Jump to content

Tomasz_555

Użytkownik
 • Content Count

  5711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Tomasz_555

 1. Zapraszam. Oglądanie nic nie kosztuje. A jazdę próbną Ci ogarnę - mam zaprzyjaźnionego klienta Aczkolwiek obawiam się, że nawet jak siądzie Ci pod względem miejsca w środku i pozycji za kierownicą to uznasz jednak, że za mało performance'u w tym aucie.
 2. W PRL każdy miał to w daily czyli w maluchu. A Ty się przymierzałeś do Mustanga ? Pytam pod kątem ilości miejsca w środku, bo że charakter auta Ci nie leży to już wiem.
 3. Jaki ten XV ma być ? Silnik, skrzynia, rocznik, budżet i ew. kolor. Ja dla sportu śledzę rynek to mogę zwrócić uwagę na jakieś ciekawe egzemplarze.
 4. Wczoraj wieczorem zwróciłem jeszcze uwagę, że w tym niebieskim ranty tylnych nadkoli będą w krótkim czasie do zrobienia i tylne tarcze nie wyglądają na świeże. Ale to na podstawie niezbyt licznych zdjęć. Niestety już wiele razy się przekonałem, że na zdjęciach auto wygląda świetnie, a na miejscu obraz robi się czarno-biały.
 5. W końcu znalazłem o jakie auto chodzi. Wygląda obiecująco. Jeżeli faktycznie zadbana i nie jest dziurawa od spodu to myślę, że warto się pochylić. Nie wiem czy dałbym tyle pieniędzy za 2006r. Jeżeli stan jest naprawdę dobry to 2 dychy uważam za uczciwe dla obu stron. To, że ktoś dał 15 koła za naprawę po gradobiciu to jego strata. Oznacza to również, że najprawdopodobniej była malowana. Kompleksowa naprawa Smart po gradobiciu to aktualnie 2-3 tys. zł.
 6. Jak dopuszczają oglądarę to ja chętnie. Z najazdami przy PRL-owskich garażach jest ten problem, że w moim przypadku Subaru miało za szeroki rozstaw kół co groziło spadnięciem z najazdu albo rozcięciem opony.
 7. Albo cat-back jest dospawany z większą średnicą od ori. Zauważ, że tam siedzie fabryczne złącze śrubowe. Rzecz, która z biegiem lat jako pierwsza się sypie w wydechu. Mnie się w pierwszym Forku oczywiście rozpadło w Chorwacji. :p
 8. Pamiętam, że mam przelot, ciężko zapomnieć - wystarczy odpalić Chyba całość 3", ale nie mierzyłem nigdy.
 9. Czy Lanosy gniją bardziej od GD to nie wiem, ale wiem, że można mieć dziury w podłodze w GD, a można mieć spód jak z fabryki. Przykład: moja belka przednia wygląda jakby 15 lat leżała pod rynną z dachu, a kupiłem z tego samego rocznika stan niemal idealny. No to moim zdaniem bardzo uczciwa cena ze rzeźbę w gównie !
 10. Łooo :O słyszałem, że tam ruda lubi szaleć, ale nie spodziewałem się, że aż tak. :O Boję się myśleć jak będzie u mnie. Daj znać jak operacja się zakończy jaki ostatecznie był zakres prac i koszty.
 11. Jeszcze zapewne się przypomnę, ale wstępnie: 17 kwietnia, 11:30, USC w Chorzowie (słabo z parkowaniem). Potem jedziemy na obiad do restauracji Łania - i tu jest okazja na legalu przejechać się po parku Śląskim :p Ja już raz to zrobiłem, a że było tam biało... :p
 12. Z tego co wyczytałem to STi & Evo bez kibiców
 13. No to potwierdzam. [emoji41] 17 kwietnia się żenię [emoji3] także szykujcie fury. Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
