Jump to content

Tomasz_555

Użytkownik
 • Content Count

  5554
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tomasz_555 last won the day on March 12 2015

Tomasz_555 had the most liked content!

Community Reputation

398 Wspaniały

About Tomasz_555

 • Rank
  ..:: Platinium Forumus ::..
 • Birthday 01/29/1988

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Chorzów
 • Auto
  Impreza WRX STi MY06 Forester 2.0 Type-N/A MY06
 • Zainteresowania
  kobiety

Contact Methods

 • Website URL
  www.autoboss.com.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Fordzie w nowych skrzyniach z pokrętłem jak jest na poz. D i wyłączysz silnik albo otworzysz drzwi kierowcy to automatycznie skrzynia wchodzi na P. A Stat/Stop najlepiej w ogóle nie używać
 2. Rozładowywać nie, ale jak go wywaliło to prądu nie ma mimo naładowanego aku.
 3. 19-06-2020 Chorzów-Nowy Sącz (carfit) Jak nic nie wybuchnie to wracam tego samego dnia. Forester na pusto.
 4. Co kilka tygodni. Informacja zawsze pojawia się tutaj lub można zapisać się do grupy na FB gdzie ta informacja jest powielana. Swoją drogą ktoś zna Michał Olczek ? Jest prośba o dołączenie do grupy, ale nie dodaję osób, które się tutaj nie ujawniają.
 5. Dzięki ! Odezwę się w tej sprawie na maila firmowego. Temat nie jest pilny na szczęście.
 6. @carfit, ogarniacie takie rzeczy ? Bo jak mam testować na sobie nieznany zakład to wolę zrobić sobie wycieczkę do NS.
 7. A roleta u Ciebie w SG nie hałasuje ? Bo ja swoją wyjąłem. Szlag mnie trafiał.
 8. Chętnie wcielę się w rolę oglądającego specjalisty - Janusza rajdów. Będę głośno komentował przejazd i krytykował, że tam Kubica by nie hamował, a tam za szeroko. A na poważnie jak potrzebne wsparcie logistyczno-serwisowe to mów. Zmiana kół czy ew. pomoc gdyby (tfu-tfu) coś się działo. Trochę narzędzi mam, jest żaba, kobyłki, coś tam umiem zrobić (niewiele, ale umiem).
 9. No i u mnie mokra jest właśnie osłona. Mechanik powiedział dokładnie to samo. Puszczają uszczelki, płyn wypływa pod osłonę, która też już super szczelna nie jest i robi się mokro. Dlatego właśnie wolę to ogarnąć już teraz na spokojnie zanim dojdzie do sytuacji jak niżej.
 10. A jakie były objawy u Ciebie ? Bo u mnie (Forester) ewidentnie mokra jest lewa osłona drążka. Przy czym sama osłona nie wykazuje uszkodzenia. ASO uczciwie przyznało, że zastosowanie zestawu naprawczego pomoże na chwilę, a temat wróci i nie będą mnie naciągać na taką naprawę. Sugestia była aby na temat spojrzał ktoś kto zajmuje się tylko przekładniami i porządnie to zregenerował. Rozumiem, że startujesz ? Bo miałem proponować wyjazd na oglądarę jak rok temu. Tzn. ja się raczej wybiorę popaczeć Jak ktoś ma chęć to coś razem wyczarujemy
 11. Dobra chopy, po dzisiejszej wizycie w ASO wracamy do prozy. Tzn. w ASO było fajnie, ale znów coś jest do zrobienia. Czy ktoś poleci zakład, w którym zregeneruję maglownicę ? Ile złota to będzie kosztowało tak z grubsza ?
 12. Ja również dziękuję za spotkanie. MEGA frekwencja, szok, a tematów nie brakowało do ostatnich minut spotkania. No i cesarz Japonii się spisał - pogoda super. MY18 Final Edition - ja to chce, mega auto, mimo że zupełnie inne niż starsze STI. Chyba się starzeję
 13. Jest Track i jest też tryb na ćwiartkę.
 14. Dzwoniłem do cesarza Japonii, mówię mu, że pierwszy spot od dawna, a tu leje. Powiedział, że załatwi temat. Patrzyłem na numeryczną prognozę i wygląda na to, że dostaliśmy okno pogodowe. Także @Cherusek1 możesz jechać na trybie Szport.
×
×
 • Create New...