Jump to content

Tomasz_555

Użytkownik
 • Content Count

  5254
 • Joined

 • Last visited

About Tomasz_555

 • Rank
  ..:: Platinium Forumus ::..
 • Birthday 01/29/1988

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Chorzów
 • Auto
  Impreza WRX STi MY06
 • Zainteresowania
  kobiety

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że trzeba by wspólnie pojechać. Ja co prawda we wtorek odstawiam furę do serwisu więc nie liczę na to, że do weekendu wróci na drogę. Nie mniej chętnie się z kimś zabiorę.
 2. Dzięki również za spotkanie. Miło powitać nowe twarze. Zapraszamy na w miarę regularne spotkania. Spieszmy się kochać Subaru bo przyszłość marki i ogólnie motoryzacji jest bliżej nieokreślona.
 3. I zero kontrolki ? Przecież to prawie cały olej. Spaliła to czy wyciek ?
 4. Hmm, ale w sumie przegląd na zaświadczeniu mogliby Ci zrobić na SKP. Skoro nie trzeba wozić ze sobą dowodu to grunt to wpis w Cepiku. Ale pewnie przepis nie został jeszcze znowelizowany.
 5. Tylko jeśli są na Subaru. Ale żarty o Sosnowcu wciąż są dozwolone. Zapraszamy !!!
 6. Widzę slicki założone. Czyżby było upalane na Kielcach i coś klękło ?
 7. No to spróbujmy ten czwartek. Spot, czwartek 18 kwietnia, 19:00 1. Paulus 2. Sonny_86 3. Pablito79 4. Tomasz_555 (mogę się lekko spóźnić) Ano, można by rzec, że spontaniczne spotkanie przy piwku
 8. Wielkanocnych spotów nie pamiętam, ale nic nie stoi na przeszkodzie. Sobota to faktycznie ryzykowny termin. Czwartek brzmi dobrze ?
 9. Moim zdaniem lepiej zrobić porządnie czyli z głównej magistrali olejowej. Nie wiem jak w N/A, ale w turbo w bloku silnika jest przygotowane miejsce pod czujnik. Trzeba tylko dokupić przejściówke (adapter) na gwint. Jak już robić wskaźnik to niech wskazania są wartościowe. U mnie wyciek ze skrzyni. Z poziomu chodnika wygląda na uszczelniacz półosi. Ostatnio był wymieniany. Nie wiem czy coś nie siadło, czy wyrąbał się drugi czy pękła obudowa czy może przywlokłem wirusa z Bieszczad. Nie wiem, ale na ten moment strasznie mnie to bawi. Jeszcze tylko nagrzewnica i ten wyciek... i...
 10. Dla tych co mniej ogarniają forum i nie są na bieżąco informuję, że ruszyły zapisy na Plejady. Jak ktoś chce się zapisać to musi się szybko decydować. Janów Podlaski 20-23 czerwca.
 11. Ja się wpisuję, mam nadzieję, że ogarnę Subaru do tego czasu, a jak nie to coś się wymyśli Lista: 1) @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! 2) Tomasz_555
 12. Pozdrowienia z Fuerteventura. Tutaj w zasadzie wszystkie drogi to serpentyny. Nie trzeba ich szukać. Wystarczy jechać przed siebie. Szkoda, że męczę się Astra Turbo. Część dróg jest szutrowych. Przydają się samochody z większym prześwitem i fajna opona i można genialnie upalać.
 13. Mam ziomka w CarEssence w Mikołowie. Lada chwila mają otworzyć też punkt na Bażantowie w Kato. Jak się powołasz na mnie to dostaniesz rabacik.
 14. Klocki muszą przede wszystkim pasować do zacisku. Te tarcze, które podałeś podejdą do STi. Pytanie tylko czy to potrzebne do codziennej jazdy ? Wydaje mi się, że różnicy w hamowaniu specjalnie nie odczujesz, a klocek z reguły szybciej się zużywa.
 15. Ciekawe, bo właśnie takie stopy jak na zdjęciu miałem w Foresterze SG. Thule wprowadziło w tym roku nowe serie komponentów i faktycznie w konfiguratorze stare systemy nie wyskakują. Ale dałbym se rękę uciąć, że da się to ogarnąć.
×
×
 • Create New...