Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej... Dzień dobry...

Byłem przekonany że już się wpisywałem na forum 4 lata temu a może i 5 ale po wejściu na profil zobaczyłem że sa pustki. Więc witam raz jeszcze. I serdecznie pozdrawiam tym machających z naprzeciwka. Choć nie wszyscy to robią   :D

Edytowane przez DoubleDecker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy RA za którą turlałem się dzisiaj od Azoty Arena do ronda pinezka - ładnie bulgocze ta furka :)

Odpozadrawiam. Na szczęście już nie bulgocze jak wcześniej bo zrobiłem silencera żeby bez opuchnięcia głowy dojechać i wrócić dziś z Kluczewa.

 

Że swojej strony pozdrawiam pięknego białego suba mijanego na Struga . Chciałem odmrugac ale włączyłem wycieraczki bo wajchy zostaly jeszcze po japońsku ;-)

Edytowane przez jarek1212
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Bloba oklejonego na zielono/czarno/biało napotkanego dzisiaj w Pyrzycach na wysokości zespołu szkół - furka była na lawecie, ale prezentowała się zacnie :)

ps. chyba wybierała się na KJS w Kluczewie, auto Tarazewicza, chyba - nie zdążyłem się dokładnie przyjrzeć :angry:

ps2. tak, to była ta Subarynka:

jacekstergard.jpg

Edytowane przez mahu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Niebieskiego Bloba STI na blachach DZG / parkującego na stzrzegomskiej w CG. Jak odnajdzie się właściciel o którym piszę - to niech się odezwie na pw. Dobrze by bylo poznać forumowego kolegę z pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierowcy zielonego Forka XT, z którym wymieniliśmy kiwki w Brzesku.

 

Dziękuję i wzajemnie pozdrawiam, jak dobrze pamiętam to było chyba bliżej Dębna ;)

 

Mijaliśmy się w jedną i drugą stronę ;) . Pozdrowionka jeszcze raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...