Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, pablonas napisał:

Ktoś rozgryzie strategie pitstopow w williamsie?

Robert zmienił jako ostatni. To pewnie genialna strategia Williamsa jazdy na na jeden pit stop :facepalm:. Atakują w ten sposób....przedostatnie miejsce :facepalm:

 

 

A Kimi dalej wyprzedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, matros1 napisał:

Kondycję Willimasa niech podsumuje ta fotka z oficjalnego sklepiku F1. Jakbym ktoś chciał zeszłoroczne stroje to proszę bardzo. Tegorocznych ciągle brak.

 

Maja być w maju ale to pewnie też nie jest pewne :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matros1 napisał:

Williams powinien jeździć w słabszej klasie. Aż szkoda patrzeć jak ich inni wyprzedzają bez najmniejszych problemów. Russel wyraźnie szybszy od Roberta. 

 

„Nie mam tempa wyścigowego w porównaniu z moim partnerem z zespołu. W zakrętach ślizgają mi się koła, samochód ucieka, a on się oddala. Nie mówię, że to samochód, ale to z pewnością coś, co musimy zrozumieć. Mam bardzo słabą trakcję, a George na odprawie powiedział, że jego trakcja nie była najgorsza. Tak jak mówię, to nie tylko samochód. Muszą być inne czynniki” – mówi Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert na kilka okrążeń przed końcem tracił do RUS prawie 30 sek - to jest przepaść. Pytanie co jest tego powodem?

- czy faktycznie bolid KUB się tak różni od bolidu RUS?

- czy może RUS to talent na miarę następcy HAM?

- czy może KUB po tych latach przerwy nie jest już tak szybki i skuteczny jak był kiedyś?

Do tej pory ze spokojem podchodziłem do sytuacji, natomiast fakty są nieubłagane: 3 razy w kwalifikacjach i 3 razy w wyścigu RUS był szybszy od KUB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tamer9 napisał:

Robert na kilka okrążeń przed końcem tracił do RUS prawie 30 sek - to jest przepaść. Pytanie co jest tego powodem?

- czy faktycznie bolid KUB się tak różni od bolidu RUS?

- czy może RUS to talent na miarę następcy HAM?

- czy może KUB po tych latach przerwy nie jest już tak szybki i skuteczny jak był kiedyś?

Do tej pory ze spokojem podchodziłem do sytuacji, natomiast fakty są nieubłagane: 3 razy w kwalifikacjach i 3 razy w wyścigu RUS był szybszy od KUB...

 

Sytuacja Wiliamsa to jakaś totalna NIEMOC. Jakby nie byli w stanie nawet skopiować innych bolidów i zmienić tą starą skrzynię i amortyzatorów. Być może Mercedes udostępnił by im szereg części bo nie są dla nich żadnym konkurentem.

 

Natomiast to, że RUS jest szybszy....... No cóż jeden dziennikarz taką tezę postawił i ona się póki co sprawdza.  Może te nowe opony go pogrążają ??? W końcu nie ścigał się 8 lat na oponach wyścigowych F1 lub choćby podobnych. Rozbrat miał długi a chłopaki cały czas gdzieśtam jeździli.

 

Czy jest prawdopodobne aby miał inny bolid ? W ostatnich wywiadach już nie jest tego taki pewien, w końcu w qualu mieli niemal ten sam wynik a w wyścigi dostał 30 sekund minus pitstop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tamer9 napisał:

Robert na kilka okrążeń przed końcem tracił do RUS prawie 30 sek - to jest przepaść. Pytanie co jest tego powodem?

- czy faktycznie bolid KUB się tak różni od bolidu RUS?

- czy może RUS to talent na miarę następcy HAM?

- czy może KUB po tych latach przerwy nie jest już tak szybki i skuteczny jak był kiedyś?

Do tej pory ze spokojem podchodziłem do sytuacji, natomiast fakty są nieubłagane: 3 razy w kwalifikacjach i 3 razy w wyścigu RUS był szybszy od KUB...

Z racecraftem jest zapewne tak jak z jadą na rowerze tego sie nie zapomina bez znaczenia czy rower taki czy inny.

Odnosnie różnic to juz sam fakt mowi o tym ze na testach używają chasis RK a to niestety nie wino przebieg rośnie a efektywność spada.

Poza tym przez to se błędy trzeba poprawiać to nie ma chasis nr.3 no bo po co wydawać jeszcze wiecej pieniędzy a wiec testuje sie wszystko na tym co sie ma i co zaraz bedzie sie zmieniać a na czyim aucie ano na kierowcy ktory ma mniejszy piorytering w teamie czyli RK.Tak to sobie tłumacze.

 

Pytanie tylko na ile Orlen chciał płacić za zbieranie danych a na ile za udział w zawodach bo na razie to jest tylko to pierwsze.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TurdziGT

 

Gdyby było tak, że kilometry szkodzą to Wiliams były na najlepszej pozycji. Przypomnij sobie, że w Barcelonie przejechał najmniej.

Nie wiem czy liderzy mają dodatkowe bolidy na testy ale w nich przejechali wielokrotnie więcej.

 

PS. Nie przypominam sobie takich jajec , żeby dwa bolidy teamu różniły się przypadkowo między sobą. Owszem czasami zespół coś tam różnie instalował , czasami coś się uszkodziło, często zawodnicy różnie je ustawiają. Ale żeby zespół chciał zbudować dwa takie same bolidy a wyszły mu różne to ja sobie takiego przypadku nie przypominam.

 

Zresztą gdyby zespół chciał cokolwiek sprawdzić to by zamienił kierowców bolidami bo czemu nie , wszak nie powinno z zasady robić to różnicy.

 

Niepokojące jest zdanie Kubicy, że brak przyczepności niekoniecznie jest winą sprzętu. To czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

Z racecraftem

 

3 godziny temu, turdziGT napisał:

chasis RK

 

3 godziny temu, turdziGT napisał:

chasis nr.3

 

3 godziny temu, turdziGT napisał:

mniejszy piorytering w teamie

 

jeszcze trochę i trzeba będzie Ciebie tłumaczyć google translatorem ;)

 

 

a w kwestii tematu rozmowy...

 

żal ściska serce... niezależnie od tego co się okaże przyczyną tych problemów... jeśli się w ogóle okaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, QbaqBA napisał:

Nie wiem o jakim komunikacie mówisz, ale o tym że między bolidami RUS i KUB jest różnica mówi się otwarcie chyba od początku sezonu?

A znasz w F1 drugi taki przypadek ?

Komunikat zwykle idzie taki, że jeden kierowca jest szybszy od drugiego. Chociaż drugi stint Kubek miał niezły jak widać w tabelce. Tak czy inaczej RUS ma lepsze rezultaty od Kubka, a wierzyłem ,że Kubek lepiej ustawi tę taczkę i to RUS będzie dostawał regularnie pół sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...