Jump to content

DżejDżej

Subaru Import Polska
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobry

About DżejDżej

 • Rank
  Koordynator Zlotu Plejad

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P

Recent Profile Visitors

227 profile views
 1. Zapraszam do galerii XVI Zlotu. Uczestnicy trasy szosowej i turystyczno-szosowej mogą zapoznać się z wynikami pomiaru prędkości (próba ¼ mili)
 2. Szanowni Państwo, Przesyłamy link do materiałów pomocniczych na trasę terenową oraz turystyczno-terenową. Poradnik: https://zlot.subaru.pl/zlot2019/poradnik-trasy-terenowe.pdf
 3. Gwoli wyjaśnienia. Każde działanie planowane na tym terenie w okresie od 27.05 do 03.06 muszą być ustalane z nami (Organizatorem) tj. wynajmującym hotel i teren do niego należący w w/w okresie. Prosimy o zrozumienie. Hotel, z w/w powodów, nie podejmie rozmów na ten temat. Podejmę rozmowę, ale proszę aby jedna osoba (Koordynator imprezy wcześniaków ) skontaktował(a) się ze mną.
 4. Dzień dobry, informacje organizacyjne zostały już przekazane. Temat prowadzi @dzioba Serdecznie pozdrawiam
 5. W odniesieniu do informacji o planowanej imprezie dla „wcześniaków” –ognisko- pragnę poinformować, iż na terenie Osady Śnieżka znajdują się trzy miejsca do tego przeznaczone. We wskazanej na forum lokalizacji (nr 10 na mapce Osady) nie można organizować ogniska. Dodatkowo w tej części Osady zameldowani będą goście nie związani ze Zlotem Plejad. Ponieważ zależy nam na zapewnieniu Państwu odpowiedniej infrastruktury oraz miłej atmosfery Hotel może wskazać takie miejsce oraz zapewnić odpłatnie rollbar z obsługą. W przypadku zainteresowania oraz dodatkowych pytań proszę o
 6. Dzień dobry, proszę o kontakt na PW. Książki drogowe dostępne są w wersji elektronicznej. Życzę wspaniałych i pełnych wrażeń wakacyjnych wojaży!
×
×
 • Create New...