak się okazuje. Spore żniwo, niektórym nie udało się ukończyć zawodów, niektórym ich rozpocząć, a niektórym nawet na nie przyjechać Nam, w sumie na szczęście, udało się dojechać jakoś do końca, tylko do domu to już musieliśmy... pociągiem Zobaczę co mnie jeszcze spotka, ale mi dzisiaj właśnie się zepsuł lawetowóz. Tuż po odbiorze z.... naprawy. A laweta sprawna i aż się pali do jazdy. Będzie musiała zostać... Dzisiaj odebrałem też Białasa z małego serwisu. Powiem to celowo i prowokacyjnie: ciekawe co mnie jutro spotka w drodze, jeśli wybiorę się Białasem? Pieruna, prorok jakiś cy cuś....
 4. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  No ma się rozumieć. Można i myślę, że warto. Nie będziesz sam na oglądarce. Zobaczę co mnie jeszcze spotka, ale mi dzisiaj właśnie się zepsuł lawetowóz. Tuż po odbiorze z.... naprawy. A laweta sprawna i aż się pali do jazdy. Będzie musiała zostać... Dzisiaj odebrałem też Białasa z małego serwisu. Powiem to celowo i prowokacyjnie: ciekawe co mnie jutro spotka w drodze, jeśli wybiorę się Białasem?
 5. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  Nasze też. Tzn. jeden na obozie a pozostałe u dziadków...
 6. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  Nie no chopaki... Któryś jeszcze odpada??? To od razu powiedzcie.
 7. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  Podbijaj, podbijaj, a na końcu i tak do nas dolączysz
 8. Forester SH 2008 i radio z USA oraz porysowane plastiki na drzwiach

  Wg mnie wymiana. Szkoda sobie zawracać głowę lakierowaniem, nikt tego za 20zł nie zrobi. Demontaż bezproblemowy. Ramki przy gałce zmiany biegów nie ruszałem, nie było potrzeby.
 9. Forester SH 2008 i radio z USA oraz porysowane plastiki na drzwiach

  Plastiki w drzwiach porysowane i ze sporymi ubytkami lakieru (przebieg 56tys km) od razu wymieniłem na używane w identycznym lub podobnym kolorze. Kupiłem go w takim stanie, ale to była wersja EU. Natomiast plastiki (o ile mnie pamięć nie myli) kupiłem od wersji US... Do tej pory ani jednego odprysku. Po prostu wadliwa partia, złe wykonanie lub coś innego, co w czasie późniejszym zostało poprawione.
 10. Audio w subaru

  Dzięki wielkie, to mi bardzo pomoże.
 11. Kubica w F1

  Się bali, to nie chcieli Też mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pokaże co potrafi.
 12. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  Jedziemy S3 i potem A2. Niestety zboczyć nie bardzo będziemy mogli. Więc gdzieś po drodze mógłbyś do nas dołączyć. Może być Szczecin, Poznań, Łódź, no nie wiem gdzie Ci wygodniej. Chociaż wszędzie niestety masz daleko.
 13. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  Moglibyśmy Cię zabrać, tylko że wyjeżdżamy w czwartek. Pasuje?
 14. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  Bedziesz bez auta?
 15. SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07

  No. Chociaż cholera wie przez co to połączenie szło. Dobrze, że chociaż dupy w estetach mi się łatwo wklejają Czyli po staremu, motel będzie żył
×