 14. Jeżeli nie będę miał jakichś obowiązków to w sumie też chętnie Niezależnie od tego co się wydarzy to my na spotkania tak czy inaczej zapraszamy Grunt żeby była gotowa na 17go kwietnia. A skoro już o 17 kwietnia mowa to nie planujcie nic na ten dzień. Będzie okazja do spota.
 15. @dominikon, pisałeś, że wymieniłeś tarcze z przodu. A co z tyłem ? Miałem takie zjawisko i właśnie powodem był tył, a nie przód.
 16. Moja belka była kompletnie przegnita więc nabyłem używkę w bardzo ładnym stanie jak na 14 lat. Szczególne środek - zero ognisk. Aczkolwiek chyba i tak oddam do piasku i malowania. Koszt niewielki, a spokój na 10 lat.
 17. Test jezdny wykonywany na hamowni wg. którego określa się czy dany pojazd spełnia normę emisji spalin, a badanie składu spalin na SKP to kompletnie różne rzeczy. Samochód bez katalizatora nie przeszedłby testu jezdnego. A fakt, że pojazd nie wybiega poza normę podczas badania na SKP to moim zdaniem zasługa dobrze napisanej mapy. Sama obecność katalizatora w 15-20 letnim aucie nie oznacza, że tenże działa prawidłowo, o ile w ogóle działa.
 18. Moje STi nie ma katów, a jest mega ekologiczne, bo ja nim prawie w ogóle nie jeżdżę.
 19. Ja tak poznałem swoją narzeczoną, niebawem żonę. Stała bidulka autem na "O" na poboczu. Zatrzymałem się, pomogłem i tak jakoś została.
 20. Całe życie mam welury i nigdy mi szyby od środka nie zamarzły. Musi być naprawdę dużo wilgoci żeby tak się stało. Czasami ludzie nie mają pojęcia, że gdzieś im woda wpada do auta i np.: mają mokrą wykładzinę w aucie. Potwierdzam. Bardzo dobra praktyka również w kwestii zamarzania szyb od zewnątrz.
 21. Chyba pasowałoby skorygować mapę. Bo po uwolnieniu wydechu chyba może przeładowywać trochę. Nie pamiętam już dokładnie.
 22. Jak Państwo za chwilę usłyszą, akcja dzieje się na Śląsku. Podjeżdżam do domu Imprezą. Moja już czeka w odpalonym Foresterze więc szybciutko się przesiadam i jedziemy załatwić jeden temat na mieście. Po ogarnięciu tematu wracamy do auta, wyciągam kluczyk, wciskam i... cisza. Słychać tylko jak pojedyncze płatki śniegu opadają z okolicznych drzew. No i tak se klikam, biegam wkoło auta, cisza. Z nonszalancją stwierdzam, że mam plan awaryjny. Wsuwam klucz do wkładki, próbuję przekręcić i... Zaczynają lecieć pierwsze ***** i inne wyrazy uznane za wulgarne. No to biegam dalej, wciskam, ch
 23. Śląskie Spotkania Subaru Wyślij prośbę o dołączenie to Cię dodam
 24. Chłopie, ja potrzebuję 3 żeby się rozgrzać. A frajda to jest jak zrobisz 3-4 sesje po 5 kółek Dla kogoś kto nie jeździł nigdy sportowym samochodem i nigdy po torze to w zasadzie wszystko będzie atrakcyjne. Natomiast jak ktoś miał coś do czynienia z tymi tematami to jedno okrążenie na torze tylko rozdrażnia. Nie mówiąc o tym, że na Kielce jest 2,5h jazdy w jedną stronę. Byliśmy kiedyś na torze Jastrząb na szkoleniu. Koleżanka z pracy po zrobieniu 3 kółek Mustangiem GT stwierdziła, że bez szału, a znacznie bardziej podobało jej się, jak lataliśmy Focusem po płycie poślizgowej
 25. Ten sierp miałeś swój czy oni załatwiali ? Jak to wyszło cenowo jeśli nie tajemnica ?
×
×
 • Create New...