Jump to content

Krzysiek444

Użytkownik
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

About Krzysiek444

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Brzesko
 • Auto
  Forester 2.0 XT SG

Recent Profile Visitors

426 profile views
 1. Mierzysz w różnych warunkach (po nocy oraz po 3 godzinach od lekkiego nagrzania) to nie dziw się, że masz różne wyniki Po 3 godzinach postoju w lecie to silnik raczej nie jest całkowicie ostygnięty. Jak chcesz mieć pomiar powtarzalny, do którego możesz się odnieść, to mierz rano po nocy. Możesz jeszcze wyciągnąć bagnet na noc, wówczas przy pierwszym pomiarze nie będzie rozmazania.
 2. Jak już wyczyścimy parownik, to na przyszłość aby nie było czuć nieprzyjemnego zapachu przy włączaniu klimy, zalecane jest wyłączanie klimatyzacji 1 minutę lub 2 wcześniej przed zaparkowaniem samochodu po podróży. Chodzi o to aby parownik zdążył wyschnąć.
 3. Możesz jeszcze sprawdzić domowym sposobem sprawność klimy, grubsza rurka odchodząca od sprężarki powinna być mocno zimna. Przy wymianie czynnika duża była różnica pomiędzy tym ile go pobrano z układu a ile go weszło? Sprawdzana była szczelność układu?
 4. Masz na myśli link, który sam wstawiłem?
 5. Jakbyś odnalazł manualna byłoby super
 6. Logicznie myśląc, szumi/gwiżdże jak coś odstaje, nie przylega dobrze. U mnie pomogło dogięcie z czuciem trójkąta do środka i jest ok nawet przy rozdartym trójkącie. Za lusterko bym nie ciągnął
 7. Profeska dogięcie ja tylko opuściłem szybę, zaparłem drzwi nogami od wewnętrznej strony i dogiąłem trójkąt z lusterkiem do środka
 8. Coś takiego masz na myśli? http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Forester/2003/Service Manual 2/5 - Body/Glass Windows Mirrors/Outer Mirror Assembly.pdf
 9. Bagażnik na narty jest tylko na narty a do boxa można wsadzić różności, nada się na wyjazd na narty w zimie, na wakacje w lecie itp. Jest wodoszczelny. Poszerza znacznie przestrzeń bagażową. Osobiście zakupiłem Taurusa Xtreme 400. Obawiałem się jakości wykonania, niepotrzebnie. Sporo tańszy od topowych rozwiązań a zadanie swoje spełnia.
 10. Mam identyczne. Zamontowanie czy też zdjęcie to dosłownie chwila. Ogólnie są super, szkoda tylko, że są wysokie. Obecnie rozglądam się za czymś niższym w rozsądnej cenie.
 11. U siebie wszczepiłem z Hondy Accord VII, plug&play. A przepraszam, wtyczkę podmieniałem.
 12. Wygląda na solidny sposób montażu bazy.
×
×
 • Create New...